Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Savannah, GA

Llocs on allotjar-se/Savannah, GA

Godley Manor

Cases d'host, de 3 estrelles303 E Gaston St, Savannah, Georgia, 31401, Savannah, GA, United StatesMostri al mapa

1 / 4
Comprovant la tarifa d'aquesta nit

Encara no se li cobrarà

O reservi-ho per telèfon —(888) 789-8585
Excepcional

Una de les estades amb millor puntuació, segons els seus hostes.

9.6174Ressenyes
  • Entrada a partir de 15:00Sortida fins a 11:00.
  • Ubicació de ExcepcionalEls hostes valoren la ubicació amb 9.9 sobre 10, a 303 E Gaston St, Savannah, Georgia, 31401.
  • Esmorzar disponibleInclòs en algunes tarifes: el règim alimentari es mostra a cada habitació.

Serveis Còmodes Gaudiu d'internet sense fils gratuït, serveis per a bodes i una acollidora xemeneia al vestíbul durant la vostra estada.

Serveis Destacats Viu la comoditat d'un check-out exprés, serveis de bugaderia i emmagatzematge d'equipatge.

Un Petit Paradís Llar Relaxeu-vos en una de les 10 habitacions decorades de manera única, equipades amb internet sense fils gratuït i les comoditats essencials.

Deixeu-vos enamorar pel encant del centre històric de Savannah a Godley Manor. Reserveu ara per explorar les atraccions pròximes i crear records inoblidables.

Què ofereix aquest lloc

  • Xemeneia al vestíbul
  • Biblioteca
  • Esmorzar gratuït
  • Recepció (horari limitat)
  • Sortida ràpida
  • Serveis per a noces
  • Aparcament (espais limitats)
  • Aparcament gratuït per a clients
  • Esmorzar continental gratuït
  • Llibres

Habitacions

9.6

Excepcional

Puntuat 9.6 sobre 10 per 174 hostes que s'hi van allotjar.

  • Neteja9.4
  • Servei9.9
  • Ubicació9.9
  • Habitacions9.4
  • Serveis9.4
  • Valor9.4
  • Menjar i beguda9.4

Els clients mencionen

Clean and well-maintained propertyExceptional staff and serviceGreat locationComfortable and spacious rooms
  • glen

    ·octubre del 2025

    Godley Manor, Historic Savannah.

    Continental breakfast was great, many options. Room was extremely clean and comfortable, slept great. Parking area was convenient.

  • Natalya

    ·octubre del 2025

    Beautiful building. Rooms are comfortable and very specious. Very friendly, welcoming people. Special thank you to Beth. She was very helpful, she made dinner reservation for us at 17hundred90 restaurant (another…

  • Tammy

    ·octubre del 2025

    My husband and I enjoyed our stay at Godley Manor. Staff was very friendly. Great location.

  • Michael J

    ·octubre del 2025

    Excellent service. Clean. Quiet. Beautiful.

  • Joshua

    ·octubre del 2025

    This was a beautiful room and the big plus was that we had a private outdoor sitting area that we could use as a private entrance also

  • Ayisha

    ·octubre del 2025

    I stayed in room 101 while visiting family in the area. The room was cozy, decor was elegant and suiting, bed was comfortable, staff were nice and hospitable (Anne & Beth were very welcoming!). Property location was…

Les ressenyes són escrites per clients que van reservar a través del nostre proveïdor i es van allotjar, es mostren tal com van ser escrites i en el seu idioma original. Les puntuacions de les categories són la interpretació del proveïdor de les ressenyes recents, actualitzat gener del 2026.

On serà

303 E Gaston St, Savannah, Georgia, 31401, Savannah, GA, United States

Els clients puntuen la ubicació amb 9.9 sobre 10 — excepcional.

Coses que cal saber

Cancel·lació

Cada habitació mostra les seves pròpies condicions abans de pagar.

La majoria de tarifes es poden cancel·lar gratuïtament fins a una data indicada a l'habitació.

Les tarifes no reemborsables estan marcades com a tals.

Normes de la casa

Entrada des de 15:00 fins al 06:00 PM

Sortida abans de les 11:00

Sense nens

Mostri'n més

Sense mascotes

The front desk is open daily from 8:00 AM - 6:00 PM. If you are planning to arrive after 8:00 AM please contact the property in advance using the information on the booking confirmation. Guests will receive an email 72 hours before arrival with check-in instructions. The front desk is staffed during limited hours.

Mascotes. No s'admeten animals de companyia.

Nens i llits addicionals. No hi ha llits supletoris/disponibles.

Política de soroll. Habitacions sense soroll no garantides

Tipus d'hoste. Només es permet l'estada a treballadors essencials - NO

Accessibilitat. Sense ascensors

Nens i llits addicionals. Nens no permesos

General. Amfitrió/gestor de propietats professional

Nens i llits addicionals. No hi ha disponibles bressols (llits per a nadons)

Pagament i propietat

Es paga en reservar, no al mostrador.

Les tarifes inclouen els impostos i taxes que podem llegir.

La propietat pot demanar una targeta al check-in per a despeses addicionals.

Mostri'n més

Children 17 years old and younger are not permitted at this property.

Què comprovaríem per a vostè aquí

  • Que l'habitació sense esglaons estigui realment disponible en les seves dates, i si és una dutxa de pas o una banyera, cosa que l'anunci no diu mai.
  • Si hi ha espai per a una camioneta, un remolc o una furgoneta, no només per a un cotxe.
  • Si l'esmorzar està inclòs a la tarifa o s'afegeix en el moment de pagar, i a quina hora es serveix.
  • Si la tarifa varia per a les seves dates, i què inclou.
  • El que la propietat cobra realment al mostrador a més de la tarifa.

Preguntes sobre Godley Manor

A quina hora són el check-in i el check-out a Godley Manor?

L'entrada és a partir de 15:00. La sortida és fins a 11:00. Si arribeu tard, digueu-nos-ho i demanarem a l'establiment que us guardi l'habitació.

Godley Manor admet animals de companyia?

No: l'establiment indica que no s'hi admeten mascotes.

Hi ha aparcament a Godley Manor?

L'aparcament apareix entre les instal·lacions de la propietat. Que sigui gratuït i que es pugui reservar una plaça varia, així que ho comprovem amb les seves dates en lloc de prometre-ho aquí.

L'esmorzar està inclòs a Godley Manor?

L'establiment ofereix esmorzar. Si està inclòs o no depèn de la tarifa: el tipus d'allotjament es mostra a cada habitació un cop introduïdes les dates.},

Godley Manor té Wi-Fi?

Sí — l'accés a internet figura entre les instal·lacions de la propietat.

Godley Manor té habitacions accessibles amb cadira de rodes?

La propietat indica que disposa d'instal·lacions sense esglaons o accessibles. Aquesta marca és la que menys pot resoldre el dubte: un hotel pot tenir-la i tot i això tenir un esglaó a l'entrada, o una banyera en lloc d'una dutxa a peu pla, i no diu si l'habitació accessible està lliure en les seves dates. Digui'ns què necessita i ho preguntarem directament a la propietat, en lloc de llegir-li la marca.

Com reservo Godley Manor?

Introdueixi les dates a dalt i reservi en línia, o truqui al (888) 789-8585 i ho farem per a vostè — incloses coses que un formulari de reserva no pot gestionar, com un bloc d'habitacions, una tarifa mensual o una factura per al seu ocupador.

On és Godley Manor?

303 E Gaston St, Savannah, Georgia, 31401, Savannah, GA.

Altres llocs que reservem a Savannah

No té res a veure amb la reserva anterior. El mateix mercat, amb el mateix preu, per si aquest no és el que busca.

Totes les estades aSavannah, GA
Gateway Inn SavannahGateway Inn Savannah10.0 · 473 ressenyesMcMillan InnMcMillan Inn9.8 · 718 ressenyesPerry Lane Hotel, a Luxury Collection Hotel, SavannahPerry Lane Hotel, a Luxury Collection Hotel, Savannah9.8 · 551 ressenyesThe Inn on West LibertyThe Inn on West Liberty9.7 · 303 ressenyesDrury Plaza Hotel Savannah PoolerDrury Plaza Hotel Savannah Pooler9.5 · 1733 ressenyes
Azalea Inn and VillasHomewood Suites Savannah Historic District/RiverfrontAC Hotel Savannah Historic DistrictEliza Thompson House, Historic Inns of Savannah CollectionThe Marshall House, Historic Inns of SavannahForsyth Park InnBellwether HouseHotel Bardo SavannahRiver Street InnJustine Inn SavannahThompson Savannah, by HyattEast Bay Inn, Historic Inns of Savannah CollectionThe Drayton Hotel Savannah, Curio Collection by HiltonAmethyst GardenOlde Harbour Inn, Historic Inns of Savannah.The Alida, Savannah, a Tribute Portfolio HotelBe Our Gaston's "The Garden of Good"Printmaker's InnGreen Palm InnHoliday Inn Express Savannah - Historic DistrictFoley House InnEmbassy Suites Savannah Historic DistrictAndaz Savannah, By Hyatt17Hundred90 Inn and RestaurantJW Marriott Savannah Plant Riverside District

Destinacions populars

  • Hotels a Rome
  • Hotels a London
  • Hotels a Milan
  • Hotels a Athens
  • Hotels a Kissimmee, FL
  • Hotels a Naples
  • Hotels a Dubai
  • Hotels a Buenos Aires
  • Hotels a Sao Paulo
  • Hotels a Istanbul
  • Hotels a Marrakech
  • Hotels a Rio de Janeiro
  • Hotels a Cape Town
  • Hotels a Lisbon
  • Hotels a Florence
  • Hotels a Budapest
  • Hotels a Manila
  • Hotels a Madrid
  • Hotels a Jakarta
  • Hotels a Málaga
  • Hotels a Tokyo
  • Hotels a Kuala Lumpur
  • Hotels a Porto
  • Hotels a Paris
  • Hotels a Ho Chi Minh City
  • Hotels a Florianópolis
  • Hotels a Nairobi
  • Hotels a Osaka
  • Hotels a Vienna
  • Hotels a Palermo
  • Hotels a New Delhi
  • Hotels a Hanoi
  • Hotels a Davenport, FL
  • Hotels a Cairo
  • Hotels a Bucharest
  • Hotels a Seville
  • Hotels a Canggu
  • Hotels a Ubud
  • Hotels a Tbilisi City
  • Hotels a Venice
  • Hotels a Split
  • Hotels a Barcelona
  • Hotels a Bangkok
  • Hotels a Mexico City
  • Hotels a Playa del Carmen
  • Hotels a Marbella
  • Hotels a Panama City Beach, FL
  • Hotels a Tulum
  • Hotels a Prague
  • Hotels a Albufeira
  • Hotels a Seoul
  • Hotels a Catania
  • Hotels a Warsaw
  • Hotels a Kyoto
  • Hotels a Bogotá
  • Hotels a Myrtle Beach, SC
  • Hotels a Belgrade
  • Hotels a Bologna
  • Hotels a Melbourne
  • Hotels a Mar del Plata
  • Admet mascotes hotels a Rome
  • Amb piscina hotels a Rome
  • Sense esglaons i accessible hotels a Rome
  • Aparcament gratuït hotels a Rome
  • Admet mascotes hotels a London
  • Amb piscina hotels a London
  • Sense esglaons i accessible hotels a London
  • Aparcament gratuït hotels a London
  • Admet mascotes hotels a Milan
  • Amb piscina hotels a Milan
  • Sense esglaons i accessible hotels a Milan
  • Aparcament gratuït hotels a Milan
  • Admet mascotes hotels a Athens
  • Amb piscina hotels a Athens
  • Sense esglaons i accessible hotels a Athens
  • Aparcament gratuït hotels a Athens
  • Admet mascotes hotels a Kissimmee, FL
  • Amb piscina hotels a Kissimmee, FL
  • Sense esglaons i accessible hotels a Kissimmee, FL
  • Aparcament gratuït hotels a Kissimmee, FL
  • Admet mascotes hotels a Naples
  • Amb piscina hotels a Naples
  • Sense esglaons i accessible hotels a Naples
  • Aparcament gratuït hotels a Naples
  • Admet mascotes hotels a Dubai
  • Amb piscina hotels a Dubai
  • Sense esglaons i accessible hotels a Dubai
  • Aparcament gratuït hotels a Dubai
  • Admet mascotes hotels a Buenos Aires
  • Amb piscina hotels a Buenos Aires
  • Sense esglaons i accessible hotels a Buenos Aires
  • Aparcament gratuït hotels a Buenos Aires
  • Admet mascotes hotels a Sao Paulo
  • Amb piscina hotels a Sao Paulo
  • Sense esglaons i accessible hotels a Sao Paulo
  • Aparcament gratuït hotels a Sao Paulo
  • Admet mascotes hotels a Istanbul
  • Amb piscina hotels a Istanbul
  • Sense esglaons i accessible hotels a Istanbul
  • Aparcament gratuït hotels a Istanbul
  • Hotels a Albania
  • Hotels a Argentina
  • Hotels a Armenia
  • Hotels a Australia
  • Hotels a Austria
  • Hotels a Azerbaijan
  • Hotels a Belgium
  • Hotels a Bosnia and Herzegovina
  • Hotels a Brazil
  • Hotels a Bulgaria
  • Hotels a Canada
  • Hotels a Chile
  • Hotels a China
  • Hotels a Colombia
  • Hotels a Croatia
  • Hotels a the Czech Republic
  • Hotels a the Dominican Republic
  • Hotels a Egypt
  • Hotels a Finland
  • Hotels a France
  • Hotels a Georgia
  • Hotels a Germany
  • Hotels a Ghana
  • Hotels a Greece
  • Hotels a Hungary
  • Hotels a India
  • Hotels a Indonesia
  • Hotels a Israel
  • Hotels a Italy
  • Hotels a Japan

Totes les destinacionsLlocs on allotjar-seReserves d'hotelTarifes mensuals i setmanalsBlocs d'habitacions i grupsHabitacions accessiblesCrèdits d'imatge

Ajuda

  • Contacta'ns
  • Com funciona la reserva
  • Truqui al (888) 789-8585

Descobreixi

  • Llocs on allotjar-se
  • Reserves d'hotel
  • Tarifes mensuals i setmanals
  • Blocs d'habitacions i grups
  • Habitacions accessibles

Termes i configuració

  • Termes del servei
  • Política de privacitat
  • Cancel·lacions i reemborsaments
  • Accessibilitat

Sobre Callstay

  • Sobre nosaltres
  • Crèdits d'imatge
© 2026 Callstay. Una empresa Spotbo, Inc..Les tarifes són les mateixes que reservant directament.

Fotografies dels seus autors, sota les llicències enumerades a la nostra crèdits d'imatge.