Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Tamar

Místa k pobytu/Tamar

Hi Ein Gedi Hostel

Hostel/ubytování pro batůžkářeBeit Sarah, Ein Gedi, Tamar, 86980, Tamar, IsraelZobrazit na mapě

1 / 4
Kontrolujeme dnešní sazbu

Zatím vám nebude nic účtováno

Nebo si ji rezervujte telefonicky — (888) 789-8585

8.4 · Velmi dobrý20 recenzí

  • Check-in od 15:00Check-out do 10:00. Recepce je obsazena nepřetržitě, takže pozdní příjezd není problém.
  • Snídaně k dispoziciZahrnuto v některých sazbách – strava je uvedena u každého pokoje.

Malebný výhled a pohodlné vybavení

Užijte si výhled z terasy a zahrady a využijte vybavení jako je bezplatné Wi-Fi připojení. Každý den si můžete dopřát bezplatné plné snídaně.

Vítající služby

Mezi nabízené služby patří 24-hodinová recepce, vícejazyčný personál a úschovna zavazadel. Na místě je k dispozici bezplatné parkování pro vaše pohodlí.

Co toto místo nabízí

  • Výtah
  • Bezplatná snídaně
  • Vícejazyčný personál
  • Zasedací místnosti
  • Bezplatné parkování na vlastním parkovišti
  • Snídaně zdarma
  • Bezplatné Wi-Fi
  • 24hodinová recepce
  • Terasa
  • Zahrada

Pokoje

8.4

Velmi dobrý

Hodnoceno 8.4 z 10 podle 20 hostů, kteří zde pobývali.

  • Rudy

    ·červen 2024

    Amazing stay, this is not hostel, breakfast was tasty, thank you

  • Ren

    ·červen 2023

    Amazing view, fantastic value, very comfortable and clean. Lots of private rooms, more of a hotel than hostel !

  • Yoko

    ·srpen 2022

    Everything good but no wifi

    No Wifi at all in our room

    There is free wifi but didn’t reach to our room…so we need to get wifi in outside 43-4 degrees. And reception didn’t help.

    Otherwise everything good.

  • Valerie

    ·srpen 2022

    Guest house très bien placée. Près du parc de Ein Gedi avec l'arrêt de bus juste à côté pour aller à Massada et sur la plage de Ein Bokek

  • MOHAMAD

    ·srpen 2022

    Unhealthy Food

    It was good but The Food not good enough I found a hair and not very tasty

  • Lana

    ·březen 2020

    Masada location hostel is better for Masada

    This and the sister property at Masada are basic no-frills rooms. The wide-angle photos seem to make the rooms look much larger. Our room had basically two bunkbeds and an extra bed. For one night it is suitable, but not…

Recenze jsou psány hosty, kteří si rezervovali přes našeho dodavatele a pobývali zde, zobrazeny tak, jak byly napsány, a v jejich vlastním jazyce. Hodnocení kategorií je výklad dodavatele nedávných recenzí.

Kde budete

Beit Sarah, Ein Gedi, Tamar, 86980, Tamar, Israel

Co je dobré vědět

Storno

Každý pokoj zobrazuje své vlastní podmínky před zaplacením.

Většinu sazeb lze zrušit zdarma do data uvedeného u pokoje.

Nevratné sazby jsou takto označeny.

Domovní řád

Check-in od 15:00 do 12:00 AM

Check-out do 10:00

Bez dětí

Zobrazit více

Bez domácích mazlíčků

To make arrangements for check-in please contact the property ahead of time using the information on the booking confirmation. If you are planning to arrive after midnight please contact the property in advance using the information on the booking confirmation. Guests must contact the property in advance for check-in instructions. Front desk staff will greet guests on arrival at the property.

Domácí zvířata. Domácí zvířata nejsou povolena

Certifikace udržitelnosti. Zařízení potvrzuje, že zavádí opatření pro zajištění bezpečnosti hostů.

Děti a přistýlky. Není k dispozici žádné rozkládací lůžko/extra postel.

Příjezd a odjezd. Check-out bezkontaktně je k dispozici.

Obecné. Hostům je k dispozici bezplatná dezinfekce na ruce.

Obecné. Pravidelné měření teploty zaměstnanců se provádí.

Obecné. Masky jsou k dispozici pro hosty.

Obecné. Ložní prádlo a ručníky se perou při teplotě alespoň 60 °C/140 °F.

Obecné. Personál nosí ochranné pomůcky.

Obecné. Hosté mají možnost podstoupit kontrolu teploty.

Obecné. Nemovitost je čištěna dezinfekčními prostředky.

Obecné. Jsou zavedena opatření pro dodržování sociálního odstupu.

Obecné. Profesionální správce nemovitostí/hostitel

Obecné. Ochranné oblečení je hostům k dispozici

Příjezd a odjezd. Možnost bezkontaktního check-inu je k dispozici

Děti a přistýlky. Žádné dětské postýlky k dispozici.

Certifikace udržitelnosti. Hotel potvrzuje, že zavádí posílená opatření pro úklid.

Obecné. Ochranné přepážky mezi hosty a personálem v hlavních kontaktních oblastech

Platba a objekt

Platí se při rezervaci, ne na recepci.

Ceny zahrnují daně a poplatky, které jsme schopni zjistit.

Ubytovací zařízení může při check-inu požadovat kartu na vedlejší výdaje.

Zobrazit více

Only registered guests are allowed in the guestrooms. Contactless check-in and contactless check-out are available. A deposit may be required at the property.

Co bychom zde za vás prověřili

  • Kolik pokojů najednou rezervují, na jak dlouho a za jakých podmínek.
  • Že recepce je obsazena, když přistanete, a že pokoj je rezervován i po uzávěrce.
  • Zda je místo pro pickup, přívěs nebo dodávku, nejen pro auto.
  • Zda je snídaně v ceně nebo se přidává při odhlášení, a v jakém čase se podává.
  • Zda se cena mění pro vaše termíny a co zahrnuje.
  • Co ubytovací zařízení skutečně účtuje na recepci nad rámec ceny.

Dotazy k Hi Ein Gedi Hostel

V kolik hodin je check-in a check-out v Hi Ein Gedi Hostel?

Check-in je od 15:00. Check-out je do 10:00. Pokud přijíždíte pozdě, dejte nám vědět a my požádáme ubytovací zařízení, aby pokoj drželo.

Povoluje Hi Ein Gedi Hostel domácí mazlíčky?

Ne – ubytovací zařízení uvádí, že domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Je v Hi Ein Gedi Hostel parkování?

Parkování je uvedeno mezi vybavením objektu. Zda je zdarma a zda lze místo rezervovat, se liší, proto to ověřujeme podle vašich termínů, než abychom to zde slibovali.

Je v Hi Ein Gedi Hostel zahrnuta snídaně?

Snídaně je v objektu nabízena. Zda je zahrnuta, závisí na sazbě – typ stravování je uveden u každého pokoje, jakmile zadáte své termíny.

Má Hi Ein Gedi Hostel Wi-Fi?

Ano – přístup k internetu je uveden mezi vybavením ubytovacího zařízení.

Mohu si v Hi Ein Gedi Hostel zarezervovat blok pokojů?

Objekt uvádí prostory pro jednání a bankety, což obvykle znamená, že se zabývá skupinovými akcemi – ale kolik pokojů najednou pojme, na jak dlouho a za jakou cenu se stanovuje individuálně a není v žádném feedu. Sdělte nám termíny a počet pokojů a my tyto podmínky od objektu písemně získáme, než bude cokoli účtováno.

Mohu se v Hi Ein Gedi Hostel ubytovat pozdě?

Objekt uvádí recepci s nepřetržitým provozem, takže pozdní příjezd by měl být možný. Standardní check-in je od 15:00. Pokoje jsou však u některých objektů po určité době uvolněny bez ohledu na provozní dobu recepce, proto nám sdělte svůj čas příjezdu a my zajistíme, aby jej podrželi.

Jak si zarezervuji Hi Ein Gedi Hostel?

Zadejte své termíny výše a rezervujte online, nebo zavolejte na (888) 789-8585 a my to za vás zařídíme – včetně věcí, které rezervační formulář nezvládne, jako je blok pokojů, měsíční sazba nebo faktura pro vašeho zaměstnavatele.

Kde se nachází Hi Ein Gedi Hostel?

Beit Sarah, Ein Gedi, Tamar, 86980, Tamar.

Další místa, která rezervujeme v Tamar

Nesouvisí s rezervací výše. Stejný trh, stejná cenotvorba, pro případ, že tento není ten pravý.

Všechny pobyty v Tamar
Herods Dead SeaHerods Dead Sea8.4 · 142 recenzíLeonardo Club Hotel Dead SeaLeonardo Club Hotel Dead Sea8.2 · 115 recenzíNevo by Isrotel CollectionNevo by Isrotel CollectionEnjoy Dead Sea Hotel -Formerly DanielEnjoy Dead Sea Hotel -Formerly DanielOasis Spa Club Dead Sea HotelOasis Spa Club Dead Sea Hotel
David Dead Sea Resort & SpaRoyal Hotel Dead SeaLeonardo Plaza Dead SeaHI Masada HostelEl-Yam HamelhaDead Sea Camping

Oblíbené destinace

  • Hotely v Rome
  • Hotely v London
  • Hotely v Milan
  • Hotely v Athens
  • Hotely v Kissimmee, FL
  • Hotely v Naples
  • Hotely v Dubai
  • Hotely v Buenos Aires
  • Hotely v Sao Paulo
  • Hotely v Istanbul
  • Hotely v Marrakech
  • Hotely v Rio de Janeiro
  • Hotely v Cape Town
  • Hotely v Lisbon
  • Hotely v Florence
  • Hotely v Budapest
  • Hotely v Manila
  • Hotely v Madrid
  • Hotely v Jakarta
  • Hotely v Málaga
  • Hotely v Tokyo
  • Hotely v Kuala Lumpur
  • Hotely v Porto
  • Hotely v Paris
  • Hotely v Ho Chi Minh City
  • Hotely v Florianópolis
  • Hotely v Nairobi
  • Hotely v Osaka
  • Hotely v Vienna
  • Hotely v Palermo
  • Hotely v New Delhi
  • Hotely v Hanoi
  • Hotely v Davenport, FL
  • Hotely v Cairo
  • Hotely v Bucharest
  • Hotely v Seville
  • Hotely v Canggu
  • Hotely v Ubud
  • Hotely v Tbilisi City
  • Hotely v Venice
  • Hotely v Split
  • Hotely v Barcelona
  • Hotely v Bangkok
  • Hotely v Mexico City
  • Hotely v Playa del Carmen
  • Hotely v Marbella
  • Hotely v Panama City Beach, FL
  • Hotely v Tulum
  • Hotely v Prague
  • Hotely v Albufeira
  • Hotely v Seoul
  • Hotely v Catania
  • Hotely v Warsaw
  • Hotely v Kyoto
  • Hotely v Bogotá
  • Hotely v Myrtle Beach, SC
  • Hotely v Belgrade
  • Hotely v Bologna
  • Hotely v Melbourne
  • Hotely v Mar del Plata
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Rome
  • S bazénem hotely v Rome
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Rome
  • Parkování zdarma hotely v Rome
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v London
  • S bazénem hotely v London
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v London
  • Parkování zdarma hotely v London
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Milan
  • S bazénem hotely v Milan
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Milan
  • Parkování zdarma hotely v Milan
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Athens
  • S bazénem hotely v Athens
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Athens
  • Parkování zdarma hotely v Athens
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Kissimmee, FL
  • S bazénem hotely v Kissimmee, FL
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Kissimmee, FL
  • Parkování zdarma hotely v Kissimmee, FL
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Naples
  • S bazénem hotely v Naples
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Naples
  • Parkování zdarma hotely v Naples
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Dubai
  • S bazénem hotely v Dubai
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Dubai
  • Parkování zdarma hotely v Dubai
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Buenos Aires
  • S bazénem hotely v Buenos Aires
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Buenos Aires
  • Parkování zdarma hotely v Buenos Aires
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Sao Paulo
  • S bazénem hotely v Sao Paulo
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Sao Paulo
  • Parkování zdarma hotely v Sao Paulo
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Istanbul
  • S bazénem hotely v Istanbul
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Istanbul
  • Parkování zdarma hotely v Istanbul
  • Hotely v Albania
  • Hotely v Argentina
  • Hotely v Armenia
  • Hotely v Australia
  • Hotely v Austria
  • Hotely v Azerbaijan
  • Hotely v Belgium
  • Hotely v Bosnia and Herzegovina
  • Hotely v Brazil
  • Hotely v Bulgaria
  • Hotely v Canada
  • Hotely v Chile
  • Hotely v China
  • Hotely v Colombia
  • Hotely v Croatia
  • Hotely v the Czech Republic
  • Hotely v the Dominican Republic
  • Hotely v Egypt
  • Hotely v Finland
  • Hotely v France
  • Hotely v Georgia
  • Hotely v Germany
  • Hotely v Ghana
  • Hotely v Greece
  • Hotely v Hungary
  • Hotely v India
  • Hotely v Indonesia
  • Hotely v Israel
  • Hotely v Italy
  • Hotely v Japan

Všechny destinaceMísta k pobytuHotelové rezervaceMěsíční a týdenní sazbyBlokace pokojů a skupinyBezbariérové pokojePoděkování za fotografie

Nápověda

  • Kontaktujte nás
  • Jak rezervace funguje
  • Zavolat (888) 789-8585

Objevovat

  • Místa k pobytu
  • Hotelové rezervace
  • Měsíční a týdenní sazby
  • Blokace pokojů a skupiny
  • Bezbariérové pokoje

Podmínky a nastavení

  • Podmínky služby
  • Zásady ochrany soukromí
  • Storno a vrácení peněz
  • Přístupnost

O Callstay

  • O nás
  • Poděkování za fotografie
© 2026 Callstay. Společnost Spotbo, Inc..Ceny jsou stejné jako při přímé rezervaci.

Fotografie jejich autorů, dle licencí uvedených v našem poděkování za fotografie.