Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Kittilä

Llocs on allotjar-se/Kittilä

Levi Diamonds

Apartament, de 4 estrelles2 Hiihtäjänkuja, Kittilä, FinlandMostri al mapa

1 / 4
Comprovant la tarifa d'aquesta nit

Encara no se li cobrarà

O reservi-ho per telèfon —(888) 789-8585
Més ben valorats

Els hostes el valoren més per location, service i value.

9.040Ressenyes
  • Entrada a partir de 16:00Sortida fins a 11:30. La recepció està atesa les 24 hores, així que una arribada tardana no és cap problema.
  • Ubicació de SuperbEls hostes valoren la ubicació amb 9.3 sobre 10, a 2 Hiihtäjänkuja.

Allotjament Luxós amb Vistes a la Muntanya Levi Diamonds a Kittilä ofereix una estada luxosa amb habitacions amb aire condicionat, balcó i WiFi gratuït. Gaudeixi de les vistes a la muntanya des dels tres dormitoris amb parquet de l'apartament. La propietat també disposa de pàrquing privat gratuït, una terrassa i una entrada privada per a més privacitat.

Serveis i Activitats per a Famílies Perfecte per a famílies, Levi Diamonds compta amb una porta de seguretat per a nadons i està situada a prop de zones d'esquí i rutes de senderisme. A més, els hosts poden beneficiar-se de serveis de lloguer d’equipament d’esquí, accés d'esquí a la porta i un punt de venda de forfets a les instal·lacions.

Ubicació Còmoda a Prop d'Atractius Populars Situat a només 600 metres de Spa Water World, Levi Diamonds és a prop de diverses atraccions, incloent el Centre de Congressos i Exposicions Levi Summit, la capella de Maria i Samiland. Amb l'Aeroport de Kittilä a només 12 km, aquesta propietat és una excel·lent opció per als viatgers.

¡Reservi la seva estada a Levi Diamonds ara per a una experiència inoblidable!

Què ofereix aquest lloc

  • WiFi disponible
  • Wi-Fi gratuït
  • Aparcament
  • Aparcament gratuït
  • Habitacions per a no fumadors
  • Climatització
  • Recepció 24 hores
  • Calefacció
  • Terrassa
  • Habitacions familiars

Habitacions

9.0

Més ben valorats

Puntuat 9.0 sobre 10 per 40 hostes que s'hi van allotjar.

  • Neteja8.3
  • Servei9.3
  • Ubicació9.3
  • Habitacions8.8
  • Serveis8.8
  • Valor9.3
  • Menjar i beguda8.8

Els clients mencionen

Great locationComfortable and clean accommodation
  • AkiFinland

    ·juliol del 2026·Família

    Viihtyisiä huoneisto kohtuulliseen hintaan

    Siisti ja viihtyisiä huoneisto. Laadukkaan oloiset kalusteet ja materiaalit. Selkeät saapumisohjeet ja majoittaja vastasi ripeästi viestiin.

    Huoneiston eteinen ja keittiö aavistuksen kompakteja

  • TedEE

    ·abril del 2026·Grup

    Hieno mökki

    Erinomainen sijainti ja hieno mökki

  • TyttiFinland

    ·abril del 2026·Grup

    Olen tyytyväinen erityisesti asiakaspalveluun. Kiitos!

    Sijainti erinomainen. Hyvä asiakaspalvelu.

    1 WC 6 aikuiselle oli liian vähän. Suihkun viemäri täysin tukossa

  • GerbenNL

    ·març del 2026·Grup

    Zeer mooie accomodatie, centraal gelegen en voorzien van alle extra’s

    Mooie accomodatie incl alle voorzieningen en centraal gelegen

    Kluis batterij was leeg en douche water liep niet snel weg. Verder allemaal top!

  • MichalCzech Republic

    ·gener del 2026·Grup

    Krásný ubytování

    Krásný ubytování, kousek od sjezdovky.

    Není co vytknout

  • AleksiFinland

    ·gener del 2026·Grup

    Majoituspaikka oli hieno ja se oli erittäin hyvällä sijainnilla. Yhteydenpito Mökin omistajan kanssa oli erinomaista.

    Meitä hieman häiritsi vessanpönttö, joka oli rikki vaimiiksi sekä saunan ovi joka ei mennyt kiinni…

Les ressenyes són escrites per clients que van reservar a través del nostre proveïdor i es van allotjar, es mostren tal com van ser escrites i en el seu idioma original. Les puntuacions de les categories són la interpretació del proveïdor de les ressenyes recents, actualitzat gener del 2026.

On serà

2 Hiihtäjänkuja, Kittilä, Finland

Els clients puntuen la ubicació amb 9.3 sobre 10 — superb.

Coses que cal saber

Cancel·lació

Cada habitació mostra les seves pròpies condicions abans de pagar.

La majoria de tarifes es poden cancel·lar gratuïtament fins a una data indicada a l'habitació.

Les tarifes no reemborsables estan marcades com a tals.

Normes de la casa

Entrada des de 16:00 fins al 12:00 AM

Sortida abans de les 11:30

Nens benvinguts

Mostri'n més

Sense mascotes

Habitacions per a no fumadors disponibles

Pagament i propietat

Es paga en reservar, no al mostrador.

Les tarifes inclouen els impostos i taxes que podem llegir.

La propietat pot demanar una targeta al check-in per a despeses addicionals.

Mostri'n més

A deposit may be required at the property.

Què comprovaríem per a vostè aquí

  • Que la recepció estigui atesa quan arribi, i que l'habitació es mantingui després de l'hora límit.
  • Si hi ha espai per a una camioneta, un remolc o una furgoneta, no només per a un cotxe.
  • Si la tarifa varia per a les seves dates, i què inclou.
  • El que la propietat cobra realment al mostrador a més de la tarifa.

Preguntes sobre Levi Diamonds

A quina hora són el check-in i el check-out a Levi Diamonds?

L'entrada és a partir de 16:00. La sortida és fins a 11:30. Si arribeu tard, digueu-nos-ho i demanarem a l'establiment que us guardi l'habitació.

Levi Diamonds admet animals de companyia?

No: l'establiment indica que no s'hi admeten mascotes.

Hi ha aparcament a Levi Diamonds?

L'aparcament apareix entre les instal·lacions de la propietat. Que sigui gratuït i que es pugui reservar una plaça varia, així que ho comprovem amb les seves dates en lloc de prometre-ho aquí.

Levi Diamonds té Wi-Fi?

Sí — l'accés a internet figura entre les instal·lacions de la propietat.

Puc fer el check-in tard a Levi Diamonds?

La propietat indica que té recepció oberta les 24 hores, així que una arribada tardana hauria de ser possible. El check-in estàndard és a partir de les 16:00. Algunes propietats alliberen les habitacions després d'una hora límit, independentment de l'horari de recepció, així que digui'ns la seva hora d'arribada i farem que la mantinguin reservada.

Com reservo Levi Diamonds?

Introdueixi les dates a dalt i reservi en línia, o truqui al (888) 789-8585 i ho farem per a vostè — incloses coses que un formulari de reserva no pot gestionar, com un bloc d'habitacions, una tarifa mensual o una factura per al seu ocupador.

On és Levi Diamonds?

2 Hiihtäjänkuja, Kittilä.

Altres llocs que reservem a Kittilä

No té res a veure amb la reserva anterior. El mateix mercat, amb el mateix preu, per si aquest no és el que busca.

Totes les estades aKittilä
Black Work Levi AihkiBlack Work Levi Aihki9.4 · 22 ressenyesVelhonkieppiVelhonkieppi9.6 · 15 ressenyesLeviBooking Lost in Levi apt 305LeviBooking Lost in Levi apt 3058.6 · 40 ressenyesLeviraitti 4 A2Leviraitti 4 A29.3 · 4 ressenyesBalder Luxury Lodge & Glass IgloosBalder Luxury Lodge & Glass Igloos7.0 · 2 ressenyes
Hotel KittiläLevin RankisGuesthouse Golden GooseLevi NietosLapland Cabin LeviNorthern Lights Village LeviNarikka Cottage, Cozy Stay in Central Kittilä, Near Levi Ski ResortVilla Narikka, Tilava ja rauhallinen loma-asunto Kittilän keskustassaLevin Stara 2Black Work Levi AuttiBlack Work Levi AarniKelogornitsa - Levikeskus 2 km - ski bus 300 mVilla AiloVilla MerinoRentorakkaVilla Levin Taiga - Log Cabin - Sauna, Free Ski Pass, Near Levi CenterUnelmasäleikkö 2Vinkka C7Levi Piippo 2Levi Holiday home PoroilevilleLomavuokra apartment Levistar H201LempiRakka, 2 Levi Skipasses included, Skibus and Airport bus doorstepSaremökkiMaglelin Experience LodgeLapland Cabin Levi

Destinacions populars

  • Hotels a Rome
  • Hotels a London
  • Hotels a Milan
  • Hotels a Athens
  • Hotels a Kissimmee, FL
  • Hotels a Naples
  • Hotels a Dubai
  • Hotels a Buenos Aires
  • Hotels a Sao Paulo
  • Hotels a Istanbul
  • Hotels a Marrakech
  • Hotels a Rio de Janeiro
  • Hotels a Cape Town
  • Hotels a Lisbon
  • Hotels a Florence
  • Hotels a Budapest
  • Hotels a Manila
  • Hotels a Madrid
  • Hotels a Jakarta
  • Hotels a Málaga
  • Hotels a Tokyo
  • Hotels a Kuala Lumpur
  • Hotels a Porto
  • Hotels a Paris
  • Hotels a Ho Chi Minh City
  • Hotels a Florianópolis
  • Hotels a Nairobi
  • Hotels a Osaka
  • Hotels a Vienna
  • Hotels a Palermo
  • Hotels a New Delhi
  • Hotels a Hanoi
  • Hotels a Davenport, FL
  • Hotels a Cairo
  • Hotels a Bucharest
  • Hotels a Seville
  • Hotels a Canggu
  • Hotels a Ubud
  • Hotels a Tbilisi City
  • Hotels a Venice
  • Hotels a Split
  • Hotels a Barcelona
  • Hotels a Bangkok
  • Hotels a Mexico City
  • Hotels a Playa del Carmen
  • Hotels a Marbella
  • Hotels a Panama City Beach, FL
  • Hotels a Tulum
  • Hotels a Prague
  • Hotels a Albufeira
  • Hotels a Seoul
  • Hotels a Catania
  • Hotels a Warsaw
  • Hotels a Kyoto
  • Hotels a Bogotá
  • Hotels a Myrtle Beach, SC
  • Hotels a Belgrade
  • Hotels a Bologna
  • Hotels a Melbourne
  • Hotels a Mar del Plata
  • Admet mascotes hotels a Rome
  • Amb piscina hotels a Rome
  • Sense esglaons i accessible hotels a Rome
  • Aparcament gratuït hotels a Rome
  • Admet mascotes hotels a London
  • Amb piscina hotels a London
  • Sense esglaons i accessible hotels a London
  • Aparcament gratuït hotels a London
  • Admet mascotes hotels a Milan
  • Amb piscina hotels a Milan
  • Sense esglaons i accessible hotels a Milan
  • Aparcament gratuït hotels a Milan
  • Admet mascotes hotels a Athens
  • Amb piscina hotels a Athens
  • Sense esglaons i accessible hotels a Athens
  • Aparcament gratuït hotels a Athens
  • Admet mascotes hotels a Kissimmee, FL
  • Amb piscina hotels a Kissimmee, FL
  • Sense esglaons i accessible hotels a Kissimmee, FL
  • Aparcament gratuït hotels a Kissimmee, FL
  • Admet mascotes hotels a Naples
  • Amb piscina hotels a Naples
  • Sense esglaons i accessible hotels a Naples
  • Aparcament gratuït hotels a Naples
  • Admet mascotes hotels a Dubai
  • Amb piscina hotels a Dubai
  • Sense esglaons i accessible hotels a Dubai
  • Aparcament gratuït hotels a Dubai
  • Admet mascotes hotels a Buenos Aires
  • Amb piscina hotels a Buenos Aires
  • Sense esglaons i accessible hotels a Buenos Aires
  • Aparcament gratuït hotels a Buenos Aires
  • Admet mascotes hotels a Sao Paulo
  • Amb piscina hotels a Sao Paulo
  • Sense esglaons i accessible hotels a Sao Paulo
  • Aparcament gratuït hotels a Sao Paulo
  • Admet mascotes hotels a Istanbul
  • Amb piscina hotels a Istanbul
  • Sense esglaons i accessible hotels a Istanbul
  • Aparcament gratuït hotels a Istanbul
  • Hotels a Albania
  • Hotels a Argentina
  • Hotels a Armenia
  • Hotels a Australia
  • Hotels a Austria
  • Hotels a Azerbaijan
  • Hotels a Belgium
  • Hotels a Bosnia and Herzegovina
  • Hotels a Brazil
  • Hotels a Bulgaria
  • Hotels a Canada
  • Hotels a Chile
  • Hotels a China
  • Hotels a Colombia
  • Hotels a Croatia
  • Hotels a the Czech Republic
  • Hotels a the Dominican Republic
  • Hotels a Egypt
  • Hotels a Finland
  • Hotels a France
  • Hotels a Georgia
  • Hotels a Germany
  • Hotels a Ghana
  • Hotels a Greece
  • Hotels a Hungary
  • Hotels a India
  • Hotels a Indonesia
  • Hotels a Israel
  • Hotels a Italy
  • Hotels a Japan

Totes les destinacionsLlocs on allotjar-seReserves d'hotelTarifes mensuals i setmanalsBlocs d'habitacions i grupsHabitacions accessiblesCrèdits d'imatge

Ajuda

  • Contacta'ns
  • Com funciona la reserva
  • Truqui al (888) 789-8585

Descobreixi

  • Llocs on allotjar-se
  • Reserves d'hotel
  • Tarifes mensuals i setmanals
  • Blocs d'habitacions i grups
  • Habitacions accessibles

Termes i configuració

  • Termes del servei
  • Política de privacitat
  • Cancel·lacions i reemborsaments
  • Accessibilitat

Sobre Callstay

  • Sobre nosaltres
  • Crèdits d'imatge
© 2026 Callstay. Una empresa Spotbo, Inc..Les tarifes són les mateixes que reservant directament.

Fotografies dels seus autors, sota les llicències enumerades a la nostra crèdits d'imatge.