Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Cremona

Steder at bo/Cremona

Appartamento Cadore

Lejligheder, 3-stjernetVia Cadore, 71, Cremona, ItalyVis på kort

1 / 4
Tjekker aftenens pris

Du bliver ikke opkrævet endnu

Eller bestil det via telefon —(888) 789-8585

9.8 · Enestående15 anmeldelser

  • Indtjekning fra 14.00Udtjekning senest 11.00.
  • Enestående beliggenhedGæsterne vurderer beliggenheden 10.0 ud af 10, på Via Cadore, 71.

Bekvem Beliggenhed Moderne Faciliteter Behageligt og Stort

For det perfekte ophold i Cremona, behøver du ikke lede længere end Appartamento Cadore. Beliggende tæt på populære seværdigheder, tilbyder denne moderne lejlighed komfort og bekvemmelighed. Med 2 soveværelser, 2 badeværelser og et fuldt udstyret køkken, kan gæsterne nyde et rummeligt og afslappende miljø. Derudover kan du nyde gratis WiFi, parkering og aircondition under dit ophold. Book nu for en mindeværdig oplevelse i Cremona!

Hvad dette sted tilbyder

  • Gratis WiFi til rådighed
  • Gratis Wi-Fi
  • Parkering
  • Gratis parkering
  • Airconditionering
  • Faktura udstedt

Værelser

9.8

Enestående

Bedømt 9.8 ud af 10 af 15 gæster, der har boet her.

  • Renlighed9.7
  • Service10.0
  • Beliggenhed10.0
  • Værelser9.7
  • Faciliteter9.7
  • Værdi9.7
  • Mad & drikke9.7

Gæsterne nævner

Modern decorFriendly service
  • PeterNL

    ·oktober 2025·Par

    Fijn verblijf in het centrum

    Mooi modern ingericht appartement. Goede bedden, prima douche en wifi. Parkeren voor het appartement. Locatie prima, 5 minuten vN het centrum. Probleem met sleutel werd meteen opgelost. Zeer vriendelijke…

  • PaoloItaly

    ·oktober 2025·Solorejsende

    Perfetto

    Appartamento molto bello ed accogliente.

    Il padrone molto gentile e disponibile.

    Posizione ottima a pochi minuti da Duomo.

  • PierreFrance

    ·oktober 2025·Gruppe

    Vraiment très pratique et pas loin du centre

    Beaucoup aimé :

    - les deux salles de bain.

    - Les lits confortables,

    - la situation géographiques qui permet d'aller dans le centre de cremone assez rapidement.

    - La faciliter de garer sa voiture dans la rue.

    - La…

  • cristinaItaly

    ·september 2025·Gruppe

    Bella e nuova ristrutturazione, accogliente, comodissimi i due bagni. Rilassante e comodissimo al centro proprietario gentile e disponibile

    Nulla

  • BerettaCH

    ·juli 2025·Par

    Grandi spazi, separati. Accessori di ogni tipo. Cordiale e servizievole accoglienza.

  • EttyUnited States

    ·juli 2025·Par

    Quality, spacious apartment

    The apartment is spacious and comfortable and has everything you need for a short of long stay. I think it was even nicer in person than in the pictures.

    It is an easy walk to the enter of old town and a short drive to…

Anmeldelser er skrevet af gæster, der har booket gennem vores leverandør og boet der, og de vises, som de er skrevet, på deres eget sprog. Kategoriscore er leverandørens vurdering af nylige anmeldelser , opdateret januar 2026.

Hvor du skal bo

Via Cadore, 71, Cremona, Italy

Gæsterne vurderer beliggenheden til 10.0 ud af 10 — enestående.

Værd at vide

Annullering

Hvert værelse viser sine egne vilkår, før du betaler.

De fleste priser kan afbestilles gratis indtil en dato, der er angivet på værelset.

Ikke-refunderbare priser er markeret som sådan.

Husregler

Indtjekning fra 14.00 indtil 08:00 PM

Udtjekning senest 11.00

Børn velkomne

Vis mere

Ingen kæledyr

Betaling & ejendom

Betales når du booker, ikke i receptionen.

Priserne inkluderer de skatter og gebyrer, vi kan se.

Ejendommen kan tage et kort ved indtjekning for ekstraudgifter.

Vis mere

Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation. Managed by a private host A deposit may be required at the property.

Hvad vi tjekker for dig her

  • Om der er plads til en pickup, trailer eller varevogn, ikke kun en bil.
  • Om prisen ændrer sig for dine datoer, og hvad den inkluderer.
  • Hvad ejendommen faktisk opkræver i receptionen oven i prisen.

Spørgsmål om Appartamento Cadore

Hvornår er indtjekning og udtjekning på Appartamento Cadore?

Indtjekning er fra 14.00. Udtjekning er senest 11.00. Hvis du ankommer sent, så fortæl os det, og vi beder ejendommen om at holde værelset.

Tillader Appartamento Cadore kæledyr?

Nej — ejendommen oplyser, at kæledyr ikke er tilladt.

Er der parkering på Appartamento Cadore?

Parkering er angivet blandt overnatningsstedets faciliteter. Om det er gratis, og om en plads kan reserveres, varierer, så vi tjekker det op mod dine datoer i stedet for at love det her.

Har Appartamento Cadore Wi-Fi?

Ja — internetadgang er angivet blandt ejendommens faciliteter.

Hvordan booker jeg Appartamento Cadore?

Indtast dine datoer ovenfor og book online, eller ring til (888) 789-8585, så gør vi det for dig — inklusive ting, en bookingformular ikke kan håndtere, såsom en blok værelser, en månedspris eller en faktura til din arbejdsgiver.

Hvor ligger Appartamento Cadore?

Via Cadore, 71, Cremona.

Andre steder, vi booker i Cremona

De har intet med bookingen ovenfor at gøre. Samme marked, prissat på samme måde, hvis denne ikke er den rigtige.

Alle ophold i Cremona
Foresteria Palazzo Guazzoni ZaccariaForesteria Palazzo Guazzoni Zaccaria9.5 · 138 anmeldelserSegui le note della Tua vitaSegui le note della Tua vita9.5 · 95 anmeldelserResidenza SolferinoResidenza Solferino9.0 · 923 anmeldelserB&B Hotel CremonaB&B Hotel Cremona8.8 · 2849 anmeldelserAT HOME IN CREMONAAT HOME IN CREMONA9.1 · 76 anmeldelser
Civico 2 Operetta MarinaAmici Miei RoomsB&B StradivariPalazzo Carasi ApartmentsL'ArchettoHotel Duomo CremonaHotel ContinentalAlbergo ViscontiViolino azulHotel ImperoCa' L'Archetto intero appartamento centro CremonaIl ContrabbassoDelleArti Design HotelCasa VidaCastle HouseDelle Arti DesignCasina VolamerloFantasy HouseHotel AstoriaForesteria La VistaMy House ApartmentsCasa Eva 2010Palazzo Glori 6B & B L'almanaccoLOFT MANZONI 37

Populære destinationer

  • Hoteller i Rome
  • Hoteller i London
  • Hoteller i Milan
  • Hoteller i Athens
  • Hoteller i Kissimmee, FL
  • Hoteller i Naples
  • Hoteller i Dubai
  • Hoteller i Buenos Aires
  • Hoteller i Sao Paulo
  • Hoteller i Istanbul
  • Hoteller i Marrakech
  • Hoteller i Rio de Janeiro
  • Hoteller i Cape Town
  • Hoteller i Lisbon
  • Hoteller i Florence
  • Hoteller i Budapest
  • Hoteller i Manila
  • Hoteller i Madrid
  • Hoteller i Jakarta
  • Hoteller i Málaga
  • Hoteller i Tokyo
  • Hoteller i Kuala Lumpur
  • Hoteller i Porto
  • Hoteller i Paris
  • Hoteller i Ho Chi Minh City
  • Hoteller i Florianópolis
  • Hoteller i Nairobi
  • Hoteller i Osaka
  • Hoteller i Vienna
  • Hoteller i Palermo
  • Hoteller i New Delhi
  • Hoteller i Hanoi
  • Hoteller i Davenport, FL
  • Hoteller i Cairo
  • Hoteller i Bucharest
  • Hoteller i Seville
  • Hoteller i Canggu
  • Hoteller i Ubud
  • Hoteller i Tbilisi City
  • Hoteller i Venice
  • Hoteller i Split
  • Hoteller i Barcelona
  • Hoteller i Bangkok
  • Hoteller i Mexico City
  • Hoteller i Playa del Carmen
  • Hoteller i Marbella
  • Hoteller i Panama City Beach, FL
  • Hoteller i Tulum
  • Hoteller i Prague
  • Hoteller i Albufeira
  • Hoteller i Seoul
  • Hoteller i Catania
  • Hoteller i Warsaw
  • Hoteller i Kyoto
  • Hoteller i Bogotá
  • Hoteller i Myrtle Beach, SC
  • Hoteller i Belgrade
  • Hoteller i Bologna
  • Hoteller i Melbourne
  • Hoteller i Mar del Plata
  • Kæledyrsvenligt hoteller i Rome
  • Med pool hoteller i Rome
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i Rome
  • Gratis parkering hoteller i Rome
  • Kæledyrsvenligt hoteller i London
  • Med pool hoteller i London
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i London
  • Gratis parkering hoteller i London
  • Kæledyrsvenligt hoteller i Milan
  • Med pool hoteller i Milan
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i Milan
  • Gratis parkering hoteller i Milan
  • Kæledyrsvenligt hoteller i Athens
  • Med pool hoteller i Athens
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i Athens
  • Gratis parkering hoteller i Athens
  • Kæledyrsvenligt hoteller i Kissimmee, FL
  • Med pool hoteller i Kissimmee, FL
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i Kissimmee, FL
  • Gratis parkering hoteller i Kissimmee, FL
  • Kæledyrsvenligt hoteller i Naples
  • Med pool hoteller i Naples
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i Naples
  • Gratis parkering hoteller i Naples
  • Kæledyrsvenligt hoteller i Dubai
  • Med pool hoteller i Dubai
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i Dubai
  • Gratis parkering hoteller i Dubai
  • Kæledyrsvenligt hoteller i Buenos Aires
  • Med pool hoteller i Buenos Aires
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i Buenos Aires
  • Gratis parkering hoteller i Buenos Aires
  • Kæledyrsvenligt hoteller i Sao Paulo
  • Med pool hoteller i Sao Paulo
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i Sao Paulo
  • Gratis parkering hoteller i Sao Paulo
  • Kæledyrsvenligt hoteller i Istanbul
  • Med pool hoteller i Istanbul
  • Trinfrit & tilgængeligt hoteller i Istanbul
  • Gratis parkering hoteller i Istanbul
  • Hoteller i Albania
  • Hoteller i Argentina
  • Hoteller i Armenia
  • Hoteller i Australia
  • Hoteller i Austria
  • Hoteller i Azerbaijan
  • Hoteller i Belgium
  • Hoteller i Bosnia and Herzegovina
  • Hoteller i Brazil
  • Hoteller i Bulgaria
  • Hoteller i Canada
  • Hoteller i Chile
  • Hoteller i China
  • Hoteller i Colombia
  • Hoteller i Croatia
  • Hoteller i the Czech Republic
  • Hoteller i the Dominican Republic
  • Hoteller i Egypt
  • Hoteller i Finland
  • Hoteller i France
  • Hoteller i Georgia
  • Hoteller i Germany
  • Hoteller i Ghana
  • Hoteller i Greece
  • Hoteller i Hungary
  • Hoteller i India
  • Hoteller i Indonesia
  • Hoteller i Israel
  • Hoteller i Italy
  • Hoteller i Japan

Alle destinationerSteder at boHotelreservationerMånedlige & ugentlige priserVærelsesblokke & grupperTilgængelige værelserBilledkreditering

Hjælp

  • Kontakt os
  • Sådan fungerer booking
  • Ring til (888) 789-8585

Udforsk

  • Steder at bo
  • Hotelreservationer
  • Månedlige & ugentlige priser
  • Værelsesblokke & grupper
  • Tilgængelige værelser

Vilkår og indstillinger

  • Servicevilkår
  • Privatlivspolitik
  • Afbestillinger og tilbagebetalinger
  • Tilgængelighed

Om Callstay

  • Om os
  • Billedkreditering
© 2026 Callstay. Et Spotbo, Inc.-selskab.Priserne er de samme som ved direkte booking.

Fotos af deres forfattere, under de licenser, der er angivet i vores billedkreditering.