Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Brela

Llocs on allotjar-se/Brela

Villa Monachus 2

Hotel75 Breljanska cesta, Brela, CroatiaMostri al mapa

1 / 4
Comprovant la tarifa d'aquesta nit

Encara no se li cobrarà

O reservi-ho per telèfon —(888) 789-8585

10.0 · Excepcional2 ressenyes

Luxurious Villa with Stunning Views

Mountain and Pool Views: Enjoy breathtaking mountain and pool views from the balcony of Villa Monachus 2. Take a dip in the swimming pool while soaking in the picturesque surroundings.

Spacious and Well-Equipped: This villa offers 3 bedrooms, a terrace with sea views, a fully equipped kitchen, and comfortable living spaces. Relax in the air-conditioned rooms with soundproofing, perfect for unwinding after a day of exploration.

Convenient Amenities: With free WiFi, laundry service, and close proximity to popular beaches like Podluka and Berulia, Villa Monachus 2 ensures a convenient and relaxing stay for guests.

Què ofereix aquest lloc

  • WiFi disponible
  • Wi-Fi gratuït
  • Aparcament
  • Aparcament gratuït
  • Habitacions per a no fumadors
  • Climatització
  • Piscina
  • Calefacció
  • Terrassa
  • Habitacions familiars

Habitacions

On serà

75 Breljanska cesta, Brela, Croatia

Coses que cal saber

Cancel·lació

Cada habitació mostra les seves pròpies condicions abans de pagar.

La majoria de tarifes es poden cancel·lar gratuïtament fins a una data indicada a l'habitació.

Les tarifes no reemborsables estan marcades com a tals.

Normes de la casa

Sortida abans de les 9:00

Sense nens

Mostri'n més

Sense mascotes

Habitacions per a no fumadors disponibles

Pagament i propietat

Es paga en reservar, no al mostrador.

Les tarifes inclouen els impostos i taxes que podem llegir.

La propietat pot demanar una targeta al check-in per a despeses addicionals.

Mostri'n més

This property will not accommodate hen, stag or similar parties. A damage deposit of EUR 300 is required on arrival. This will be collected as a cash payment. You should be reimbursed on check-out. Your deposit will be refunded in full in cash, subject to an inspection of the property. Managed by a private host

Què comprovaríem per a vostè aquí

  • Si hi ha espai per a una camioneta, un remolc o una furgoneta, no només per a un cotxe.
  • Si la tarifa varia per a les seves dates, i què inclou.
  • El que la propietat cobra realment al mostrador a més de la tarifa.

Preguntes sobre Villa Monachus 2

A quina hora són el check-in i el check-out a Villa Monachus 2?

La sortida és fins a 9:00. Si arribeu tard, digueu-nos-ho i demanarem a l'establiment que us guardi l'habitació.

Villa Monachus 2 admet animals de companyia?

No: l'establiment indica que no s'hi admeten mascotes.

Hi ha aparcament a Villa Monachus 2?

L'aparcament apareix entre les instal·lacions de la propietat. Que sigui gratuït i que es pugui reservar una plaça varia, així que ho comprovem amb les seves dates en lloc de prometre-ho aquí.

Villa Monachus 2 té piscina?

Sí — la piscina consta entre les instal·lacions de la propietat. Els tancaments estacionals són habituals, així que confirmarem que està oberta per a les seves dates.

Villa Monachus 2 té Wi-Fi?

Sí — l'accés a internet figura entre les instal·lacions de la propietat.

Com reservo Villa Monachus 2?

Introdueixi les dates a dalt i reservi en línia, o truqui al (888) 789-8585 i ho farem per a vostè — incloses coses que un formulari de reserva no pot gestionar, com un bloc d'habitacions, una tarifa mensual o una factura per al seu ocupador.

On és Villa Monachus 2?

75 Breljanska cesta, Brela.

Les categories de ressenyes dels clients no són encara en aquesta pàgina — el proveïdor dona una puntuació global però no un desglossament per a aquesta propietat, i preferim no mostrar res abans que inventar les barres. Truqueu (888) 789-8585 i us llegirem el que diu l'allotjament.

Altres llocs que reservem a Brela

No té res a veure amb la reserva anterior. El mateix mercat, amb el mateix preu, per si aquest no és el que busca.

Totes les estades aBrela
House BartulovićHouse Bartulović9.9 · 135 ressenyesApartments - Villa SabrinaApartments - Villa Sabrina9.5 · 208 ressenyesVilla AMore BrelaVilla AMore Brela9.9 · 61 ressenyesMaestral Adults Exclusive HotelMaestral Adults Exclusive Hotel9.1 · 757 ressenyesApartments StaničićApartments Staničić9.8 · 50 ressenyes
Bluesun hotel BeruliaBluesun Mala BeruliaApartmani Irena&Miro BrelaBluesun Hotel SolineBluesun Hotel MarinaApartmani Mila BrelaApartments Ursic MBSea View Apartment Gin BrelaApartments Davor & Marija SosicApartments La FlorApartmani Mira BrelaApartmani StipanApartments KuleBluesun Hotel MaestralView Blue ApartmentsSunceva PosteljaApartments RakoApartments Relax BrelaVilla MedicGuest House StipeVilla BOSEVilla Dalmatia ApartmentsVILLA BoseApartments Villa LoznicaApartments Emilija

Destinacions populars

  • Hotels a Rome
  • Hotels a London
  • Hotels a Milan
  • Hotels a Athens
  • Hotels a Kissimmee, FL
  • Hotels a Naples
  • Hotels a Dubai
  • Hotels a Buenos Aires
  • Hotels a Sao Paulo
  • Hotels a Istanbul
  • Hotels a Marrakech
  • Hotels a Rio de Janeiro
  • Hotels a Cape Town
  • Hotels a Lisbon
  • Hotels a Florence
  • Hotels a Budapest
  • Hotels a Manila
  • Hotels a Madrid
  • Hotels a Jakarta
  • Hotels a Málaga
  • Hotels a Tokyo
  • Hotels a Kuala Lumpur
  • Hotels a Porto
  • Hotels a Paris
  • Hotels a Ho Chi Minh City
  • Hotels a Florianópolis
  • Hotels a Nairobi
  • Hotels a Osaka
  • Hotels a Vienna
  • Hotels a Palermo
  • Hotels a New Delhi
  • Hotels a Hanoi
  • Hotels a Davenport, FL
  • Hotels a Cairo
  • Hotels a Bucharest
  • Hotels a Seville
  • Hotels a Canggu
  • Hotels a Ubud
  • Hotels a Tbilisi City
  • Hotels a Venice
  • Hotels a Split
  • Hotels a Barcelona
  • Hotels a Bangkok
  • Hotels a Mexico City
  • Hotels a Playa del Carmen
  • Hotels a Marbella
  • Hotels a Panama City Beach, FL
  • Hotels a Tulum
  • Hotels a Prague
  • Hotels a Albufeira
  • Hotels a Seoul
  • Hotels a Catania
  • Hotels a Warsaw
  • Hotels a Kyoto
  • Hotels a Bogotá
  • Hotels a Myrtle Beach, SC
  • Hotels a Belgrade
  • Hotels a Bologna
  • Hotels a Melbourne
  • Hotels a Mar del Plata
  • Admet mascotes hotels a Rome
  • Amb piscina hotels a Rome
  • Sense esglaons i accessible hotels a Rome
  • Aparcament gratuït hotels a Rome
  • Admet mascotes hotels a London
  • Amb piscina hotels a London
  • Sense esglaons i accessible hotels a London
  • Aparcament gratuït hotels a London
  • Admet mascotes hotels a Milan
  • Amb piscina hotels a Milan
  • Sense esglaons i accessible hotels a Milan
  • Aparcament gratuït hotels a Milan
  • Admet mascotes hotels a Athens
  • Amb piscina hotels a Athens
  • Sense esglaons i accessible hotels a Athens
  • Aparcament gratuït hotels a Athens
  • Admet mascotes hotels a Kissimmee, FL
  • Amb piscina hotels a Kissimmee, FL
  • Sense esglaons i accessible hotels a Kissimmee, FL
  • Aparcament gratuït hotels a Kissimmee, FL
  • Admet mascotes hotels a Naples
  • Amb piscina hotels a Naples
  • Sense esglaons i accessible hotels a Naples
  • Aparcament gratuït hotels a Naples
  • Admet mascotes hotels a Dubai
  • Amb piscina hotels a Dubai
  • Sense esglaons i accessible hotels a Dubai
  • Aparcament gratuït hotels a Dubai
  • Admet mascotes hotels a Buenos Aires
  • Amb piscina hotels a Buenos Aires
  • Sense esglaons i accessible hotels a Buenos Aires
  • Aparcament gratuït hotels a Buenos Aires
  • Admet mascotes hotels a Sao Paulo
  • Amb piscina hotels a Sao Paulo
  • Sense esglaons i accessible hotels a Sao Paulo
  • Aparcament gratuït hotels a Sao Paulo
  • Admet mascotes hotels a Istanbul
  • Amb piscina hotels a Istanbul
  • Sense esglaons i accessible hotels a Istanbul
  • Aparcament gratuït hotels a Istanbul
  • Hotels a Albania
  • Hotels a Argentina
  • Hotels a Armenia
  • Hotels a Australia
  • Hotels a Austria
  • Hotels a Azerbaijan
  • Hotels a Belgium
  • Hotels a Bosnia and Herzegovina
  • Hotels a Brazil
  • Hotels a Bulgaria
  • Hotels a Canada
  • Hotels a Chile
  • Hotels a China
  • Hotels a Colombia
  • Hotels a Croatia
  • Hotels a the Czech Republic
  • Hotels a the Dominican Republic
  • Hotels a Egypt
  • Hotels a Finland
  • Hotels a France
  • Hotels a Georgia
  • Hotels a Germany
  • Hotels a Ghana
  • Hotels a Greece
  • Hotels a Hungary
  • Hotels a India
  • Hotels a Indonesia
  • Hotels a Israel
  • Hotels a Italy
  • Hotels a Japan

Totes les destinacionsLlocs on allotjar-seReserves d'hotelTarifes mensuals i setmanalsBlocs d'habitacions i grupsHabitacions accessiblesCrèdits d'imatge

Ajuda

  • Contacta'ns
  • Com funciona la reserva
  • Truqui al (888) 789-8585

Descobreixi

  • Llocs on allotjar-se
  • Reserves d'hotel
  • Tarifes mensuals i setmanals
  • Blocs d'habitacions i grups
  • Habitacions accessibles

Termes i configuració

  • Termes del servei
  • Política de privacitat
  • Cancel·lacions i reemborsaments
  • Accessibilitat

Sobre Callstay

  • Sobre nosaltres
  • Crèdits d'imatge
© 2026 Callstay. Una empresa Spotbo, Inc..Les tarifes són les mateixes que reservant directament.

Fotografies dels seus autors, sota les llicències enumerades a la nostra crèdits d'imatge.