Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Vagamon

Místa k pobytu/Vagamon

Vanaheim Resort

Rezorty, 3-hvězdičkovýVagamon, Kerala, Vagamon, KL, 685503, Vagamon, IndiaZobrazit na mapě

1 / 4
Kontrolujeme dnešní sazbu

Zatím vám nebude nic účtováno

Nebo si ji rezervujte telefonicky — (888) 789-8585
  • Snídaně k dispoziciZahrnuto v některých sazbách – strava je uvedena u každého pokoje.

Near Vagamon Kurishumala Church, When you stay at Vanaheim Resort in Vagamon, you'll be in the mountains, within a 5-minute drive of Vagamon Kurishumala Church and Barren Hills. This resort is 3.3 mi (5.3 km) from Thangalpara and 3.6 mi (5.7 km) from Vagamon Pine Forest., Make yourself at home in one of the 19 guestrooms. Rooms have private balconies. Complimentary wireless internet access is available to keep you connected. Conveniences include desks, and housekeeping is provided daily., Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer. Vagamon Kurishumala Church - 1.3 km / 0.8 mi Barren Hills - 2.4 km / 1.5 mi Thangalpara - 5.3 km / 3.3 mi Vagamon Pine Forest - 5.7 km / 3.6 mi Vagamon Adventure Park - 6.6 km / 4.1 mi Poonjar Palace - 26.6 km / 16.6 mi Ammachi Kottaram - 27.1 km / 16.8 mi Ayyapancoil Hanging Bridge - 28.1 km / 17.5 mi Parunthumpara Hill View Point - 35 km / 21.8 mi Sree Mahadeva Temple - 36.4 km / 22.6 mi Anchuruli Tunnel - 37.6 km / 23.3 mi Periyar National Park - 41.7 km / 25.9 mi Mudra Cultural Centre - 42 km / 26.1 mi Kadathanadan Kalari Centre - 42.1 km / 26.2 mi Montfort School - 45.7 km / 28.4 mi The nearest major airport is Cochin International Airport (COK) - 105.6 km / 65.6 mi, Featured amenities include a 24-hour front desk and an elevator. Free self parking is available onsite., Enjoy a meal at the restaurant, or stay in and take advantage of the resort's room service (during limited hours). A complimentary local cuisine breakfast is served daily from 8:00 AM to 10:00 AM., Take advantage of recreation opportunities such as an outdoor pool, or other amenities including complimentary wireless internet access and charcoal grills.

Co toto místo nabízí

  • Výtah
  • Turistické/cyklistické stezky v blízkosti
  • Bezplatná snídaně
  • Parkování pro vozíčkáře
  • Bezplatné parkování na vlastním parkovišti
  • Snídaně zdarma (místní kuchyně)
  • Parkování pro vany s bezbariérovým přístupem
  • Změna ručníků (na žádost)
  • Gril na dřevěné uhlí
  • Přístupná kyvadlová doprava

Pokoje

Kde budete

Vagamon, Kerala, Vagamon, KL, 685503, Vagamon, India

Co je dobré vědět

Storno

Každý pokoj zobrazuje své vlastní podmínky před zaplacením.

Většinu sazeb lze zrušit zdarma do data uvedeného u pokoje.

Nevratné sazby jsou takto označeny.

Domovní řád

Děti vítány

Zobrazit více

Domácí mazlíčci povoleni na vyžádání; mohou být účtovány poplatky

If you are planning to arrive after 8:00 PM please contact the property in advance using the information on the booking confirmation. Front desk staff will greet guests on arrival at the property.

Politika dětí a přistýlek. Sure! Please provide the hotel's policies that you would like translated into Czech.

Platba a objekt

Platí se při rezervaci, ne na recepci.

Ceny zahrnují daně a poplatky, které jsme schopni zjistit.

Ubytovací zařízení může při check-inu požadovat kartu na vedlejší výdaje.

Zobrazit více

Take advantage of recreation opportunities such as an outdoor pool, or other amenities including complimentary wireless internet access and charcoal grills.

Co bychom zde za vás prověřili

  • Že je bezbariérový pokoj skutečně volný na vaše termíny, a zda má sprchu s bezbariérovým vstupem nebo vanu, což v nabídce nikdy není uvedeno.
  • Že recepce je obsazena, když přistanete, a že pokoj je rezervován i po uzávěrce.
  • Zda je místo pro pickup, přívěs nebo dodávku, nejen pro auto.
  • Zda je snídaně v ceně nebo se přidává při odhlášení, a v jakém čase se podává.
  • Zda se cena mění pro vaše termíny a co zahrnuje.
  • Co ubytovací zařízení skutečně účtuje na recepci nad rámec ceny.

Dotazy k Vanaheim Resort

Povoluje Vanaheim Resort domácí mazlíčky?

Ano – objekt uvádí, že domácí mazlíčci jsou povoleni. Velikost, počet a poplatek stanovuje objekt, nikoli my, proto při rezervaci uveďte, že přivádíte domácího mazlíčka, a my potvrdíme podmínky, než bude cokoli účtováno.

Je v Vanaheim Resort parkování?

Parkování je uvedeno mezi vybavením objektu. Zda je zdarma a zda lze místo rezervovat, se liší, proto to ověřujeme podle vašich termínů, než abychom to zde slibovali.

Je v Vanaheim Resort zahrnuta snídaně?

Snídaně je v objektu nabízena. Zda je zahrnuta, závisí na sazbě – typ stravování je uveden u každého pokoje, jakmile zadáte své termíny.

Má Vanaheim Resort Wi-Fi?

Ano – přístup k internetu je uveden mezi vybavením ubytovacího zařízení.

Má Vanaheim Resort bezbariérové pokoje?

Objekt uvádí bezbariérová nebo přístupná zařízení. Tento příznak je nejméně schopný otázku vyřešit: hotel ho může mít a přesto mít schod u vchodu nebo vanu místo sprchového koutu, a neříká, zda je bezbariérový pokoj volný na vaše termíny. Sdělte nám, co potřebujete, a my se zeptáme přímo objektu, místo abychom vám četli příznak.

Mohu se v Vanaheim Resort ubytovat pozdě?

Objekt uvádí recepci s nepřetržitým provozem, takže pozdní příjezd by měl být možný. Pokoje jsou však u některých objektů po určité době uvolněny bez ohledu na provozní dobu recepce, proto nám sdělte svůj čas příjezdu a my zajistíme, aby jej podrželi.

Jak si zarezervuji Vanaheim Resort?

Zadejte své termíny výše a rezervujte online, nebo zavolejte na (888) 789-8585 a my to za vás zařídíme – včetně věcí, které rezervační formulář nezvládne, jako je blok pokojů, měsíční sazba nebo faktura pro vašeho zaměstnavatele.

Kde se nachází Vanaheim Resort?

Vagamon, Kerala, Vagamon, KL, 685503, Vagamon.

Kategorie hodnocení hostů na této stránce zatím nejsou – poskytovatel uvádí celkové skóre, ale bez rozpisů pro tento objekt, a my raději nic nezobrazíme, než abychom ty sloupce vymýšleli. Zavolat (888) 789-8585 a my vám přečteme, co ubytování říká.

Další místa, která rezervujeme v Vagamon

Nesouvisí s rezervací výše. Stejný trh, stejná cenotvorba, pro případ, že tento není ten pravý.

Všechny pobyty v Vagamon
Vanilla County Heritage Plantation BungalowVanilla County Heritage Plantation Bungalow9.4 · 83 recenzíFalcon CrestFalcon Crest9.1 · 148 recenzíThe Kissing MountainsThe Kissing Mountains8.7 · 187 recenzíTea Terrain Resorts & SpaTea Terrain Resorts & Spa8.5 · 219 recenzíThe Butterfly cottage VagamonThe Butterfly cottage Vagamon8.5 · 22 recenzí
Belle Bonami ResortHill Monk - Bethany HeightsAruvi Vagamon by Voye HomesNexstay Mount TalesThe Autumn by Maat HotelsHoliday VagamonTheeram Agro Farm Hill Resort VagamonPalette Hill View Resorts VagamonAdrak Summer Sand Hill Resort VagamonBella CasaWinter Vale Green Stay ResortsTENT LIFEHide and seek ResidencyMonticle GlampsJia Hill view rooms vagamonGlashaus by IzanTea haven by YathroamPine Trees Home StayTea Haven homestayVaga Copper CastleTea Mitra Holiday HomesThe Falls at Mangal CavernsThe HighlanderSilver home stay vagamonBaywood Cottages

Oblíbené destinace

  • Hotely v Rome
  • Hotely v London
  • Hotely v Milan
  • Hotely v Athens
  • Hotely v Kissimmee, FL
  • Hotely v Naples
  • Hotely v Dubai
  • Hotely v Buenos Aires
  • Hotely v Sao Paulo
  • Hotely v Istanbul
  • Hotely v Marrakech
  • Hotely v Rio de Janeiro
  • Hotely v Cape Town
  • Hotely v Lisbon
  • Hotely v Florence
  • Hotely v Budapest
  • Hotely v Manila
  • Hotely v Madrid
  • Hotely v Jakarta
  • Hotely v Málaga
  • Hotely v Tokyo
  • Hotely v Kuala Lumpur
  • Hotely v Porto
  • Hotely v Paris
  • Hotely v Ho Chi Minh City
  • Hotely v Florianópolis
  • Hotely v Nairobi
  • Hotely v Osaka
  • Hotely v Vienna
  • Hotely v Palermo
  • Hotely v New Delhi
  • Hotely v Hanoi
  • Hotely v Davenport, FL
  • Hotely v Cairo
  • Hotely v Bucharest
  • Hotely v Seville
  • Hotely v Canggu
  • Hotely v Ubud
  • Hotely v Tbilisi City
  • Hotely v Venice
  • Hotely v Split
  • Hotely v Barcelona
  • Hotely v Bangkok
  • Hotely v Mexico City
  • Hotely v Playa del Carmen
  • Hotely v Marbella
  • Hotely v Panama City Beach, FL
  • Hotely v Tulum
  • Hotely v Prague
  • Hotely v Albufeira
  • Hotely v Seoul
  • Hotely v Catania
  • Hotely v Warsaw
  • Hotely v Kyoto
  • Hotely v Bogotá
  • Hotely v Myrtle Beach, SC
  • Hotely v Belgrade
  • Hotely v Bologna
  • Hotely v Melbourne
  • Hotely v Mar del Plata
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Rome
  • S bazénem hotely v Rome
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Rome
  • Parkování zdarma hotely v Rome
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v London
  • S bazénem hotely v London
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v London
  • Parkování zdarma hotely v London
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Milan
  • S bazénem hotely v Milan
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Milan
  • Parkování zdarma hotely v Milan
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Athens
  • S bazénem hotely v Athens
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Athens
  • Parkování zdarma hotely v Athens
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Kissimmee, FL
  • S bazénem hotely v Kissimmee, FL
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Kissimmee, FL
  • Parkování zdarma hotely v Kissimmee, FL
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Naples
  • S bazénem hotely v Naples
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Naples
  • Parkování zdarma hotely v Naples
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Dubai
  • S bazénem hotely v Dubai
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Dubai
  • Parkování zdarma hotely v Dubai
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Buenos Aires
  • S bazénem hotely v Buenos Aires
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Buenos Aires
  • Parkování zdarma hotely v Buenos Aires
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Sao Paulo
  • S bazénem hotely v Sao Paulo
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Sao Paulo
  • Parkování zdarma hotely v Sao Paulo
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Istanbul
  • S bazénem hotely v Istanbul
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Istanbul
  • Parkování zdarma hotely v Istanbul
  • Hotely v Albania
  • Hotely v Argentina
  • Hotely v Armenia
  • Hotely v Australia
  • Hotely v Austria
  • Hotely v Azerbaijan
  • Hotely v Belgium
  • Hotely v Bosnia and Herzegovina
  • Hotely v Brazil
  • Hotely v Bulgaria
  • Hotely v Canada
  • Hotely v Chile
  • Hotely v China
  • Hotely v Colombia
  • Hotely v Croatia
  • Hotely v the Czech Republic
  • Hotely v the Dominican Republic
  • Hotely v Egypt
  • Hotely v Finland
  • Hotely v France
  • Hotely v Georgia
  • Hotely v Germany
  • Hotely v Ghana
  • Hotely v Greece
  • Hotely v Hungary
  • Hotely v India
  • Hotely v Indonesia
  • Hotely v Israel
  • Hotely v Italy
  • Hotely v Japan

Všechny destinaceMísta k pobytuHotelové rezervaceMěsíční a týdenní sazbyBlokace pokojů a skupinyBezbariérové pokojePoděkování za fotografie

Nápověda

  • Kontaktujte nás
  • Jak rezervace funguje
  • Zavolat (888) 789-8585

Objevovat

  • Místa k pobytu
  • Hotelové rezervace
  • Měsíční a týdenní sazby
  • Blokace pokojů a skupiny
  • Bezbariérové pokoje

Podmínky a nastavení

  • Podmínky služby
  • Zásady ochrany soukromí
  • Storno a vrácení peněz
  • Přístupnost

O Callstay

  • O nás
  • Poděkování za fotografie
© 2026 Callstay. Společnost Spotbo, Inc..Ceny jsou stejné jako při přímé rezervaci.

Fotografie jejich autorů, dle licencí uvedených v našem poděkování za fotografie.