Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Matera

Místa k pobytu/Matera

Villa Matera

Vily, 4-hvězdičkovýStrada Provinciale Messapica, Matera, ItalyZobrazit na mapě

1 / 4
Kontrolujeme dnešní sazbu

Zatím vám nebude nic účtováno

Nebo si ji rezervujte telefonicky — (888) 789-8585

10.0 · Výjimečné4 recenzí

  • Check-in od 15:00Check-out do 11:00.
  • Výjimečné polohaHosté hodnotí polohu 10.0 z 10, na adrese Strada Provinciale Messapica.
  • Snídaně k dispoziciZahrnuto v některých sazbách – strava je uvedena u každého pokoje.

Luxusní ubytování ve vile v Materě

Soukromý bazén a výhledy na hory Užijte si klid soukromého bazénu a ohromující výhledy na hory z terasy této prostorné vily se třemi ložnicemi. Pořádně si vychutnejte moderní vybavení včetně ploché obrazovky, plně vybavené kuchyně a klimatizace, které zajistí pohodlí během vašeho pobytu.

Poklidné venkovní stolování a zahrada Zažijte venkovní stolování s výhledem na bazén nebo si odpočiňte v poklidné zahradě. Vila nabízí dokonalou kombinaci vnitřního a venkovního života, ideální pro relaxaci a vytváření nezapomenutelných vzpomínek.

Pohodlí a soukromí S bezplatným WiFi, soukromým parkováním a barem na místě, Villa Matera zaručuje pohodlí pro hosty. Soukromý vstup, akustická izolace a více koupelen zvyšují úroveň soukromí a komfortu během vašeho pobytu.

Co toto místo nabízí

  • WiFi k dispozici
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Parkoviště
  • Bezplatné parkování
  • Nekuřácké pokoje
  • Klimatizace
  • Bazén
  • Vytápění
  • Terasa
  • Rodinné pokoje

Pokoje

10.0

Výjimečné

Hodnoceno 10.0 z 10 podle 4 hostů, kteří zde pobývali.

  • Čistota10.0
  • Služba10.0
  • Místo10.0
  • Pokoje10.0
  • Vybavení10.0
  • Hodnota10.0
  • Jídlo a pití10.0

Hosté zmiňují

Exceptional ServiceBeautiful Location
  • JuergenGermany

    ·říjen 2025·Pár

    Perfect Escape in the Hills of Basilicata

    We spent a few unforgettable days in this stunning villa perched on a hill in Basilicata near Matera. The house is spacious, beautifully designed, and relatively new, with every detail thoughtfully arranged. Set in…

  • MyonggiUnited States

    ·květen 2025

    Paradise!

    The villa was the most tranquil and beautiful place-a delight to wake up to the beautiful landscape and the sounds of birds! The owner and the caretaker were very responsive to all our needs and more.

    The only short…

  • AntonioUnited States

    ·říjen 2023

    10 out of 10!

    We had the pleasure of staying at a stunning vacation villa nestled in the mountains of southern Italy, and we can't express how much it felt like a slice of paradise. The villa's modern amenities, including air…

Recenze jsou psány hosty, kteří si rezervovali přes našeho dodavatele a pobývali zde, zobrazeny tak, jak byly napsány, a v jejich vlastním jazyce. Hodnocení kategorií je výklad dodavatele nedávných recenzí, aktualizováno prosinec 2025.

Kde budete

Strada Provinciale Messapica, Matera, Italy

Hosté hodnotí polohu 10.0 z 10 – výjimečné.

Co je dobré vědět

Storno

Každý pokoj zobrazuje své vlastní podmínky před zaplacením.

Většinu sazeb lze zrušit zdarma do data uvedeného u pokoje.

Nevratné sazby jsou takto označeny.

Domovní řád

Check-in od 15:00

Check-out do 11:00

Děti vítány

Zobrazit více

Bez domácích mazlíčků

Nekuřácké pokoje k dispozici

Platba a objekt

Platí se při rezervaci, ne na recepci.

Ceny zahrnují daně a poplatky, které jsme schopni zjistit.

Ubytovací zařízení může při check-inu požadovat kartu na vedlejší výdaje.

Zobrazit více

This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. Managed by a private host A deposit may be required at the property.

Co bychom zde za vás prověřili

  • Že je bezbariérový pokoj skutečně volný na vaše termíny, a zda má sprchu s bezbariérovým vstupem nebo vanu, což v nabídce nikdy není uvedeno.
  • Poplatek za domácí mazlíčky a jakýkoli limit velikosti – právě zde tyto rezervace obvykle selhávají.
  • Zda je místo pro pickup, přívěs nebo dodávku, nejen pro auto.
  • Zda je snídaně v ceně nebo se přidává při odhlášení, a v jakém čase se podává.
  • Zda se cena mění pro vaše termíny a co zahrnuje.
  • Co ubytovací zařízení skutečně účtuje na recepci nad rámec ceny.

Dotazy k Villa Matera

V kolik hodin je check-in a check-out v Villa Matera?

Check-in je od 15:00. Check-out je do 11:00. Pokud přijíždíte pozdě, dejte nám vědět a my požádáme ubytovací zařízení, aby pokoj drželo.

Povoluje Villa Matera domácí mazlíčky?

Ne – ubytovací zařízení uvádí, že domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Je v Villa Matera parkování?

Parkování je uvedeno mezi vybavením objektu. Zda je zdarma a zda lze místo rezervovat, se liší, proto to ověřujeme podle vašich termínů, než abychom to zde slibovali.

Má Villa Matera bazén?

Ano – bazén je uveden mezi vybavením objektu. Sezónní uzavírky jsou běžné, proto potvrdíme, že je pro vaše termíny otevřen.

Je v Villa Matera zahrnuta snídaně?

Snídaně je v objektu nabízena. Zda je zahrnuta, závisí na sazbě – typ stravování je uveden u každého pokoje, jakmile zadáte své termíny.

Má Villa Matera Wi-Fi?

Ano – přístup k internetu je uveden mezi vybavením ubytovacího zařízení.

Má Villa Matera bezbariérové pokoje?

Objekt uvádí bezbariérová nebo přístupná zařízení. Tento příznak je nejméně schopný otázku vyřešit: hotel ho může mít a přesto mít schod u vchodu nebo vanu místo sprchového koutu, a neříká, zda je bezbariérový pokoj volný na vaše termíny. Sdělte nám, co potřebujete, a my se zeptáme přímo objektu, místo abychom vám četli příznak.

Jak si zarezervuji Villa Matera?

Zadejte své termíny výše a rezervujte online, nebo zavolejte na (888) 789-8585 a my to za vás zařídíme – včetně věcí, které rezervační formulář nezvládne, jako je blok pokojů, měsíční sazba nebo faktura pro vašeho zaměstnavatele.

Kde se nachází Villa Matera?

Strada Provinciale Messapica, Matera.

Další místa, která rezervujeme v Matera

Nesouvisí s rezervací výše. Stejný trh, stejná cenotvorba, pro případ, že tento není ten pravý.

Všechny pobyty v Matera
Il BelvedereIl Belvedere10.0 · 2070 recenzíSextantio Le Grotte Della CivitaSextantio Le Grotte Della Civita10.0 · 921 recenzíLa Casa di EleLa Casa di Ele9.8 · 1752 recenzíCorte San PietroCorte San Pietro9.8 · 1531 recenzíBV Quarry MateraBV Quarry Matera9.8 · 715 recenzí
In & Out MateraDonna GinaTorretta ai SassiCasa NanninaLe Dimore Dell' IdrisPalazzo Degli AbatiLoggia delle stelleLamia Room RentalsPIANELLE RESORTIl Casale di MariaLe Vie Del Centro Luxury RoomLa Casa Dei NonniAcqua DolceDimore dei MercantiCorte San LeonardoConche Luxury RetreatIl Palazzotto I Residence & Winery - The D'Angelo Family CollectionLOVELY & CHIC Rooms nei SassiLe OriginiLo splendore dei SassiComeraBed&BookLa Corte Dei Pastori LuxuryAquatio Cave Luxury Hotel & SPACasa Blanca Matera

Oblíbené destinace

  • Hotely v Rome
  • Hotely v London
  • Hotely v Milan
  • Hotely v Athens
  • Hotely v Kissimmee, FL
  • Hotely v Naples
  • Hotely v Dubai
  • Hotely v Buenos Aires
  • Hotely v Sao Paulo
  • Hotely v Istanbul
  • Hotely v Marrakech
  • Hotely v Rio de Janeiro
  • Hotely v Cape Town
  • Hotely v Lisbon
  • Hotely v Florence
  • Hotely v Budapest
  • Hotely v Manila
  • Hotely v Madrid
  • Hotely v Jakarta
  • Hotely v Málaga
  • Hotely v Tokyo
  • Hotely v Kuala Lumpur
  • Hotely v Porto
  • Hotely v Paris
  • Hotely v Ho Chi Minh City
  • Hotely v Florianópolis
  • Hotely v Nairobi
  • Hotely v Osaka
  • Hotely v Vienna
  • Hotely v Palermo
  • Hotely v New Delhi
  • Hotely v Hanoi
  • Hotely v Davenport, FL
  • Hotely v Cairo
  • Hotely v Bucharest
  • Hotely v Seville
  • Hotely v Canggu
  • Hotely v Ubud
  • Hotely v Tbilisi City
  • Hotely v Venice
  • Hotely v Split
  • Hotely v Barcelona
  • Hotely v Bangkok
  • Hotely v Mexico City
  • Hotely v Playa del Carmen
  • Hotely v Marbella
  • Hotely v Panama City Beach, FL
  • Hotely v Tulum
  • Hotely v Prague
  • Hotely v Albufeira
  • Hotely v Seoul
  • Hotely v Catania
  • Hotely v Warsaw
  • Hotely v Kyoto
  • Hotely v Bogotá
  • Hotely v Myrtle Beach, SC
  • Hotely v Belgrade
  • Hotely v Bologna
  • Hotely v Melbourne
  • Hotely v Mar del Plata
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Rome
  • S bazénem hotely v Rome
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Rome
  • Parkování zdarma hotely v Rome
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v London
  • S bazénem hotely v London
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v London
  • Parkování zdarma hotely v London
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Milan
  • S bazénem hotely v Milan
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Milan
  • Parkování zdarma hotely v Milan
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Athens
  • S bazénem hotely v Athens
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Athens
  • Parkování zdarma hotely v Athens
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Kissimmee, FL
  • S bazénem hotely v Kissimmee, FL
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Kissimmee, FL
  • Parkování zdarma hotely v Kissimmee, FL
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Naples
  • S bazénem hotely v Naples
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Naples
  • Parkování zdarma hotely v Naples
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Dubai
  • S bazénem hotely v Dubai
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Dubai
  • Parkování zdarma hotely v Dubai
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Buenos Aires
  • S bazénem hotely v Buenos Aires
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Buenos Aires
  • Parkování zdarma hotely v Buenos Aires
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Sao Paulo
  • S bazénem hotely v Sao Paulo
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Sao Paulo
  • Parkování zdarma hotely v Sao Paulo
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Istanbul
  • S bazénem hotely v Istanbul
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Istanbul
  • Parkování zdarma hotely v Istanbul
  • Hotely v Albania
  • Hotely v Argentina
  • Hotely v Armenia
  • Hotely v Australia
  • Hotely v Austria
  • Hotely v Azerbaijan
  • Hotely v Belgium
  • Hotely v Bosnia and Herzegovina
  • Hotely v Brazil
  • Hotely v Bulgaria
  • Hotely v Canada
  • Hotely v Chile
  • Hotely v China
  • Hotely v Colombia
  • Hotely v Croatia
  • Hotely v the Czech Republic
  • Hotely v the Dominican Republic
  • Hotely v Egypt
  • Hotely v Finland
  • Hotely v France
  • Hotely v Georgia
  • Hotely v Germany
  • Hotely v Ghana
  • Hotely v Greece
  • Hotely v Hungary
  • Hotely v India
  • Hotely v Indonesia
  • Hotely v Israel
  • Hotely v Italy
  • Hotely v Japan

Všechny destinaceMísta k pobytuHotelové rezervaceMěsíční a týdenní sazbyBlokace pokojů a skupinyBezbariérové pokojePoděkování za fotografie

Nápověda

  • Kontaktujte nás
  • Jak rezervace funguje
  • Zavolat (888) 789-8585

Objevovat

  • Místa k pobytu
  • Hotelové rezervace
  • Měsíční a týdenní sazby
  • Blokace pokojů a skupiny
  • Bezbariérové pokoje

Podmínky a nastavení

  • Podmínky služby
  • Zásady ochrany soukromí
  • Storno a vrácení peněz
  • Přístupnost

O Callstay

  • O nás
  • Poděkování za fotografie
© 2026 Callstay. Společnost Spotbo, Inc..Ceny jsou stejné jako při přímé rezervaci.

Fotografie jejich autorů, dle licencí uvedených v našem poděkování za fotografie.