Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Newmarket

Místa k pobytu/Newmarket

main flooor

Rekreační domy741 College Manor Drive, Newmarket, CanadaZobrazit na mapě

1 / 4
Kontrolujeme dnešní sazbu

Zatím vám nebude nic účtováno

Nebo si ji rezervujte telefonicky — (888) 789-8585

9.5 · Výjimečné4 recenzí

  • Check-in od 15:00Check-out do 11:00.
  • Vynikající polohaHosté hodnotí polohu 9.0 z 10, na adrese 741 College Manor Drive.

Luxusní ubytování S třemi ložnicemi, třemi koupelnami a plně vybavenou kuchyní nabízí tento prostorný rekreační dům nejvyšší komfort a pohodlí pro váš pobyt.

Panoramatický výhled a venkovní stolování Vychutnejte si nádherný výhled na zahradu a řeku z balkonu nebo se obědvat pod širým nebem na venkovní jídelní části a vychutnávejte klidnou atmosféru.

Soukromý a pohodlný S vlastním vchodem, klimatizací, bezplatným Wi-Fi a streamingovými službami na ploché televizi nabízí tato nekuřácká nemovitost útulný a soukromý ústup pro hosty.

Pro rezervaci pobytu a prožití kouzla této perly v Newmarketu klikněte nyní!

Co toto místo nabízí

  • zdarma kabelový internet
  • Samostatné parkování (příplatek)
  • Slevy na parkování mimo areál dostupné
  • Přístup k internetu
  • Japonská zahrada
  • Parkoviště
  • Nekuřácké pokoje
  • Klimatizace
  • Terasa
  • Rodinné pokoje

Pokoje

9.5

Výjimečné

Hodnoceno 9.5 z 10 podle 4 hostů, kteří zde pobývali.

  • Čistota8.5
  • Služba7.5
  • Místo9.0
  • Pokoje8.5
  • Vybavení7.0
  • Hodnota8.0
  • Jídlo a pití7.0

Hosté zmiňují

Excellent locationVery clean houseExceptional kitchenGreat bedsSpacious modern house
  • TopCanada

    ·duben 2025

    Exceptional

  • RonaldCanada

    ·březen 2025

    Excellent location with a very clean and modern main floor house. Great stay, and we will come back.

    An excellent location for those attending events at nearby (1km) Magna Centre. Very clean house with an exceptional kitchen. Large modern house with great beds. Although we went in the winter those renting in the summer…

  • ChrissyCanada

    ·prosinec 2024

    Very good

Recenze jsou psány hosty, kteří si rezervovali přes našeho dodavatele a pobývali zde, zobrazeny tak, jak byly napsány, a v jejich vlastním jazyce. Hodnocení kategorií je výklad dodavatele nedávných recenzí, aktualizováno srpen 2025.

Kde budete

741 College Manor Drive, Newmarket, Canada

Hosté hodnotí polohu 9.0 z 10 – vynikající.

Co je dobré vědět

Storno

Každý pokoj zobrazuje své vlastní podmínky před zaplacením.

Většinu sazeb lze zrušit zdarma do data uvedeného u pokoje.

Nevratné sazby jsou takto označeny.

Domovní řád

Check-in od 15:00 do 12:00 AM

Check-out do 11:00

Bez dětí

Zobrazit více

Bez domácích mazlíčků

Nekuřácké pokoje k dispozici

Platba a objekt

Platí se při rezervaci, ne na recepci.

Ceny zahrnují daně a poplatky, které jsme schopni zjistit.

Ubytovací zařízení může při check-inu požadovat kartu na vedlejší výdaje.

Zobrazit více

This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. A deposit may be required at the property.

Co bychom zde za vás prověřili

  • Zda je místo pro pickup, přívěs nebo dodávku, nejen pro auto.
  • Zda se cena mění pro vaše termíny a co zahrnuje.
  • Co ubytovací zařízení skutečně účtuje na recepci nad rámec ceny.

Dotazy k main flooor

V kolik hodin je check-in a check-out v main flooor?

Check-in je od 15:00. Check-out je do 11:00. Pokud přijíždíte pozdě, dejte nám vědět a my požádáme ubytovací zařízení, aby pokoj drželo.

Povoluje main flooor domácí mazlíčky?

Ne – ubytovací zařízení uvádí, že domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Je v main flooor parkování?

Parkování je uvedeno mezi vybavením objektu. Zda je zdarma a zda lze místo rezervovat, se liší, proto to ověřujeme podle vašich termínů, než abychom to zde slibovali.

Má main flooor Wi-Fi?

Ano – přístup k internetu je uveden mezi vybavením ubytovacího zařízení.

Jak si zarezervuji main flooor?

Zadejte své termíny výše a rezervujte online, nebo zavolejte na (888) 789-8585 a my to za vás zařídíme – včetně věcí, které rezervační formulář nezvládne, jako je blok pokojů, měsíční sazba nebo faktura pro vašeho zaměstnavatele.

Kde se nachází main flooor?

741 College Manor Drive, Newmarket.

Další místa, která rezervujeme v Newmarket

Nesouvisí s rezervací výše. Stejný trh, stejná cenotvorba, pro případ, že tento není ten pravý.

Všechny pobyty v Newmarket
The Postmark HotelThe Postmark Hotel8.5 · 229 recenzíBest Western Voyageur Place HotelBest Western Voyageur Place Hotel8.4 · 559 recenzíComfort Inn Newmarket - AuroraComfort Inn Newmarket - Aurora8.2 · 662 recenzíNewmarket InnNewmarket Inn7.9 · 1080 recenzíFairfield by Marriott Inn & Suites NewmarketFairfield by Marriott Inn & Suites Newmarket7.8 · 616 recenzí
2 Bedrooms 2 washrooms 2 parking spots Basement ApartmentSuite! Separate Entry, 1 ParkingCozy basement apartment in NewmarketRelaxing cheerful comfy bright studioLux 5BR Spacious Home Near Yonge StA family warming placeModern Getaway with Smart TVs, Laundry and WorkspaceStylish & Spacious Guesthome With More Than EssentialsAffordable Room with FREE Parking in Newmarket ON

Oblíbené destinace

  • Hotely v Rome
  • Hotely v London
  • Hotely v Milan
  • Hotely v Athens
  • Hotely v Kissimmee, FL
  • Hotely v Naples
  • Hotely v Dubai
  • Hotely v Buenos Aires
  • Hotely v Sao Paulo
  • Hotely v Istanbul
  • Hotely v Marrakech
  • Hotely v Rio de Janeiro
  • Hotely v Cape Town
  • Hotely v Lisbon
  • Hotely v Florence
  • Hotely v Budapest
  • Hotely v Manila
  • Hotely v Madrid
  • Hotely v Jakarta
  • Hotely v Málaga
  • Hotely v Tokyo
  • Hotely v Kuala Lumpur
  • Hotely v Porto
  • Hotely v Paris
  • Hotely v Ho Chi Minh City
  • Hotely v Florianópolis
  • Hotely v Nairobi
  • Hotely v Osaka
  • Hotely v Vienna
  • Hotely v Palermo
  • Hotely v New Delhi
  • Hotely v Hanoi
  • Hotely v Davenport, FL
  • Hotely v Cairo
  • Hotely v Bucharest
  • Hotely v Seville
  • Hotely v Canggu
  • Hotely v Ubud
  • Hotely v Tbilisi City
  • Hotely v Venice
  • Hotely v Split
  • Hotely v Barcelona
  • Hotely v Bangkok
  • Hotely v Mexico City
  • Hotely v Playa del Carmen
  • Hotely v Marbella
  • Hotely v Panama City Beach, FL
  • Hotely v Tulum
  • Hotely v Prague
  • Hotely v Albufeira
  • Hotely v Seoul
  • Hotely v Catania
  • Hotely v Warsaw
  • Hotely v Kyoto
  • Hotely v Bogotá
  • Hotely v Myrtle Beach, SC
  • Hotely v Belgrade
  • Hotely v Bologna
  • Hotely v Melbourne
  • Hotely v Mar del Plata
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Rome
  • S bazénem hotely v Rome
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Rome
  • Parkování zdarma hotely v Rome
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v London
  • S bazénem hotely v London
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v London
  • Parkování zdarma hotely v London
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Milan
  • S bazénem hotely v Milan
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Milan
  • Parkování zdarma hotely v Milan
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Athens
  • S bazénem hotely v Athens
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Athens
  • Parkování zdarma hotely v Athens
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Kissimmee, FL
  • S bazénem hotely v Kissimmee, FL
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Kissimmee, FL
  • Parkování zdarma hotely v Kissimmee, FL
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Naples
  • S bazénem hotely v Naples
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Naples
  • Parkování zdarma hotely v Naples
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Dubai
  • S bazénem hotely v Dubai
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Dubai
  • Parkování zdarma hotely v Dubai
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Buenos Aires
  • S bazénem hotely v Buenos Aires
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Buenos Aires
  • Parkování zdarma hotely v Buenos Aires
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Sao Paulo
  • S bazénem hotely v Sao Paulo
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Sao Paulo
  • Parkování zdarma hotely v Sao Paulo
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Istanbul
  • S bazénem hotely v Istanbul
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Istanbul
  • Parkování zdarma hotely v Istanbul
  • Hotely v Albania
  • Hotely v Argentina
  • Hotely v Armenia
  • Hotely v Australia
  • Hotely v Austria
  • Hotely v Azerbaijan
  • Hotely v Belgium
  • Hotely v Bosnia and Herzegovina
  • Hotely v Brazil
  • Hotely v Bulgaria
  • Hotely v Canada
  • Hotely v Chile
  • Hotely v China
  • Hotely v Colombia
  • Hotely v Croatia
  • Hotely v the Czech Republic
  • Hotely v the Dominican Republic
  • Hotely v Egypt
  • Hotely v Finland
  • Hotely v France
  • Hotely v Georgia
  • Hotely v Germany
  • Hotely v Ghana
  • Hotely v Greece
  • Hotely v Hungary
  • Hotely v India
  • Hotely v Indonesia
  • Hotely v Israel
  • Hotely v Italy
  • Hotely v Japan

Všechny destinaceMísta k pobytuHotelové rezervaceMěsíční a týdenní sazbyBlokace pokojů a skupinyBezbariérové pokojePoděkování za fotografie

Nápověda

  • Kontaktujte nás
  • Jak rezervace funguje
  • Zavolat (888) 789-8585

Objevovat

  • Místa k pobytu
  • Hotelové rezervace
  • Měsíční a týdenní sazby
  • Blokace pokojů a skupiny
  • Bezbariérové pokoje

Podmínky a nastavení

  • Podmínky služby
  • Zásady ochrany soukromí
  • Storno a vrácení peněz
  • Přístupnost

O Callstay

  • O nás
  • Poděkování za fotografie
© 2026 Callstay. Společnost Spotbo, Inc..Ceny jsou stejné jako při přímé rezervaci.

Fotografie jejich autorů, dle licencí uvedených v našem poděkování za fotografie.