Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Bardejov

Místa k pobytu/Bardejov

Contact Apartman

Apartmány, 3-hvězdičkový12 Pod Lipkou, BardejovZobrazit na mapě

1 / 4
Kontrolujeme dnešní sazbu

Zatím vám nebude nic účtováno

Nebo si ji rezervujte telefonicky — (888) 789-8585
Výjimečné

Jeden z našich nejlépe hodnocených pobytů, podle jeho hostů.

9.553Hodnocení
  • Check-in od 0:00Check-out do 0:00.
  • Výjimečné polohaHosté hodnotí polohu 10.0 z 10, na adrese 12 Pod Lipkou.

Malebný výhled na město Vychutnejte si úchvatné výhledy na město zahrady a balkonu tohoto apartmánu určeného pro nekuřáky, který se nachází jen 33 km od muzea Nikifora.

Moderní vybavení Tento 2pokojový apartmán disponuje terasou, TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyní, což nabízí pohodlí a komfort během vašeho pobytu.

Výhodná poloha Objevte nedaleké atrakce, jako je kostel sv. Františka z Assisi v Hervartově a bojiště Dukla, s mezinárodním letištěm Košice ve vzdálenosti pouhých 82 km.

Pro rezervaci pobytu a osobní zážitek z těchto vlastností kontaktujte nyní Apartmán Kontaktní!

Co toto místo nabízí

  • WiFi k dispozici
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Parkoviště
  • Bezplatné parkování
  • Nekuřácké pokoje
  • Vytápění
  • Terasa
  • Rodinné pokoje
  • Zahrada
  • Domácí mazlíčci povoleni

Pokoje

9.5

Výjimečné

Hodnoceno 9.5 z 10 podle 53 hostů, kteří zde pobývali.

  • Čistota9.4
  • Služba9.8
  • Místo10.0
  • Pokoje9.3
  • Vybavení9.4
  • Hodnota9.3
  • Jídlo a pití8.9

Hosté zmiňují

Great locationComfortable accommodations
  • LechosławaPoland

    ·září 2026·Sólo cestovatel

    Apartament komfortowy, czysty i bardzo dobrze zlokalizowany. Super kontakt z gospodarzem.

  • Hans ottoGermany

    ·srpen 2026·Pár

    sehr netter gastgeber schönes grundstück in super lage

    super lage

    alles ok

  • PawełPoland

    ·srpen 2026·Sólo cestovatel

    Obiekt Contact jest bardzo komfortowy. Kontakt z gospodarzem bardzo dobry. Gospodarz bardzo mily i pomocny. Bardzo blisko do centrum miasta. Piękny widok z apartamentu na stare miasto i mury. Polecamy to miejsce.

  • MarekCzech Republic

    ·srpen 2026·Skupina

    Díky pánovi boxerovi. Byl velmi příjemný

    Líbil se mi Bardějov hlavně to náměstí a doporučená hospoda. Cítili jsme se jako v ráji

    Menší teplo méně než 35 st C

  • AntonSK

    ·srpen 2026·Rodina

    Výborné ubytovanie so skvelou polohou blízko centra mesta

    Pekný, priestranný a pohodlný apartmán. Výborná poloha ubytovania pár minút pešo od centra je veľkým benefitom. Tichá lokalita s možnosťou bezplatného parkovania. Apartmán je veľmi dobre vybavený a čistý. Dve spálne s…

  • MarekSK

    ·červenec 2026·Pár

    Veľké a pohodlné bytovanie v tichej časti blízko námestia

    Ubytovanie čisté, tichá lokalita blízko na námestie. Krásna záhrada, práčka. Hostiteľ ústretový, poradil nám a dal nám aj darček :)

Recenze jsou psány hosty, kteří si rezervovali přes našeho dodavatele a pobývali zde, zobrazeny tak, jak byly napsány, a v jejich vlastním jazyce. Hodnocení kategorií je výklad dodavatele nedávných recenzí, aktualizováno prosinec 2025.

Kde budete

12 Pod Lipkou, Bardejov

Hosté hodnotí polohu 10.0 z 10 – výjimečné.

Co je dobré vědět

Storno

Každý pokoj zobrazuje své vlastní podmínky před zaplacením.

Většinu sazeb lze zrušit zdarma do data uvedeného u pokoje.

Nevratné sazby jsou takto označeny.

Domovní řád

Check-in od 0:00 do 12:00 AM

Check-out do 0:00

Děti vítány

Zobrazit více

Bez domácích mazlíčků

Nekuřácké pokoje k dispozici

Platba a objekt

Platí se při rezervaci, ne na recepci.

Ceny zahrnují daně a poplatky, které jsme schopni zjistit.

Ubytovací zařízení může při check-inu požadovat kartu na vedlejší výdaje.

Zobrazit více

This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation. Managed by a private host A deposit may be required at the property.

Co bychom zde za vás prověřili

  • Poplatek za domácí mazlíčky a jakýkoli limit velikosti – právě zde tyto rezervace obvykle selhávají.
  • Zda je místo pro pickup, přívěs nebo dodávku, nejen pro auto.
  • Zda se cena mění pro vaše termíny a co zahrnuje.
  • Co ubytovací zařízení skutečně účtuje na recepci nad rámec ceny.

Dotazy k Contact Apartman

V kolik hodin je check-in a check-out v Contact Apartman?

Check-in je od 0:00. Check-out je do 0:00. Pokud přijíždíte pozdě, dejte nám vědět a my požádáme ubytovací zařízení, aby pokoj drželo.

Povoluje Contact Apartman domácí mazlíčky?

Ne – ubytovací zařízení uvádí, že domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Je v Contact Apartman parkování?

Parkování je uvedeno mezi vybavením objektu. Zda je zdarma a zda lze místo rezervovat, se liší, proto to ověřujeme podle vašich termínů, než abychom to zde slibovali.

Má Contact Apartman Wi-Fi?

Ano – přístup k internetu je uveden mezi vybavením ubytovacího zařízení.

Jak si zarezervuji Contact Apartman?

Zadejte své termíny výše a rezervujte online, nebo zavolejte na (888) 789-8585 a my to za vás zařídíme – včetně věcí, které rezervační formulář nezvládne, jako je blok pokojů, měsíční sazba nebo faktura pro vašeho zaměstnavatele.

Kde se nachází Contact Apartman?

12 Pod Lipkou, Bardejov.

Další místa, která rezervujeme v Bardejov

Nesouvisí s rezervací výše. Stejný trh, stejná cenotvorba, pro případ, že tento není ten pravý.

Všechny pobyty v Bardejov
B&B ALIBIB&B ALIBI9.2 · 591 recenzíApartmán RICHELIEUApartmán RICHELIEU9.9 · 56 recenzíKulturne Centrum BardejovKulturne Centrum Bardejov9.2 · 71 recenzíHotel ŠarišHotel Šariš8.5 · 1446 recenzíPenzion BardejovPenzion Bardejov8.2 · 428 recenzí
B&B Penzión a apartmány MaguraApartmán MelaHotel Pod BránouAirappartment trojizbový bytStredisko LipkaCentrum Apartman LEYLA 5Apartmány ViechaCentrum Apartman LEYLA 2Apartmán blízko hlavnej stanice a centra mestaCentrum Apartman LEYLA 6Hotel ArtinHostel H18Dvojizbový apartmán v blízskom centre BardejovaCentrum Apartman LEYLA 1Apartmán - modern homePenzión AdriánApartmán Ľaliová Bardejovské kúpeleCentrum Apartmán LEYLA 3Byt Bardejovcentrum apartmentApartmán "BANKSY" v centre mestaCentrum LEYLA 4Villa FlorenciaHotel BardejovBellevue Hotel & Resort

Oblíbené destinace

  • Hotely v Rome
  • Hotely v London
  • Hotely v Milan
  • Hotely v Athens
  • Hotely v Kissimmee, FL
  • Hotely v Naples
  • Hotely v Dubai
  • Hotely v Buenos Aires
  • Hotely v Sao Paulo
  • Hotely v Istanbul
  • Hotely v Marrakech
  • Hotely v Rio de Janeiro
  • Hotely v Cape Town
  • Hotely v Lisbon
  • Hotely v Florence
  • Hotely v Budapest
  • Hotely v Manila
  • Hotely v Madrid
  • Hotely v Jakarta
  • Hotely v Málaga
  • Hotely v Tokyo
  • Hotely v Kuala Lumpur
  • Hotely v Porto
  • Hotely v Paris
  • Hotely v Ho Chi Minh City
  • Hotely v Florianópolis
  • Hotely v Nairobi
  • Hotely v Osaka
  • Hotely v Vienna
  • Hotely v Palermo
  • Hotely v New Delhi
  • Hotely v Hanoi
  • Hotely v Davenport, FL
  • Hotely v Cairo
  • Hotely v Bucharest
  • Hotely v Seville
  • Hotely v Canggu
  • Hotely v Ubud
  • Hotely v Tbilisi City
  • Hotely v Venice
  • Hotely v Split
  • Hotely v Barcelona
  • Hotely v Bangkok
  • Hotely v Mexico City
  • Hotely v Playa del Carmen
  • Hotely v Marbella
  • Hotely v Panama City Beach, FL
  • Hotely v Tulum
  • Hotely v Prague
  • Hotely v Albufeira
  • Hotely v Seoul
  • Hotely v Catania
  • Hotely v Warsaw
  • Hotely v Kyoto
  • Hotely v Bogotá
  • Hotely v Myrtle Beach, SC
  • Hotely v Belgrade
  • Hotely v Bologna
  • Hotely v Melbourne
  • Hotely v Mar del Plata
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Rome
  • S bazénem hotely v Rome
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Rome
  • Parkování zdarma hotely v Rome
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v London
  • S bazénem hotely v London
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v London
  • Parkování zdarma hotely v London
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Milan
  • S bazénem hotely v Milan
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Milan
  • Parkování zdarma hotely v Milan
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Athens
  • S bazénem hotely v Athens
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Athens
  • Parkování zdarma hotely v Athens
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Kissimmee, FL
  • S bazénem hotely v Kissimmee, FL
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Kissimmee, FL
  • Parkování zdarma hotely v Kissimmee, FL
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Naples
  • S bazénem hotely v Naples
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Naples
  • Parkování zdarma hotely v Naples
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Dubai
  • S bazénem hotely v Dubai
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Dubai
  • Parkování zdarma hotely v Dubai
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Buenos Aires
  • S bazénem hotely v Buenos Aires
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Buenos Aires
  • Parkování zdarma hotely v Buenos Aires
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Sao Paulo
  • S bazénem hotely v Sao Paulo
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Sao Paulo
  • Parkování zdarma hotely v Sao Paulo
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Istanbul
  • S bazénem hotely v Istanbul
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Istanbul
  • Parkování zdarma hotely v Istanbul
  • Hotely v Albania
  • Hotely v Argentina
  • Hotely v Armenia
  • Hotely v Australia
  • Hotely v Austria
  • Hotely v Azerbaijan
  • Hotely v Belgium
  • Hotely v Bosnia and Herzegovina
  • Hotely v Brazil
  • Hotely v Bulgaria
  • Hotely v Canada
  • Hotely v Chile
  • Hotely v China
  • Hotely v Colombia
  • Hotely v Croatia
  • Hotely v the Czech Republic
  • Hotely v the Dominican Republic
  • Hotely v Egypt
  • Hotely v Finland
  • Hotely v France
  • Hotely v Georgia
  • Hotely v Germany
  • Hotely v Ghana
  • Hotely v Greece
  • Hotely v Hungary
  • Hotely v India
  • Hotely v Indonesia
  • Hotely v Israel
  • Hotely v Italy
  • Hotely v Japan

Všechny destinaceMísta k pobytuHotelové rezervaceMěsíční a týdenní sazbyBlokace pokojů a skupinyBezbariérové pokojePoděkování za fotografie

Nápověda

  • Kontaktujte nás
  • Jak rezervace funguje
  • Zavolat (888) 789-8585

Objevovat

  • Místa k pobytu
  • Hotelové rezervace
  • Měsíční a týdenní sazby
  • Blokace pokojů a skupiny
  • Bezbariérové pokoje

Podmínky a nastavení

  • Podmínky služby
  • Zásady ochrany soukromí
  • Storno a vrácení peněz
  • Přístupnost

O Callstay

  • O nás
  • Poděkování za fotografie
© 2026 Callstay. Společnost Spotbo, Inc..Ceny jsou stejné jako při přímé rezervaci.

Fotografie jejich autorů, dle licencí uvedených v našem poděkování za fotografie.