Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Phoenix, AZ

Místa k pobytu/Phoenix, AZ

Sonesta Select Phoenix Camelback

Hotely, 3-hvězdičkový2101 East Camelback Road, Phoenix, AZ, United StatesZobrazit na mapě

1 / 4
Kontrolujeme dnešní sazbu

Zatím vám nebude nic účtováno

Nebo si ji rezervujte telefonicky — (888) 789-8585
Velmi dobrý

Hosté jej hodnotí nejlépe za location, service a value.

8.5502Hodnocení
  • Check-in od 16:00Check-out do 11:00. Recepce je obsazena nepřetržitě, takže pozdní příjezd není problém.
  • Vynikající polohaHosté hodnotí polohu 9.4 z 10, na adrese 2101 East Camelback Road.
  • Snídaně k dispoziciZahrnuto v některých sazbách – strava je uvedena u každého pokoje.

Výhodná Poloha Hotel Sonesta Select Phoenix Camelback se nachází pouhých 2 km od oblíbeného nákupního centra Biltmore Fashion Park, což hostům umožňuje snadný přístup k prvotřídnímu nakupování a gastronomickým možnostem.

Uvolňující Vybavení Hosté si mohou odpočinout a užívat si arizonské slunce u vyhřívaného venkovního bazénu, vířivky a slunečních lehátek. Pro ty, kteří chtějí zůstat aktivní, je na místě také k dispozici fitness centrum.

Moderní Pohodlí Prostorné pokoje v Sonesta Select Phoenix Camelback jsou pečlivě navrženy s vybavením, jako je velký pracovní stůl, ergonomická židle, kávovar a bezplatné Wi-Fi, což zajišťuje pohodlný a produktivní pobyt.

Zažijte dokonalou kombinaci pohodlí a relaxace v Sonesta Select Phoenix Camelback - rezervujte si svůj pobyt nyní a prožijte nezapomenutelnou dovolenou v Phoenixu.

Co toto místo nabízí

  • WiFi k dispozici
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Parkoviště
  • Bezplatné parkování
  • Nekuřácké pokoje
  • Klimatizace
  • Fitness centrum
  • Bazén
  • 24hodinová recepce
  • Restaurace

Pokoje

8.5

Velmi dobrý

Hodnoceno 8.5 z 10 podle 502 hostů, kteří zde pobývali.

  • Čistota7.9
  • Služba9.4
  • Místo9.4
  • Pokoje7.3
  • Vybavení8.4
  • Hodnota8.8
  • Jídlo a pití7.9

Hosté zmiňují

Great locationFriendly staff
  • VaughanUnited States

    ·září 2026·Sólo cestovatel

    Nice hotel good location

    The hotel was clean, the rooms were clean, and the staff was very friendly. The location is in a shopping center surrounded by stores and choices of restaurant.

    The air conditioning in the 4th floor hallway wasn't…

  • ALBERTUnited States

    ·září 2026·Sólo cestovatel

    the staff was the greatest. had a few issues checking in, but the staff was the best. The cook was great at making me feel at home with my meal.

    I had no complaints.

  • NuñezUnited States

    ·září 2026·Pár

    Really nice, clean, safe and friendly place.

    Location was good, service was great and everything was near the hotel

    Deposit at check in. Should be upfront and forward during your reservation.

  • MoanaUnited States

    ·září 2026·Rodina

    Excellent location and hotel was clean.

    Great location, walking distance to shops and food places.

  • FeddersenUnited States

    ·září 2026·Sólo cestovatel

    Location

    Liked it all

  • VukčevićUnited States

    ·září 2026·Pár

    I’m was amazed by staff, room, location…literally everything. Excellent job guys!

Recenze jsou psány hosty, kteří si rezervovali přes našeho dodavatele a pobývali zde, zobrazeny tak, jak byly napsány, a v jejich vlastním jazyce. Hodnocení kategorií je výklad dodavatele nedávných recenzí, aktualizováno leden 2026.

Kde budete

2101 East Camelback Road, Phoenix, AZ, United States

Hosté hodnotí polohu 9.4 z 10 – vynikající.

Co je dobré vědět

Storno

Každý pokoj zobrazuje své vlastní podmínky před zaplacením.

Většinu sazeb lze zrušit zdarma do data uvedeného u pokoje.

Nevratné sazby jsou takto označeny.

Domovní řád

Check-in od 16:00

Check-out do 11:00

Děti vítány

Zobrazit více

Bez domácích mazlíčků

Nekuřácké pokoje k dispozici

Platba a objekt

Platí se při rezervaci, ne na recepci.

Ceny zahrnují daně a poplatky, které jsme schopni zjistit.

Ubytovací zařízení může při check-inu požadovat kartu na vedlejší výdaje.

Zobrazit více

You must show a valid photo ID and credit card upon check-in. Please note that all special requests cannot be guaranteed and are subject to availability upon check-in. Additional charges may apply. When traveling with pets, please note that an extra charge of $75 per pet, per stay applies. A maximum of 2 pets per room is allowed.Guests are required to show a photo ID and credit card upon check-in. Please note that all Special Requests are subject to availability and additional charges may apply. A deposit may be required at the property.

Co bychom zde za vás prověřili

  • Kolik pokojů najednou rezervují, na jak dlouho a za jakých podmínek.
  • Že je bezbariérový pokoj skutečně volný na vaše termíny, a zda má sprchu s bezbariérovým vstupem nebo vanu, což v nabídce nikdy není uvedeno.
  • Že recepce je obsazena, když přistanete, a že pokoj je rezervován i po uzávěrce.
  • Poplatek za domácí mazlíčky a jakýkoli limit velikosti – právě zde tyto rezervace obvykle selhávají.
  • Zda je místo pro pickup, přívěs nebo dodávku, nejen pro auto.
  • Zda je snídaně v ceně nebo se přidává při odhlášení, a v jakém čase se podává.
  • Zda se cena mění pro vaše termíny a co zahrnuje.
  • Co ubytovací zařízení skutečně účtuje na recepci nad rámec ceny.

Dotazy k Sonesta Select Phoenix Camelback

V kolik hodin je check-in a check-out v Sonesta Select Phoenix Camelback?

Check-in je od 16:00. Check-out je do 11:00. Pokud přijíždíte pozdě, dejte nám vědět a my požádáme ubytovací zařízení, aby pokoj drželo.

Povoluje Sonesta Select Phoenix Camelback domácí mazlíčky?

Ne – ubytovací zařízení uvádí, že domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Je v Sonesta Select Phoenix Camelback parkování?

Parkování je uvedeno mezi vybavením objektu. Zda je zdarma a zda lze místo rezervovat, se liší, proto to ověřujeme podle vašich termínů, než abychom to zde slibovali.

Má Sonesta Select Phoenix Camelback bazén?

Ano – bazén je uveden mezi vybavením objektu. Sezónní uzavírky jsou běžné, proto potvrdíme, že je pro vaše termíny otevřen.

Je v Sonesta Select Phoenix Camelback zahrnuta snídaně?

Snídaně je v objektu nabízena. Zda je zahrnuta, závisí na sazbě – typ stravování je uveden u každého pokoje, jakmile zadáte své termíny.

Má Sonesta Select Phoenix Camelback Wi-Fi?

Ano – přístup k internetu je uveden mezi vybavením ubytovacího zařízení.

Mohu si v Sonesta Select Phoenix Camelback zarezervovat blok pokojů?

Objekt uvádí prostory pro jednání a bankety, což obvykle znamená, že se zabývá skupinovými akcemi – ale kolik pokojů najednou pojme, na jak dlouho a za jakou cenu se stanovuje individuálně a není v žádném feedu. Sdělte nám termíny a počet pokojů a my tyto podmínky od objektu písemně získáme, než bude cokoli účtováno.

Má Sonesta Select Phoenix Camelback bezbariérové pokoje?

Objekt uvádí bezbariérová nebo přístupná zařízení. Tento příznak je nejméně schopný otázku vyřešit: hotel ho může mít a přesto mít schod u vchodu nebo vanu místo sprchového koutu, a neříká, zda je bezbariérový pokoj volný na vaše termíny. Sdělte nám, co potřebujete, a my se zeptáme přímo objektu, místo abychom vám četli příznak.

Mohu se v Sonesta Select Phoenix Camelback ubytovat pozdě?

Objekt uvádí recepci s nepřetržitým provozem, takže pozdní příjezd by měl být možný. Standardní check-in je od 16:00. Pokoje jsou však u některých objektů po určité době uvolněny bez ohledu na provozní dobu recepce, proto nám sdělte svůj čas příjezdu a my zajistíme, aby jej podrželi.

Jak si zarezervuji Sonesta Select Phoenix Camelback?

Zadejte své termíny výše a rezervujte online, nebo zavolejte na (888) 789-8585 a my to za vás zařídíme – včetně věcí, které rezervační formulář nezvládne, jako je blok pokojů, měsíční sazba nebo faktura pro vašeho zaměstnavatele.

Kde se nachází Sonesta Select Phoenix Camelback?

2101 East Camelback Road, Phoenix, AZ.

Další místa, která rezervujeme v Phoenix

Nesouvisí s rezervací výše. Stejný trh, stejná cenotvorba, pro případ, že tento není ten pravý.

Všechny pobyty v Phoenix, AZ
AC Hotel by Marriott Phoenix DowntownAC Hotel by Marriott Phoenix Downtown9.6 · 940 recenzíDrury Inn & Suites Phoenix Happy ValleyDrury Inn & Suites Phoenix Happy Valley9.3 · 1331 recenzíThe Hermosa InnThe Hermosa Inn9.5 · 248 recenzíDrury Inn & Suites Phoenix AirportDrury Inn & Suites Phoenix Airport9.2 · 2174 recenzíHoliday Inn Express & Suites - Phoenix North - Happy Valley by IHGHoliday Inn Express & Suites - Phoenix North - Happy Valley by IHG9.3 · 426 recenzí
Home2 Suites By Hilton Phoenix Airport North, AzHome2 Suites By Hilton Phoenix North Happy ValleyArizona Biltmore, LXR Hotels & ResortsAC Hotel Phoenix BiltmoreHampton Inn & Suites Phoenix North/Happy ValleyResidence Inn by Marriott Phoenix DowntownBest Little Guesthouse in Melrose! New Listing!Holiday Inn Express & Suites - Phoenix - Airport North by IHGThe Global AmbassadorHomewood Suites by Hilton Phoenix Airport SouthHampton Inn & Suites Phoenix DowntownBest Western North Phoenix HotelKimpton Hotel Palomar Phoenix Cityscape by IHGHome2 Suites By Hilton Phoenix MidtownSonder IdaEmbassy Suites by Hilton Phoenix Downtown NorthFairfield Inn & Suites by Marriott Phoenix West/TollesonRoyal Palms Resort and Spa, part of HyattFOUNDRE PhoenixThe Westin Phoenix DowntownHoliday Inn Express Hotel & Suites Phoenix-Airport by IHGWaterWalk Extended Stay by Wyndham Phoenix N Happy ValleyResidence Inn by Marriott Phoenix AirportStaybridge Suites - Phoenix – Biltmore Area by IHGThe Camby, Autograph Collection

Oblíbené destinace

  • Hotely v Rome
  • Hotely v London
  • Hotely v Milan
  • Hotely v Athens
  • Hotely v Kissimmee, FL
  • Hotely v Naples
  • Hotely v Dubai
  • Hotely v Buenos Aires
  • Hotely v Sao Paulo
  • Hotely v Istanbul
  • Hotely v Marrakech
  • Hotely v Rio de Janeiro
  • Hotely v Cape Town
  • Hotely v Lisbon
  • Hotely v Florence
  • Hotely v Budapest
  • Hotely v Manila
  • Hotely v Madrid
  • Hotely v Jakarta
  • Hotely v Málaga
  • Hotely v Tokyo
  • Hotely v Kuala Lumpur
  • Hotely v Porto
  • Hotely v Paris
  • Hotely v Ho Chi Minh City
  • Hotely v Florianópolis
  • Hotely v Nairobi
  • Hotely v Osaka
  • Hotely v Vienna
  • Hotely v Palermo
  • Hotely v New Delhi
  • Hotely v Hanoi
  • Hotely v Davenport, FL
  • Hotely v Cairo
  • Hotely v Bucharest
  • Hotely v Seville
  • Hotely v Canggu
  • Hotely v Ubud
  • Hotely v Tbilisi City
  • Hotely v Venice
  • Hotely v Split
  • Hotely v Barcelona
  • Hotely v Bangkok
  • Hotely v Mexico City
  • Hotely v Playa del Carmen
  • Hotely v Marbella
  • Hotely v Panama City Beach, FL
  • Hotely v Tulum
  • Hotely v Prague
  • Hotely v Albufeira
  • Hotely v Seoul
  • Hotely v Catania
  • Hotely v Warsaw
  • Hotely v Kyoto
  • Hotely v Bogotá
  • Hotely v Myrtle Beach, SC
  • Hotely v Belgrade
  • Hotely v Bologna
  • Hotely v Melbourne
  • Hotely v Mar del Plata
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Rome
  • S bazénem hotely v Rome
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Rome
  • Parkování zdarma hotely v Rome
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v London
  • S bazénem hotely v London
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v London
  • Parkování zdarma hotely v London
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Milan
  • S bazénem hotely v Milan
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Milan
  • Parkování zdarma hotely v Milan
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Athens
  • S bazénem hotely v Athens
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Athens
  • Parkování zdarma hotely v Athens
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Kissimmee, FL
  • S bazénem hotely v Kissimmee, FL
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Kissimmee, FL
  • Parkování zdarma hotely v Kissimmee, FL
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Naples
  • S bazénem hotely v Naples
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Naples
  • Parkování zdarma hotely v Naples
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Dubai
  • S bazénem hotely v Dubai
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Dubai
  • Parkování zdarma hotely v Dubai
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Buenos Aires
  • S bazénem hotely v Buenos Aires
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Buenos Aires
  • Parkování zdarma hotely v Buenos Aires
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Sao Paulo
  • S bazénem hotely v Sao Paulo
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Sao Paulo
  • Parkování zdarma hotely v Sao Paulo
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Istanbul
  • S bazénem hotely v Istanbul
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Istanbul
  • Parkování zdarma hotely v Istanbul
  • Hotely v Albania
  • Hotely v Argentina
  • Hotely v Armenia
  • Hotely v Australia
  • Hotely v Austria
  • Hotely v Azerbaijan
  • Hotely v Belgium
  • Hotely v Bosnia and Herzegovina
  • Hotely v Brazil
  • Hotely v Bulgaria
  • Hotely v Canada
  • Hotely v Chile
  • Hotely v China
  • Hotely v Colombia
  • Hotely v Croatia
  • Hotely v the Czech Republic
  • Hotely v the Dominican Republic
  • Hotely v Egypt
  • Hotely v Finland
  • Hotely v France
  • Hotely v Georgia
  • Hotely v Germany
  • Hotely v Ghana
  • Hotely v Greece
  • Hotely v Hungary
  • Hotely v India
  • Hotely v Indonesia
  • Hotely v Israel
  • Hotely v Italy
  • Hotely v Japan

Všechny destinaceMísta k pobytuHotelové rezervaceMěsíční a týdenní sazbyBlokace pokojů a skupinyBezbariérové pokojePoděkování za fotografie

Nápověda

  • Kontaktujte nás
  • Jak rezervace funguje
  • Zavolat (888) 789-8585

Objevovat

  • Místa k pobytu
  • Hotelové rezervace
  • Měsíční a týdenní sazby
  • Blokace pokojů a skupiny
  • Bezbariérové pokoje

Podmínky a nastavení

  • Podmínky služby
  • Zásady ochrany soukromí
  • Storno a vrácení peněz
  • Přístupnost

O Callstay

  • O nás
  • Poděkování za fotografie
© 2026 Callstay. Společnost Spotbo, Inc..Ceny jsou stejné jako při přímé rezervaci.

Fotografie jejich autorů, dle licencí uvedených v našem poděkování za fotografie.