Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Khamis Mushayt

Llocs on allotjar-se/Khamis Mushayt

Bayat Hotel فندق بيات

Hotel, de 4 estrellesKing Faisal Road Khamis Mushayt, Khamis Mushayt, Saudi ArabiaMostri al mapa

1 / 4
Comprovant la tarifa d'aquesta nit

Encara no se li cobrarà

O reservi-ho per telèfon —(888) 789-8585

8.3 · Molt bo492 ressenyes

  • Entrada a partir de 14:00Sortida fins a 12:30. La recepció està atesa les 24 hores, així que una arribada tardana no és cap problema.
  • Ubicació de BéEls hostes valoren la ubicació amb 7.5 sobre 10, a King Faisal Road Khamis Mushayt.
  • Esmorzar disponibleInclòs en algunes tarifes: el règim alimentari es mostra a cada habitació.

Allotjament Luxós: Gaudiu d'un allotjament de 5 estrelles a l'Hotel Bayat, que ofereix als seus hostes una estada còmoda i opulenta.

Serveis d'Alt Nivell: Deleiteu-vos amb la piscina coberta, la terrassa, el restaurant de l'hotel i el servei d'habitacions disponible les 24 hores per a una experiència de relaxament real.

Ubicació Còmoda: Situat a Khamis Mushayt a prop d'Abha, amb fàcil accés a l'aeroport i servei de lloguer de cotxes per explorar la zona.

Vivi la luxúria i la comoditat a l'Hotel Bayat. Reserveu la vostra estada ara per a una escapada inoblidable.

Què ofereix aquest lloc

  • Instal·lacions de fitness
  • WiFi disponible
  • Wi-Fi gratuït
  • Aparcament
  • Aparcament gratuït
  • Habitacions per a no fumadors
  • Climatització
  • Gimnàs
  • Piscina
  • Recepció 24 hores

Habitacions

8.3

Molt bo

Puntuat 8.3 sobre 10 per 492 hostes que s'hi van allotjar.

  • Neteja8.6
  • Servei8.1
  • Ubicació7.5
  • Habitacions8.6
  • Serveis8.6
  • Valor8.6
  • Menjar i beguda8.6

Els clients mencionen

CleanlinessComfortable roomsGood amenitiesMemorable experiences
  • MaryamSaudi Arabia

    ·setembre del 2026·Parella

    لا أكرر الإقامة .

    القرب

    التواصل ضعيف مع الموظفين عدم الإستجابة السريعة

  • عليSaudi Arabia

    ·agost del 2026·Parella

    استقبال الموظفين كافه النظافه الترتيب البرفيه

  • SHADISaudi Arabia

    ·agost del 2026·Viatger sol

    The team is great and so helpful

  • محمد عبداللهSaudi Arabia

    ·agost del 2026·Parella

    الموظفين عسسل

    كلمتكم قبل اوصل انو ذكرى زواجنا وصلت وماحصلت كيكه حتى ولاشي😔

  • IBRAHEMSaudi Arabia

    ·agost del 2026·Viatger sol

    قيادة الفندق بأيدي وطنية

  • AbdulmajeedSaudi Arabia

    ·agost del 2026·Parella

    اقامة جميلة و ممتعه

    الفندق نظيف

    لا يوجد نادي و مسبح

Les ressenyes són escrites per clients que van reservar a través del nostre proveïdor i es van allotjar, es mostren tal com van ser escrites i en el seu idioma original. Les puntuacions de les categories són la interpretació del proveïdor de les ressenyes recents, actualitzat gener del 2026.

On serà

King Faisal Road Khamis Mushayt, Khamis Mushayt, Saudi Arabia

Els clients puntuen la ubicació amb 7.5 sobre 10 — bé.

Coses que cal saber

Cancel·lació

Cada habitació mostra les seves pròpies condicions abans de pagar.

La majoria de tarifes es poden cancel·lar gratuïtament fins a una data indicada a l'habitació.

Les tarifes no reemborsables estan marcades com a tals.

Normes de la casa

Entrada des de 14:00 fins al 11:30 PM

Sortida abans de les 12:30

Nens benvinguts

Mostri'n més

Sense mascotes

Habitacions per a no fumadors disponibles

Pagament i propietat

Es paga en reservar, no al mostrador.

Les tarifes inclouen els impostos i taxes que podem llegir.

La propietat pot demanar una targeta al check-in per a despeses addicionals.

Mostri'n més

A deposit may be required at the property.

Què comprovaríem per a vostè aquí

  • Quantes habitacions retindran alhora, durant quant de temps i en quines condicions.
  • Que l'habitació sense esglaons estigui realment disponible en les seves dates, i si és una dutxa de pas o una banyera, cosa que l'anunci no diu mai.
  • Que la recepció estigui atesa quan arribi, i que l'habitació es mantingui després de l'hora límit.
  • Si hi ha espai per a una camioneta, un remolc o una furgoneta, no només per a un cotxe.
  • Si l'esmorzar està inclòs a la tarifa o s'afegeix en el moment de pagar, i a quina hora es serveix.
  • Si la tarifa varia per a les seves dates, i què inclou.
  • El que la propietat cobra realment al mostrador a més de la tarifa.

Preguntes sobre Bayat Hotel فندق بيات

A quina hora són el check-in i el check-out a Bayat Hotel فندق بيات?

L'entrada és a partir de 14:00. La sortida és fins a 12:30. Si arribeu tard, digueu-nos-ho i demanarem a l'establiment que us guardi l'habitació.

Bayat Hotel فندق بيات admet animals de companyia?

No: l'establiment indica que no s'hi admeten mascotes.

Hi ha aparcament a Bayat Hotel فندق بيات?

L'aparcament apareix entre les instal·lacions de la propietat. Que sigui gratuït i que es pugui reservar una plaça varia, així que ho comprovem amb les seves dates en lloc de prometre-ho aquí.

Bayat Hotel فندق بيات té piscina?

Sí — la piscina consta entre les instal·lacions de la propietat. Els tancaments estacionals són habituals, així que confirmarem que està oberta per a les seves dates.

L'esmorzar està inclòs a Bayat Hotel فندق بيات?

L'establiment ofereix esmorzar. Si està inclòs o no depèn de la tarifa: el tipus d'allotjament es mostra a cada habitació un cop introduïdes les dates.},

Bayat Hotel فندق بيات té Wi-Fi?

Sí — l'accés a internet figura entre les instal·lacions de la propietat.

Puc reservar un bloc d'habitacions a Bayat Hotel فندق بيات?

La propietat indica que disposa d'espai per a reunions i banquets, cosa que normalment vol dir que treballa amb grups — però quantes habitacions pot allotjar alhora, durant quant de temps i a quin preu es fixen cas per cas i no consten en cap canal de dades. Digui'ns les dates i el nombre d'habitacions i obtindrem aquestes condicions de la propietat per escrit abans que es carregui res.

Bayat Hotel فندق بيات té habitacions accessibles amb cadira de rodes?

La propietat indica que disposa d'instal·lacions sense esglaons o accessibles. Aquesta marca és la que menys pot resoldre el dubte: un hotel pot tenir-la i tot i això tenir un esglaó a l'entrada, o una banyera en lloc d'una dutxa a peu pla, i no diu si l'habitació accessible està lliure en les seves dates. Digui'ns què necessita i ho preguntarem directament a la propietat, en lloc de llegir-li la marca.

Puc fer el check-in tard a Bayat Hotel فندق بيات?

La propietat indica que té recepció oberta les 24 hores, així que una arribada tardana hauria de ser possible. El check-in estàndard és a partir de les 14:00. Algunes propietats alliberen les habitacions després d'una hora límit, independentment de l'horari de recepció, així que digui'ns la seva hora d'arribada i farem que la mantinguin reservada.

Com reservo Bayat Hotel فندق بيات?

Introdueixi les dates a dalt i reservi en línia, o truqui al (888) 789-8585 i ho farem per a vostè — incloses coses que un formulari de reserva no pot gestionar, com un bloc d'habitacions, una tarifa mensual o una factura per al seu ocupador.

On és Bayat Hotel فندق بيات?

King Faisal Road Khamis Mushayt, Khamis Mushayt.

Altres llocs que reservem a Khamis Mushayt

No té res a veure amb la reserva anterior. El mateix mercat, amb el mateix preu, per si aquest no és el que busca.

Totes les estades aKhamis Mushayt
القصر احد رفيدةالقصر احد رفيدة9.1 · 385 ressenyesSouth Hotel SuitesSouth Hotel Suites8.7 · 67 ressenyesالقصر الضيافة1القصر الضيافة17.9 · 60 ressenyesقولدن سكوير طريق الرياض Golden Square Riyadh Roadقولدن سكوير طريق الرياض Golden Square Riyadh Road9.1 · 78 ressenyesجوهرة السراة للشقق الفندقيةجوهرة السراة للشقق الفندقية9.3 · 52 ressenyes
شقق كود العربية للشقق الفندقيه Kud Al Arabya Apartment HotelAfaq Al RahaQasr Al Sahabالقصر الإسكانفندق غيدان إن للشقق الفندقيةشقق بيتك هوم للشقق المخدومةشقق نايت وايت مون للشقق المخدومةشقق القمر الأبيض للشقق المخدومةGolden Dream Hotelالوان للشقق المخدومةGarden landAl Aziziyah Hotel and suitesAlfajrAMATARAapartmentLuxury residencesريف عسير للشقق المفروشة Reef Asir Furnished Apartmentsشاليه الندى 1كيان الاسكان للأجنحة الفندقيةرتان للشقق المخدومةNiyaf Serviced Apartmentsالأيبنوس EBONyشالية فندقي بصالة سينما ومسبح بجهاز تدفئةDiaara Hotel AppartmentsSama Al-Tameez Luxury Apartmentsشقق نواميس للشقق المخدومة

Destinacions populars

  • Hotels a Rome
  • Hotels a London
  • Hotels a Milan
  • Hotels a Athens
  • Hotels a Kissimmee, FL
  • Hotels a Naples
  • Hotels a Dubai
  • Hotels a Buenos Aires
  • Hotels a Sao Paulo
  • Hotels a Istanbul
  • Hotels a Marrakech
  • Hotels a Rio de Janeiro
  • Hotels a Cape Town
  • Hotels a Lisbon
  • Hotels a Florence
  • Hotels a Budapest
  • Hotels a Manila
  • Hotels a Madrid
  • Hotels a Jakarta
  • Hotels a Málaga
  • Hotels a Tokyo
  • Hotels a Kuala Lumpur
  • Hotels a Porto
  • Hotels a Paris
  • Hotels a Ho Chi Minh City
  • Hotels a Florianópolis
  • Hotels a Nairobi
  • Hotels a Osaka
  • Hotels a Vienna
  • Hotels a Palermo
  • Hotels a New Delhi
  • Hotels a Hanoi
  • Hotels a Davenport, FL
  • Hotels a Cairo
  • Hotels a Bucharest
  • Hotels a Seville
  • Hotels a Canggu
  • Hotels a Ubud
  • Hotels a Tbilisi City
  • Hotels a Venice
  • Hotels a Split
  • Hotels a Barcelona
  • Hotels a Bangkok
  • Hotels a Mexico City
  • Hotels a Playa del Carmen
  • Hotels a Marbella
  • Hotels a Panama City Beach, FL
  • Hotels a Tulum
  • Hotels a Prague
  • Hotels a Albufeira
  • Hotels a Seoul
  • Hotels a Catania
  • Hotels a Warsaw
  • Hotels a Kyoto
  • Hotels a Bogotá
  • Hotels a Myrtle Beach, SC
  • Hotels a Belgrade
  • Hotels a Bologna
  • Hotels a Melbourne
  • Hotels a Mar del Plata
  • Admet mascotes hotels a Rome
  • Amb piscina hotels a Rome
  • Sense esglaons i accessible hotels a Rome
  • Aparcament gratuït hotels a Rome
  • Admet mascotes hotels a London
  • Amb piscina hotels a London
  • Sense esglaons i accessible hotels a London
  • Aparcament gratuït hotels a London
  • Admet mascotes hotels a Milan
  • Amb piscina hotels a Milan
  • Sense esglaons i accessible hotels a Milan
  • Aparcament gratuït hotels a Milan
  • Admet mascotes hotels a Athens
  • Amb piscina hotels a Athens
  • Sense esglaons i accessible hotels a Athens
  • Aparcament gratuït hotels a Athens
  • Admet mascotes hotels a Kissimmee, FL
  • Amb piscina hotels a Kissimmee, FL
  • Sense esglaons i accessible hotels a Kissimmee, FL
  • Aparcament gratuït hotels a Kissimmee, FL
  • Admet mascotes hotels a Naples
  • Amb piscina hotels a Naples
  • Sense esglaons i accessible hotels a Naples
  • Aparcament gratuït hotels a Naples
  • Admet mascotes hotels a Dubai
  • Amb piscina hotels a Dubai
  • Sense esglaons i accessible hotels a Dubai
  • Aparcament gratuït hotels a Dubai
  • Admet mascotes hotels a Buenos Aires
  • Amb piscina hotels a Buenos Aires
  • Sense esglaons i accessible hotels a Buenos Aires
  • Aparcament gratuït hotels a Buenos Aires
  • Admet mascotes hotels a Sao Paulo
  • Amb piscina hotels a Sao Paulo
  • Sense esglaons i accessible hotels a Sao Paulo
  • Aparcament gratuït hotels a Sao Paulo
  • Admet mascotes hotels a Istanbul
  • Amb piscina hotels a Istanbul
  • Sense esglaons i accessible hotels a Istanbul
  • Aparcament gratuït hotels a Istanbul
  • Hotels a Albania
  • Hotels a Argentina
  • Hotels a Armenia
  • Hotels a Australia
  • Hotels a Austria
  • Hotels a Azerbaijan
  • Hotels a Belgium
  • Hotels a Bosnia and Herzegovina
  • Hotels a Brazil
  • Hotels a Bulgaria
  • Hotels a Canada
  • Hotels a Chile
  • Hotels a China
  • Hotels a Colombia
  • Hotels a Croatia
  • Hotels a the Czech Republic
  • Hotels a the Dominican Republic
  • Hotels a Egypt
  • Hotels a Finland
  • Hotels a France
  • Hotels a Georgia
  • Hotels a Germany
  • Hotels a Ghana
  • Hotels a Greece
  • Hotels a Hungary
  • Hotels a India
  • Hotels a Indonesia
  • Hotels a Israel
  • Hotels a Italy
  • Hotels a Japan

Totes les destinacionsLlocs on allotjar-seReserves d'hotelTarifes mensuals i setmanalsBlocs d'habitacions i grupsHabitacions accessiblesCrèdits d'imatge

Ajuda

  • Contacta'ns
  • Com funciona la reserva
  • Truqui al (888) 789-8585

Descobreixi

  • Llocs on allotjar-se
  • Reserves d'hotel
  • Tarifes mensuals i setmanals
  • Blocs d'habitacions i grups
  • Habitacions accessibles

Termes i configuració

  • Termes del servei
  • Política de privacitat
  • Cancel·lacions i reemborsaments
  • Accessibilitat

Sobre Callstay

  • Sobre nosaltres
  • Crèdits d'imatge
© 2026 Callstay. Una empresa Spotbo, Inc..Les tarifes són les mateixes que reservant directament.

Fotografies dels seus autors, sota les llicències enumerades a la nostra crèdits d'imatge.