Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
St. Moritz

Místa k pobytu/St. Moritz

Townhouse N26

Apartmány, 3-hvězdičkovýVia Surpunt 26, St. MoritzZobrazit na mapě

1 / 4
Kontrolujeme dnešní sazbu

Zatím vám nebude nic účtováno

Nebo si ji rezervujte telefonicky — (888) 789-8585

7.9 · Dobrý38 recenzí

  • Check-in od 15:00Check-out do 11:00.
  • Velmi dobrý polohaHosté hodnotí polohu 8.0 z 10, na adrese Via Surpunt 26.

Luxusní studiové apartmány ve St. Moritz Bad

Výhodná poloha: Dům č. 26 je zasazen do srdce St. Moritz Bad, s nádherným jezerem St. Moritz jen pár kroků daleko. Užijte si snadný přístup k supermarketům a sportovnímu centru Ovaverva.

Dobře vybavená studia: Naše studia jsou vhodná pro jednotlivé cestovatele, přátele a páry a nabízejí moderní vybavení jako plně vybavená kuchyň, TV s plochou obrazovkou a zdarma Wi-Fi. Některé jednotky mají balkon s dechberoucím výhledem na hory.

Bezproblémový online zážitek: S naším online rezervačním, platebním a check-in systémem je pohodlí na dosah vašich prstů. Před příjezdem obdržíte podrobné instrukce pro bezproblémový proces vyzvednutí klíčů.

Co toto místo nabízí

  • WiFi k dispozici
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Nekuřácké pokoje
  • Vytápění
  • Turistika
  • Výtah
  • Expresní přihlášení/odhlášení
  • Cykloturistika
  • Trezor
  • Tenisový kurt

Pokoje

7.9

Dobrý

Hodnoceno 7.9 z 10 podle 38 hostů, kteří zde pobývali.

  • Čistota7.4
  • Služba7.6
  • Místo8.0
  • Pokoje10.0
  • Vybavení7.5
  • Hodnota7.4
  • Jídlo a pití7.6

Hosté zmiňují

The beds
  • PacoFrance

    ·srpen 2026·Pár

    Très bon rapport qualité prix

    Appartement propre et bien équipé dans résidence récente, instructions claires

    Emplacement éloigné du centre, clef à aller chercher à 10mn du lieu

  • MarieUnited Kingdom

    ·srpen 2026·Rodina

    Great location

    Great

    We had to get the keys from another building, much better to get them at the property

  • ARXCanada

    ·srpen 2026·Pár

    Overall OK but not value for money

    Location was quite near to bus stop and Lake.

    Apartment was overall clean.

    Bed wasn't that comfortable. No extra pillows.

    Kitchen lacked basic stuff like paper towels, salt & pepper etc.

    Key Collection was done from…

  • TimUnited States

    ·srpen 2026·Pár

    Had stove and kitchen. The place was clean and towels and linen were clean. And it was quiet so we slept well.

    Two things could improve.

    1. Add a coffee maker and plug in fan.

    2. Improve getting the key to the guest. If…

  • SchillingCH

    ·červenec 2026·Sólo cestovatel

    Schade keine Kaffeemaschine

  • RuthCH

    ·červenec 2026·Pár

    Als Übernachtungsmöglichkeit war die Unterkunft in Ordnung.. Die Kommunikation per E-Mail hat einwandfrei funktioniert.

    Das Studio für 2 Personen war zweckmässig eingerichtet.

    Das Zimmer im Parterre auf der Rückseite des Hauses bietet zu wenig Privatsphäre da die anderen Studios, nehme ich an, fest vermietet sind und diese Mieter häufig…

Recenze jsou psány hosty, kteří si rezervovali přes našeho dodavatele a pobývali zde, zobrazeny tak, jak byly napsány, a v jejich vlastním jazyce. Hodnocení kategorií je výklad dodavatele nedávných recenzí, aktualizováno červen 2026.

Kde budete

Via Surpunt 26, St. Moritz

Hosté hodnotí polohu 8.0 z 10 – velmi dobrý.

Co je dobré vědět

Storno

Každý pokoj zobrazuje své vlastní podmínky před zaplacením.

Většinu sazeb lze zrušit zdarma do data uvedeného u pokoje.

Nevratné sazby jsou takto označeny.

Domovní řád

Check-in od 15:00 do 11:30 PM

Check-out do 11:00

Děti vítány

Zobrazit více

Bez domácích mazlíčků

Nekuřácké pokoje k dispozici

Platba a objekt

Platí se při rezervaci, ne na recepci.

Ceny zahrnují daně a poplatky, které jsme schopni zjistit.

Ubytovací zařízení může při check-inu požadovat kartu na vedlejší výdaje.

Zobrazit více

Townhouse N.26 is not a hotel. Please note that there is no reception desk and no Front Office employes working at Townhouse N.26. You will receive an email with an online check-in form. Online check-in must be completed at least one day before the arrival day. Only after your online check-in was approved, you will receive an email with the instructions how to retrieve the key from the key box.Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation. Guests under the age of 18 can only check in with a parent or official guardian. A deposit may be required at the property.

Co bychom zde za vás prověřili

  • Zda se cena mění pro vaše termíny a co zahrnuje.
  • Co ubytovací zařízení skutečně účtuje na recepci nad rámec ceny.

Dotazy k Townhouse N26

V kolik hodin je check-in a check-out v Townhouse N26?

Check-in je od 15:00. Check-out je do 11:00. Pokud přijíždíte pozdě, dejte nám vědět a my požádáme ubytovací zařízení, aby pokoj drželo.

Povoluje Townhouse N26 domácí mazlíčky?

Ne – ubytovací zařízení uvádí, že domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Má Townhouse N26 Wi-Fi?

Ano – přístup k internetu je uveden mezi vybavením ubytovacího zařízení.

Jak si zarezervuji Townhouse N26?

Zadejte své termíny výše a rezervujte online, nebo zavolejte na (888) 789-8585 a my to za vás zařídíme – včetně věcí, které rezervační formulář nezvládne, jako je blok pokojů, měsíční sazba nebo faktura pro vašeho zaměstnavatele.

Kde se nachází Townhouse N26?

Via Surpunt 26, St. Moritz.

Další místa, která rezervujeme v St. Moritz

Nesouvisí s rezervací výše. Stejný trh, stejná cenotvorba, pro případ, že tento není ten pravý.

Všechny pobyty v St. Moritz
Hotel GRACE LA MARGNA ST MORITZHotel GRACE LA MARGNA ST MORITZ9.6 · 531 recenzíSport & Wellness Hotel San GianSport & Wellness Hotel San Gian9.4 · 1051 recenzíGrand Hotel des Bains KempinskiGrand Hotel des Bains Kempinski9.4 · 287 recenzíSuvretta HouseSuvretta House9.6 · 108 recenzíArt Boutique Hotel MonopolArt Boutique Hotel Monopol9.2 · 375 recenzí
Hauser Hotel St. MoritzHotel Waldhaus am SeeHotel SteffaniHotel Schweizerhof St. MoritzCrystal Hotel superiorb&b River InnHotel NoldaSmartHome Top of the WorldBerghotel RandolinsRandolins FamilienresortHotel Reine VictoriaChesa Derby 32Hotel Sonne St. Moritz 3* SuperiorChesa MadrisaHotel ArteHotel BärenSankt Moritz Dorf Charme ApartmentChesa Chalavus - St. MoritzStudio ChampferHotel LaudinellaChesa Aruons 21 - St. MoritzSt. Moritz Youth HostelChesa il RifugioSternwarte by RandolinsChesa Cuntainta - St. Moritz

Oblíbené destinace

  • Hotely v Rome
  • Hotely v London
  • Hotely v Milan
  • Hotely v Athens
  • Hotely v Kissimmee, FL
  • Hotely v Naples
  • Hotely v Dubai
  • Hotely v Buenos Aires
  • Hotely v Sao Paulo
  • Hotely v Istanbul
  • Hotely v Marrakech
  • Hotely v Rio de Janeiro
  • Hotely v Cape Town
  • Hotely v Lisbon
  • Hotely v Florence
  • Hotely v Budapest
  • Hotely v Manila
  • Hotely v Madrid
  • Hotely v Jakarta
  • Hotely v Málaga
  • Hotely v Tokyo
  • Hotely v Kuala Lumpur
  • Hotely v Porto
  • Hotely v Paris
  • Hotely v Ho Chi Minh City
  • Hotely v Florianópolis
  • Hotely v Nairobi
  • Hotely v Osaka
  • Hotely v Vienna
  • Hotely v Palermo
  • Hotely v New Delhi
  • Hotely v Hanoi
  • Hotely v Davenport, FL
  • Hotely v Cairo
  • Hotely v Bucharest
  • Hotely v Seville
  • Hotely v Canggu
  • Hotely v Ubud
  • Hotely v Tbilisi City
  • Hotely v Venice
  • Hotely v Split
  • Hotely v Barcelona
  • Hotely v Bangkok
  • Hotely v Mexico City
  • Hotely v Playa del Carmen
  • Hotely v Marbella
  • Hotely v Panama City Beach, FL
  • Hotely v Tulum
  • Hotely v Prague
  • Hotely v Albufeira
  • Hotely v Seoul
  • Hotely v Catania
  • Hotely v Warsaw
  • Hotely v Kyoto
  • Hotely v Bogotá
  • Hotely v Myrtle Beach, SC
  • Hotely v Belgrade
  • Hotely v Bologna
  • Hotely v Melbourne
  • Hotely v Mar del Plata
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Rome
  • S bazénem hotely v Rome
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Rome
  • Parkování zdarma hotely v Rome
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v London
  • S bazénem hotely v London
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v London
  • Parkování zdarma hotely v London
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Milan
  • S bazénem hotely v Milan
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Milan
  • Parkování zdarma hotely v Milan
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Athens
  • S bazénem hotely v Athens
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Athens
  • Parkování zdarma hotely v Athens
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Kissimmee, FL
  • S bazénem hotely v Kissimmee, FL
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Kissimmee, FL
  • Parkování zdarma hotely v Kissimmee, FL
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Naples
  • S bazénem hotely v Naples
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Naples
  • Parkování zdarma hotely v Naples
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Dubai
  • S bazénem hotely v Dubai
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Dubai
  • Parkování zdarma hotely v Dubai
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Buenos Aires
  • S bazénem hotely v Buenos Aires
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Buenos Aires
  • Parkování zdarma hotely v Buenos Aires
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Sao Paulo
  • S bazénem hotely v Sao Paulo
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Sao Paulo
  • Parkování zdarma hotely v Sao Paulo
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Istanbul
  • S bazénem hotely v Istanbul
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Istanbul
  • Parkování zdarma hotely v Istanbul
  • Hotely v Albania
  • Hotely v Argentina
  • Hotely v Armenia
  • Hotely v Australia
  • Hotely v Austria
  • Hotely v Azerbaijan
  • Hotely v Belgium
  • Hotely v Bosnia and Herzegovina
  • Hotely v Brazil
  • Hotely v Bulgaria
  • Hotely v Canada
  • Hotely v Chile
  • Hotely v China
  • Hotely v Colombia
  • Hotely v Croatia
  • Hotely v the Czech Republic
  • Hotely v the Dominican Republic
  • Hotely v Egypt
  • Hotely v Finland
  • Hotely v France
  • Hotely v Georgia
  • Hotely v Germany
  • Hotely v Ghana
  • Hotely v Greece
  • Hotely v Hungary
  • Hotely v India
  • Hotely v Indonesia
  • Hotely v Israel
  • Hotely v Italy
  • Hotely v Japan

Všechny destinaceMísta k pobytuHotelové rezervaceMěsíční a týdenní sazbyBlokace pokojů a skupinyBezbariérové pokojePoděkování za fotografie

Nápověda

  • Kontaktujte nás
  • Jak rezervace funguje
  • Zavolat (888) 789-8585

Objevovat

  • Místa k pobytu
  • Hotelové rezervace
  • Měsíční a týdenní sazby
  • Blokace pokojů a skupiny
  • Bezbariérové pokoje

Podmínky a nastavení

  • Podmínky služby
  • Zásady ochrany soukromí
  • Storno a vrácení peněz
  • Přístupnost

O Callstay

  • O nás
  • Poděkování za fotografie
© 2026 Callstay. Společnost Spotbo, Inc..Ceny jsou stejné jako při přímé rezervaci.

Fotografie jejich autorů, dle licencí uvedených v našem poděkování za fotografie.