Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Windermere

Llocs on allotjar-se/Windermere

Striding Edge

Cases de camp, de 3 estrelles15 Skiptory Howe White Cross Bay, Windermere, United KingdomMostri al mapa

1 / 4
Comprovant la tarifa d'aquesta nit

Encara no se li cobrarà

O reservi-ho per telèfon —(888) 789-8585

8.0 · Molt bo1 ressenyes

  • Entrada a partir de 16:00Sortida fins a 10:00.

Comoditats Relaxants

Gaudiu de l’atmosfera serena de la nostra caseta, amb accés a una piscina interior i impressionants vistes des de la terrassa i el jardí. Relaxeu-vos i creeu records duradors en aquesta encantadora caseta decorada amb un balcó privat i Wi-Fi gratuït.

Ubicació Cèntrica

Amb atractius clau com el Llac Windermere, Brockhole i Treetop Trek a pocs minuts, la vostra estada promet aventura i exploració a cada pas.

Què ofereix aquest lloc

  • Proprietat sense fum
  • Aparcament gratuït per a clients
  • Accés a la piscina les 24 hores
  • Wi-Fi gratuït
  • Terrassa
  • Jardí
  • Accessibilitat per a cadires de rodes

Habitacions

8.0

Molt bo

Puntuat 8.0 sobre 10 per 1 hostes que s'hi van allotjar.

  • Gareth

    ·octubre del 2023

    Nice an quiet, felt private with trees around balcony.

Les ressenyes són escrites per clients que van reservar a través del nostre proveïdor i es van allotjar, es mostren tal com van ser escrites i en el seu idioma original. Les puntuacions de les categories són la interpretació del proveïdor de les ressenyes recents.

On serà

15 Skiptory Howe White Cross Bay, Windermere, United Kingdom

Coses que cal saber

Cancel·lació

Cada habitació mostra les seves pròpies condicions abans de pagar.

La majoria de tarifes es poden cancel·lar gratuïtament fins a una data indicada a l'habitació.

Les tarifes no reemborsables estan marcades com a tals.

Normes de la casa

Entrada des de 16:00 fins al 11:00 PM

Sortida abans de les 10:00

Nens benvinguts

Mostri'n més

Mascotes permeses sota petició; poden aplicar-se càrrecs

Prohibit fumar a tot l'establiment

Guests will receive an email with special check-in instructions. A virtual front desk provides assistance to guests. For any questions, please contact the property using the information on the booking confirmation.

Certificacions de Sostenibilitat. La propietat confirma que està aplicant mesures de seguretat per als clients.

Mascotes. Els animals de servei estan exempts de taxes/restriccions.

Fumar. Prohibit fumar

Mascotes. Mascotes benvingudes

Entrada i Sortida. La sortida sense contacte està disponible.

Accessibilitat. Sense ascensors

General. Les làmpades i les tovalloles es renten a una temperatura d'almenys 60°C/140°F.

Mascotes. Animals de companyia permesos

General. La propietat es neteja amb desinfectant.

Política de nens i llit addicional. Nens benvinguts

Salut i Seguretat. La propietat utilitza un servei de neteja professional.

General. Amfitrió/gestor de propietats professional

Entrada i Sortida. El registre d'entrada sense contacte està disponible.

Certificacions de Sostenibilitat. La propietat confirma que està duent a terme mesures de neteja millorada.

General. Les superfícies que es toquen amb freqüència es netegen amb desinfectant.

Mascotes. Són permesos els animals de servei

Pagament i propietat

Es paga en reservar, no al mostrador.

Les tarifes inclouen els impostos i taxes que podem llegir.

La propietat pot demanar una targeta al check-in per a despeses addicionals.

Què comprovaríem per a vostè aquí

  • Que l'habitació sense esglaons estigui realment disponible en les seves dates, i si és una dutxa de pas o una banyera, cosa que l'anunci no diu mai.
  • Si hi ha espai per a una camioneta, un remolc o una furgoneta, no només per a un cotxe.
  • Si la tarifa varia per a les seves dates, i què inclou.
  • El que la propietat cobra realment al mostrador a més de la tarifa.

Preguntes sobre Striding Edge

A quina hora són el check-in i el check-out a Striding Edge?

L'entrada és a partir de 16:00. La sortida és fins a 10:00. Si arribeu tard, digueu-nos-ho i demanarem a l'establiment que us guardi l'habitació.

Striding Edge admet animals de companyia?

Sí — la propietat indica que s'hi admeten animals de companyia. La mida, el nombre i la tarifa els estableix la propietat, no nosaltres, així que digui que portarà un animal de companyia quan reservi i confirmarem les condicions abans que es carregui res.

Hi ha aparcament a Striding Edge?

L'aparcament apareix entre les instal·lacions de la propietat. Que sigui gratuït i que es pugui reservar una plaça varia, així que ho comprovem amb les seves dates en lloc de prometre-ho aquí.

Striding Edge té piscina?

Sí — la piscina consta entre les instal·lacions de la propietat. Els tancaments estacionals són habituals, així que confirmarem que està oberta per a les seves dates.

Striding Edge té Wi-Fi?

Sí — l'accés a internet figura entre les instal·lacions de la propietat.

Striding Edge té habitacions accessibles amb cadira de rodes?

La propietat indica que disposa d'instal·lacions sense esglaons o accessibles. Aquesta marca és la que menys pot resoldre el dubte: un hotel pot tenir-la i tot i això tenir un esglaó a l'entrada, o una banyera en lloc d'una dutxa a peu pla, i no diu si l'habitació accessible està lliure en les seves dates. Digui'ns què necessita i ho preguntarem directament a la propietat, en lloc de llegir-li la marca.

Com reservo Striding Edge?

Introdueixi les dates a dalt i reservi en línia, o truqui al (888) 789-8585 i ho farem per a vostè — incloses coses que un formulari de reserva no pot gestionar, com un bloc d'habitacions, una tarifa mensual o una factura per al seu ocupador.

On és Striding Edge?

15 Skiptory Howe White Cross Bay, Windermere.

Altres llocs que reservem a Windermere

No té res a veure amb la reserva anterior. El mateix mercat, amb el mateix preu, per si aquest no és el que busca.

Totes les estades aWindermere
Denehurst Guest House - Adults OnlyDenehurst Guest House - Adults Only9.8 · 753 ressenyesJerichos Boutique AccommodationJerichos Boutique Accommodation9.6 · 1635 ressenyesCedar ManorCedar Manor9.8 · 308 ressenyesCragwood Country House HotelCragwood Country House Hotel9.6 · 1274 ressenyesWheatlands Lodge-Windermere - Award Winning - Adult Only - Free Car ParkWheatlands Lodge-Windermere - Award Winning - Adult Only - Free Car Park9.6 · 402 ressenyes
Brook House ― Free on-site car parkRum Doodle, Windermere B&BABACUS HOUSEMontfort Cottage Guest HouseArchway Guest HouseSt John's Lodge (incl off-site health club)Windermere SuitesThe Samling HotelHawksmoor Guest HouseInvergarry Room Only Guest House For AdultsKirkwood Guest House, free parking, electric car pointHolly Lodge Guest House with FREE off site health clubAdam Place Guest HouseWindermere Boutique HotelBroadlands WindermereCraig's Suites WindermereHowgillThe Howbeck & The Retreat 5min to Lake, Restaurants & to the free Hydro Wellness ClubIvythwaite CottagesStorrs Hall HotelWindermere Hillthwaite HotelWestbury HouseAutumn Leaves Guest HouseThe Dozy DeerThe Cottage - Room Only

Destinacions populars

  • Hotels a Rome
  • Hotels a London
  • Hotels a Milan
  • Hotels a Athens
  • Hotels a Kissimmee, FL
  • Hotels a Naples
  • Hotels a Dubai
  • Hotels a Buenos Aires
  • Hotels a Sao Paulo
  • Hotels a Istanbul
  • Hotels a Marrakech
  • Hotels a Rio de Janeiro
  • Hotels a Cape Town
  • Hotels a Lisbon
  • Hotels a Florence
  • Hotels a Budapest
  • Hotels a Manila
  • Hotels a Madrid
  • Hotels a Jakarta
  • Hotels a Málaga
  • Hotels a Tokyo
  • Hotels a Kuala Lumpur
  • Hotels a Porto
  • Hotels a Paris
  • Hotels a Ho Chi Minh City
  • Hotels a Florianópolis
  • Hotels a Nairobi
  • Hotels a Osaka
  • Hotels a Vienna
  • Hotels a Palermo
  • Hotels a New Delhi
  • Hotels a Hanoi
  • Hotels a Davenport, FL
  • Hotels a Cairo
  • Hotels a Bucharest
  • Hotels a Seville
  • Hotels a Canggu
  • Hotels a Ubud
  • Hotels a Tbilisi City
  • Hotels a Venice
  • Hotels a Split
  • Hotels a Barcelona
  • Hotels a Bangkok
  • Hotels a Mexico City
  • Hotels a Playa del Carmen
  • Hotels a Marbella
  • Hotels a Panama City Beach, FL
  • Hotels a Tulum
  • Hotels a Prague
  • Hotels a Albufeira
  • Hotels a Seoul
  • Hotels a Catania
  • Hotels a Warsaw
  • Hotels a Kyoto
  • Hotels a Bogotá
  • Hotels a Myrtle Beach, SC
  • Hotels a Belgrade
  • Hotels a Bologna
  • Hotels a Melbourne
  • Hotels a Mar del Plata
  • Admet mascotes hotels a Rome
  • Amb piscina hotels a Rome
  • Sense esglaons i accessible hotels a Rome
  • Aparcament gratuït hotels a Rome
  • Admet mascotes hotels a London
  • Amb piscina hotels a London
  • Sense esglaons i accessible hotels a London
  • Aparcament gratuït hotels a London
  • Admet mascotes hotels a Milan
  • Amb piscina hotels a Milan
  • Sense esglaons i accessible hotels a Milan
  • Aparcament gratuït hotels a Milan
  • Admet mascotes hotels a Athens
  • Amb piscina hotels a Athens
  • Sense esglaons i accessible hotels a Athens
  • Aparcament gratuït hotels a Athens
  • Admet mascotes hotels a Kissimmee, FL
  • Amb piscina hotels a Kissimmee, FL
  • Sense esglaons i accessible hotels a Kissimmee, FL
  • Aparcament gratuït hotels a Kissimmee, FL
  • Admet mascotes hotels a Naples
  • Amb piscina hotels a Naples
  • Sense esglaons i accessible hotels a Naples
  • Aparcament gratuït hotels a Naples
  • Admet mascotes hotels a Dubai
  • Amb piscina hotels a Dubai
  • Sense esglaons i accessible hotels a Dubai
  • Aparcament gratuït hotels a Dubai
  • Admet mascotes hotels a Buenos Aires
  • Amb piscina hotels a Buenos Aires
  • Sense esglaons i accessible hotels a Buenos Aires
  • Aparcament gratuït hotels a Buenos Aires
  • Admet mascotes hotels a Sao Paulo
  • Amb piscina hotels a Sao Paulo
  • Sense esglaons i accessible hotels a Sao Paulo
  • Aparcament gratuït hotels a Sao Paulo
  • Admet mascotes hotels a Istanbul
  • Amb piscina hotels a Istanbul
  • Sense esglaons i accessible hotels a Istanbul
  • Aparcament gratuït hotels a Istanbul
  • Hotels a Albania
  • Hotels a Argentina
  • Hotels a Armenia
  • Hotels a Australia
  • Hotels a Austria
  • Hotels a Azerbaijan
  • Hotels a Belgium
  • Hotels a Bosnia and Herzegovina
  • Hotels a Brazil
  • Hotels a Bulgaria
  • Hotels a Canada
  • Hotels a Chile
  • Hotels a China
  • Hotels a Colombia
  • Hotels a Croatia
  • Hotels a the Czech Republic
  • Hotels a the Dominican Republic
  • Hotels a Egypt
  • Hotels a Finland
  • Hotels a France
  • Hotels a Georgia
  • Hotels a Germany
  • Hotels a Ghana
  • Hotels a Greece
  • Hotels a Hungary
  • Hotels a India
  • Hotels a Indonesia
  • Hotels a Israel
  • Hotels a Italy
  • Hotels a Japan

Totes les destinacionsLlocs on allotjar-seReserves d'hotelTarifes mensuals i setmanalsBlocs d'habitacions i grupsHabitacions accessiblesCrèdits d'imatge

Ajuda

  • Contacta'ns
  • Com funciona la reserva
  • Truqui al (888) 789-8585

Descobreixi

  • Llocs on allotjar-se
  • Reserves d'hotel
  • Tarifes mensuals i setmanals
  • Blocs d'habitacions i grups
  • Habitacions accessibles

Termes i configuració

  • Termes del servei
  • Política de privacitat
  • Cancel·lacions i reemborsaments
  • Accessibilitat

Sobre Callstay

  • Sobre nosaltres
  • Crèdits d'imatge
© 2026 Callstay. Una empresa Spotbo, Inc..Les tarifes són les mateixes que reservant directament.

Fotografies dels seus autors, sota les llicències enumerades a la nostra crèdits d'imatge.