Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Nardò

Místa k pobytu/Nardò

Dimora Rose

Rekreační domy, 4-hvězdičkový2 Via Capitano Domenico Trotta, Nardò, ItalyZobrazit na mapě

1 / 4
Kontrolujeme dnešní sazbu

Zatím vám nebude nic účtováno

Nebo si ji rezervujte telefonicky — (888) 789-8585

9.8 · Výjimečné4 recenzí

  • Check-in od 16:00Check-out do 10:00.
  • Výjimečné polohaHosté hodnotí polohu 10.0 z 10, na adrese 2 Via Capitano Domenico Trotta.

Skvělá poloha v Nardò Nedávno zrekonstruovaná Dimora Rose nabízí bezplatné WiFi a zahradu, pouze 28 km od populárních památek. Klimatizovaný a nekuřácký objekt je pohodlným místem nedaleko vlakového nádraží.

Moderní vybavení Sestávající ze 2 ložnic, 2 koupelen, plně vybavené kuchyně a terasy s výhledem do zahrady, je tento prázdninový dům ideálním útočištěm. Užijte si jídlo na venkovní jídelní ploše pro klidný zážitek.

V blízkosti atrakcí Objevte blízké atrakce, jako je Castello di Gallipoli a Katedrála Sant'Agata, které jsou vzdálené jen 16 km. S blízkostí letiště Brindisi - Salento je Dimora Rose ideální volbou pro váš pobyt.

Pro rezervaci nezapomenutelného pobytu v Dimora Rose neváhejte a rezervujte nyní!

Co toto místo nabízí

  • WiFi k dispozici
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Parkoviště
  • Bezplatné parkování
  • Nekuřácké pokoje
  • Klimatizace
  • Vytápění
  • Rodinné pokoje
  • Zahrada
  • Nekuřácký všude

Pokoje

9.8

Výjimečné

Hodnoceno 9.8 z 10 podle 4 hostů, kteří zde pobývali.

  • Čistota10.0
  • Služba10.0
  • Místo10.0
  • Pokoje9.5
  • Vybavení9.5
  • Hodnota10.0
  • Jídlo a pití9.5

Hosté zmiňují

CleanlinessServiceLocationAmenities
  • AnnaItaly

    ·září 2025·Skupina

    Nardò è carina ed è in una buona posizione per raggiungere bellissime spiagge.

    Vicino al centro storico, quartiere tranquillo, facilità di parcheggio, vicino ad un buon supermercato che faceva anche piatti pronti di buona qualità e aperto anche di domenica. La struttura è a piano terra e quindi i…

  • ImmacolataItaly

    ·srpen 2025·Skupina

    Eccellente pulizia!

    Ho viaggiato molto e posso dire di non aver mai trovato un appartamento così pulito e curato nei dettagli. Serena e la sua famiglia sono stati molto gentili, disponibili ed accoglienti. L'appartamento è nuovissimo, ha…

  • AdrianoItaly

    ·srpen 2025·Rodina

    Accoglienza e professionalità

    Serena e la sua famiglia ci hanno accolti calorosamente, ci hanno fatto sentire a nostro agio e ci hanno anche viziato con prodotti tipici della loro terra. La casa è dotata di tutti i comfort, pulita e situata in una…

Recenze jsou psány hosty, kteří si rezervovali přes našeho dodavatele a pobývali zde, zobrazeny tak, jak byly napsány, a v jejich vlastním jazyce. Hodnocení kategorií je výklad dodavatele nedávných recenzí, aktualizováno prosinec 2025.

Kde budete

2 Via Capitano Domenico Trotta, Nardò, Italy

Hosté hodnotí polohu 10.0 z 10 – výjimečné.

Co je dobré vědět

Storno

Každý pokoj zobrazuje své vlastní podmínky před zaplacením.

Většinu sazeb lze zrušit zdarma do data uvedeného u pokoje.

Nevratné sazby jsou takto označeny.

Domovní řád

Check-in od 16:00 do 08:00 PM

Check-out do 10:00

Děti vítány

Zobrazit více

Bez domácích mazlíčků

Nekuřácké pokoje k dispozici

Platba a objekt

Platí se při rezervaci, ne na recepci.

Ceny zahrnují daně a poplatky, které jsme schopni zjistit.

Ubytovací zařízení může při check-inu požadovat kartu na vedlejší výdaje.

Zobrazit více

This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation. Managed by a private host A deposit may be required at the property.

Co bychom zde za vás prověřili

  • Že je bezbariérový pokoj skutečně volný na vaše termíny, a zda má sprchu s bezbariérovým vstupem nebo vanu, což v nabídce nikdy není uvedeno.
  • Zda je místo pro pickup, přívěs nebo dodávku, nejen pro auto.
  • Zda se cena mění pro vaše termíny a co zahrnuje.
  • Co ubytovací zařízení skutečně účtuje na recepci nad rámec ceny.

Dotazy k Dimora Rose

V kolik hodin je check-in a check-out v Dimora Rose?

Check-in je od 16:00. Check-out je do 10:00. Pokud přijíždíte pozdě, dejte nám vědět a my požádáme ubytovací zařízení, aby pokoj drželo.

Povoluje Dimora Rose domácí mazlíčky?

Ne – ubytovací zařízení uvádí, že domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Je v Dimora Rose parkování?

Parkování je uvedeno mezi vybavením objektu. Zda je zdarma a zda lze místo rezervovat, se liší, proto to ověřujeme podle vašich termínů, než abychom to zde slibovali.

Má Dimora Rose Wi-Fi?

Ano – přístup k internetu je uveden mezi vybavením ubytovacího zařízení.

Má Dimora Rose bezbariérové pokoje?

Objekt uvádí bezbariérová nebo přístupná zařízení. Tento příznak je nejméně schopný otázku vyřešit: hotel ho může mít a přesto mít schod u vchodu nebo vanu místo sprchového koutu, a neříká, zda je bezbariérový pokoj volný na vaše termíny. Sdělte nám, co potřebujete, a my se zeptáme přímo objektu, místo abychom vám četli příznak.

Jak si zarezervuji Dimora Rose?

Zadejte své termíny výše a rezervujte online, nebo zavolejte na (888) 789-8585 a my to za vás zařídíme – včetně věcí, které rezervační formulář nezvládne, jako je blok pokojů, měsíční sazba nebo faktura pro vašeho zaměstnavatele.

Kde se nachází Dimora Rose?

2 Via Capitano Domenico Trotta, Nardò.

Další místa, která rezervujeme v Nardò

Nesouvisí s rezervací výše. Stejný trh, stejná cenotvorba, pro případ, že tento není ten pravý.

Všechny pobyty v Nardò
Palazzo MuciPalazzo Muci9.8 · 82 recenzíGaleta MasseriaGaleta Masseria9.9 · 68 recenzíCasina SolatiaCasina Solatia9.3 · 131 recenzíRelais Monastero Santa Teresa - Albergo DiffusoRelais Monastero Santa Teresa - Albergo Diffuso9.0 · 691 recenzíRelais Palazzo VaglioRelais Palazzo Vaglio9.3 · 80 recenzí
Masseria CorsanoB&B Villa VITTORIOTenuta Corano NardòBed&Breakfast L'OasiRelais Il MignanoMasseria Bernardini by Symphonya Luxury Holiday RentalsPalazzo Tafuri Boutique HotelCasina Raho B&BCasale SalentoCottage a 5 minuti dal mareSanta Caterina ResortSalento - Casa vacanza di Diana CarcagniPalazzo MaritatiLo StudioloCorte La RosaLetto & MerendaPalazzo OsannaTenuta MargheritaB&B ME PalaceCasa BoncoreCarrubiaVillaFanizza PORTO CESAREOMasseria Scianne1912 B&B I Tarocchi - Camera Matrimoniale L`imperatrice1913 B&B I Tarocchi - Camera Quadrupla con Terrazza

Oblíbené destinace

  • Hotely v Rome
  • Hotely v London
  • Hotely v Milan
  • Hotely v Athens
  • Hotely v Kissimmee, FL
  • Hotely v Naples
  • Hotely v Dubai
  • Hotely v Buenos Aires
  • Hotely v Sao Paulo
  • Hotely v Istanbul
  • Hotely v Marrakech
  • Hotely v Rio de Janeiro
  • Hotely v Cape Town
  • Hotely v Lisbon
  • Hotely v Florence
  • Hotely v Budapest
  • Hotely v Manila
  • Hotely v Madrid
  • Hotely v Jakarta
  • Hotely v Málaga
  • Hotely v Tokyo
  • Hotely v Kuala Lumpur
  • Hotely v Porto
  • Hotely v Paris
  • Hotely v Ho Chi Minh City
  • Hotely v Florianópolis
  • Hotely v Nairobi
  • Hotely v Osaka
  • Hotely v Vienna
  • Hotely v Palermo
  • Hotely v New Delhi
  • Hotely v Hanoi
  • Hotely v Davenport, FL
  • Hotely v Cairo
  • Hotely v Bucharest
  • Hotely v Seville
  • Hotely v Canggu
  • Hotely v Ubud
  • Hotely v Tbilisi City
  • Hotely v Venice
  • Hotely v Split
  • Hotely v Barcelona
  • Hotely v Bangkok
  • Hotely v Mexico City
  • Hotely v Playa del Carmen
  • Hotely v Marbella
  • Hotely v Panama City Beach, FL
  • Hotely v Tulum
  • Hotely v Prague
  • Hotely v Albufeira
  • Hotely v Seoul
  • Hotely v Catania
  • Hotely v Warsaw
  • Hotely v Kyoto
  • Hotely v Bogotá
  • Hotely v Myrtle Beach, SC
  • Hotely v Belgrade
  • Hotely v Bologna
  • Hotely v Melbourne
  • Hotely v Mar del Plata
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Rome
  • S bazénem hotely v Rome
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Rome
  • Parkování zdarma hotely v Rome
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v London
  • S bazénem hotely v London
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v London
  • Parkování zdarma hotely v London
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Milan
  • S bazénem hotely v Milan
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Milan
  • Parkování zdarma hotely v Milan
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Athens
  • S bazénem hotely v Athens
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Athens
  • Parkování zdarma hotely v Athens
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Kissimmee, FL
  • S bazénem hotely v Kissimmee, FL
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Kissimmee, FL
  • Parkování zdarma hotely v Kissimmee, FL
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Naples
  • S bazénem hotely v Naples
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Naples
  • Parkování zdarma hotely v Naples
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Dubai
  • S bazénem hotely v Dubai
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Dubai
  • Parkování zdarma hotely v Dubai
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Buenos Aires
  • S bazénem hotely v Buenos Aires
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Buenos Aires
  • Parkování zdarma hotely v Buenos Aires
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Sao Paulo
  • S bazénem hotely v Sao Paulo
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Sao Paulo
  • Parkování zdarma hotely v Sao Paulo
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Istanbul
  • S bazénem hotely v Istanbul
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Istanbul
  • Parkování zdarma hotely v Istanbul
  • Hotely v Albania
  • Hotely v Argentina
  • Hotely v Armenia
  • Hotely v Australia
  • Hotely v Austria
  • Hotely v Azerbaijan
  • Hotely v Belgium
  • Hotely v Bosnia and Herzegovina
  • Hotely v Brazil
  • Hotely v Bulgaria
  • Hotely v Canada
  • Hotely v Chile
  • Hotely v China
  • Hotely v Colombia
  • Hotely v Croatia
  • Hotely v the Czech Republic
  • Hotely v the Dominican Republic
  • Hotely v Egypt
  • Hotely v Finland
  • Hotely v France
  • Hotely v Georgia
  • Hotely v Germany
  • Hotely v Ghana
  • Hotely v Greece
  • Hotely v Hungary
  • Hotely v India
  • Hotely v Indonesia
  • Hotely v Israel
  • Hotely v Italy
  • Hotely v Japan

Všechny destinaceMísta k pobytuHotelové rezervaceMěsíční a týdenní sazbyBlokace pokojů a skupinyBezbariérové pokojePoděkování za fotografie

Nápověda

  • Kontaktujte nás
  • Jak rezervace funguje
  • Zavolat (888) 789-8585

Objevovat

  • Místa k pobytu
  • Hotelové rezervace
  • Měsíční a týdenní sazby
  • Blokace pokojů a skupiny
  • Bezbariérové pokoje

Podmínky a nastavení

  • Podmínky služby
  • Zásady ochrany soukromí
  • Storno a vrácení peněz
  • Přístupnost

O Callstay

  • O nás
  • Poděkování za fotografie
© 2026 Callstay. Společnost Spotbo, Inc..Ceny jsou stejné jako při přímé rezervaci.

Fotografie jejich autorů, dle licencí uvedených v našem poděkování za fotografie.