Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Krabi town

Místa k pobytu/Krabi town

Apo Hotel

Penziony, 3-hvězdičkový189 Uttarakit Road, Krabi town, ThailandZobrazit na mapě

1 / 4
Kontrolujeme dnešní sazbu

Zatím vám nebude nic účtováno

Nebo si ji rezervujte telefonicky — (888) 789-8585
Velmi dobrý

Hosté jej hodnotí nejlépe za location, service a amenities.

8.4833Hodnocení
  • Check-in od 14:00Check-out do 11:30.
  • Vynikající polohaHosté hodnotí polohu 9.1 z 10, na adrese 189 Uttarakit Road.

Centrální poloha v Krabi Apo Hotel, zasazený do srdce Krabi, nabízí pohodlné pokoje s klimatizací. Podívejte se na nedaleké atrakce jako Wat Kaew Korawaram a stadion Chaloem Rattanankosin, které jsou jen pár kroků daleko.

Pohodlné vybavení Vychutnejte si pohodlí zdarma dostupného WiFi ve veřejných prostorách a parkování na místě. Každý pokoj je vybaven balkonem, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou s toaletními potřebami zdarma. Využijte služby prodeje vstupenek a informační pult na usnadnění vaší cestovní zkušenosti.

Relaxační snack bar Uvolněte se v snack baru s lehkými jídly a nápoji od 09:00 do 19:00 hodin. Skvělé pro rychlé občerstvení nebo osvěžující nápoj po dni plném památek.

Rezervujte si pobyt v Apo Hotelu pro nezapomenutelný zážitek z pobytu v Krabi.

Co toto místo nabízí

  • WiFi k dispozici
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Parkoviště
  • Bezplatné parkování
  • Nekuřácké pokoje
  • Klimatizace
  • Pokladna pro výlety
  • Nekuřácký všude
  • Bankomat na místě
  • Hasicí přístroje

Pokoje

8.4

Velmi dobrý

Hodnoceno 8.4 z 10 podle 833 hostů, kteří zde pobývali.

  • Čistota7.5
  • Služba9.0
  • Místo9.1
  • Pokoje8.0
  • Vybavení8.5
  • Hodnota8.5
  • Jídlo a pití8.0

Hosté zmiňují

Friendly staffGood location
  • LoisUnited Kingdom

    ·srpen 2026·Sólo cestovatel

    Amazing value for money!

    Was so impressed with this hotel! Really great location in Krabi Town, reception / cafe is along the front and then staff walked me over to the separate accommodation building. The room was huge, and even had an outside…

  • janneAustralia

    ·srpen 2026·Sólo cestovatel

    Very comfy bed

    Traffic was a bit loud

  • BaruchIsrael

    ·srpen 2026·Pár

    נוח זול צוות אדיב!!

    שקט ורגוע וקרוב למרכז העניינים!!

    להכניס קצת יותר צבע כמו תמונות וכו,למקום!!

  • ElineNL

    ·srpen 2026·Rodina

    Prima budget optie midden in de stad. Maar meubilair kan opfrisser gebruiken

    De locatie is ideaal

    We hadden mieren op de kamer

  • YuriIsrael

    ·srpen 2026·Sólo cestovatel

    Nice place near the center where everything you need is near

  • KolnhoferHungary

    ·srpen 2026·Pár

    Very good hotel, friendly staff. Just like the pictures, or feels even better. There is no elevator, but no issue.

Recenze jsou psány hosty, kteří si rezervovali přes našeho dodavatele a pobývali zde, zobrazeny tak, jak byly napsány, a v jejich vlastním jazyce. Hodnocení kategorií je výklad dodavatele nedávných recenzí, aktualizováno prosinec 2025.

Kde budete

189 Uttarakit Road, Krabi town, Thailand

Hosté hodnotí polohu 9.1 z 10 – vynikající.

Co je dobré vědět

Storno

Každý pokoj zobrazuje své vlastní podmínky před zaplacením.

Většinu sazeb lze zrušit zdarma do data uvedeného u pokoje.

Nevratné sazby jsou takto označeny.

Domovní řád

Check-in od 14:00 do 09:00 PM

Check-out do 11:30

Děti vítány

Zobrazit více

Bez domácích mazlíčků

Nekuřácké pokoje k dispozici

Platba a objekt

Platí se při rezervaci, ne na recepci.

Ceny zahrnují daně a poplatky, které jsme schopni zjistit.

Ubytovací zařízení může při check-inu požadovat kartu na vedlejší výdaje.

Zobrazit více

The property is located in a building with no elevator.Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation. Guests are required to show a photo ID and credit card upon check-in. Please note that all Special Requests are subject to availability and additional charges may apply. This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. A deposit may be required at the property.

Co bychom zde za vás prověřili

  • Zda je místo pro pickup, přívěs nebo dodávku, nejen pro auto.
  • Zda se cena mění pro vaše termíny a co zahrnuje.
  • Co ubytovací zařízení skutečně účtuje na recepci nad rámec ceny.

Dotazy k Apo Hotel

V kolik hodin je check-in a check-out v Apo Hotel?

Check-in je od 14:00. Check-out je do 11:30. Pokud přijíždíte pozdě, dejte nám vědět a my požádáme ubytovací zařízení, aby pokoj drželo.

Povoluje Apo Hotel domácí mazlíčky?

Ne – ubytovací zařízení uvádí, že domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Je v Apo Hotel parkování?

Parkování je uvedeno mezi vybavením objektu. Zda je zdarma a zda lze místo rezervovat, se liší, proto to ověřujeme podle vašich termínů, než abychom to zde slibovali.

Má Apo Hotel Wi-Fi?

Ano – přístup k internetu je uveden mezi vybavením ubytovacího zařízení.

Jak si zarezervuji Apo Hotel?

Zadejte své termíny výše a rezervujte online, nebo zavolejte na (888) 789-8585 a my to za vás zařídíme – včetně věcí, které rezervační formulář nezvládne, jako je blok pokojů, měsíční sazba nebo faktura pro vašeho zaměstnavatele.

Kde se nachází Apo Hotel?

189 Uttarakit Road, Krabi town.

Další místa, která rezervujeme v Krabi town

Nesouvisí s rezervací výše. Stejný trh, stejná cenotvorba, pro případ, že tento není ten pravý.

Všechny pobyty v Krabi town
Family Tree HotelFamily Tree Hotel9.4 · 1049 recenzíThe Box HouseThe Box House9.2 · 290 recenzíIslanda Hideaway ResortIslanda Hideaway Resort9.0 · 970 recenzíInto the town krabiInto the town krabi9.0 · 259 recenzíNumjaan ResortNumjaan Resort10.0 · 36 recenzí
Well Timed HotelHello HousePak-Up HostelPlay Poshtel & Cafe'Peak Boutique City Hotel KrabiHOP INN Krabi Building ATalardkao Balcony KrabiThe Chill at Krabi HotelDee Andaman HotelKrabi River Hotel8 SLEEPER STREET GuesthouseSrisawara Casa HotelROYAL PINEAPPLE HOTEL l a welcome to wealth and good fortuneLada Krabi ExpressKrabi Orchid HometelK Guesthouse Adults onlyKhao Thong Home StayTharapark View Hotel - SHA PlusBanburi Villa - 5 Bedroom Private Pool VillaThe City HousePalm Kaew Resort KrabiRiver Front Krabi HotelJP hometelJust Fine KrabiCoconut Lanta Resort @Klong Dow beach

Oblíbené destinace

  • Hotely v Rome
  • Hotely v London
  • Hotely v Milan
  • Hotely v Athens
  • Hotely v Kissimmee, FL
  • Hotely v Naples
  • Hotely v Dubai
  • Hotely v Buenos Aires
  • Hotely v Sao Paulo
  • Hotely v Istanbul
  • Hotely v Marrakech
  • Hotely v Rio de Janeiro
  • Hotely v Cape Town
  • Hotely v Lisbon
  • Hotely v Florence
  • Hotely v Budapest
  • Hotely v Manila
  • Hotely v Madrid
  • Hotely v Jakarta
  • Hotely v Málaga
  • Hotely v Tokyo
  • Hotely v Kuala Lumpur
  • Hotely v Porto
  • Hotely v Paris
  • Hotely v Ho Chi Minh City
  • Hotely v Florianópolis
  • Hotely v Nairobi
  • Hotely v Osaka
  • Hotely v Vienna
  • Hotely v Palermo
  • Hotely v New Delhi
  • Hotely v Hanoi
  • Hotely v Davenport, FL
  • Hotely v Cairo
  • Hotely v Bucharest
  • Hotely v Seville
  • Hotely v Canggu
  • Hotely v Ubud
  • Hotely v Tbilisi City
  • Hotely v Venice
  • Hotely v Split
  • Hotely v Barcelona
  • Hotely v Bangkok
  • Hotely v Mexico City
  • Hotely v Playa del Carmen
  • Hotely v Marbella
  • Hotely v Panama City Beach, FL
  • Hotely v Tulum
  • Hotely v Prague
  • Hotely v Albufeira
  • Hotely v Seoul
  • Hotely v Catania
  • Hotely v Warsaw
  • Hotely v Kyoto
  • Hotely v Bogotá
  • Hotely v Myrtle Beach, SC
  • Hotely v Belgrade
  • Hotely v Bologna
  • Hotely v Melbourne
  • Hotely v Mar del Plata
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Rome
  • S bazénem hotely v Rome
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Rome
  • Parkování zdarma hotely v Rome
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v London
  • S bazénem hotely v London
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v London
  • Parkování zdarma hotely v London
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Milan
  • S bazénem hotely v Milan
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Milan
  • Parkování zdarma hotely v Milan
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Athens
  • S bazénem hotely v Athens
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Athens
  • Parkování zdarma hotely v Athens
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Kissimmee, FL
  • S bazénem hotely v Kissimmee, FL
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Kissimmee, FL
  • Parkování zdarma hotely v Kissimmee, FL
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Naples
  • S bazénem hotely v Naples
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Naples
  • Parkování zdarma hotely v Naples
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Dubai
  • S bazénem hotely v Dubai
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Dubai
  • Parkování zdarma hotely v Dubai
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Buenos Aires
  • S bazénem hotely v Buenos Aires
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Buenos Aires
  • Parkování zdarma hotely v Buenos Aires
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Sao Paulo
  • S bazénem hotely v Sao Paulo
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Sao Paulo
  • Parkování zdarma hotely v Sao Paulo
  • Vhodné pro domácí mazlíčky hotely v Istanbul
  • S bazénem hotely v Istanbul
  • Bez schodů a bezbariérové hotely v Istanbul
  • Parkování zdarma hotely v Istanbul
  • Hotely v Albania
  • Hotely v Argentina
  • Hotely v Armenia
  • Hotely v Australia
  • Hotely v Austria
  • Hotely v Azerbaijan
  • Hotely v Belgium
  • Hotely v Bosnia and Herzegovina
  • Hotely v Brazil
  • Hotely v Bulgaria
  • Hotely v Canada
  • Hotely v Chile
  • Hotely v China
  • Hotely v Colombia
  • Hotely v Croatia
  • Hotely v the Czech Republic
  • Hotely v the Dominican Republic
  • Hotely v Egypt
  • Hotely v Finland
  • Hotely v France
  • Hotely v Georgia
  • Hotely v Germany
  • Hotely v Ghana
  • Hotely v Greece
  • Hotely v Hungary
  • Hotely v India
  • Hotely v Indonesia
  • Hotely v Israel
  • Hotely v Italy
  • Hotely v Japan

Všechny destinaceMísta k pobytuHotelové rezervaceMěsíční a týdenní sazbyBlokace pokojů a skupinyBezbariérové pokojePoděkování za fotografie

Nápověda

  • Kontaktujte nás
  • Jak rezervace funguje
  • Zavolat (888) 789-8585

Objevovat

  • Místa k pobytu
  • Hotelové rezervace
  • Měsíční a týdenní sazby
  • Blokace pokojů a skupiny
  • Bezbariérové pokoje

Podmínky a nastavení

  • Podmínky služby
  • Zásady ochrany soukromí
  • Storno a vrácení peněz
  • Přístupnost

O Callstay

  • O nás
  • Poděkování za fotografie
© 2026 Callstay. Společnost Spotbo, Inc..Ceny jsou stejné jako při přímé rezervaci.

Fotografie jejich autorů, dle licencí uvedených v našem poděkování za fotografie.