Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Carnac

Místa k pobytu/Carnac

Camping le Dolmen

Kemp, 4-hvězdičkovýChem. de Beaumer, Carnac, Morbihan, 56340, Carnac, FranceZobrazit na mapě

1 / 4
Kontrolujeme dnešní sazbu

Zatím vám nebude nic účtováno

Nebo si ji rezervujte telefonicky — (888) 789-8585

10.0 · Výjimečné

  • Check-in od 16:00Check-out do 10:00.

Užijte si zábavné aktivity

Využijte rekreační možnosti včetně krytého bazénu a sezónního venkovního bazénu. Kemp také nabízí vzrušující herní místnost, ideální pro hosty všech věkových kategorií.

Pohodlné vybavení a služby

Mezi nabízené výhody v Camping le Dolmen patří vícejazyčný personál a prádelna, které zajistí bezproblémový pobyt. Užijte si bezplatné bezdrátové internetové připojení a parkování zdarma na místě.

Co toto místo nabízí

  • Pronájem bicyklů v blízkosti
  • Turistické/cyklistické stezky v blízkosti
  • Herní místnost
  • Vícejazyčný personál
  • Recepce (omezené hodiny)
  • Hotel bez kouření
  • Ekoturistika v okolí
  • Parkování pro vozíčkáře
  • Snack bar/deli
  • Parkování (omezené místo)

Pokoje

Kde budete

Chem. de Beaumer, Carnac, Morbihan, 56340, Carnac, France

Co je dobré vědět

Storno

Každý pokoj zobrazuje své vlastní podmínky před zaplacením.

Většinu sazeb lze zrušit zdarma do data uvedeného u pokoje.

Nevratné sazby jsou takto označeny.

Domovní řád

Check-in od 16:00 do 07:00 PM

Check-out do 10:00

Děti vítány

Zobrazit více

Bez domácích mazlíčků

Kouření zakázáno v celém objektu

The front desk is open daily from 8:00 AM - 8:00 PM. This property doesn't offer after-hours check-in. The front desk is staffed during limited hours.

Domácí zvířata. Domácí zvířata nejsou povolena

Domácí zvířata. Zvířata asistenti jsou vyjmuta z poplatků a omezení.

Děti a přistýlky. Není k dispozici žádné rozkládací lůžko/extra postel.

Kouření. Bez kouření

Domácí zvířata. Žádná domácí zvířata, vítáme asistenční zvířata

Typ hosta. Pouze pro nezbytné pracovníky - NE

Přístupnost. Žádná výtahy

Politika dětí a přistýlek. Děti jsou vítány

Obecné. Profesionální správce nemovitostí/hostitel

Domácí zvířata. Služební zvířata jsou povolena.

Platba a objekt

Platí se při rezervaci, ne na recepci.

Ceny zahrnují daně a poplatky, které jsme schopni zjistit.

Ubytovací zařízení může při check-inu požadovat kartu na vedlejší výdaje.

Zobrazit více

Cash transactions at this property cannot exceed EUR 1000, due to national regulations. For further details, please contact the property using information in the booking confirmation. The seasonal pool will be open from April 01 to October 29. Pool access available from 10:00 AM to 8:00 PM. A deposit may be required at the property.

Co bychom zde za vás prověřili

  • Že je bezbariérový pokoj skutečně volný na vaše termíny, a zda má sprchu s bezbariérovým vstupem nebo vanu, což v nabídce nikdy není uvedeno.
  • Zda je místo pro pickup, přívěs nebo dodávku, nejen pro auto.
  • Zda se cena mění pro vaše termíny a co zahrnuje.
  • Co ubytovací zařízení skutečně účtuje na recepci nad rámec ceny.

Dotazy k Camping le Dolmen

V kolik hodin je check-in a check-out v Camping le Dolmen?

Check-in je od 16:00. Check-out je do 10:00. Pokud přijíždíte pozdě, dejte nám vědět a my požádáme ubytovací zařízení, aby pokoj drželo.

Povoluje Camping le Dolmen domácí mazlíčky?

Ne – ubytovací zařízení uvádí, že domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Je v Camping le Dolmen parkování?

Parkování je uvedeno mezi vybavením objektu. Zda je zdarma a zda lze místo rezervovat, se liší, proto to ověřujeme podle vašich termínů, než abychom to zde slibovali.

Má Camping le Dolmen bazén?

Ano – bazén je uveden mezi vybavením objektu. Sezónní uzavírky jsou běžné, proto potvrdíme, že je pro vaše termíny otevřen.

Má Camping le Dolmen Wi-Fi?

Ano – přístup k internetu je uveden mezi vybavením ubytovacího zařízení.

Má Camping le Dolmen bezbariérové pokoje?

Objekt uvádí bezbariérová nebo přístupná zařízení. Tento příznak je nejméně schopný otázku vyřešit: hotel ho může mít a přesto mít schod u vchodu nebo vanu místo sprchového koutu, a neříká, zda je bezbariérový pokoj volný na vaše termíny. Sdělte nám, co potřebujete, a my se zeptáme přímo objektu, místo abychom vám četli příznak.

Jak si zarezervuji Camping le Dolmen?

Zadejte své termíny výše a rezervujte online, nebo zavolejte na (888) 789-8585 a my to za vás zařídíme – včetně věcí, které rezervační formulář nezvládne, jako je blok pokojů, měsíční sazba nebo faktura pro vašeho zaměstnavatele.

Kde se nachází Camping le Dolmen?

Chem. de Beaumer, Carnac, Morbihan, 56340, Carnac.

Kategorie hodnocení hostů na této stránce zatím nejsou – poskytovatel uvádí celkové skóre, ale bez rozpisů pro tento objekt, a my raději nic nezobrazíme, než abychom ty sloupce vymýšleli. Zavolat (888) 789-8585 a my vám přečteme, co ubytování říká.

Další místa, která rezervujeme v Carnac

Nesouvisí s rezervací výše. Stejný trh, stejná cenotvorba, pro případ, že tento není ten pravý.

Všechny pobyty v Carnac
Le Celtique & SpaLe Celtique & Spa9.4 · 919 recenzíLe ChurchillLe Churchill9.2 · 78 recenzíHôtel An Ti GwennHôtel An Ti Gwenn8.5 · 523 recenzíLann RozLann Roz8.8 · 55 recenzíLe Diana Hôtel & SpaLe Diana Hôtel & Spa8.4 · 1149 recenzí
Thalazur CarnacHotel les AlignementsHotel Restaurant Spa du Tumulus CarnacHôtel Édenia - Spa Estime&SensRésidence Goélia Bleue OcéaneVilla Mané Lann Maison d'hôtes & spaLe clos Saint AubinHotel La LicorneLe Clos Saint Aubin - Chambres d'hôtesLogis Hotel et restaurant Auberge Le RatelierThalazur Carnac - RésidenceVilla front de mer CarnacThalazur Carnac - Résidenceport an droEscapade marine Carnac, Petite Maison toute équipée et confortable, au calme entre plage et ville avec jardinet au sudCharming Home in Carnac Near Sandy BeachHoliday Home in Carnac Near Sandy BeachHoliday Home in Carnac Near Sandy BeachHoliday Home in Carnac Near Sandy BeachLa Marine

Oblíbené destinace

  • Hotely v Rome
  • Hotely v London
  • Hotely v Milan
  • Hotely v Athens
  • Hotely v Kissimmee, FL
  • Hotely v Naples
  • Hotely v Dubai
  • Hotely v Buenos Aires
  • Hotely v Sao Paulo
  • Hotely v Istanbul
  • Hotely v Marrakech
  • Hotely v Rio de Janeiro
  • Hotely v Cape Town
  • Hotely v Lisbon
  • Hotely v Florence
  • Hotely v Budapest
  • Hotely v Manila
  • Hotely v Madrid
  • Hotely v Jakarta
  • Hotely v Málaga
  • Hotely v Tokyo
  • Hotely v Kuala Lumpur
  • Hotely v Porto
  • Hotely v Paris
  • Hotely v Ho Chi Minh City
  • Hotely v Florianópolis
  • Hotely v Nairobi
  • Hotely v Osaka
  • Hotely v Vienna
  • Hotely v Palermo
  • Hotely v New Delhi
  • Hotely v Hanoi
  • Hotely v Davenport, FL
  • Hotely v Cairo
  • Hotely v Bucharest
  • Hotely v Seville
  • Hotely v Canggu
  • Hotely v Ubud
  • Hotely v Tbilisi City
  • Hotely v Venice
  • Hotely v Split
  • Hotely v Barcelona
  • Hotely v Bangkok
  • Hotely v Mexico City
  • Hotely v Playa del Carmen
  • Hotely v Marbella
  • Hotely v Panama City Beach, FL
  • Hotely v Tulum
  • Hotely v Prague
  • Hotely v Albufeira
  • Hotely v Seoul
  • Hotely v Catania
  • Hotely v Warsaw
  • Hotely v Kyoto
  • Hotely v Bogotá
  • Hotely v Myrtle Beach, SC
  • Hotely v Belgrade
  • Hotely v Bologna
  • Hotely v Melbourne
  • Hotely v Mar del Plata
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Rome
  • S bazénem hotely v Rome
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Rome
  • Parkování zdarma hotely v Rome
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v London
  • S bazénem hotely v London
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v London
  • Parkování zdarma hotely v London
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Milan
  • S bazénem hotely v Milan
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Milan
  • Parkování zdarma hotely v Milan
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Athens
  • S bazénem hotely v Athens
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Athens
  • Parkování zdarma hotely v Athens
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Kissimmee, FL
  • S bazénem hotely v Kissimmee, FL
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Kissimmee, FL
  • Parkování zdarma hotely v Kissimmee, FL
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Naples
  • S bazénem hotely v Naples
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Naples
  • Parkování zdarma hotely v Naples
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Dubai
  • S bazénem hotely v Dubai
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Dubai
  • Parkování zdarma hotely v Dubai
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Buenos Aires
  • S bazénem hotely v Buenos Aires
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Buenos Aires
  • Parkování zdarma hotely v Buenos Aires
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Sao Paulo
  • S bazénem hotely v Sao Paulo
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Sao Paulo
  • Parkování zdarma hotely v Sao Paulo
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Istanbul
  • S bazénem hotely v Istanbul
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Istanbul
  • Parkování zdarma hotely v Istanbul
  • Hotely v Albania
  • Hotely v Argentina
  • Hotely v Armenia
  • Hotely v Australia
  • Hotely v Austria
  • Hotely v Azerbaijan
  • Hotely v Belgium
  • Hotely v Bosnia and Herzegovina
  • Hotely v Brazil
  • Hotely v Bulgaria
  • Hotely v Canada
  • Hotely v Chile
  • Hotely v China
  • Hotely v Colombia
  • Hotely v Croatia
  • Hotely v the Czech Republic
  • Hotely v the Dominican Republic
  • Hotely v Egypt
  • Hotely v Finland
  • Hotely v France
  • Hotely v Georgia
  • Hotely v Germany
  • Hotely v Ghana
  • Hotely v Greece
  • Hotely v Hungary
  • Hotely v India
  • Hotely v Indonesia
  • Hotely v Israel
  • Hotely v Italy
  • Hotely v Japan

Všechny destinaceMísta k pobytuHotelové rezervaceMěsíční a týdenní sazbyBlokace pokojů a skupinyBezbariérové pokojePoděkování za fotografie

Nápověda

  • Kontaktujte nás
  • Jak rezervace funguje
  • Zavolat (888) 789-8585

Objevovat

  • Místa k pobytu
  • Hotelové rezervace
  • Měsíční a týdenní sazby
  • Blokace pokojů a skupiny
  • Bezbariérové pokoje

Podmínky a nastavení

  • Podmínky služby
  • Zásady ochrany soukromí
  • Storno a vrácení peněz
  • Přístupnost

O Callstay

  • O nás
  • Poděkování za fotografie
© 2026 Callstay. Společnost Spotbo, Inc..Ceny jsou stejné jako při přímé rezervaci.

Fotografie jejich autorů, dle licencí uvedených v našem poděkování za fotografie.