Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Marsala

Llocs on allotjar-se/Marsala

Baglio Custera

Hotel, de 3 estrellesContrada Ragalia 312/A, Marsala, ItalyMostri al mapa

1 / 4
Comprovant la tarifa d'aquesta nit

Encara no se li cobrarà

O reservi-ho per telèfon —(888) 789-8585
Excepcional

Una de les estades amb millor puntuació, segons els seus hostes.

9.5208Ressenyes
  • Entrada a partir de 14:00Sortida fins a 10:00.
  • Ubicació de ExcepcionalEls hostes valoren la ubicació amb 9.6 sobre 10, a Contrada Ragalia 312/A.
  • Esmorzar disponibleInclòs en algunes tarifes: el règim alimentari es mostra a cada habitació.

Amenitats Lujoses Deixa't portar pels massatges disponibles al lloc i relaxa't al costat de la piscina exterior de temporada. Gaudeix d'accés gratuït a Wi-Fi i reposar-te a la sala d'estar comunitària.

Delícies Culinàries Assaboreix plats deliciosos al restaurant, agafa un snack al cafè i pren una copa al bar/lounge. Comença el teu dia amb un esmorzar continental gratuït.

Estada Confortable Experimenta la comoditat a les 14 habitacions equipades amb minibar, televisions de pantalla plana i roba de llit de primera qualitat. Mantingues la connexió amb Wi-Fi gratuït i gaudeix de diverses opcions d'entreteniment. Refresca't als banys amb articles de tocador gratuïts i bidets.

No perdis l'oportunitat de viure una relaxació i confort màxims a l'Hotel i Restaurant Baglio Custera. Reserva la teva estada ara per a una escapada memorable a prop de l'aeroport.

Què ofereix aquest lloc

  • Televisió a les zones comunes
  • Esmorzar gratuït
  • Personal multilingüe
  • Recepció (horari limitat)
  • Paraigües de la piscina
  • Aparcament gratuït per a clients
  • Tumbones a la piscina
  • Esmorzar continental gratuït
  • D dinar per a parelles/privat
  • Esdeveniments de llançament de vi

Habitacions

9.5

Excepcional

Puntuat 9.5 sobre 10 per 208 hostes que s'hi van allotjar.

  • Neteja10.0
  • Servei9.6
  • Ubicació9.6
  • Habitacions9.9
  • Serveis9.9
  • Valor9.9
  • Menjar i beguda9.6

Els clients mencionen

Exceptional cleanlinessGreat pool areaFirst-rate serviceDelicious food
  • CRISTINAItaly

    ·setembre del 2026·Parella

    Baglio molto carino nella campagna di Marsala

    Baglio molto carino e ben ristrutturato con una grande piscina contornata da erba con vista sugli ulivi. Camere e bagni ampi e moderni. Ristorante molto buono. Ottima la colazione.

    Non ho apprezzato la politica di…

  • RiaNL

    ·setembre del 2026·Viatger sol

    Ontspannen en genieten van de Siciliaanse gastvrijheid.

    Brandschoon,elke dag werd de kamer schoongemaakt plus nieuwe handdoeken.

    Uitstekend werkende airco,we kwamen nl.tijdens een hittegolf hier.

    Heerlijk zwembad,geweldige ambiance om buiten te dineren.

    Het eten was…

  • daygoldItaly

    ·setembre del 2026·Viatger sol

    Camere super pulite

    Letti comodi

    Insonorizzazione dal ristorante, non si sente nulla in camera.

  • pascalFrance

    ·setembre del 2026·Parella

    Tutto bene à refaire

    Tout était parfait

    L’accueil , la chambre , la piscine, le petit déjeuner, le dîner

    Rien

  • RussellAustralia

    ·setembre del 2026·Viatger sol

    The room, bathroom, pool area, breakfast

    Little remote

  • GiorgiaItaly

    ·setembre del 2026·Parella

    Da rifare

    Struttura molto bella, elegante e moderna. Camera accogliente e di facile raggiungimento. Molto carina la parte retrostante la stanza di pertinenza con le poltroncine. Staff molto gentile e accogliente. Colazione varie…

Les ressenyes són escrites per clients que van reservar a través del nostre proveïdor i es van allotjar, es mostren tal com van ser escrites i en el seu idioma original. Les puntuacions de les categories són la interpretació del proveïdor de les ressenyes recents, actualitzat gener del 2026.

On serà

Contrada Ragalia 312/A, Marsala, Italy

Els clients puntuen la ubicació amb 9.6 sobre 10 — excepcional.

Coses que cal saber

Cancel·lació

Cada habitació mostra les seves pròpies condicions abans de pagar.

La majoria de tarifes es poden cancel·lar gratuïtament fins a una data indicada a l'habitació.

Les tarifes no reemborsables estan marcades com a tals.

Normes de la casa

Entrada des de 14:00 fins al 09:30 PM

Sortida abans de les 10:00

Sense nens

Mostri'n més

Sense mascotes

Habitacions per a no fumadors disponibles

The front desk is open daily from 8:00 AM - 9:30 PM. This property doesn't offer after-hours check-in. Guests will receive an email 72 hours before arrival with check-in instructions. The front desk is staffed during limited hours. At check-in, guests must provide a record of full COVID-19 vaccination.

Mascotes. No s'admeten animals de companyia.

Covid. Els convidats han de proporcionar prova de vacunació contra la COVID-19.

General. Les transaccions sense efectiu estan disponibles.

Salut i Seguretat. Els hostes han de presentar documentació sanitària.

Tipus d'hoste. Només es permet l'estada a treballadors essencials - NO

Accessibilitat. Sense ascensors

General. Amfitrió/gestor de propietats professional

Pagament i propietat

Es paga en reservar, no al mostrador.

Les tarifes inclouen els impostos i taxes que podem llegir.

La propietat pot demanar una targeta al check-in per a despeses addicionals.

Mostri'n més

A deposit may be required at the property.

Què comprovaríem per a vostè aquí

  • Que l'habitació sense esglaons estigui realment disponible en les seves dates, i si és una dutxa de pas o una banyera, cosa que l'anunci no diu mai.
  • Si hi ha espai per a una camioneta, un remolc o una furgoneta, no només per a un cotxe.
  • Si l'esmorzar està inclòs a la tarifa o s'afegeix en el moment de pagar, i a quina hora es serveix.
  • Si la tarifa varia per a les seves dates, i què inclou.
  • El que la propietat cobra realment al mostrador a més de la tarifa.

Preguntes sobre Baglio Custera

A quina hora són el check-in i el check-out a Baglio Custera?

L'entrada és a partir de 14:00. La sortida és fins a 10:00. Si arribeu tard, digueu-nos-ho i demanarem a l'establiment que us guardi l'habitació.

Baglio Custera admet animals de companyia?

No: l'establiment indica que no s'hi admeten mascotes.

Hi ha aparcament a Baglio Custera?

L'aparcament apareix entre les instal·lacions de la propietat. Que sigui gratuït i que es pugui reservar una plaça varia, així que ho comprovem amb les seves dates en lloc de prometre-ho aquí.

Baglio Custera té piscina?

Sí — la piscina consta entre les instal·lacions de la propietat. Els tancaments estacionals són habituals, així que confirmarem que està oberta per a les seves dates.

L'esmorzar està inclòs a Baglio Custera?

L'establiment ofereix esmorzar. Si està inclòs o no depèn de la tarifa: el tipus d'allotjament es mostra a cada habitació un cop introduïdes les dates.},

Baglio Custera té Wi-Fi?

Sí — l'accés a internet figura entre les instal·lacions de la propietat.

Baglio Custera té habitacions accessibles amb cadira de rodes?

La propietat indica que disposa d'instal·lacions sense esglaons o accessibles. Aquesta marca és la que menys pot resoldre el dubte: un hotel pot tenir-la i tot i això tenir un esglaó a l'entrada, o una banyera en lloc d'una dutxa a peu pla, i no diu si l'habitació accessible està lliure en les seves dates. Digui'ns què necessita i ho preguntarem directament a la propietat, en lloc de llegir-li la marca.

Com reservo Baglio Custera?

Introdueixi les dates a dalt i reservi en línia, o truqui al (888) 789-8585 i ho farem per a vostè — incloses coses que un formulari de reserva no pot gestionar, com un bloc d'habitacions, una tarifa mensual o una factura per al seu ocupador.

On és Baglio Custera?

Contrada Ragalia 312/A, Marsala.

Altres llocs que reservem a Marsala

No té res a veure amb la reserva anterior. El mateix mercat, amb el mateix preu, per si aquest no és el que busca.

Totes les estades aMarsala
Stella FeniciaStella Fenicia9.7 · 260 ressenyesAnna & Salvo's HouseAnna & Salvo's House9.5 · 801 ressenyesShoruqShoruq9.5 · 543 ressenyesViacolventoViacolvento9.4 · 1491 ressenyesCasita SpagnolaCasita Spagnola9.6 · 150 ressenyes
VILLA MARRONE - Relais -B&B Sbarco dei 1000Hotel Baglio Oneto dei Principi di San Lorenzo - Luxury Wine ResortVilla MargheritaB&B Nonno GinoA Casa Di Coso B&BRomeo&giulietLo Scorcio Sullo StagnoneDome HotelHotel Rainbow ResortDimora di Charme Cassaro 168Baitan HotelB&B Le Onde Del MareCase Vacanza Le MaiolicheHotel CarmineSeawater Hotel Bio & Beauty SpaBest Western Hotel Stella d'ItaliaL'ANTICA TORREIl Vecchio MarsalaACasammare ApartmentDiVino Marsala centroAl Vecchio Pontile Vista MareLe Caserie Locanda di CharmeApartment OmniaSlo Design House

Destinacions populars

  • Hotels a Rome
  • Hotels a London
  • Hotels a Milan
  • Hotels a Athens
  • Hotels a Kissimmee, FL
  • Hotels a Naples
  • Hotels a Dubai
  • Hotels a Buenos Aires
  • Hotels a Sao Paulo
  • Hotels a Istanbul
  • Hotels a Marrakech
  • Hotels a Rio de Janeiro
  • Hotels a Cape Town
  • Hotels a Lisbon
  • Hotels a Florence
  • Hotels a Budapest
  • Hotels a Manila
  • Hotels a Madrid
  • Hotels a Jakarta
  • Hotels a Málaga
  • Hotels a Tokyo
  • Hotels a Kuala Lumpur
  • Hotels a Porto
  • Hotels a Paris
  • Hotels a Ho Chi Minh City
  • Hotels a Florianópolis
  • Hotels a Nairobi
  • Hotels a Osaka
  • Hotels a Vienna
  • Hotels a Palermo
  • Hotels a New Delhi
  • Hotels a Hanoi
  • Hotels a Davenport, FL
  • Hotels a Cairo
  • Hotels a Bucharest
  • Hotels a Seville
  • Hotels a Canggu
  • Hotels a Ubud
  • Hotels a Tbilisi City
  • Hotels a Venice
  • Hotels a Split
  • Hotels a Barcelona
  • Hotels a Bangkok
  • Hotels a Mexico City
  • Hotels a Playa del Carmen
  • Hotels a Marbella
  • Hotels a Panama City Beach, FL
  • Hotels a Tulum
  • Hotels a Prague
  • Hotels a Albufeira
  • Hotels a Seoul
  • Hotels a Catania
  • Hotels a Warsaw
  • Hotels a Kyoto
  • Hotels a Bogotá
  • Hotels a Myrtle Beach, SC
  • Hotels a Belgrade
  • Hotels a Bologna
  • Hotels a Melbourne
  • Hotels a Mar del Plata
  • Admet mascotes hotels a Rome
  • Amb piscina hotels a Rome
  • Sense esglaons i accessible hotels a Rome
  • Aparcament gratuït hotels a Rome
  • Admet mascotes hotels a London
  • Amb piscina hotels a London
  • Sense esglaons i accessible hotels a London
  • Aparcament gratuït hotels a London
  • Admet mascotes hotels a Milan
  • Amb piscina hotels a Milan
  • Sense esglaons i accessible hotels a Milan
  • Aparcament gratuït hotels a Milan
  • Admet mascotes hotels a Athens
  • Amb piscina hotels a Athens
  • Sense esglaons i accessible hotels a Athens
  • Aparcament gratuït hotels a Athens
  • Admet mascotes hotels a Kissimmee, FL
  • Amb piscina hotels a Kissimmee, FL
  • Sense esglaons i accessible hotels a Kissimmee, FL
  • Aparcament gratuït hotels a Kissimmee, FL
  • Admet mascotes hotels a Naples
  • Amb piscina hotels a Naples
  • Sense esglaons i accessible hotels a Naples
  • Aparcament gratuït hotels a Naples
  • Admet mascotes hotels a Dubai
  • Amb piscina hotels a Dubai
  • Sense esglaons i accessible hotels a Dubai
  • Aparcament gratuït hotels a Dubai
  • Admet mascotes hotels a Buenos Aires
  • Amb piscina hotels a Buenos Aires
  • Sense esglaons i accessible hotels a Buenos Aires
  • Aparcament gratuït hotels a Buenos Aires
  • Admet mascotes hotels a Sao Paulo
  • Amb piscina hotels a Sao Paulo
  • Sense esglaons i accessible hotels a Sao Paulo
  • Aparcament gratuït hotels a Sao Paulo
  • Admet mascotes hotels a Istanbul
  • Amb piscina hotels a Istanbul
  • Sense esglaons i accessible hotels a Istanbul
  • Aparcament gratuït hotels a Istanbul
  • Hotels a Albania
  • Hotels a Argentina
  • Hotels a Armenia
  • Hotels a Australia
  • Hotels a Austria
  • Hotels a Azerbaijan
  • Hotels a Belgium
  • Hotels a Bosnia and Herzegovina
  • Hotels a Brazil
  • Hotels a Bulgaria
  • Hotels a Canada
  • Hotels a Chile
  • Hotels a China
  • Hotels a Colombia
  • Hotels a Croatia
  • Hotels a the Czech Republic
  • Hotels a the Dominican Republic
  • Hotels a Egypt
  • Hotels a Finland
  • Hotels a France
  • Hotels a Georgia
  • Hotels a Germany
  • Hotels a Ghana
  • Hotels a Greece
  • Hotels a Hungary
  • Hotels a India
  • Hotels a Indonesia
  • Hotels a Israel
  • Hotels a Italy
  • Hotels a Japan

Totes les destinacionsLlocs on allotjar-seReserves d'hotelTarifes mensuals i setmanalsBlocs d'habitacions i grupsHabitacions accessiblesCrèdits d'imatge

Ajuda

  • Contacta'ns
  • Com funciona la reserva
  • Truqui al (888) 789-8585

Descobreixi

  • Llocs on allotjar-se
  • Reserves d'hotel
  • Tarifes mensuals i setmanals
  • Blocs d'habitacions i grups
  • Habitacions accessibles

Termes i configuració

  • Termes del servei
  • Política de privacitat
  • Cancel·lacions i reemborsaments
  • Accessibilitat

Sobre Callstay

  • Sobre nosaltres
  • Crèdits d'imatge
© 2026 Callstay. Una empresa Spotbo, Inc..Les tarifes són les mateixes que reservant directament.

Fotografies dels seus autors, sota les llicències enumerades a la nostra crèdits d'imatge.