Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Okehampton

Llocs on allotjar-se/Okehampton

Meadow Sweet Cottage

Cases de vacanc, de 4 estrellesEast Hook Okehampton Devon, Okehampton, United KingdomMostri al mapa

1 / 4
Comprovant la tarifa d'aquesta nit

Encara no se li cobrarà

O reservi-ho per telèfon —(888) 789-8585

8.4 · Molt bo11 ressenyes

  • Entrada a partir de 15:00Sortida fins a 10:00.
  • Ubicació de Molt boEls hostes valoren la ubicació amb 8.4 sobre 10, a East Hook Okehampton Devon.

Edifici Històric Únic Meadow Sweet Cottage, situat a Okehampton, ofereix una estada inoblidable en un edifici històric, a poca distància del Sandy Park Rugby Stadium.

Comoditats Familiars Ideal per a famílies, aquesta casa de vacances sostenible compta amb una zona de jocs interior i una barrera de seguretat per a nadons, garantint així una estada segura i agradable per als convidats de totes les edats.

Activitats a l'Aire Lliure i Relaxació Els hostes poden gaudir de l'àrea de menjador exterior, el jardí amb instal·lacions de barbacoa i la terrassa solejada. A més, les oportunitats per practicar ciclisme i senderisme a prop ofereixen una manera perfecta d'explorar els encantadors voltants.

Vivi una estada encantadora a Meadow Sweet Cottage - reserva ara per a unes vacances memorables a Okehampton!

Què ofereix aquest lloc

  • WiFi disponible
  • Aparcament
  • Aparcament gratuït
  • Habitacions per a no fumadors
  • Calefacció
  • Habitacions familiars
  • Jardí
  • Senderisme
  • Bugaderia
  • Dipòsit d'equipatge

Habitacions

8.4

Molt bo

Puntuat 8.4 sobre 10 per 11 hostes que s'hi van allotjar.

  • Neteja8.4
  • Servei8.9
  • Ubicació8.4
  • Habitacions8.4
  • Serveis8.4
  • Valor7.9
  • Menjar i beguda8.3

Els clients mencionen

Lovely propertyGreat viewsHelpful staffWell-equipped kitchenCozy ambience
  • VickyUnited Kingdom

    ·gener del 2026·Família

    A really loverly property.

    A really lovely property, tucked away up a hill, amongst the trees away from the town. Very quiet and peaceful with fantastic views across the moorland and town below. The grounds are very nice and the children enjoyed…

  • SimonUnited Kingdom

    ·abril del 2025·Grup

    there's lovely

    Location, being detached, having two reception spaces,

    Getting in and out fo the bath/shower could have done with a handle to keep good balance - I am getting old.

  • StephenUnited Kingdom

    ·març del 2025

    Exceptional

    Absolte stunning setting and views and brilliant location on outskirts of Okehampton

    Property was a little outdated along with decor , but was very clean.

  • CarrieUnited Kingdom

    ·febrer del 2025

    Very good

  • ThowUnited Kingdom

    ·gener del 2025

    Superb

  • RichardsonUnited Kingdom

    ·setembre del 2024

    Excellent stay

    I loved everything about this place

    Nothing

Les ressenyes són escrites per clients que van reservar a través del nostre proveïdor i es van allotjar, es mostren tal com van ser escrites i en el seu idioma original. Les puntuacions de les categories són la interpretació del proveïdor de les ressenyes recents, actualitzat gener del 2026.

On serà

East Hook Okehampton Devon, Okehampton, United Kingdom

Els clients puntuen la ubicació amb 8.4 sobre 10 — molt bo.

Coses que cal saber

Cancel·lació

Cada habitació mostra les seves pròpies condicions abans de pagar.

La majoria de tarifes es poden cancel·lar gratuïtament fins a una data indicada a l'habitació.

Les tarifes no reemborsables estan marcades com a tals.

Normes de la casa

Entrada des de 15:00 fins al 10:30 PM

Sortida abans de les 10:00

Nens benvinguts

Mostri'n més

Sense mascotes

Habitacions per a no fumadors disponibles

Pagament i propietat

Es paga en reservar, no al mostrador.

Les tarifes inclouen els impostos i taxes que podem llegir.

La propietat pot demanar una targeta al check-in per a despeses addicionals.

Mostri'n més

Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation. Managed by a private host A deposit may be required at the property.

Què comprovaríem per a vostè aquí

  • Que l'habitació sense esglaons estigui realment disponible en les seves dates, i si és una dutxa de pas o una banyera, cosa que l'anunci no diu mai.
  • Si hi ha espai per a una camioneta, un remolc o una furgoneta, no només per a un cotxe.
  • Si la tarifa varia per a les seves dates, i què inclou.
  • El que la propietat cobra realment al mostrador a més de la tarifa.

Preguntes sobre Meadow Sweet Cottage

A quina hora són el check-in i el check-out a Meadow Sweet Cottage?

L'entrada és a partir de 15:00. La sortida és fins a 10:00. Si arribeu tard, digueu-nos-ho i demanarem a l'establiment que us guardi l'habitació.

Meadow Sweet Cottage admet animals de companyia?

No: l'establiment indica que no s'hi admeten mascotes.

Hi ha aparcament a Meadow Sweet Cottage?

L'aparcament apareix entre les instal·lacions de la propietat. Que sigui gratuït i que es pugui reservar una plaça varia, així que ho comprovem amb les seves dates en lloc de prometre-ho aquí.

Meadow Sweet Cottage té Wi-Fi?

Sí — l'accés a internet figura entre les instal·lacions de la propietat.

Meadow Sweet Cottage té habitacions accessibles amb cadira de rodes?

La propietat indica que disposa d'instal·lacions sense esglaons o accessibles. Aquesta marca és la que menys pot resoldre el dubte: un hotel pot tenir-la i tot i això tenir un esglaó a l'entrada, o una banyera en lloc d'una dutxa a peu pla, i no diu si l'habitació accessible està lliure en les seves dates. Digui'ns què necessita i ho preguntarem directament a la propietat, en lloc de llegir-li la marca.

Com reservo Meadow Sweet Cottage?

Introdueixi les dates a dalt i reservi en línia, o truqui al (888) 789-8585 i ho farem per a vostè — incloses coses que un formulari de reserva no pot gestionar, com un bloc d'habitacions, una tarifa mensual o una factura per al seu ocupador.

On és Meadow Sweet Cottage?

East Hook Okehampton Devon, Okehampton.

Altres llocs que reservem a Okehampton

No té res a veure amb la reserva anterior. El mateix mercat, amb el mateix preu, per si aquest no és el que busca.

Totes les estades aOkehampton
Middletown Farmhouse B&BMiddletown Farmhouse B&B9.7 · 86 ressenyesCollaven Manor HotelCollaven Manor Hotel9.6 · 87 ressenyesLobhill FarmhouseLobhill Farmhouse9.8 · 53 ressenyesKnole FarmKnole Farm9.4 · 97 ressenyesThe TorsThe Tors9.0 · 126 ressenyes
Bearslake InnLovaton FarmhouseBlue Lion InnThe Fountain InnLewtrenchard ManorTawburn House Boutique B & BThe Annex Roundaway LodgeLarksfield LoftThe Oxenham ArmsDeer Park Rural Stone Barn ConversionAnniesThe White Hart Hotel WetherspoonMeadowlea Guest HouseThe Old Mill Shepherds HutCobweb HallThe Millers CottageThe Fox & Hounds HotelFernworthyDartmoor Eco-Pod - Oak Tree LaneTawleat Children, dogs welcomeWild swimming, log burner & fishing lakeDoray Townhouse - OkehamptonExmoor Eco-Pod - Oak Tree LaneMoor View Cabin (Oak Tree Lane)WebberHillFarmCottages

Destinacions populars

  • Hotels a Rome
  • Hotels a London
  • Hotels a Milan
  • Hotels a Athens
  • Hotels a Kissimmee, FL
  • Hotels a Naples
  • Hotels a Dubai
  • Hotels a Buenos Aires
  • Hotels a Sao Paulo
  • Hotels a Istanbul
  • Hotels a Marrakech
  • Hotels a Rio de Janeiro
  • Hotels a Cape Town
  • Hotels a Lisbon
  • Hotels a Florence
  • Hotels a Budapest
  • Hotels a Manila
  • Hotels a Madrid
  • Hotels a Jakarta
  • Hotels a Málaga
  • Hotels a Tokyo
  • Hotels a Kuala Lumpur
  • Hotels a Porto
  • Hotels a Paris
  • Hotels a Ho Chi Minh City
  • Hotels a Florianópolis
  • Hotels a Nairobi
  • Hotels a Osaka
  • Hotels a Vienna
  • Hotels a Palermo
  • Hotels a New Delhi
  • Hotels a Hanoi
  • Hotels a Davenport, FL
  • Hotels a Cairo
  • Hotels a Bucharest
  • Hotels a Seville
  • Hotels a Canggu
  • Hotels a Ubud
  • Hotels a Tbilisi City
  • Hotels a Venice
  • Hotels a Split
  • Hotels a Barcelona
  • Hotels a Bangkok
  • Hotels a Mexico City
  • Hotels a Playa del Carmen
  • Hotels a Marbella
  • Hotels a Panama City Beach, FL
  • Hotels a Tulum
  • Hotels a Prague
  • Hotels a Albufeira
  • Hotels a Seoul
  • Hotels a Catania
  • Hotels a Warsaw
  • Hotels a Kyoto
  • Hotels a Bogotá
  • Hotels a Myrtle Beach, SC
  • Hotels a Belgrade
  • Hotels a Bologna
  • Hotels a Melbourne
  • Hotels a Mar del Plata
  • Admet mascotes hotels a Rome
  • Amb piscina hotels a Rome
  • Sense esglaons i accessible hotels a Rome
  • Aparcament gratuït hotels a Rome
  • Admet mascotes hotels a London
  • Amb piscina hotels a London
  • Sense esglaons i accessible hotels a London
  • Aparcament gratuït hotels a London
  • Admet mascotes hotels a Milan
  • Amb piscina hotels a Milan
  • Sense esglaons i accessible hotels a Milan
  • Aparcament gratuït hotels a Milan
  • Admet mascotes hotels a Athens
  • Amb piscina hotels a Athens
  • Sense esglaons i accessible hotels a Athens
  • Aparcament gratuït hotels a Athens
  • Admet mascotes hotels a Kissimmee, FL
  • Amb piscina hotels a Kissimmee, FL
  • Sense esglaons i accessible hotels a Kissimmee, FL
  • Aparcament gratuït hotels a Kissimmee, FL
  • Admet mascotes hotels a Naples
  • Amb piscina hotels a Naples
  • Sense esglaons i accessible hotels a Naples
  • Aparcament gratuït hotels a Naples
  • Admet mascotes hotels a Dubai
  • Amb piscina hotels a Dubai
  • Sense esglaons i accessible hotels a Dubai
  • Aparcament gratuït hotels a Dubai
  • Admet mascotes hotels a Buenos Aires
  • Amb piscina hotels a Buenos Aires
  • Sense esglaons i accessible hotels a Buenos Aires
  • Aparcament gratuït hotels a Buenos Aires
  • Admet mascotes hotels a Sao Paulo
  • Amb piscina hotels a Sao Paulo
  • Sense esglaons i accessible hotels a Sao Paulo
  • Aparcament gratuït hotels a Sao Paulo
  • Admet mascotes hotels a Istanbul
  • Amb piscina hotels a Istanbul
  • Sense esglaons i accessible hotels a Istanbul
  • Aparcament gratuït hotels a Istanbul
  • Hotels a Albania
  • Hotels a Argentina
  • Hotels a Armenia
  • Hotels a Australia
  • Hotels a Austria
  • Hotels a Azerbaijan
  • Hotels a Belgium
  • Hotels a Bosnia and Herzegovina
  • Hotels a Brazil
  • Hotels a Bulgaria
  • Hotels a Canada
  • Hotels a Chile
  • Hotels a China
  • Hotels a Colombia
  • Hotels a Croatia
  • Hotels a the Czech Republic
  • Hotels a the Dominican Republic
  • Hotels a Egypt
  • Hotels a Finland
  • Hotels a France
  • Hotels a Georgia
  • Hotels a Germany
  • Hotels a Ghana
  • Hotels a Greece
  • Hotels a Hungary
  • Hotels a India
  • Hotels a Indonesia
  • Hotels a Israel
  • Hotels a Italy
  • Hotels a Japan

Totes les destinacionsLlocs on allotjar-seReserves d'hotelTarifes mensuals i setmanalsBlocs d'habitacions i grupsHabitacions accessiblesCrèdits d'imatge

Ajuda

  • Contacta'ns
  • Com funciona la reserva
  • Truqui al (888) 789-8585

Descobreixi

  • Llocs on allotjar-se
  • Reserves d'hotel
  • Tarifes mensuals i setmanals
  • Blocs d'habitacions i grups
  • Habitacions accessibles

Termes i configuració

  • Termes del servei
  • Política de privacitat
  • Cancel·lacions i reemborsaments
  • Accessibilitat

Sobre Callstay

  • Sobre nosaltres
  • Crèdits d'imatge
© 2026 Callstay. Una empresa Spotbo, Inc..Les tarifes són les mateixes que reservant directament.

Fotografies dels seus autors, sota les llicències enumerades a la nostra crèdits d'imatge.