Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Udon Thani

Llocs on allotjar-se/Udon Thani

Nadee resort

Parc de vacanc249 Moo.8, Nadee District ,Muang Udonthani, Udon Thani, ThailandMostri al mapa

1 / 4
Comprovant la tarifa d'aquesta nit

Encara no se li cobrarà

O reservi-ho per telèfon —(888) 789-8585

9.5 · Excepcional2 ressenyes

  • Entrada a partir de 14:00Sortida fins a 12:00.

Piscina Luxe amb Vistes

El resort Nadee a Udon Thani ofereix una estada luxosa amb impressionants vistes des de la piscina, perfecta per a relaxar-se i desconnectar. Un indret ideal per gaudir del sol i d'un refrescant bany.

Allotjament Familiar Acollidor

Amb habitacions familiars àmplies i una cuina compartida, el resort Nadee és la opció ideal per a famílies que busquen un allotjament còmode i pràctic. També compta amb una terrassa perquè els hostes puguin gaudir de l'aire lliure.

Què ofereix aquest lloc

  • Internet per cable gratuït
  • Aparcament automàtic (suplement)
  • Descomptes disponibles per aparcament fora de l'hotel.
  • Accés a Internet
  • Servei de neteja a petició
  • Piscina per fer exercici
  • Jardí japonès
  • Nedant a prop
  • Autobús accessible
  • Sense servei de trasllat accessible

Habitacions

9.5

Excepcional

Puntuat 9.5 sobre 10 per 2 hostes que s'hi van allotjar.

  • สราวุธThailand

    ·octubre del 2024

    Exceptional

Les ressenyes són escrites per clients que van reservar a través del nostre proveïdor i es van allotjar, es mostren tal com van ser escrites i en el seu idioma original. Les puntuacions de les categories són la interpretació del proveïdor de les ressenyes recents.

On serà

249 Moo.8, Nadee District ,Muang Udonthani, Udon Thani, Thailand

Coses que cal saber

Cancel·lació

Cada habitació mostra les seves pròpies condicions abans de pagar.

La majoria de tarifes es poden cancel·lar gratuïtament fins a una data indicada a l'habitació.

Les tarifes no reemborsables estan marcades com a tals.

Normes de la casa

Entrada des de 14:00 fins al 12:00 AM

Sortida abans de les 12:00

Nens benvinguts

Mostri'n més

Sense mascotes

Habitacions per a no fumadors disponibles

Aparcament. L'aparcament privat gratuït és possible al lloc (no és necessària la reserva).

Política de nens i llit addicional. S'accepten infants de qualsevol edat. No s'han afegit llits del bebè. No s'han afegit llits supletoris.

Internet. Hi ha WiFi disponible en les zones públiques i és gratuïta.

Mascotes. No s'accepten animals de companyia.

Pagament i propietat

Es paga en reservar, no al mostrador.

Les tarifes inclouen els impostos i taxes que podem llegir.

La propietat pot demanar una targeta al check-in per a despeses addicionals.

Mostri'n més

Payment before arrival by bank transfer is required. The property will contact you after you book to provide instructions. Managed by a private host A deposit may be required at the property.

Què comprovaríem per a vostè aquí

  • Si hi ha espai per a una camioneta, un remolc o una furgoneta, no només per a un cotxe.
  • Si la tarifa varia per a les seves dates, i què inclou.
  • El que la propietat cobra realment al mostrador a més de la tarifa.

Preguntes sobre Nadee resort

A quina hora són el check-in i el check-out a Nadee resort?

L'entrada és a partir de 14:00. La sortida és fins a 12:00. Si arribeu tard, digueu-nos-ho i demanarem a l'establiment que us guardi l'habitació.

Nadee resort admet animals de companyia?

No: l'establiment indica que no s'hi admeten mascotes.

Hi ha aparcament a Nadee resort?

L'aparcament apareix entre les instal·lacions de la propietat. Que sigui gratuït i que es pugui reservar una plaça varia, així que ho comprovem amb les seves dates en lloc de prometre-ho aquí.

Nadee resort té piscina?

Sí — la piscina consta entre les instal·lacions de la propietat. Els tancaments estacionals són habituals, així que confirmarem que està oberta per a les seves dates.

Nadee resort té Wi-Fi?

Sí — l'accés a internet figura entre les instal·lacions de la propietat.

Com reservo Nadee resort?

Introdueixi les dates a dalt i reservi en línia, o truqui al (888) 789-8585 i ho farem per a vostè — incloses coses que un formulari de reserva no pot gestionar, com un bloc d'habitacions, una tarifa mensual o una factura per al seu ocupador.

On és Nadee resort?

249 Moo.8, Nadee District ,Muang Udonthani, Udon Thani.

Altres llocs que reservem a Udon Thani

No té res a veure amb la reserva anterior. El mateix mercat, amb el mateix preu, per si aquest no és el que busca.

Totes les estades aUdon Thani
VELA Dhi Udon ThaniVELA Dhi Udon Thani9.4 · 685 ressenyesDe Princess Hotel UdonthaniDe Princess Hotel Udonthani9.4 · 497 ressenyesJamjuree Home at UdonthaniJamjuree Home at Udonthani9.8 · 58 ressenyesHotel MOCO UdonthaniHotel MOCO Udonthani9.8 · 54 ressenyesIsan Golf & Adventure HotelIsan Golf & Adventure Hotel9.6 · 69 ressenyes
Civilize HotelAmman Unique HotelLa Malila HostelCentara UdonPakdee HouseDream Factory HotelAt Home at UdonPresident Hotel UdonthaniPresident Hotel UdonthaniUD HouseThe Pannarai HotelTakanta PlaceThe 8 Hotel UdonthaniThanburi HotelDelio Boutique HotelThe Old Inn Hotel2 Feel Bed StationThe Lake UdonUdoncabanaClay Udonthani555 ResortTara Beach Resort UdonthaniLeelawadee Grand HotelSamrong Garden ResortSiamgrand Hotel

Destinacions populars

  • Hotels a Rome
  • Hotels a London
  • Hotels a Milan
  • Hotels a Athens
  • Hotels a Kissimmee, FL
  • Hotels a Naples
  • Hotels a Dubai
  • Hotels a Buenos Aires
  • Hotels a Sao Paulo
  • Hotels a Istanbul
  • Hotels a Marrakech
  • Hotels a Rio de Janeiro
  • Hotels a Cape Town
  • Hotels a Lisbon
  • Hotels a Florence
  • Hotels a Budapest
  • Hotels a Manila
  • Hotels a Madrid
  • Hotels a Jakarta
  • Hotels a Málaga
  • Hotels a Tokyo
  • Hotels a Kuala Lumpur
  • Hotels a Porto
  • Hotels a Paris
  • Hotels a Ho Chi Minh City
  • Hotels a Florianópolis
  • Hotels a Nairobi
  • Hotels a Osaka
  • Hotels a Vienna
  • Hotels a Palermo
  • Hotels a New Delhi
  • Hotels a Hanoi
  • Hotels a Davenport, FL
  • Hotels a Cairo
  • Hotels a Bucharest
  • Hotels a Seville
  • Hotels a Canggu
  • Hotels a Ubud
  • Hotels a Tbilisi City
  • Hotels a Venice
  • Hotels a Split
  • Hotels a Barcelona
  • Hotels a Bangkok
  • Hotels a Mexico City
  • Hotels a Playa del Carmen
  • Hotels a Marbella
  • Hotels a Panama City Beach, FL
  • Hotels a Tulum
  • Hotels a Prague
  • Hotels a Albufeira
  • Hotels a Seoul
  • Hotels a Catania
  • Hotels a Warsaw
  • Hotels a Kyoto
  • Hotels a Bogotá
  • Hotels a Myrtle Beach, SC
  • Hotels a Belgrade
  • Hotels a Bologna
  • Hotels a Melbourne
  • Hotels a Mar del Plata
  • Admet mascotes hotels a Rome
  • Amb piscina hotels a Rome
  • Sense esglaons i accessible hotels a Rome
  • Aparcament gratuït hotels a Rome
  • Admet mascotes hotels a London
  • Amb piscina hotels a London
  • Sense esglaons i accessible hotels a London
  • Aparcament gratuït hotels a London
  • Admet mascotes hotels a Milan
  • Amb piscina hotels a Milan
  • Sense esglaons i accessible hotels a Milan
  • Aparcament gratuït hotels a Milan
  • Admet mascotes hotels a Athens
  • Amb piscina hotels a Athens
  • Sense esglaons i accessible hotels a Athens
  • Aparcament gratuït hotels a Athens
  • Admet mascotes hotels a Kissimmee, FL
  • Amb piscina hotels a Kissimmee, FL
  • Sense esglaons i accessible hotels a Kissimmee, FL
  • Aparcament gratuït hotels a Kissimmee, FL
  • Admet mascotes hotels a Naples
  • Amb piscina hotels a Naples
  • Sense esglaons i accessible hotels a Naples
  • Aparcament gratuït hotels a Naples
  • Admet mascotes hotels a Dubai
  • Amb piscina hotels a Dubai
  • Sense esglaons i accessible hotels a Dubai
  • Aparcament gratuït hotels a Dubai
  • Admet mascotes hotels a Buenos Aires
  • Amb piscina hotels a Buenos Aires
  • Sense esglaons i accessible hotels a Buenos Aires
  • Aparcament gratuït hotels a Buenos Aires
  • Admet mascotes hotels a Sao Paulo
  • Amb piscina hotels a Sao Paulo
  • Sense esglaons i accessible hotels a Sao Paulo
  • Aparcament gratuït hotels a Sao Paulo
  • Admet mascotes hotels a Istanbul
  • Amb piscina hotels a Istanbul
  • Sense esglaons i accessible hotels a Istanbul
  • Aparcament gratuït hotels a Istanbul
  • Hotels a Albania
  • Hotels a Argentina
  • Hotels a Armenia
  • Hotels a Australia
  • Hotels a Austria
  • Hotels a Azerbaijan
  • Hotels a Belgium
  • Hotels a Bosnia and Herzegovina
  • Hotels a Brazil
  • Hotels a Bulgaria
  • Hotels a Canada
  • Hotels a Chile
  • Hotels a China
  • Hotels a Colombia
  • Hotels a Croatia
  • Hotels a the Czech Republic
  • Hotels a the Dominican Republic
  • Hotels a Egypt
  • Hotels a Finland
  • Hotels a France
  • Hotels a Georgia
  • Hotels a Germany
  • Hotels a Ghana
  • Hotels a Greece
  • Hotels a Hungary
  • Hotels a India
  • Hotels a Indonesia
  • Hotels a Israel
  • Hotels a Italy
  • Hotels a Japan

Totes les destinacionsLlocs on allotjar-seReserves d'hotelTarifes mensuals i setmanalsBlocs d'habitacions i grupsHabitacions accessiblesCrèdits d'imatge

Ajuda

  • Contacta'ns
  • Com funciona la reserva
  • Truqui al (888) 789-8585

Descobreixi

  • Llocs on allotjar-se
  • Reserves d'hotel
  • Tarifes mensuals i setmanals
  • Blocs d'habitacions i grups
  • Habitacions accessibles

Termes i configuració

  • Termes del servei
  • Política de privacitat
  • Cancel·lacions i reemborsaments
  • Accessibilitat

Sobre Callstay

  • Sobre nosaltres
  • Crèdits d'imatge
© 2026 Callstay. Una empresa Spotbo, Inc..Les tarifes són les mateixes que reservant directament.

Fotografies dels seus autors, sota les llicències enumerades a la nostra crèdits d'imatge.