Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Tampaksiring

Místa k pobytu/Tampaksiring

Tangkas House

HotelyJalan Manik Tawang, Manukaya, Tampaksiring, Kabupaten Gianyar, Bali 80661, Indonesia, Tampaksiring, IndonesiaZobrazit na mapě

1 / 4
Kontrolujeme dnešní sazbu

Zatím vám nebude nic účtováno

Nebo si ji rezervujte telefonicky — (888) 789-8585
Nejlépe hodnocené

Hosté jej hodnotí nejlépe za service, location a food.

9.4107Hodnocení
  • Check-in od 12:30Check-out do 12:00. Recepce je obsazena nepřetržitě, takže pozdní příjezd není problém.
  • Výjimečné polohaHosté hodnotí polohu 9.6 z 10, na adrese Jalan Manik Tawang, Manukaya, Tampaksiring, Kabupaten Gianyar, Bali 80661, Indonesia.

Klidné útočiště s moderním pohodlím

Zahrada oáza: Užijte si klid bujných zahrad a terasy v Tangkas House, nabízející klidný únik od ruchu města.

Vybavení pro rodiny: Nechte své nejmenší užít si zábavu na dětském hřišti, zatímco se vy sami uvolníte na nepřetržité recepci, zajistňující bezstarostný pobyt pro celou rodinu.

Lahodné stravovací možnosti: Ponořte se do lahodných jídel v hotelové restauraci, vychutnejte si kávu v útulné kavárně nebo si přiveďte drink v baru pro dokonalé večerní uvolnění.

Co toto místo nabízí

  • WiFi k dispozici
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Parkoviště
  • Bezplatné parkování
  • Nekuřácké pokoje
  • Klimatizace
  • Bazén
  • 24hodinová recepce
  • Restaurace
  • Terasa

Pokoje

9.4

Nejlépe hodnocené

Hodnoceno 9.4 z 10 podle 107 hostů, kteří zde pobývali.

  • Čistota9.2
  • Služba9.7
  • Místo9.6
  • Pokoje9.2
  • Vybavení9.2
  • Hodnota9.2
  • Jídlo a pití9.4

Hosté zmiňují

Friendly hostsBeautiful locationSpacious roomsGreat food
  • CristinaGermany

    ·srpen 2026·Sólo cestovatel

    This is truly a hidden gem 💎✨️ we loved everything

    Nothing, everything was wonderful

  • SophieFrance

    ·srpen 2026·Skupina

    Un lieu où l’on sent bien

    Le lieu en lui même est très agréable. Les chambres avec leur terrasse, la piscine, l’espace où l’on petit déjeune et dîne… on s’y sent vraiment bien. Le personnel est très gentil.

    Rien !

  • HamelinkNL

    ·srpen 2026·Rodina

    prima!

    - het ontbijt was goed.

    - bedden

    - douche was niet heel warm

    - wat onderhoud zou geen overbodige luxe zijn (lekkend bad,, kraan zat los)

    - doucheputje was al tijdje niet schoongemaakt

  • StephenAustralia

    ·srpen 2026·Sólo cestovatel

    Tangkas House

    Very tranquil location, great breakfast, and a wonderful family.

    Nothing

  • LuiseIndonesia

    ·červenec 2026·Sólo cestovatel

    Beautiful, lush and peaceful place in a quiet village (apart from the chickens 😆), close to rice fields.

    The service was fantastic. The rooms generous and very clean. We loved the swimming pool and the bath tub 😍 and…

  • adelineCanada

    ·červenec 2026·Sólo cestovatel

    Super nuit passé dans ce lieu

    La tranquillité

Recenze jsou psány hosty, kteří si rezervovali přes našeho dodavatele a pobývali zde, zobrazeny tak, jak byly napsány, a v jejich vlastním jazyce. Hodnocení kategorií je výklad dodavatele nedávných recenzí, aktualizováno prosinec 2025.

Kde budete

Jalan Manik Tawang, Manukaya, Tampaksiring, Kabupaten Gianyar, Bali 80661, Indonesia, Tampaksiring, Indonesia

Hosté hodnotí polohu 9.6 z 10 – výjimečné.

Co je dobré vědět

Storno

Každý pokoj zobrazuje své vlastní podmínky před zaplacením.

Většinu sazeb lze zrušit zdarma do data uvedeného u pokoje.

Nevratné sazby jsou takto označeny.

Domovní řád

Check-in od 12:30 do 08:30 PM

Check-out do 12:00

Děti vítány

Zobrazit více

Bez domácích mazlíčků

Nekuřácké pokoje k dispozici

Platba a objekt

Platí se při rezervaci, ne na recepci.

Ceny zahrnují daně a poplatky, které jsme schopni zjistit.

Ubytovací zařízení může při check-inu požadovat kartu na vedlejší výdaje.

Zobrazit více

Managed by a private host A deposit may be required at the property.

Co bychom zde za vás prověřili

  • Že recepce je obsazena, když přistanete, a že pokoj je rezervován i po uzávěrce.
  • Poplatek za domácí mazlíčky a jakýkoli limit velikosti – právě zde tyto rezervace obvykle selhávají.
  • Zda je místo pro pickup, přívěs nebo dodávku, nejen pro auto.
  • Zda se cena mění pro vaše termíny a co zahrnuje.
  • Co ubytovací zařízení skutečně účtuje na recepci nad rámec ceny.

Dotazy k Tangkas House

V kolik hodin je check-in a check-out v Tangkas House?

Check-in je od 12:30. Check-out je do 12:00. Pokud přijíždíte pozdě, dejte nám vědět a my požádáme ubytovací zařízení, aby pokoj drželo.

Povoluje Tangkas House domácí mazlíčky?

Ne – ubytovací zařízení uvádí, že domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Je v Tangkas House parkování?

Parkování je uvedeno mezi vybavením objektu. Zda je zdarma a zda lze místo rezervovat, se liší, proto to ověřujeme podle vašich termínů, než abychom to zde slibovali.

Má Tangkas House bazén?

Ano – bazén je uveden mezi vybavením objektu. Sezónní uzavírky jsou běžné, proto potvrdíme, že je pro vaše termíny otevřen.

Má Tangkas House Wi-Fi?

Ano – přístup k internetu je uveden mezi vybavením ubytovacího zařízení.

Mohu se v Tangkas House ubytovat pozdě?

Objekt uvádí recepci s nepřetržitým provozem, takže pozdní příjezd by měl být možný. Standardní check-in je od 12:30. Pokoje jsou však u některých objektů po určité době uvolněny bez ohledu na provozní dobu recepce, proto nám sdělte svůj čas příjezdu a my zajistíme, aby jej podrželi.

Jak si zarezervuji Tangkas House?

Zadejte své termíny výše a rezervujte online, nebo zavolejte na (888) 789-8585 a my to za vás zařídíme – včetně věcí, které rezervační formulář nezvládne, jako je blok pokojů, měsíční sazba nebo faktura pro vašeho zaměstnavatele.

Kde se nachází Tangkas House?

Jalan Manik Tawang, Manukaya, Tampaksiring, Kabupaten Gianyar, Bali 80661, Indonesia, Tampaksiring.

Další místa, která rezervujeme v Tampaksiring

Nesouvisí s rezervací výše. Stejný trh, stejná cenotvorba, pro případ, že tento není ten pravý.

Všechny pobyty v Tampaksiring
Mirah Guest HouseMirah Guest House9.3 · 884 recenzíBALI BAMBOO JUNGLE HUTS AND HOSTELBALI BAMBOO JUNGLE HUTS AND HOSTEL9.3 · 161 recenzíDaydream Lodge TegallalangDaydream Lodge Tegallalang9.0 · 110 recenzíAlam Kawi Ubud Resort & Spa By Island EscapeAlam Kawi Ubud Resort & Spa By Island Escape8.7 · 445 recenzíKanaka Villas by PrabhaKanaka Villas by Prabha9.5 · 3 recenze
Umah Bali Kuno VillasKawi Resort A Spiritual Sanctuary to EscapeNatasya Villa Tampaksiring by Dhananjaya HospitalityTridharma suites at North UbudUrbanview Villa Pondok Uma Sari UbudThe Banana’s Kumbe VillaEcosix BaliJungle JogloMoonterra Villa Ubud by Dhananjaya HospitalityUmah Bali Kuno VillaAksha Riverside UbudAmbara Guest HouseAlvia Joglo House & Private PoolKresna Asih HouseKabinji BaliThe Patra Villa Sebatu by Dhananjaya HospitalityTangkas wooden houseVilla Dolce FarnienteRoyal Kemala Villa - Jungle View with Private PoolPondok SugaraRumah Subak TampaksiringTiare Villa Ubud by Dhananjaya HospitalityBeyond Heaven 3Kawig Bamboo House - Ricefield view, Eco Bamboo HomeCountry Side Room in Taro Tegallalang

Oblíbené destinace

  • Hotely v Rome
  • Hotely v London
  • Hotely v Milan
  • Hotely v Athens
  • Hotely v Kissimmee, FL
  • Hotely v Naples
  • Hotely v Dubai
  • Hotely v Buenos Aires
  • Hotely v Sao Paulo
  • Hotely v Istanbul
  • Hotely v Marrakech
  • Hotely v Rio de Janeiro
  • Hotely v Cape Town
  • Hotely v Lisbon
  • Hotely v Florence
  • Hotely v Budapest
  • Hotely v Manila
  • Hotely v Madrid
  • Hotely v Jakarta
  • Hotely v Málaga
  • Hotely v Tokyo
  • Hotely v Kuala Lumpur
  • Hotely v Porto
  • Hotely v Paris
  • Hotely v Ho Chi Minh City
  • Hotely v Florianópolis
  • Hotely v Nairobi
  • Hotely v Osaka
  • Hotely v Vienna
  • Hotely v Palermo
  • Hotely v New Delhi
  • Hotely v Hanoi
  • Hotely v Davenport, FL
  • Hotely v Cairo
  • Hotely v Bucharest
  • Hotely v Seville
  • Hotely v Canggu
  • Hotely v Ubud
  • Hotely v Tbilisi City
  • Hotely v Venice
  • Hotely v Split
  • Hotely v Barcelona
  • Hotely v Bangkok
  • Hotely v Mexico City
  • Hotely v Playa del Carmen
  • Hotely v Marbella
  • Hotely v Panama City Beach, FL
  • Hotely v Tulum
  • Hotely v Prague
  • Hotely v Albufeira
  • Hotely v Seoul
  • Hotely v Catania
  • Hotely v Warsaw
  • Hotely v Kyoto
  • Hotely v Bogotá
  • Hotely v Myrtle Beach, SC
  • Hotely v Belgrade
  • Hotely v Bologna
  • Hotely v Melbourne
  • Hotely v Mar del Plata
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Rome
  • S bazénem hotely v Rome
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Rome
  • Parkování zdarma hotely v Rome
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v London
  • S bazénem hotely v London
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v London
  • Parkování zdarma hotely v London
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Milan
  • S bazénem hotely v Milan
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Milan
  • Parkování zdarma hotely v Milan
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Athens
  • S bazénem hotely v Athens
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Athens
  • Parkování zdarma hotely v Athens
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Kissimmee, FL
  • S bazénem hotely v Kissimmee, FL
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Kissimmee, FL
  • Parkování zdarma hotely v Kissimmee, FL
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Naples
  • S bazénem hotely v Naples
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Naples
  • Parkování zdarma hotely v Naples
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Dubai
  • S bazénem hotely v Dubai
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Dubai
  • Parkování zdarma hotely v Dubai
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Buenos Aires
  • S bazénem hotely v Buenos Aires
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Buenos Aires
  • Parkování zdarma hotely v Buenos Aires
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Sao Paulo
  • S bazénem hotely v Sao Paulo
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Sao Paulo
  • Parkování zdarma hotely v Sao Paulo
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Istanbul
  • S bazénem hotely v Istanbul
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Istanbul
  • Parkování zdarma hotely v Istanbul
  • Hotely v Albania
  • Hotely v Argentina
  • Hotely v Armenia
  • Hotely v Australia
  • Hotely v Austria
  • Hotely v Azerbaijan
  • Hotely v Belgium
  • Hotely v Bosnia and Herzegovina
  • Hotely v Brazil
  • Hotely v Bulgaria
  • Hotely v Canada
  • Hotely v Chile
  • Hotely v China
  • Hotely v Colombia
  • Hotely v Croatia
  • Hotely v the Czech Republic
  • Hotely v the Dominican Republic
  • Hotely v Egypt
  • Hotely v Finland
  • Hotely v France
  • Hotely v Georgia
  • Hotely v Germany
  • Hotely v Ghana
  • Hotely v Greece
  • Hotely v Hungary
  • Hotely v India
  • Hotely v Indonesia
  • Hotely v Israel
  • Hotely v Italy
  • Hotely v Japan

Všechny destinaceMísta k pobytuHotelové rezervaceMěsíční a týdenní sazbyBlokace pokojů a skupinyBezbariérové pokojePoděkování za fotografie

Nápověda

  • Kontaktujte nás
  • Jak rezervace funguje
  • Zavolat (888) 789-8585

Objevovat

  • Místa k pobytu
  • Hotelové rezervace
  • Měsíční a týdenní sazby
  • Blokace pokojů a skupiny
  • Bezbariérové pokoje

Podmínky a nastavení

  • Podmínky služby
  • Zásady ochrany soukromí
  • Storno a vrácení peněz
  • Přístupnost

O Callstay

  • O nás
  • Poděkování za fotografie
© 2026 Callstay. Společnost Spotbo, Inc..Ceny jsou stejné jako při přímé rezervaci.

Fotografie jejich autorů, dle licencí uvedených v našem poděkování za fotografie.