Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Baiersbronn

Місця для проживання/Baiersbronn

Ringhotel Sonnenhof

Готелі, 4-зірковийSchifferstrasse 36, Baiersbronn, GermanyПоказати на карті

1 / 4
Перевіряємо сьогоднішній тариф

З вас ще не стягується плата

Або забронюйте телефоном —(888) 789-8585
Дуже добре

Гості найвище оцінюють за food, service та rooms.

8.4922Відгуки
  • Реєстрація з 14:00Від'їзд до 11:00.
  • Добре розташуванняГості оцінюють розташування на 7.6 з 10, у Schifferstrasse 36.

Розкішна зона спа та тераса на даху Розташований у спокійному середовищі Чорного лісу, Flair Hotel Sonnenhof пропонує затишну спа-зону з освіжаючим басейном та чарівною терасою на даху, прикрашеною пляжними кріслами.

Справжній кулінарний досвід Пориньте у світ автентичних делікатесів Чорного лісу в ресторані готелю або на терасі з мальовничим видом на річку Шенмінц. Побалуйте себе смачними домашніми тортами в кафе та насолодіться різноманітними напоями біля затишного каміна в барі.

Відпочинок і оздоровлення Розслабтеся в сауні або в атмосферній кімнаті для релаксації в Sonnenhof. Переконайтеся, що ви отримали задоволення від відновлювальних масажів та косметичних процедур, які забезпечать справжній релакс під час вашого перебування.

Забронюйте зараз, щоб отримати незабутні враження в готелі Sonnenhof, ідеально розташованому між Баден-Баденом і Фройденштатом.

Що пропонує це місце

  • Доступний WiFi
  • Безкоштовний WiFi
  • Паркування
  • Безкоштовна парковка
  • Номери для некурців
  • Басейн
  • Ресторан
  • Опалення
  • Тераса
  • Дозволено тварин

Номери

8.4

Дуже добре

Оцінено на 8.4 з 10 за відгуками 922 гостей, які тут зупинялися.

  • Чистота8.1
  • Обслуговування9.1
  • Місцезнаходження7.6
  • Номери8.6
  • Зручності8.1
  • Значення8.1
  • Їжа та напої9.1

Гості згадують

Friendly staffExcellent food quality
  • FrankGermany

    ·серпень 2026 р.·Сім’я

    Ruhige Tage im Schwarzwald

    Ordentliches Zimmer zur Straße hing gelegen. Sehr schöne Lage am Bach. Parkplätze direkt vor dem Haus vollkommen ausreichend.

    Leckeres Frühstück und Speisen am Abend.

    Leider ist das Rauchen auf der Terrasse direkt im…

  • corinneFrance

    ·серпень 2026 р.·Пара

    Agréable

    Très sympa

  • MALCZEWSKIFrance

    ·серпень 2026 р.·Сім’я

    Endroit sans intérêt en plus du prix.

    La carte du restaurant pour l'après-midi n'est pas attractive par défaut nous avons choisi une salade mais pas digne d'un 4 étoiles. Les explications concernant le diner ne sont pas claires, après 2 questions il est très…

  • TiffanyBelgium

    ·серпень 2026 р.·Пара

    Zeer leuk verblijf gehad, een aanrader!

    Mooie kamer, zeer propere en recent gerenoveerde badkamer, uitstekende douche. Vriendelijk personeel en heel lekker eten.

    Geen airco, geen koelkastje en geen waslijn op het balkon om iets op te laten drogen.

    In de buurt…

  • DanaGermany

    ·серпень 2026 р.·Сім’я

    Zimmer super.Personal sehr aufmerksam und nett

    Frühstücksbuffet leider nicht ausreichen aufgefüllt.

  • JohnNL

    ·серпень 2026 р.·Пара

    Prima hotel

    Vriendelijkheid van het personeel. Groot balkon waar het ‘s avonds lekker vertoeven is. Ontbijt en diner op terras mogelijk. Kamer bleef redelijk koel ondanks ligging op zuidoosten.

    Geen koelkast op kamer. Kamers op…

Відгуки залишають гості, які забронювали через нашого постачальника та зупинялися; вони публікуються в оригінальному вигляді та мовою автора. Оцінки категорій базуються на аналізі нещодавніх відгуків постачальником, оновлено січень 2026 р..

Де ви будете

Schifferstrasse 36, Baiersbronn, Germany

Гості оцінюють розташування на 7.6 з 10 — добре.

Що варто знати

Скасування

Кожен номер показує власні умови перед оплатою.

Більшість тарифів можна скасувати безкоштовно до дати, зазначеної на номері.

Неповернені тарифи позначені відповідним чином.

Правила готелю

Реєстрація з 14:00 до 08:00 PM

Від'їзд до 11:00

Діти вітаються

Показати більше

Без тварин

Доступні номери для некурців

Оплата та правила об'єкта

Оплачується під час бронювання, а не на стійці реєстрації.

Тарифи включають податки та збори, які ми можемо врахувати.

Об'єкт може знімати кошти з картки під час реєстрації для додаткових витрат.

Показати більше

A deposit may be required at the property.

Що ми перевіримо для вас тут

  • Скільки номерів вони одночасно утримують, на який термін та на яких умовах.
  • Оплата за тварину та будь-які обмеження за розміром — це те, де такі бронювання часто зриваються.
  • Чи є місце для пікапа, причепа або мікроавтобуса, а не лише для авто.
  • Чи змінюється тариф на ваші дати та що він включає.
  • Те, що готель фактично стягує на стійці реєстрації понад тариф.

Питання про Ringhotel Sonnenhof

О котрій заселення та виселення в Ringhotel Sonnenhof?

Реєстрація з 14:00. Від'їзд до 11:00. Якщо ви прибуваєте пізно, повідомте нас, і ми попросимо готель затримати номер.

Чи дозволяє Ringhotel Sonnenhof домашніх тварин?

Ні — готель зазначає, що тварини не допускаються.

Чи є парковка в Ringhotel Sonnenhof?

Парковка вказана серед зручностей готелю. Чи безкоштовна вона і чи можна зарезервувати місце, варіюється, тому ми перевіряємо це за вашими датами, а не обіцяємо тут.

Чи є в Ringhotel Sonnenhof басейн?

Так — басейн вказаний серед зручностей готелю. Сезонні закриття є звичайною практикою, тому ми підтвердимо, що він працює на ваші дати.

Чи є в Ringhotel Sonnenhof Wi-Fi?

Так — доступ до Інтернету вказаний серед зручностей готелю.

Чи можу я забронювати блок номерів у Ringhotel Sonnenhof?

Готель вказує наявність приміщень для зустрічей та банкетів, що зазвичай означає, що він працює з групами — але скільки номерів він може одночасно надати, на який термін і за якою ціною, визначається індивідуально і не міститься в жодному каналі даних. Повідомте нам дати та кількість номерів, і ми отримаємо ці умови від готелю письмово, перш ніж буде здійснено оплату.

Як забронювати Ringhotel Sonnenhof?

Введіть дати вище та забронюйте онлайн або зателефонуйте за номером (888) 789-8585, і ми зробимо це за вас — включно з тим, що не може обробити форма бронювання, як-от блок номерів, місячний тариф або рахунок для вашого роботодавця.

Де знаходиться Ringhotel Sonnenhof?

Schifferstrasse 36, Baiersbronn.

Інші місця, які ми бронюємо в Baiersbronn

Не стосується бронювання вище. Той самий ринок, подібна ціна, на випадок, якщо це не те.

Всі помешкання вBaiersbronn
Wellness & Genuss Resort - Engel ObertalWellness & Genuss Resort - Engel Obertal9.3 · 751 відгукHotel Traube TonbachHotel Traube Tonbach8.8 · 477 відгуківGutshof-Hotel WaldknechtshofGutshof-Hotel Waldknechtshof8.8 · 100 відгуківSackmann Schwarzwald CharmeSackmann Schwarzwald Charme8.5 · 545 відгуківHotel WaldlustHotel Waldlust8.6 · 141 відгук
Ferienhof Ziegler - Studio FingerhutSackmann Genuss und Spa ResortWellness Hotel Garni KroneAngelinaWellness-& Nationalpark Hotel Schliffkopf, BWSCHolzschuhs Schwarzwaldhotel und RestaurantHotel PetraSackmann WanderhotelHolzschuh SchwarzwaldhotelCafe RundblickHOTEL ZUM SCHÜTZENhotel rappenSchwanen-ResortSchwarzwald-Ferienwohnungen BegertLuxus-Landhaus im Schwarzwald/Baiersbronn mit PoolB&B Apart Hotel Goldener Hahn - Pool & Sauna, FrühstückSchwarzwaldhotel KlumppLandhaus EicklerFerienwohnung Tannenballett mit Panorama über den Schwarzwald in BaiersbronnHaus am FlussHotel Restaurant FalkenFerienwohnung Schwarzwald TannenzäpfleFerienwohnung SprauerSchwarzWild - Ferienwohnung und FerienzimmerFerien am Wald

Популярні напрямки

  • Готелі в Rome
  • Готелі в London
  • Готелі в Milan
  • Готелі в Athens
  • Готелі в Kissimmee, FL
  • Готелі в Naples
  • Готелі в Dubai
  • Готелі в Buenos Aires
  • Готелі в Sao Paulo
  • Готелі в Istanbul
  • Готелі в Marrakech
  • Готелі в Rio de Janeiro
  • Готелі в Cape Town
  • Готелі в Lisbon
  • Готелі в Florence
  • Готелі в Budapest
  • Готелі в Manila
  • Готелі в Madrid
  • Готелі в Jakarta
  • Готелі в Málaga
  • Готелі в Tokyo
  • Готелі в Kuala Lumpur
  • Готелі в Porto
  • Готелі в Paris
  • Готелі в Ho Chi Minh City
  • Готелі в Florianópolis
  • Готелі в Nairobi
  • Готелі в Osaka
  • Готелі в Vienna
  • Готелі в Palermo
  • Готелі в New Delhi
  • Готелі в Hanoi
  • Готелі в Davenport, FL
  • Готелі в Cairo
  • Готелі в Bucharest
  • Готелі в Seville
  • Готелі в Canggu
  • Готелі в Ubud
  • Готелі в Tbilisi City
  • Готелі в Venice
  • Готелі в Split
  • Готелі в Barcelona
  • Готелі в Bangkok
  • Готелі в Mexico City
  • Готелі в Playa del Carmen
  • Готелі в Marbella
  • Готелі в Panama City Beach, FL
  • Готелі в Tulum
  • Готелі в Prague
  • Готелі в Albufeira
  • Готелі в Seoul
  • Готелі в Catania
  • Готелі в Warsaw
  • Готелі в Kyoto
  • Готелі в Bogotá
  • Готелі в Myrtle Beach, SC
  • Готелі в Belgrade
  • Готелі в Bologna
  • Готелі в Melbourne
  • Готелі в Mar del Plata
  • Дозволено з тваринами готелі в Rome
  • З басейном готелі в Rome
  • Безбар'єрний доступ готелі в Rome
  • Безкоштовне паркування готелі в Rome
  • Дозволено з тваринами готелі в London
  • З басейном готелі в London
  • Безбар'єрний доступ готелі в London
  • Безкоштовне паркування готелі в London
  • Дозволено з тваринами готелі в Milan
  • З басейном готелі в Milan
  • Безбар'єрний доступ готелі в Milan
  • Безкоштовне паркування готелі в Milan
  • Дозволено з тваринами готелі в Athens
  • З басейном готелі в Athens
  • Безбар'єрний доступ готелі в Athens
  • Безкоштовне паркування готелі в Athens
  • Дозволено з тваринами готелі в Kissimmee, FL
  • З басейном готелі в Kissimmee, FL
  • Безбар'єрний доступ готелі в Kissimmee, FL
  • Безкоштовне паркування готелі в Kissimmee, FL
  • Дозволено з тваринами готелі в Naples
  • З басейном готелі в Naples
  • Безбар'єрний доступ готелі в Naples
  • Безкоштовне паркування готелі в Naples
  • Дозволено з тваринами готелі в Dubai
  • З басейном готелі в Dubai
  • Безбар'єрний доступ готелі в Dubai
  • Безкоштовне паркування готелі в Dubai
  • Дозволено з тваринами готелі в Buenos Aires
  • З басейном готелі в Buenos Aires
  • Безбар'єрний доступ готелі в Buenos Aires
  • Безкоштовне паркування готелі в Buenos Aires
  • Дозволено з тваринами готелі в Sao Paulo
  • З басейном готелі в Sao Paulo
  • Безбар'єрний доступ готелі в Sao Paulo
  • Безкоштовне паркування готелі в Sao Paulo
  • Дозволено з тваринами готелі в Istanbul
  • З басейном готелі в Istanbul
  • Безбар'єрний доступ готелі в Istanbul
  • Безкоштовне паркування готелі в Istanbul
  • Готелі в Albania
  • Готелі в Argentina
  • Готелі в Armenia
  • Готелі в Australia
  • Готелі в Austria
  • Готелі в Azerbaijan
  • Готелі в Belgium
  • Готелі в Bosnia and Herzegovina
  • Готелі в Brazil
  • Готелі в Bulgaria
  • Готелі в Canada
  • Готелі в Chile
  • Готелі в China
  • Готелі в Colombia
  • Готелі в Croatia
  • Готелі в the Czech Republic
  • Готелі в the Dominican Republic
  • Готелі в Egypt
  • Готелі в Finland
  • Готелі в France
  • Готелі в Georgia
  • Готелі в Germany
  • Готелі в Ghana
  • Готелі в Greece
  • Готелі в Hungary
  • Готелі в India
  • Готелі в Indonesia
  • Готелі в Israel
  • Готелі в Italy
  • Готелі в Japan

Усі напрямкиМісця для проживанняБронювання готелівМісячні та тижневі тарифиБлоки номерів та групиНомери для людей з інвалідністюАвтори зображень

Допомога

  • Зв'яжіться з нами
  • Як працює бронювання
  • Телефонуйте (888) 789-8585

Відкрийте

  • Місця для проживання
  • Бронювання готелів
  • Місячні та тижневі тарифи
  • Блоки номерів та групи
  • Номери для людей з інвалідністю

Умови та налаштування

  • Умови надання послуг
  • Політика конфіденційності
  • Скасування та повернення коштів
  • Доступність

Про Callstay

  • Про нас
  • Автори зображень
© 2026 Callstay. Компанія Spotbo, Inc..Ціни такі самі, як при бронюванні напряму.

Фотографії від їхніх авторів, згідно з ліцензіями, зазначеними в наших автори зображень.