Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Papamoa

Místa k pobytu/Papamoa

Beach Apartment

Apartmány, 4-hvězdičkovýNo 30 Mauritius Key Papamoa., Papamoa, New ZealandZobrazit na mapě

1 / 4
Kontrolujeme dnešní sazbu

Zatím vám nebude nic účtováno

Nebo si ji rezervujte telefonicky — (888) 789-8585
Nejlépe hodnocené

Hosté jej hodnotí nejlépe za location, service a cleanliness.

9.3246Hodnocení
  • Check-in od 14:00Check-out do 10:00. Recepce je obsazena nepřetržitě, takže pozdní příjezd není problém.
  • Výjimečné polohaHosté hodnotí polohu 10.0 z 10, na adrese No 30 Mauritius Key Papamoa..

Udržitelný byt přímo na pláži v Papamoa

Luxusní vybavení: Užijte si soukromou pláž, zahradu a úchvatné výhledy na hory. Dvoupokojový byt je vybaven TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyní a luxusními župany pro maximální pohodlí.

Pohodlné služby: Využijte 24-hodinovou recepci, piknikovou oblast a bezplatné WiFi. S bezplatným soukromým parkovištěm a volitelnou službou dopravy na letiště bude Váš pobyt bez stresu a příjemný.

Venkovní aktivity: Objevte Papamoa rybařením a turistikou nebo si odpočiňte na terase a grilujte. Pouhých 600 metrů od pláže Papamoa nabízí tento byt dokonalou kombinaci relaxace a dobrodružství.

Co toto místo nabízí

  • WiFi k dispozici
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Parkoviště
  • Bezplatné parkování
  • Nekuřácké pokoje
  • Klimatizace
  • 24hodinová recepce
  • Obchodní centrum
  • Vytápění
  • Rodinné pokoje

Pokoje

9.3

Nejlépe hodnocené

Hodnoceno 9.3 z 10 podle 246 hostů, kteří zde pobývali.

  • Čistota9.5
  • Služba10.0
  • Místo10.0
  • Pokoje9.0
  • Vybavení8.5
  • Hodnota9.0
  • Jídlo a pití9.0

Hosté zmiňují

Beautiful locationHelpful hostClean and comfortable
  • JadeNew Zealand

    ·srpen 2026·Rodina

    Awesome friendly host we will definitely be back again 😊

    Awesome beach house for our family stay. The kids especially loved the the little treat jar they found! 🥰😅

  • JuneNew Zealand

    ·červen 2026·Rodina

    Me and my kids loved it

    New had a very lovely stay, everything was nice & tidy & very comfortable.

    Very easy to get to and accessible.

  • LeanneNew Zealand

    ·červen 2026·Sólo cestovatel

    Beach stay

    Lovely apartment. Handy to Papamoa & Mount Maunganui.

    Only stayed 1 night. Definitely recommend!

  • KayNew Zealand

    ·červen 2026·Sólo cestovatel

    Everything

  • VeronicaNew Zealand

    ·květen 2026·Sólo cestovatel

    Would definitely stay again

    Love the lay out, clean and tidy, easily accommodated the 4 of us.

    The pillows were too big for my liking

  • AndreasGermany

    ·květen 2026·Pár

    Sehr schöne und angenehme Unterkunft.

    Sehr liebevoll eingerichtet, schöner Ausblick und freundliche Gastgeberinnen.

    Das Haus ist relativ hellhörig und einige Steckdosen insbesondere im Bad haben nicht funktioniert.

Recenze jsou psány hosty, kteří si rezervovali přes našeho dodavatele a pobývali zde, zobrazeny tak, jak byly napsány, a v jejich vlastním jazyce. Hodnocení kategorií je výklad dodavatele nedávných recenzí, aktualizováno leden 2026.

Kde budete

No 30 Mauritius Key Papamoa., Papamoa, New Zealand

Hosté hodnotí polohu 10.0 z 10 – výjimečné.

Co je dobré vědět

Storno

Každý pokoj zobrazuje své vlastní podmínky před zaplacením.

Většinu sazeb lze zrušit zdarma do data uvedeného u pokoje.

Nevratné sazby jsou takto označeny.

Domovní řád

Check-in od 14:00 do 09:00 PM

Check-out do 10:00

Děti vítány

Zobrazit více

Bez domácích mazlíčků

Nekuřácké pokoje k dispozici

Platba a objekt

Platí se při rezervaci, ne na recepci.

Ceny zahrnují daně a poplatky, které jsme schopni zjistit.

Ubytovací zařízení může při check-inu požadovat kartu na vedlejší výdaje.

Zobrazit více

Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation. This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. A deposit may be required at the property.

Co bychom zde za vás prověřili

  • Že je bezbariérový pokoj skutečně volný na vaše termíny, a zda má sprchu s bezbariérovým vstupem nebo vanu, což v nabídce nikdy není uvedeno.
  • Že recepce je obsazena, když přistanete, a že pokoj je rezervován i po uzávěrce.
  • Poplatek za domácí mazlíčky a jakýkoli limit velikosti – právě zde tyto rezervace obvykle selhávají.
  • Zda je místo pro pickup, přívěs nebo dodávku, nejen pro auto.
  • Zda se cena mění pro vaše termíny a co zahrnuje.
  • Co ubytovací zařízení skutečně účtuje na recepci nad rámec ceny.

Dotazy k Beach Apartment

V kolik hodin je check-in a check-out v Beach Apartment?

Check-in je od 14:00. Check-out je do 10:00. Pokud přijíždíte pozdě, dejte nám vědět a my požádáme ubytovací zařízení, aby pokoj drželo.

Povoluje Beach Apartment domácí mazlíčky?

Ne – ubytovací zařízení uvádí, že domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Je v Beach Apartment parkování?

Parkování je uvedeno mezi vybavením objektu. Zda je zdarma a zda lze místo rezervovat, se liší, proto to ověřujeme podle vašich termínů, než abychom to zde slibovali.

Má Beach Apartment Wi-Fi?

Ano – přístup k internetu je uveden mezi vybavením ubytovacího zařízení.

Má Beach Apartment bezbariérové pokoje?

Objekt uvádí bezbariérová nebo přístupná zařízení. Tento příznak je nejméně schopný otázku vyřešit: hotel ho může mít a přesto mít schod u vchodu nebo vanu místo sprchového koutu, a neříká, zda je bezbariérový pokoj volný na vaše termíny. Sdělte nám, co potřebujete, a my se zeptáme přímo objektu, místo abychom vám četli příznak.

Mohu se v Beach Apartment ubytovat pozdě?

Objekt uvádí recepci s nepřetržitým provozem, takže pozdní příjezd by měl být možný. Standardní check-in je od 14:00. Pokoje jsou však u některých objektů po určité době uvolněny bez ohledu na provozní dobu recepce, proto nám sdělte svůj čas příjezdu a my zajistíme, aby jej podrželi.

Jak si zarezervuji Beach Apartment?

Zadejte své termíny výše a rezervujte online, nebo zavolejte na (888) 789-8585 a my to za vás zařídíme – včetně věcí, které rezervační formulář nezvládne, jako je blok pokojů, měsíční sazba nebo faktura pro vašeho zaměstnavatele.

Kde se nachází Beach Apartment?

No 30 Mauritius Key Papamoa., Papamoa.

Další místa, která rezervujeme v Papamoa

Nesouvisí s rezervací výše. Stejný trh, stejná cenotvorba, pro případ, že tento není ten pravý.

Všechny pobyty v Papamoa
Pacific Park Christian Holiday CampPacific Park Christian Holiday Camp9.3 · 264 recenzíBar HarborBar Harbor9.4 · 152 recenzíPrivate Papamoa Beach ParadisePrivate Papamoa Beach Paradise9.9 · 61 recenzíPacific Palms ResortPacific Palms Resort9.1 · 579 recenzíTasman Holiday Parks - Papamoa BeachTasman Holiday Parks - Papamoa Beach9.0 · 2182 recenzí
Sunkist B & BPalm Garden Papamoa Beach ParadiseSandy Feet - Papamoa Beach Holiday HomePapamoa Coastal LuxurySeaside Chalet PapamoaTuscan Retreat Bed & Breakfast - Adults OnlyWarwick Hills Rural Bed & BreakfastBeach House MotelPāpāmoa Beach Studio OasisSandbar Views Beachside Retreat - 100m from the Beach & Pets WelcomeTurtle CabinCozy guest suite in the heart of PapamoaGolden Sands Beachside CottageT Two Salty Shack - right across from the beach!Beachside Retreat with Private PoolAqua Vista Seaside RetreatBeauty by the beachCoastal Delight - close to the Beach and shopsSlice of ParadiseParadise Beach 3 Bedroom Luxury AccommodationRelaxing coastal home with pool and spaHunter Lodge - Papamoa Beach Holiday HomeSunny Seas Papamoa Beachfront RetreatCoastal Beach HavenCoastal Oasis - Papamoa Beach Holiday Home

Oblíbené destinace

  • Hotely v Rome
  • Hotely v London
  • Hotely v Milan
  • Hotely v Athens
  • Hotely v Kissimmee, FL
  • Hotely v Naples
  • Hotely v Dubai
  • Hotely v Buenos Aires
  • Hotely v Sao Paulo
  • Hotely v Istanbul
  • Hotely v Marrakech
  • Hotely v Rio de Janeiro
  • Hotely v Cape Town
  • Hotely v Lisbon
  • Hotely v Florence
  • Hotely v Budapest
  • Hotely v Manila
  • Hotely v Madrid
  • Hotely v Jakarta
  • Hotely v Málaga
  • Hotely v Tokyo
  • Hotely v Kuala Lumpur
  • Hotely v Porto
  • Hotely v Paris
  • Hotely v Ho Chi Minh City
  • Hotely v Florianópolis
  • Hotely v Nairobi
  • Hotely v Osaka
  • Hotely v Vienna
  • Hotely v Palermo
  • Hotely v New Delhi
  • Hotely v Hanoi
  • Hotely v Davenport, FL
  • Hotely v Cairo
  • Hotely v Bucharest
  • Hotely v Seville
  • Hotely v Canggu
  • Hotely v Ubud
  • Hotely v Tbilisi City
  • Hotely v Venice
  • Hotely v Split
  • Hotely v Barcelona
  • Hotely v Bangkok
  • Hotely v Mexico City
  • Hotely v Playa del Carmen
  • Hotely v Marbella
  • Hotely v Panama City Beach, FL
  • Hotely v Tulum
  • Hotely v Prague
  • Hotely v Albufeira
  • Hotely v Seoul
  • Hotely v Catania
  • Hotely v Warsaw
  • Hotely v Kyoto
  • Hotely v Bogotá
  • Hotely v Myrtle Beach, SC
  • Hotely v Belgrade
  • Hotely v Bologna
  • Hotely v Melbourne
  • Hotely v Mar del Plata
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Rome
  • S bazénem hotely v Rome
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Rome
  • Parkování zdarma hotely v Rome
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v London
  • S bazénem hotely v London
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v London
  • Parkování zdarma hotely v London
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Milan
  • S bazénem hotely v Milan
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Milan
  • Parkování zdarma hotely v Milan
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Athens
  • S bazénem hotely v Athens
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Athens
  • Parkování zdarma hotely v Athens
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Kissimmee, FL
  • S bazénem hotely v Kissimmee, FL
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Kissimmee, FL
  • Parkování zdarma hotely v Kissimmee, FL
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Naples
  • S bazénem hotely v Naples
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Naples
  • Parkování zdarma hotely v Naples
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Dubai
  • S bazénem hotely v Dubai
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Dubai
  • Parkování zdarma hotely v Dubai
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Buenos Aires
  • S bazénem hotely v Buenos Aires
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Buenos Aires
  • Parkování zdarma hotely v Buenos Aires
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Sao Paulo
  • S bazénem hotely v Sao Paulo
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Sao Paulo
  • Parkování zdarma hotely v Sao Paulo
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Istanbul
  • S bazénem hotely v Istanbul
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Istanbul
  • Parkování zdarma hotely v Istanbul
  • Hotely v Albania
  • Hotely v Argentina
  • Hotely v Armenia
  • Hotely v Australia
  • Hotely v Austria
  • Hotely v Azerbaijan
  • Hotely v Belgium
  • Hotely v Bosnia and Herzegovina
  • Hotely v Brazil
  • Hotely v Bulgaria
  • Hotely v Canada
  • Hotely v Chile
  • Hotely v China
  • Hotely v Colombia
  • Hotely v Croatia
  • Hotely v the Czech Republic
  • Hotely v the Dominican Republic
  • Hotely v Egypt
  • Hotely v Finland
  • Hotely v France
  • Hotely v Georgia
  • Hotely v Germany
  • Hotely v Ghana
  • Hotely v Greece
  • Hotely v Hungary
  • Hotely v India
  • Hotely v Indonesia
  • Hotely v Israel
  • Hotely v Italy
  • Hotely v Japan

Všechny destinaceMísta k pobytuHotelové rezervaceMěsíční a týdenní sazbyBlokace pokojů a skupinyBezbariérové pokojePoděkování za fotografie

Nápověda

  • Kontaktujte nás
  • Jak rezervace funguje
  • Zavolat (888) 789-8585

Objevovat

  • Místa k pobytu
  • Hotelové rezervace
  • Měsíční a týdenní sazby
  • Blokace pokojů a skupiny
  • Bezbariérové pokoje

Podmínky a nastavení

  • Podmínky služby
  • Zásady ochrany soukromí
  • Storno a vrácení peněz
  • Přístupnost

O Callstay

  • O nás
  • Poděkování za fotografie
© 2026 Callstay. Společnost Spotbo, Inc..Ceny jsou stejné jako při přímé rezervaci.

Fotografie jejich autorů, dle licencí uvedených v našem poděkování za fotografie.