Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Lecco

Місця для проживання/Lecco

La corte di Danilo

Садиби для відпочинку, 4-зірковий165 Corso Martiri della Liberazione, Lecco, ItalyПоказати на карті

1 / 4
Перевіряємо сьогоднішній тариф

З вас ще не стягується плата

Або забронюйте телефоном —(888) 789-8585
Найкращі оцінки

Гості найвище оцінюють за service, cleanliness та location.

9.459Відгуки
  • Реєстрація з 15:00Від'їзд до 10:00.
  • Супер розташуванняГості оцінюють розташування на 9.4 з 10, у 165 Corso Martiri della Liberazione.

Сад та Бар Відчуйте спокій у нашому саду та насолоджуйтеся освіжаючими напоями у затишному барі.

Просторий та Сучасний Розслабтеся в нашій стильній апартаментах з повністю обладнаною кухнею, террасою з видом на гори та плоским телевізором із сервісами потокового відео.

Зручності для Сімей Дітям сподобаються наші ігрові зони як в приміщенні, так і на вулиці, а батьки зможуть насолодитися катанням на лижах і велоспортом неподалік.

Втечіть до La corte di Danilo та створіть незабутні спогади в Лекко.

Що пропонує це місце

  • Доступний WiFi
  • Безкоштовний WiFi
  • Паркування
  • Безкоштовна парковка
  • Опалення
  • Сад
  • Пральня
  • Номери для некурців
  • Приватна парковка
  • Стандарти прибирання, які є ефективними проти коронавірусу

Номери

9.4

Найкращі оцінки

Оцінено на 9.4 з 10 за відгуками 59 гостей, які тут зупинялися.

  • Чистота9.4
  • Обслуговування9.9
  • Місцезнаходження9.4
  • Номери9.4
  • Зручності9.4
  • Значення8.9
  • Їжа та напої8.9

Гості згадують

Clean and comfortable accommodationsHelpful and friendly hosts
  • VladyslavaUkraine

    ·серпень 2026 р.·Пара

    I’m satisfied with our stay here, it had a really nice bathroom. But it’s relatively far from all the busy tourists area

    I liked that it’s a very bright apartment with a beautiful Mountain View, and a nice bathroom

    It would be better if a host provided new sponges for the dishes, because it wasn’t really nice to use them after somebody…

  • MichałPoland

    ·серпень 2026 р.·Самотній мандрівник

    Cały pobyt ok. Bardzo dobre wyposażenie, lokalizacja blisko do centrum. Bardzo pomocny właściciel.

    Brak klimatyzacji

  • KonradPoland

    ·серпень 2026 р.·Самотній мандрівник

    W apartamencie było wszystko co potrzeba do spokojnego wypoczynku, bardzo dobra lokalizacja jako baza wypadowa do eksplorowania Jeziora Como.

    Brak klimatyzacji

  • MateuszPoland

    ·серпень 2026 р.·Сім’я

    Świetny pobyt w bardzo fajnym miejscu, polecam.

    Super miejsce, bardzo fajny apartament, dużo miejsca, wszystko ładne i czyste. Na duży plus bardzo dobre Wi-fi, duża lodówka, przestronna łazienka i duże wygodne łóżka. Miejsce parkingowe na samochód za ogrodzeniem więc…

  • LorenzoFrance

    ·серпень 2026 р.·Самотній мандрівник

    - Igiene impeccabile

    - letto comodo

    - buona posizione

    - proprietario molto reattivo e disponibile

    Vicinanza al campanile (sveglia alle 7 :-) )

  • GiedreLT

    ·червень 2026 р.·Сім’я

    Perfect

    Everything:)

Відгуки залишають гості, які забронювали через нашого постачальника та зупинялися; вони публікуються в оригінальному вигляді та мовою автора. Оцінки категорій базуються на аналізі нещодавніх відгуків постачальником, оновлено січень 2026 р..

Де ви будете

165 Corso Martiri della Liberazione, Lecco, Italy

Гості оцінюють розташування на 9.4 з 10 — супер.

Що варто знати

Скасування

Кожен номер показує власні умови перед оплатою.

Більшість тарифів можна скасувати безкоштовно до дати, зазначеної на номері.

Неповернені тарифи позначені відповідним чином.

Правила готелю

Реєстрація з 15:00

Від'їзд до 10:00

Діти вітаються

Показати більше

Без тварин

Оплата та правила об'єкта

Оплачується під час бронювання, а не на стійці реєстрації.

Тарифи включають податки та збори, які ми можемо врахувати.

Об'єкт може знімати кошти з картки під час реєстрації для додаткових витрат.

Показати більше

This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. Managed by a private host A deposit may be required at the property.

Що ми перевіримо для вас тут

  • Чи є місце для пікапа, причепа або мікроавтобуса, а не лише для авто.
  • Чи змінюється тариф на ваші дати та що він включає.
  • Те, що готель фактично стягує на стійці реєстрації понад тариф.

Питання про La corte di Danilo

О котрій заселення та виселення в La corte di Danilo?

Реєстрація з 15:00. Від'їзд до 10:00. Якщо ви прибуваєте пізно, повідомте нас, і ми попросимо готель затримати номер.

Чи дозволяє La corte di Danilo домашніх тварин?

Ні — готель зазначає, що тварини не допускаються.

Чи є парковка в La corte di Danilo?

Парковка вказана серед зручностей готелю. Чи безкоштовна вона і чи можна зарезервувати місце, варіюється, тому ми перевіряємо це за вашими датами, а не обіцяємо тут.

Чи є в La corte di Danilo Wi-Fi?

Так — доступ до Інтернету вказаний серед зручностей готелю.

Як забронювати La corte di Danilo?

Введіть дати вище та забронюйте онлайн або зателефонуйте за номером (888) 789-8585, і ми зробимо це за вас — включно з тим, що не може обробити форма бронювання, як-от блок номерів, місячний тариф або рахунок для вашого роботодавця.

Де знаходиться La corte di Danilo?

165 Corso Martiri della Liberazione, Lecco.

Інші місця, які ми бронюємо в Lecco

Не стосується бронювання вище. Той самий ринок, подібна ціна, на випадок, якщо це не те.

Всі помешкання вLecco
Agriturismo DeviscioAgriturismo Deviscio9.7 · 242 відгукиVilla del CignoVilla del Cigno9.4 · 1455 відгуківLa Casa sul Lago LeccoLa Casa sul Lago Lecco9.4 · 224 відгукиB&B Como Lake CottageB&B Como Lake Cottage9.4 · 154 відгукиCasa al LagoCasa al Lago9.1 · 624 відгуки
La Casa sul Lago Lecco 2La nostra casa in centroBellagio amorevole dimora in LeccoHotel AlberiCasa AmataSilverHomeAlbergo NicolinSanto StefanoB&B Il Giardino Delle FateRocca dell'InnominatoResidenza Cece'Rhum13HLL Hotel Lungolago Lecco-Como LakeIl MughettoLa Casa nel Parco LeccoCENTROLAGOLa Maison d'AlizèGirasole Apartment - Affitti Brevi ItaliaHotel Don AbbondioCasa OrchideaPalazzo Novecento RoomsArtdecoMontebello LakeHotel ModernoAppartamenti tra Lago e Montagna CASA IDEALE LECCO

Популярні напрямки

  • Готелі в Rome
  • Готелі в London
  • Готелі в Milan
  • Готелі в Athens
  • Готелі в Kissimmee, FL
  • Готелі в Naples
  • Готелі в Dubai
  • Готелі в Buenos Aires
  • Готелі в Sao Paulo
  • Готелі в Istanbul
  • Готелі в Marrakech
  • Готелі в Rio de Janeiro
  • Готелі в Cape Town
  • Готелі в Lisbon
  • Готелі в Florence
  • Готелі в Budapest
  • Готелі в Manila
  • Готелі в Madrid
  • Готелі в Jakarta
  • Готелі в Málaga
  • Готелі в Tokyo
  • Готелі в Kuala Lumpur
  • Готелі в Porto
  • Готелі в Paris
  • Готелі в Ho Chi Minh City
  • Готелі в Florianópolis
  • Готелі в Nairobi
  • Готелі в Osaka
  • Готелі в Vienna
  • Готелі в Palermo
  • Готелі в New Delhi
  • Готелі в Hanoi
  • Готелі в Davenport, FL
  • Готелі в Cairo
  • Готелі в Bucharest
  • Готелі в Seville
  • Готелі в Canggu
  • Готелі в Ubud
  • Готелі в Tbilisi City
  • Готелі в Venice
  • Готелі в Split
  • Готелі в Barcelona
  • Готелі в Bangkok
  • Готелі в Mexico City
  • Готелі в Playa del Carmen
  • Готелі в Marbella
  • Готелі в Panama City Beach, FL
  • Готелі в Tulum
  • Готелі в Prague
  • Готелі в Albufeira
  • Готелі в Seoul
  • Готелі в Catania
  • Готелі в Warsaw
  • Готелі в Kyoto
  • Готелі в Bogotá
  • Готелі в Myrtle Beach, SC
  • Готелі в Belgrade
  • Готелі в Bologna
  • Готелі в Melbourne
  • Готелі в Mar del Plata
  • Дозволено з тваринами готелі в Rome
  • З басейном готелі в Rome
  • Безбар'єрний доступ готелі в Rome
  • Безкоштовне паркування готелі в Rome
  • Дозволено з тваринами готелі в London
  • З басейном готелі в London
  • Безбар'єрний доступ готелі в London
  • Безкоштовне паркування готелі в London
  • Дозволено з тваринами готелі в Milan
  • З басейном готелі в Milan
  • Безбар'єрний доступ готелі в Milan
  • Безкоштовне паркування готелі в Milan
  • Дозволено з тваринами готелі в Athens
  • З басейном готелі в Athens
  • Безбар'єрний доступ готелі в Athens
  • Безкоштовне паркування готелі в Athens
  • Дозволено з тваринами готелі в Kissimmee, FL
  • З басейном готелі в Kissimmee, FL
  • Безбар'єрний доступ готелі в Kissimmee, FL
  • Безкоштовне паркування готелі в Kissimmee, FL
  • Дозволено з тваринами готелі в Naples
  • З басейном готелі в Naples
  • Безбар'єрний доступ готелі в Naples
  • Безкоштовне паркування готелі в Naples
  • Дозволено з тваринами готелі в Dubai
  • З басейном готелі в Dubai
  • Безбар'єрний доступ готелі в Dubai
  • Безкоштовне паркування готелі в Dubai
  • Дозволено з тваринами готелі в Buenos Aires
  • З басейном готелі в Buenos Aires
  • Безбар'єрний доступ готелі в Buenos Aires
  • Безкоштовне паркування готелі в Buenos Aires
  • Дозволено з тваринами готелі в Sao Paulo
  • З басейном готелі в Sao Paulo
  • Безбар'єрний доступ готелі в Sao Paulo
  • Безкоштовне паркування готелі в Sao Paulo
  • Дозволено з тваринами готелі в Istanbul
  • З басейном готелі в Istanbul
  • Безбар'єрний доступ готелі в Istanbul
  • Безкоштовне паркування готелі в Istanbul
  • Готелі в Albania
  • Готелі в Argentina
  • Готелі в Armenia
  • Готелі в Australia
  • Готелі в Austria
  • Готелі в Azerbaijan
  • Готелі в Belgium
  • Готелі в Bosnia and Herzegovina
  • Готелі в Brazil
  • Готелі в Bulgaria
  • Готелі в Canada
  • Готелі в Chile
  • Готелі в China
  • Готелі в Colombia
  • Готелі в Croatia
  • Готелі в the Czech Republic
  • Готелі в the Dominican Republic
  • Готелі в Egypt
  • Готелі в Finland
  • Готелі в France
  • Готелі в Georgia
  • Готелі в Germany
  • Готелі в Ghana
  • Готелі в Greece
  • Готелі в Hungary
  • Готелі в India
  • Готелі в Indonesia
  • Готелі в Israel
  • Готелі в Italy
  • Готелі в Japan

Усі напрямкиМісця для проживанняБронювання готелівМісячні та тижневі тарифиБлоки номерів та групиНомери для людей з інвалідністюАвтори зображень

Допомога

  • Зв'яжіться з нами
  • Як працює бронювання
  • Телефонуйте (888) 789-8585

Відкрийте

  • Місця для проживання
  • Бронювання готелів
  • Місячні та тижневі тарифи
  • Блоки номерів та групи
  • Номери для людей з інвалідністю

Умови та налаштування

  • Умови надання послуг
  • Політика конфіденційності
  • Скасування та повернення коштів
  • Доступність

Про Callstay

  • Про нас
  • Автори зображень
© 2026 Callstay. Компанія Spotbo, Inc..Ціни такі самі, як при бронюванні напряму.

Фотографії від їхніх авторів, згідно з ліцензіями, зазначеними в наших автори зображень.