Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Chiang Mai

Steder at bo/Chiang Mai

TUCK Me iN

Hoteller, 3-stjernet62 Moo 6, Soi 4 Wat U-Mong, Suthep, Chiang Mai, ThailandVis på kort

1 / 4
Tjekker aftenens pris

Du bliver ikke opkrævet endnu

Eller bestil det via telefon —(888) 789-8585
Meget godt

Gæsterne vurderer stedet højest for location, service og food.

8.558Anmeldelser
  • Indtjekning fra 14.00Udtjekning senest 11.00.
  • Enestående beliggenhedGæsterne vurderer beliggenheden 9.7 ud af 10, på 62 Moo 6, Soi 4 Wat U-Mong, Suthep.

Moderne Bekvemmeligheder

Oplev den perfekte kombination af komfort og bekvemmelighed hos TUCK Me iN. Vores 3-stjernede hotel i Chiang Mai tilbyder moderne værelser udstyret med aircondition, fladskærms-tv og gratis WiFi. Slap af i stil med faciliteter som minikøleskab, elkedel og gratis toiletartikler, der er tilgængelige for din komfort.

Bekvem Beliggenhed

Beliggende kun en kort afstand fra populære attraktioner som Chedi Luang Templet og Chang Puak Markedet, giver TUCK Me iN nem adgang til det bedste i Chiang Mai. Med gratis privat parkering og en betalt lufthavnstransportservice er dit ophold hos os ikke kun komfortabelt, men også problemfrit.

Hvad dette sted tilbyder

  • Gratis WiFi til rådighed
  • Gratis Wi-Fi
  • Parkering
  • Gratis parkering
  • Ikke-ryger værelser
  • Airconditionering
  • Elevator
  • Bagageopbevaring
  • Ikke-ryger overalt
  • Privat parkering

Værelser

8.5

Meget godt

Bedømt 8.5 ud af 10 af 58 gæster, der har boet her.

  • Renlighed6.6
  • Service9.6
  • Beliggenhed9.7
  • Værelser7.6
  • Faciliteter8.1
  • Værdi9.1
  • Mad & drikke9.1

Gæsterne nævner

Friendly staffGood location
  • MelodyColombia

    ·juni 2026·Solorejsende

    Friendly staff, close to my destination, no weird smells or annoying noises .

    all clean, I liked the place, the room was really spacious and there was a 7 eleven close by, I think super good.

    could improve…

  • Phani Raj KumarIndia

    ·juni 2026·Familie

    Excellent stay

    Very affordable for the location. If you’re on vacation you can still get by if you have a vehicle. Otherwise very good for university business

  • KirillRussian Federation

    ·februar 2026·Par

    Чуть дороговато, но это очень отличный отель недалеко от аэропорта и с инфраструктурой

    В 10 метрах 7-eleven, и вечером улица превращается в ночной базар еды. Есть парковка. Понравилось приветливость и готовность помочь персонала - разрешили оставить багаж на пару часов бесплатно. Пропускная система, и…

  • LydieFrance

    ·januar 2026·Familie

    Je conseille l etablissement très bien

  • RafaelVE

    ·januar 2026·Solorejsende

    Vayan ahí

    Lindo y limpio y cerca al aeropuerto

    Lejos del centro

  • ChayadaThailand

    ·januar 2026·Familie

    ที่จอดรถน้อยไปหน่อย แคบ

Anmeldelser er skrevet af gæster, der har booket gennem vores leverandør og boet der, og de vises, som de er skrevet, på deres eget sprog. Kategoriscore er leverandørens vurdering af nylige anmeldelser , opdateret december 2025.

Hvor du skal bo

62 Moo 6, Soi 4 Wat U-Mong, Suthep, Chiang Mai, Thailand

Gæsterne vurderer beliggenheden til 9.7 ud af 10 — enestående.

Værd at vide

Annullering

Hvert værelse viser sine egne vilkår, før du betaler.

De fleste priser kan afbestilles gratis indtil en dato, der er angivet på værelset.

Ikke-refunderbare priser er markeret som sådan.

Husregler

Indtjekning fra 14.00 indtil 07:00 PM

Udtjekning senest 11.00

Børn velkomne

Vis mere

Ingen kæledyr

Røgfrie værelser tilgængelige

Betaling & ejendom

Betales når du booker, ikke i receptionen.

Priserne inkluderer de skatter og gebyrer, vi kan se.

Ejendommen kan tage et kort ved indtjekning for ekstraudgifter.

Hvad vi tjekker for dig her

  • Om der er plads til en pickup, trailer eller varevogn, ikke kun en bil.
  • Om prisen ændrer sig for dine datoer, og hvad den inkluderer.
  • Hvad ejendommen faktisk opkræver i receptionen oven i prisen.

Spørgsmål om TUCK Me iN

Hvornår er indtjekning og udtjekning på TUCK Me iN?

Indtjekning er fra 14.00. Udtjekning er senest 11.00. Hvis du ankommer sent, så fortæl os det, og vi beder ejendommen om at holde værelset.

Tillader TUCK Me iN kæledyr?

Nej — ejendommen oplyser, at kæledyr ikke er tilladt.

Er der parkering på TUCK Me iN?

Parkering er angivet blandt overnatningsstedets faciliteter. Om det er gratis, og om en plads kan reserveres, varierer, så vi tjekker det op mod dine datoer i stedet for at love det her.

Har TUCK Me iN Wi-Fi?

Ja — internetadgang er angivet blandt ejendommens faciliteter.

Hvordan booker jeg TUCK Me iN?

Indtast dine datoer ovenfor og book online, eller ring til (888) 789-8585, så gør vi det for dig — inklusive ting, en bookingformular ikke kan håndtere, såsom en blok værelser, en månedspris eller en faktura til din arbejdsgiver.

Hvor ligger TUCK Me iN?

62 Moo 6, Soi 4 Wat U-Mong, Suthep, Chiang Mai.

Andre steder, vi booker i Chiang Mai

De har intet med bookingen ovenfor at gøre. Samme marked, prissat på samme måde, hvis denne ikke er den rigtige.

Alle ophold i Chiang Mai
Maladee Rendezvous Hotel Chiang MaiMaladee Rendezvous Hotel Chiang Mai10.0 · 1019 anmeldelserThe Inside HouseThe Inside House10.0 · 940 anmeldelserHimku Hotel - adult onlyHimku Hotel - adult only10.0 · 465 anmeldelserPOR Thapae GatePOR Thapae Gate9.8 · 2197 anmeldelserHi Chiangmai HotelHi Chiangmai Hotel10.0 · 340 anmeldelser
Nine Hotel ChiangmaiNa Nirand Romantic Boutique ResortBED Chiangmai Gate- Adults OnlyAmatalannavillage ChiangmaiThe Common HostelLee Chiang HotelThe Chiang Mai Old TownThe Greenery central suite & hotelHotel Loy Chiang Mai - Adult OnlyONCE (upon a time) Chiang Mai HomeMeliá Chiang MaiHongkhao VillagePastell Oldtown Chiang MaiAzz HotelRimping Village137 Pillars HouseT Heritage HotelBaan HanibahTHEE Vijit Lanna by TH DistrictGreen Tiger HousePing Nakara Boutique Hotel And SpaGategaa VillageAmata Lanna Chiang Mai, One Member of the Secret RetreatsMakkachivaRachamankha Hotel

Populære destinationer

  • Hoteller i Rome
  • Hoteller i London
  • Hoteller i Milan
  • Hoteller i Athens
  • Hoteller i Kissimmee, FL
  • Hoteller i Naples
  • Hoteller i Dubai
  • Hoteller i Buenos Aires
  • Hoteller i Sao Paulo
  • Hoteller i Istanbul
  • Hoteller i Marrakech
  • Hoteller i Rio de Janeiro
  • Hoteller i Cape Town
  • Hoteller i Lisbon
  • Hoteller i Florence
  • Hoteller i Budapest
  • Hoteller i Manila
  • Hoteller i Madrid
  • Hoteller i Jakarta
  • Hoteller i Málaga
  • Hoteller i Tokyo
  • Hoteller i Kuala Lumpur
  • Hoteller i Porto
  • Hoteller i Paris
  • Hoteller i Ho Chi Minh City
  • Hoteller i Florianópolis
  • Hoteller i Nairobi
  • Hoteller i Osaka
  • Hoteller i Vienna
  • Hoteller i Palermo
  • Hoteller i New Delhi
  • Hoteller i Hanoi
  • Hoteller i Davenport, FL
  • Hoteller i Cairo
  • Hoteller i Bucharest
  • Hoteller i Seville
  • Hoteller i Canggu
  • Hoteller i Ubud
  • Hoteller i Tbilisi City
  • Hoteller i Venice
  • Hoteller i Split
  • Hoteller i Barcelona
  • Hoteller i Bangkok
  • Hoteller i Mexico City
  • Hoteller i Playa del Carmen
  • Hoteller i Marbella
  • Hoteller i Panama City Beach, FL
  • Hoteller i Tulum
  • Hoteller i Prague
  • Hoteller i Albufeira
  • Hoteller i Seoul
  • Hoteller i Catania
  • Hoteller i Warsaw
  • Hoteller i Kyoto
  • Hoteller i Bogotá
  • Hoteller i Myrtle Beach, SC
  • Hoteller i Belgrade
  • Hoteller i Bologna
  • Hoteller i Melbourne
  • Hoteller i Mar del Plata
  • Kæledyrsvenligt hoteller i Rome
  • Med pool hoteller i Rome
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i Rome
  • Gratis parkering hoteller i Rome
  • Kæledyrsvenligt hoteller i London
  • Med pool hoteller i London
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i London
  • Gratis parkering hoteller i London
  • Kæledyrsvenligt hoteller i Milan
  • Med pool hoteller i Milan
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i Milan
  • Gratis parkering hoteller i Milan
  • Kæledyrsvenligt hoteller i Athens
  • Med pool hoteller i Athens
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i Athens
  • Gratis parkering hoteller i Athens
  • Kæledyrsvenligt hoteller i Kissimmee, FL
  • Med pool hoteller i Kissimmee, FL
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i Kissimmee, FL
  • Gratis parkering hoteller i Kissimmee, FL
  • Kæledyrsvenligt hoteller i Naples
  • Med pool hoteller i Naples
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i Naples
  • Gratis parkering hoteller i Naples
  • Kæledyrsvenligt hoteller i Dubai
  • Med pool hoteller i Dubai
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i Dubai
  • Gratis parkering hoteller i Dubai
  • Kæledyrsvenligt hoteller i Buenos Aires
  • Med pool hoteller i Buenos Aires
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i Buenos Aires
  • Gratis parkering hoteller i Buenos Aires
  • Kæledyrsvenligt hoteller i Sao Paulo
  • Med pool hoteller i Sao Paulo
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i Sao Paulo
  • Gratis parkering hoteller i Sao Paulo
  • Kæledyrsvenligt hoteller i Istanbul
  • Med pool hoteller i Istanbul
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i Istanbul
  • Gratis parkering hoteller i Istanbul
  • Hoteller i Albania
  • Hoteller i Argentina
  • Hoteller i Armenia
  • Hoteller i Australia
  • Hoteller i Austria
  • Hoteller i Azerbaijan
  • Hoteller i Belgium
  • Hoteller i Bosnia and Herzegovina
  • Hoteller i Brazil
  • Hoteller i Bulgaria
  • Hoteller i Canada
  • Hoteller i Chile
  • Hoteller i China
  • Hoteller i Colombia
  • Hoteller i Croatia
  • Hoteller i the Czech Republic
  • Hoteller i the Dominican Republic
  • Hoteller i Egypt
  • Hoteller i Finland
  • Hoteller i France
  • Hoteller i Georgia
  • Hoteller i Germany
  • Hoteller i Ghana
  • Hoteller i Greece
  • Hoteller i Hungary
  • Hoteller i India
  • Hoteller i Indonesia
  • Hoteller i Israel
  • Hoteller i Italy
  • Hoteller i Japan

Alle destinationerSteder at boHotelreservationerMånedlige & ugentlige priserVærelsesblokke & grupperTilgængelige værelserBilledkreditering

Hjælp

  • Kontakt os
  • Sådan fungerer booking
  • Ring til (888) 789-8585

Udforsk

  • Steder at bo
  • Hotelreservationer
  • Månedlige & ugentlige priser
  • Værelsesblokke & grupper
  • Tilgængelige værelser

Vilkår og indstillinger

  • Servicevilkår
  • Privatlivspolitik
  • Afbestillinger og tilbagebetalinger
  • Tilgængelighed

Om Callstay

  • Om os
  • Billedkreditering
© 2026 Callstay. Et Spotbo, Inc.-selskab.Priserne er de samme som ved direkte booking.

Fotos af deres forfattere, under de licenser, der er angivet i vores billedkreditering.