Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Himare

Steder at bo/Himare

Lekas Room

HotellerSh8 Sose Room.Himare, 9425, Himare, AlbaniaVis på kort

1 / 4
Tjekker aftenens pris

Du bliver ikke opkrævet endnu

Eller bestil det via telefon —(888) 789-8585
Enestående

Et af vores højest bedømte ophold, ifølge gæsterne.

9.671Anmeldelser
  • Indtjekning fra 14.00Udtjekning senest 11.00.
  • Enestående beliggenhedGæsterne vurderer beliggenheden 10.0 ud af 10, på Sh8 Sose Room.Himare, 9425.

Havudsigt Oplev betagende havudsigter fra balkonerne i vores værelser, der ligger kun få skridt fra Spille Strand, Prinos Strand og Maracit Strand. Den perfekte kysttilflugtssted til en afslappende ferie.

Behageligt Ophold Nyd moderne faciliteter som aircondition, fladskærms-tv og gratis WiFi i hvert værelse. Slap af på terrassen eller socialiser med andre gæster på det fælles badeværelse. Vores værelser er designet med fokus på din komfort og bekvemmelighed.

Bekvemmelighed ved Din Dør Med en minimarked på stedet og døgnåbent sikkerhedspersonale, er dine behov veltilgodeset under dit ophold på Lekas Room. Book nu for at skabe uforglemmelige minder ved havet.

Hvad dette sted tilbyder

  • Gratis WiFi til rådighed
  • Gratis Wi-Fi
  • Ikke-ryger værelser
  • Airconditionering
  • Familiesuiter
  • Frisørsalon/Skønhedssalon
  • Ikke-ryger overalt
  • Privat ind- og udtjekning
  • Ryggerum
  • Minimarked på stedet

Værelser

9.6

Enestående

Bedømt 9.6 ud af 10 af 71 gæster, der har boet her.

  • Renlighed9.5
  • Service10.0
  • Beliggenhed10.0
  • Værelser9.4
  • Faciliteter9.5
  • Værdi9.4
  • Mad & drikke9.0

Gæsterne nævner

Beautiful locationExceptional service from the host
  • BrunoCanada

    ·september 2026·Solorejsende

    Parfait

    Très propre

    Lit confortable et moelleux

    Belle aire de cuisine extérieure

    Bonne douche, bonne pression d’eau

    Très bonne communication avec l’hôte

    Emplacement idéal près des meilleurs resto et de la plus belle…

  • shalevIsrael

    ·september 2026·Solorejsende

    Visili, the owner is so friendly and kind

  • Michelle CarmenCH

    ·september 2026·Par

    Einzigartiger Aufenthalt

    Wir haben uns spontan dazu entschieden, dass wir einen Stopp in Himare einlegen wollen und sind so auf Lekas Room gestossen. Die Unterkunft hat eine sehr gute Lage, da man nahe am Strand aber auch bei der Stadt ist. Die…

  • PabloSpain

    ·september 2026·Par

    Excepcional, un apartamento con mucho encanto

    La magnífica terraza, las vistas, la amplitud y limpieza del apartamento, decorado con mucho gusto

    Por poner un pequeño “pero”, no dispone de parking. Sin embargo, hay opciones cercanas al apartamento de parking privados

  • HayleyAustralia

    ·september 2026·Par

    Easy, convenient and felt very welcomed

    Close to everything including the beach entrance, the host was very lovely and the room was perfect very clean and good shower and great air conditioner

    Nothing, it was perfect

  • AlejandroSpain

    ·september 2026·Solorejsende

    Vistas top y amabilidad del dueño

Anmeldelser er skrevet af gæster, der har booket gennem vores leverandør og boet der, og de vises, som de er skrevet, på deres eget sprog. Kategoriscore er leverandørens vurdering af nylige anmeldelser , opdateret december 2025.

Hvor du skal bo

Sh8 Sose Room.Himare, 9425, Himare, Albania

Gæsterne vurderer beliggenheden til 10.0 ud af 10 — enestående.

Værd at vide

Annullering

Hvert værelse viser sine egne vilkår, før du betaler.

De fleste priser kan afbestilles gratis indtil en dato, der er angivet på værelset.

Ikke-refunderbare priser er markeret som sådan.

Husregler

Indtjekning fra 14.00 indtil 08:00 PM

Udtjekning senest 11.00

Børn velkomne

Vis mere

Ingen kæledyr

Røgfrie værelser tilgængelige

Betaling & ejendom

Betales når du booker, ikke i receptionen.

Priserne inkluderer de skatter og gebyrer, vi kan se.

Ejendommen kan tage et kort ved indtjekning for ekstraudgifter.

Vis mere

This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. Managed by a private host A deposit may be required at the property.

Hvad vi tjekker for dig her

  • Om prisen ændrer sig for dine datoer, og hvad den inkluderer.
  • Hvad ejendommen faktisk opkræver i receptionen oven i prisen.

Spørgsmål om Lekas Room

Hvornår er indtjekning og udtjekning på Lekas Room?

Indtjekning er fra 14.00. Udtjekning er senest 11.00. Hvis du ankommer sent, så fortæl os det, og vi beder ejendommen om at holde værelset.

Tillader Lekas Room kæledyr?

Nej — ejendommen oplyser, at kæledyr ikke er tilladt.

Har Lekas Room Wi-Fi?

Ja — internetadgang er angivet blandt ejendommens faciliteter.

Hvordan booker jeg Lekas Room?

Indtast dine datoer ovenfor og book online, eller ring til (888) 789-8585, så gør vi det for dig — inklusive ting, en bookingformular ikke kan håndtere, såsom en blok værelser, en månedspris eller en faktura til din arbejdsgiver.

Hvor ligger Lekas Room?

Sh8 Sose Room.Himare, 9425, Himare.

Andre steder, vi booker i Himare

De har intet med bookingen ovenfor at gøre. Samme marked, prissat på samme måde, hvis denne ikke er den rigtige.

Alle ophold i Himare
Geo & Art Boutique HotelGeo & Art Boutique Hotel9.0 · 79 anmeldelserFolie Marine Beach Hotel & ClubFolie Marine Beach Hotel & Club10.0 · 22 anmeldelserAmare HotelAmare Hotel9.6 · 28 anmeldelserHimara 28 HotelHimara 28 Hotel8.6 · 207 anmeldelserHotel FridaHotel Frida8.8 · 61 anmeldelser
Saint NicolasQeparo Napolon ComplexJon roomsApart Hotel AlexGreen Coast Hotel Mgallery CollectionBlue Boutique HotelStone Beach Residence Adults Only ResortKoks’ GuesthouseNia Boutique Hotel by Rapos ResortRoyal 1967La Maroja View HotelRIVIERA ROOMSSun GeorgeForis RoomsChimaera HotelVila Infinity-Luxury RoomsDrymades Inn ResortHotel JaliHotel NoemieThe Blue Wave HotelHotel MemaVelco BB HimaraPersephoneMilos ApartmentsAphrodite's Garden

Populære destinationer

  • Hoteller i Rome
  • Hoteller i London
  • Hoteller i Milan
  • Hoteller i Athens
  • Hoteller i Kissimmee, FL
  • Hoteller i Naples
  • Hoteller i Dubai
  • Hoteller i Buenos Aires
  • Hoteller i Sao Paulo
  • Hoteller i Istanbul
  • Hoteller i Marrakech
  • Hoteller i Rio de Janeiro
  • Hoteller i Cape Town
  • Hoteller i Lisbon
  • Hoteller i Florence
  • Hoteller i Budapest
  • Hoteller i Manila
  • Hoteller i Madrid
  • Hoteller i Jakarta
  • Hoteller i Málaga
  • Hoteller i Tokyo
  • Hoteller i Kuala Lumpur
  • Hoteller i Porto
  • Hoteller i Paris
  • Hoteller i Ho Chi Minh City
  • Hoteller i Florianópolis
  • Hoteller i Nairobi
  • Hoteller i Osaka
  • Hoteller i Vienna
  • Hoteller i Palermo
  • Hoteller i New Delhi
  • Hoteller i Hanoi
  • Hoteller i Davenport, FL
  • Hoteller i Cairo
  • Hoteller i Bucharest
  • Hoteller i Seville
  • Hoteller i Canggu
  • Hoteller i Ubud
  • Hoteller i Tbilisi City
  • Hoteller i Venice
  • Hoteller i Split
  • Hoteller i Barcelona
  • Hoteller i Bangkok
  • Hoteller i Mexico City
  • Hoteller i Playa del Carmen
  • Hoteller i Marbella
  • Hoteller i Panama City Beach, FL
  • Hoteller i Tulum
  • Hoteller i Prague
  • Hoteller i Albufeira
  • Hoteller i Seoul
  • Hoteller i Catania
  • Hoteller i Warsaw
  • Hoteller i Kyoto
  • Hoteller i Bogotá
  • Hoteller i Myrtle Beach, SC
  • Hoteller i Belgrade
  • Hoteller i Bologna
  • Hoteller i Melbourne
  • Hoteller i Mar del Plata
  • Kæledyrsvenligt hoteller i Rome
  • Med pool hoteller i Rome
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i Rome
  • Gratis parkering hoteller i Rome
  • Kæledyrsvenligt hoteller i London
  • Med pool hoteller i London
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i London
  • Gratis parkering hoteller i London
  • Kæledyrsvenligt hoteller i Milan
  • Med pool hoteller i Milan
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i Milan
  • Gratis parkering hoteller i Milan
  • Kæledyrsvenligt hoteller i Athens
  • Med pool hoteller i Athens
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i Athens
  • Gratis parkering hoteller i Athens
  • Kæledyrsvenligt hoteller i Kissimmee, FL
  • Med pool hoteller i Kissimmee, FL
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i Kissimmee, FL
  • Gratis parkering hoteller i Kissimmee, FL
  • Kæledyrsvenligt hoteller i Naples
  • Med pool hoteller i Naples
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i Naples
  • Gratis parkering hoteller i Naples
  • Kæledyrsvenligt hoteller i Dubai
  • Med pool hoteller i Dubai
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i Dubai
  • Gratis parkering hoteller i Dubai
  • Kæledyrsvenligt hoteller i Buenos Aires
  • Med pool hoteller i Buenos Aires
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i Buenos Aires
  • Gratis parkering hoteller i Buenos Aires
  • Kæledyrsvenligt hoteller i Sao Paulo
  • Med pool hoteller i Sao Paulo
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i Sao Paulo
  • Gratis parkering hoteller i Sao Paulo
  • Kæledyrsvenligt hoteller i Istanbul
  • Med pool hoteller i Istanbul
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i Istanbul
  • Gratis parkering hoteller i Istanbul
  • Hoteller i Albania
  • Hoteller i Argentina
  • Hoteller i Armenia
  • Hoteller i Australia
  • Hoteller i Austria
  • Hoteller i Azerbaijan
  • Hoteller i Belgium
  • Hoteller i Bosnia and Herzegovina
  • Hoteller i Brazil
  • Hoteller i Bulgaria
  • Hoteller i Canada
  • Hoteller i Chile
  • Hoteller i China
  • Hoteller i Colombia
  • Hoteller i Croatia
  • Hoteller i the Czech Republic
  • Hoteller i the Dominican Republic
  • Hoteller i Egypt
  • Hoteller i Finland
  • Hoteller i France
  • Hoteller i Georgia
  • Hoteller i Germany
  • Hoteller i Ghana
  • Hoteller i Greece
  • Hoteller i Hungary
  • Hoteller i India
  • Hoteller i Indonesia
  • Hoteller i Israel
  • Hoteller i Italy
  • Hoteller i Japan

Alle destinationerSteder at boHotelreservationerMånedlige & ugentlige priserVærelsesblokke & grupperTilgængelige værelserBilledkreditering

Hjælp

  • Kontakt os
  • Sådan fungerer booking
  • Ring til (888) 789-8585

Udforsk

  • Steder at bo
  • Hotelreservationer
  • Månedlige & ugentlige priser
  • Værelsesblokke & grupper
  • Tilgængelige værelser

Vilkår og indstillinger

  • Servicevilkår
  • Privatlivspolitik
  • Afbestillinger og tilbagebetalinger
  • Tilgængelighed

Om Callstay

  • Om os
  • Billedkreditering
© 2026 Callstay. Et Spotbo, Inc.-selskab.Priserne er de samme som ved direkte booking.

Fotos af deres forfattere, under de licenser, der er angivet i vores billedkreditering.