Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Tehuacán

Místa k pobytu/Tehuacán

Casa Viveros

Penziony, 2-hvězdičkovýTulipanes, Tehuacán, MexicoZobrazit na mapě

1 / 4
Kontrolujeme dnešní sazbu

Zatím vám nebude nic účtováno

Nebo si ji rezervujte telefonicky — (888) 789-8585

Výhodná poloha blízko atrakcí

Ubytujte se v Casa Viveros v Tehuacánu a buďte jen pár kroků od Biosférické rezervace Tehuacán-Cuicatlán a krátkou jízdou od Muzea pramenů Peñafiel. Během svého pobytu objevte nedaleké atrakce, jako je Muzeum evoluce v Tehuacánu a komerční centrum El Paseo.

Pohodlné vybavení

Užijte si vyhrazené kuřácké zóny a bezplatné parkování před pensionem. Zůstaňte připojeni díky komplimentárnímu bezdrátovému internetu. Pokoje jsou vybaveny stropními ventilátory, žehličkami/sežehlovačkami a úklid je poskytován na vyžádání.

Co toto místo nabízí

  • Bezplatné parkování na vlastním parkovišti
  • Úklid na požádání
  • Změna ručníků (na žádost)
  • Výměna ložního prádla (na vyžádání)
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Úschovna zavazadel
  • Vyhrazená kuřácká zóna
  • Bezbarierový přístup

Pokoje

Kde budete

Tulipanes, Tehuacán, Mexico

Co je dobré vědět

Storno

Každý pokoj zobrazuje své vlastní podmínky před zaplacením.

Většinu sazeb lze zrušit zdarma do data uvedeného u pokoje.

Nevratné sazby jsou takto označeny.

Domovní řád

Bez dětí

Zobrazit více

Bez domácích mazlíčků

Domácí zvířata. Domácí zvířata nejsou povolena

Domácí zvířata. Zvířata asistenti jsou vyjmuta z poplatků a omezení.

Přístupnost. Žádná výtahy

Obecné. Soukromý majetek hostitele

Domácí zvířata. Služební zvířata jsou povolena.

Platba a objekt

Platí se při rezervaci, ne na recepci.

Ceny zahrnují daně a poplatky, které jsme schopni zjistit.

Ubytovací zařízení může při check-inu požadovat kartu na vedlejší výdaje.

Co bychom zde za vás prověřili

  • Že je bezbariérový pokoj skutečně volný na vaše termíny, a zda má sprchu s bezbariérovým vstupem nebo vanu, což v nabídce nikdy není uvedeno.
  • Zda je místo pro pickup, přívěs nebo dodávku, nejen pro auto.
  • Zda se cena mění pro vaše termíny a co zahrnuje.
  • Co ubytovací zařízení skutečně účtuje na recepci nad rámec ceny.

Dotazy k Casa Viveros

Povoluje Casa Viveros domácí mazlíčky?

Ne – ubytovací zařízení uvádí, že domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Je v Casa Viveros parkování?

Parkování je uvedeno mezi vybavením objektu. Zda je zdarma a zda lze místo rezervovat, se liší, proto to ověřujeme podle vašich termínů, než abychom to zde slibovali.

Má Casa Viveros Wi-Fi?

Ano – přístup k internetu je uveden mezi vybavením ubytovacího zařízení.

Má Casa Viveros bezbariérové pokoje?

Objekt uvádí bezbariérová nebo přístupná zařízení. Tento příznak je nejméně schopný otázku vyřešit: hotel ho může mít a přesto mít schod u vchodu nebo vanu místo sprchového koutu, a neříká, zda je bezbariérový pokoj volný na vaše termíny. Sdělte nám, co potřebujete, a my se zeptáme přímo objektu, místo abychom vám četli příznak.

Jak si zarezervuji Casa Viveros?

Zadejte své termíny výše a rezervujte online, nebo zavolejte na (888) 789-8585 a my to za vás zařídíme – včetně věcí, které rezervační formulář nezvládne, jako je blok pokojů, měsíční sazba nebo faktura pro vašeho zaměstnavatele.

Kde se nachází Casa Viveros?

Tulipanes, Tehuacán.

Kategorie hodnocení hostů na této stránce zatím nejsou – poskytovatel uvádí celkové skóre, ale bez rozpisů pro tento objekt, a my raději nic nezobrazíme, než abychom ty sloupce vymýšleli. Zavolat (888) 789-8585 a my vám přečteme, co ubytování říká.

Další místa, která rezervujeme v Tehuacán

Nesouvisí s rezervací výše. Stejný trh, stejná cenotvorba, pro případ, že tento není ten pravý.

Všechny pobyty v Tehuacán
Hotel ZenithHotel Zenith9.5 · 663 recenzíCity Express by Marriott TehuacanCity Express by Marriott Tehuacan9.2 · 208 recenzíGran Hotel México by SolarisGran Hotel México by Solaris9.4 · 68 recenzíGran Hotel Mexico by SolarisGran Hotel Mexico by Solaris8.9 · 199 recenzíCasa CantarranasCasa Cantarranas8.6 · 159 recenzí
Hotel Casa Real TehuacanHotel Paraiso InnHotel CR TehuacanAldea del BazarHotel Tehuacan PlazaHotel VillablancaHotel Boutique TehuacanKen TehuacanPH HotelDepartamento 3Hab 7min del CentroSensity Home Departamento 7, Colorido y amplio FamiliarSensity Home Preciosa y espaciosa casa todos los servicios 5 min del CISSensity Home Casa Verona Novedosa Céntrica y LindaSensity Home casa reforma, hogareña y luminosaSensity Home habitación eleganteSensity Home Departamento 4, Confortable y céntrico todos los serviciosBenavente, Casa hogareña para familias grandesCasa Amplia a 5 Min del Centro en Zona CerradaCasa Benaventecasa de campo AngelCasa El ColibríCasa Florescasa habitacion el molinoCasa ReformaCasa Santa Cecilia

Oblíbené destinace

  • Hotely v Rome
  • Hotely v London
  • Hotely v Milan
  • Hotely v Athens
  • Hotely v Kissimmee, FL
  • Hotely v Naples
  • Hotely v Dubai
  • Hotely v Buenos Aires
  • Hotely v Sao Paulo
  • Hotely v Istanbul
  • Hotely v Marrakech
  • Hotely v Rio de Janeiro
  • Hotely v Cape Town
  • Hotely v Lisbon
  • Hotely v Florence
  • Hotely v Budapest
  • Hotely v Manila
  • Hotely v Madrid
  • Hotely v Jakarta
  • Hotely v Málaga
  • Hotely v Tokyo
  • Hotely v Kuala Lumpur
  • Hotely v Porto
  • Hotely v Paris
  • Hotely v Ho Chi Minh City
  • Hotely v Florianópolis
  • Hotely v Nairobi
  • Hotely v Osaka
  • Hotely v Vienna
  • Hotely v Palermo
  • Hotely v New Delhi
  • Hotely v Hanoi
  • Hotely v Davenport, FL
  • Hotely v Cairo
  • Hotely v Bucharest
  • Hotely v Seville
  • Hotely v Canggu
  • Hotely v Ubud
  • Hotely v Tbilisi City
  • Hotely v Venice
  • Hotely v Split
  • Hotely v Barcelona
  • Hotely v Bangkok
  • Hotely v Mexico City
  • Hotely v Playa del Carmen
  • Hotely v Marbella
  • Hotely v Panama City Beach, FL
  • Hotely v Tulum
  • Hotely v Prague
  • Hotely v Albufeira
  • Hotely v Seoul
  • Hotely v Catania
  • Hotely v Warsaw
  • Hotely v Kyoto
  • Hotely v Bogotá
  • Hotely v Myrtle Beach, SC
  • Hotely v Belgrade
  • Hotely v Bologna
  • Hotely v Melbourne
  • Hotely v Mar del Plata
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Rome
  • S bazénem hotely v Rome
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Rome
  • Parkování zdarma hotely v Rome
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v London
  • S bazénem hotely v London
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v London
  • Parkování zdarma hotely v London
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Milan
  • S bazénem hotely v Milan
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Milan
  • Parkování zdarma hotely v Milan
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Athens
  • S bazénem hotely v Athens
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Athens
  • Parkování zdarma hotely v Athens
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Kissimmee, FL
  • S bazénem hotely v Kissimmee, FL
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Kissimmee, FL
  • Parkování zdarma hotely v Kissimmee, FL
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Naples
  • S bazénem hotely v Naples
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Naples
  • Parkování zdarma hotely v Naples
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Dubai
  • S bazénem hotely v Dubai
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Dubai
  • Parkování zdarma hotely v Dubai
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Buenos Aires
  • S bazénem hotely v Buenos Aires
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Buenos Aires
  • Parkování zdarma hotely v Buenos Aires
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Sao Paulo
  • S bazénem hotely v Sao Paulo
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Sao Paulo
  • Parkování zdarma hotely v Sao Paulo
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Istanbul
  • S bazénem hotely v Istanbul
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Istanbul
  • Parkování zdarma hotely v Istanbul
  • Hotely v Albania
  • Hotely v Argentina
  • Hotely v Armenia
  • Hotely v Australia
  • Hotely v Austria
  • Hotely v Azerbaijan
  • Hotely v Belgium
  • Hotely v Bosnia and Herzegovina
  • Hotely v Brazil
  • Hotely v Bulgaria
  • Hotely v Canada
  • Hotely v Chile
  • Hotely v China
  • Hotely v Colombia
  • Hotely v Croatia
  • Hotely v the Czech Republic
  • Hotely v the Dominican Republic
  • Hotely v Egypt
  • Hotely v Finland
  • Hotely v France
  • Hotely v Georgia
  • Hotely v Germany
  • Hotely v Ghana
  • Hotely v Greece
  • Hotely v Hungary
  • Hotely v India
  • Hotely v Indonesia
  • Hotely v Israel
  • Hotely v Italy
  • Hotely v Japan

Všechny destinaceMísta k pobytuHotelové rezervaceMěsíční a týdenní sazbyBlokace pokojů a skupinyBezbariérové pokojePoděkování za fotografie

Nápověda

  • Kontaktujte nás
  • Jak rezervace funguje
  • Zavolat (888) 789-8585

Objevovat

  • Místa k pobytu
  • Hotelové rezervace
  • Měsíční a týdenní sazby
  • Blokace pokojů a skupiny
  • Bezbariérové pokoje

Podmínky a nastavení

  • Podmínky služby
  • Zásady ochrany soukromí
  • Storno a vrácení peněz
  • Přístupnost

O Callstay

  • O nás
  • Poděkování za fotografie
© 2026 Callstay. Společnost Spotbo, Inc..Ceny jsou stejné jako při přímé rezervaci.

Fotografie jejich autorů, dle licencí uvedených v našem poděkování za fotografie.