Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Coromandel Town

Llocs on allotjar-se/Coromandel Town

Bali Haven

Xalet395B Driving Creek Road, Coromandel Town, New ZealandMostri al mapa

1 / 4
Comprovant la tarifa d'aquesta nit

Encara no se li cobrarà

O reservi-ho per telèfon —(888) 789-8585
Excepcional

Una de les estades amb millor puntuació, segons els seus hostes.

9.843Ressenyes
  • Entrada a partir de 14:00Sortida fins a 10:00.
  • Ubicació de ExcepcionalEls hostes valoren la ubicació amb 10.0 sobre 10, a 395B Driving Creek Road.

Xalet de Luxe amb Auto-Catering: Bali Haven a Coromandel Town ofereix una estada única envoltada de Jardins Orgànics i Boscos Natius.

Cuina Compartida d’Estil Balinès: Els hostes poden gaudir de l’experiència de cuinar en una cuina dissenyada amb cura, que aporta un toc de Bali a les seves aventures culinaris.

Facilitats de Bany Tranquil·les: Relaxeu-vos i desconnecteu en les tranquil·les instal·lacions del bany, que ofereixen un refugi pacífic després d’un dia d’exploració.

Reserveu Bali Haven ara per viure una estada inoblidable enmig de la natura i la tranquil·litat.

Què ofereix aquest lloc

  • WiFi disponible
  • Wi-Fi gratuït
  • Aparcament
  • Aparcament gratuït
  • Habitacions per a no fumadors
  • Climatització
  • Calefacció
  • Jardí
  • Es permeten animals de companyia
  • Senderisme

Habitacions

9.8

Excepcional

Puntuat 9.8 sobre 10 per 43 hostes que s'hi van allotjar.

  • Neteja10.0
  • Servei10.0
  • Ubicació10.0
  • Habitacions9.6
  • Serveis9.6
  • Valor9.6
  • Menjar i beguda9.6

Els clients mencionen

CleanlinessServiceLocation
  • LisaNew Zealand

    ·agost del 2026·Viatger sol

    Absolutely beautiful retreat for two mothers that needed a well deserved rest . Di was a Absolutel blessing 🙌 we will be back 4 sure.

    Everything

  • CherryNew Zealand

    ·abril del 2026·Família

    Beautiful location excellent service Diana goes above and beyond for her guests

    Well I liked that I was in Bali in Coromandel and being a Cormandelite that says a lot

    Was there in the rain like a typhoon nothing was too hard

    Beautiful surroundings safe location who could ask for more

  • RobinNew Zealand

    ·abril del 2026·Família

    A Great Stay!

    A lovely relaxing environment. An exceptionally pleasant and friendly owner. Great facilities. All in all, an outstanding stay.

    Not having a toilet in the room (Bali Haven) was a little difficult, but this problem was…

  • PaulNew Zealand

    ·març del 2026·Parella

    A beautiful 3 days of respite from the world

    A little touch of Bali with a photo opportunity everywhere you look. Spotlessly clean, comfy bed, well equipped kitchen. Everything you need and even better - our Cavoodle was welcome too

    A short walk to the WC but that…

  • NeilNew Zealand

    ·març del 2026·Família

    I felt like I had just stepped out of a plane not a car. This property has been amazingly setup.

  • QiaoNew Zealand

    ·febrer del 2026·Parella

    非常完美的体验,仿佛置身巴厘岛~

    设计漂亮~

Les ressenyes són escrites per clients que van reservar a través del nostre proveïdor i es van allotjar, es mostren tal com van ser escrites i en el seu idioma original. Les puntuacions de les categories són la interpretació del proveïdor de les ressenyes recents, actualitzat març del 2026.

On serà

395B Driving Creek Road, Coromandel Town, New Zealand

Els clients puntuen la ubicació amb 10.0 sobre 10 — excepcional.

Coses que cal saber

Cancel·lació

Cada habitació mostra les seves pròpies condicions abans de pagar.

La majoria de tarifes es poden cancel·lar gratuïtament fins a una data indicada a l'habitació.

Les tarifes no reemborsables estan marcades com a tals.

Normes de la casa

Entrada des de 14:00 fins al 09:00 PM

Sortida abans de les 10:00

Nens benvinguts

Mostri'n més

Sense mascotes

Habitacions per a no fumadors disponibles

Pagament i propietat

Es paga en reservar, no al mostrador.

Les tarifes inclouen els impostos i taxes que podem llegir.

La propietat pot demanar una targeta al check-in per a despeses addicionals.

Mostri'n més

Please note that the owner lives on-site.This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation. Payment before arrival by bank transfer is required. The property will contact you after you book to provide instructions. A deposit may be required at the property.

Què comprovaríem per a vostè aquí

  • La tarifa per mascotes i qualsevol límit de mida, que és on aquestes reserves solen fallar.
  • Si hi ha espai per a una camioneta, un remolc o una furgoneta, no només per a un cotxe.
  • Si la tarifa varia per a les seves dates, i què inclou.
  • El que la propietat cobra realment al mostrador a més de la tarifa.

Preguntes sobre Bali Haven

A quina hora són el check-in i el check-out a Bali Haven?

L'entrada és a partir de 14:00. La sortida és fins a 10:00. Si arribeu tard, digueu-nos-ho i demanarem a l'establiment que us guardi l'habitació.

Bali Haven admet animals de companyia?

No: l'establiment indica que no s'hi admeten mascotes.

Hi ha aparcament a Bali Haven?

L'aparcament apareix entre les instal·lacions de la propietat. Que sigui gratuït i que es pugui reservar una plaça varia, així que ho comprovem amb les seves dates en lloc de prometre-ho aquí.

Bali Haven té Wi-Fi?

Sí — l'accés a internet figura entre les instal·lacions de la propietat.

Com reservo Bali Haven?

Introdueixi les dates a dalt i reservi en línia, o truqui al (888) 789-8585 i ho farem per a vostè — incloses coses que un formulari de reserva no pot gestionar, com un bloc d'habitacions, una tarifa mensual o una factura per al seu ocupador.

On és Bali Haven?

395B Driving Creek Road, Coromandel Town.

Altres llocs que reservem a Coromandel Town

No té res a veure amb la reserva anterior. El mateix mercat, amb el mateix preu, per si aquest no és el que busca.

Totes les estades aCoromandel Town
Coromandel ApartmentsCoromandel Apartments10.0 · 829 ressenyesBuffalo LodgeBuffalo Lodge9.7 · 238 ressenyesThe Olive MotelThe Olive Motel9.4 · 448 ressenyesCoromandel Seaview MotelCoromandel Seaview Motel9.3 · 406 ressenyesOystercatcher Bay BoathouseOystercatcher Bay Boathouse9.6 · 99 ressenyes
Oamaru Bay Tourist ParkCoromandel Court MotelHarbour View MotelTasman Holiday Parks - CoromandelBird HavenCoromandel Shelly Beach TOP 10 Holiday ParkAnchor Lodge MotelWhite Star Station Farm Holiday ParkLong Bay Motor CampTui LodgeFitzroy BnB 39b Whangapoua RoadHush Boutique AccommodationCoromandel Town Harbourside Cottage Luxury AccommodationAtea LodgeIsland view ExperienceFern Lodge Coromandel4 Palms Cottage Coromandel TownCoromandel CottagesCoromandel Eco SanctuaryCoromandel Central Cottage Luxury w SpaStudio 40Heart of townPoppy ApartmentStudio 531Breakaway Bed & Breakfast

Destinacions populars

  • Hotels a Rome
  • Hotels a London
  • Hotels a Milan
  • Hotels a Athens
  • Hotels a Kissimmee, FL
  • Hotels a Naples
  • Hotels a Dubai
  • Hotels a Buenos Aires
  • Hotels a Sao Paulo
  • Hotels a Istanbul
  • Hotels a Marrakech
  • Hotels a Rio de Janeiro
  • Hotels a Cape Town
  • Hotels a Lisbon
  • Hotels a Florence
  • Hotels a Budapest
  • Hotels a Manila
  • Hotels a Madrid
  • Hotels a Jakarta
  • Hotels a Málaga
  • Hotels a Tokyo
  • Hotels a Kuala Lumpur
  • Hotels a Porto
  • Hotels a Paris
  • Hotels a Ho Chi Minh City
  • Hotels a Florianópolis
  • Hotels a Nairobi
  • Hotels a Osaka
  • Hotels a Vienna
  • Hotels a Palermo
  • Hotels a New Delhi
  • Hotels a Hanoi
  • Hotels a Davenport, FL
  • Hotels a Cairo
  • Hotels a Bucharest
  • Hotels a Seville
  • Hotels a Canggu
  • Hotels a Ubud
  • Hotels a Tbilisi City
  • Hotels a Venice
  • Hotels a Split
  • Hotels a Barcelona
  • Hotels a Bangkok
  • Hotels a Mexico City
  • Hotels a Playa del Carmen
  • Hotels a Marbella
  • Hotels a Panama City Beach, FL
  • Hotels a Tulum
  • Hotels a Prague
  • Hotels a Albufeira
  • Hotels a Seoul
  • Hotels a Catania
  • Hotels a Warsaw
  • Hotels a Kyoto
  • Hotels a Bogotá
  • Hotels a Myrtle Beach, SC
  • Hotels a Belgrade
  • Hotels a Bologna
  • Hotels a Melbourne
  • Hotels a Mar del Plata
  • Admet mascotes hotels a Rome
  • Amb piscina hotels a Rome
  • Sense esglaons i accessible hotels a Rome
  • Aparcament gratuït hotels a Rome
  • Admet mascotes hotels a London
  • Amb piscina hotels a London
  • Sense esglaons i accessible hotels a London
  • Aparcament gratuït hotels a London
  • Admet mascotes hotels a Milan
  • Amb piscina hotels a Milan
  • Sense esglaons i accessible hotels a Milan
  • Aparcament gratuït hotels a Milan
  • Admet mascotes hotels a Athens
  • Amb piscina hotels a Athens
  • Sense esglaons i accessible hotels a Athens
  • Aparcament gratuït hotels a Athens
  • Admet mascotes hotels a Kissimmee, FL
  • Amb piscina hotels a Kissimmee, FL
  • Sense esglaons i accessible hotels a Kissimmee, FL
  • Aparcament gratuït hotels a Kissimmee, FL
  • Admet mascotes hotels a Naples
  • Amb piscina hotels a Naples
  • Sense esglaons i accessible hotels a Naples
  • Aparcament gratuït hotels a Naples
  • Admet mascotes hotels a Dubai
  • Amb piscina hotels a Dubai
  • Sense esglaons i accessible hotels a Dubai
  • Aparcament gratuït hotels a Dubai
  • Admet mascotes hotels a Buenos Aires
  • Amb piscina hotels a Buenos Aires
  • Sense esglaons i accessible hotels a Buenos Aires
  • Aparcament gratuït hotels a Buenos Aires
  • Admet mascotes hotels a Sao Paulo
  • Amb piscina hotels a Sao Paulo
  • Sense esglaons i accessible hotels a Sao Paulo
  • Aparcament gratuït hotels a Sao Paulo
  • Admet mascotes hotels a Istanbul
  • Amb piscina hotels a Istanbul
  • Sense esglaons i accessible hotels a Istanbul
  • Aparcament gratuït hotels a Istanbul
  • Hotels a Albania
  • Hotels a Argentina
  • Hotels a Armenia
  • Hotels a Australia
  • Hotels a Austria
  • Hotels a Azerbaijan
  • Hotels a Belgium
  • Hotels a Bosnia and Herzegovina
  • Hotels a Brazil
  • Hotels a Bulgaria
  • Hotels a Canada
  • Hotels a Chile
  • Hotels a China
  • Hotels a Colombia
  • Hotels a Croatia
  • Hotels a the Czech Republic
  • Hotels a the Dominican Republic
  • Hotels a Egypt
  • Hotels a Finland
  • Hotels a France
  • Hotels a Georgia
  • Hotels a Germany
  • Hotels a Ghana
  • Hotels a Greece
  • Hotels a Hungary
  • Hotels a India
  • Hotels a Indonesia
  • Hotels a Israel
  • Hotels a Italy
  • Hotels a Japan

Totes les destinacionsLlocs on allotjar-seReserves d'hotelTarifes mensuals i setmanalsBlocs d'habitacions i grupsHabitacions accessiblesCrèdits d'imatge

Ajuda

  • Contacta'ns
  • Com funciona la reserva
  • Truqui al (888) 789-8585

Descobreixi

  • Llocs on allotjar-se
  • Reserves d'hotel
  • Tarifes mensuals i setmanals
  • Blocs d'habitacions i grups
  • Habitacions accessibles

Termes i configuració

  • Termes del servei
  • Política de privacitat
  • Cancel·lacions i reemborsaments
  • Accessibilitat

Sobre Callstay

  • Sobre nosaltres
  • Crèdits d'imatge
© 2026 Callstay. Una empresa Spotbo, Inc..Les tarifes són les mateixes que reservant directament.

Fotografies dels seus autors, sota les llicències enumerades a la nostra crèdits d'imatge.