Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Olongapo

Місця для проживання/Olongapo

Cherry Midtown Hotel

Готелі, 3-зірковий22 Afable Street corner 18th Street, East Bajac Bajac, Olongapo, 2200, Olongapo, PhilippinesПоказати на карті

1 / 4
Перевіряємо сьогоднішній тариф

З вас ще не стягується плата

Або забронюйте телефоном —(888) 789-8585

6.4 · Приємно15 відгуків

  • Реєстрація з 14:00Від'їзд до 12:00. Стійка реєстрації працює цілодобово, тому пізнє прибуття не є проблемою.
  • Добре розташуванняГості оцінюють розташування на 7.8 з 10, у 22 Afable Street corner 18th Street, East Bajac Bajac, Olongapo, 2200.

In Olongapo (East Bajac-Bajac), With a stay at Cherry Midtown Hotel in Olongapo (East Bajac-Bajac), you'll be within a 10-minute drive of Subic Bay and Ridon's St. Jude Medical Center. This hotel is 1.3 mi (2 km) from SM City Olongapo and 1.5 mi (2.4 km) from Subic Bay Gymnasium., Make yourself at home in one of the 36 air-conditioned rooms featuring flat-screen televisions. Complimentary wireless internet access keeps you connected, and cable programming is available for your entertainment. Bathrooms feature showers, complimentary toiletries, and hair dryers. Conveniences include desks and complimentary bottled water, and housekeeping is provided on request., Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer. Ridon's St. Jude Medical Center - 0.4 km / 0.3 mi SM City Olongapo - 1.6 km / 1 mi SBFZ Sports Complex - 2.2 km / 1.3 mi Subic Bay Gymnasium - 2.3 km / 1.4 mi Harbor Point Mall - 2.4 km / 1.5 mi Subic Bay Historical Center - 2.6 km / 1.6 mi Subic Bay Convention Center - 2.6 km / 1.6 mi SBMA Park - 2.9 km / 1.8 mi Hellships Memorial - 3 km / 1.9 mi Boardwalk - 3 km / 1.9 mi ACE Medical Center Baypointe - 3.1 km / 1.9 mi Subic Bay - 4.3 km / 2.7 mi Pamulaklakin River - 4.6 km / 2.8 mi Inflatable Island - 4.6 km / 2.9 mi Pamulaklakin Forest Trail - 5.9 km / 3.7 mi The nearest airports are:Olongapo (SFS-Subic Bay) - 10.5 km / 6.5 mi Clark Intl. Airport (CRK) - 74.4 km / 46.2 mi , Featured amenities include a 24-hour front desk, luggage storage, and a safe deposit box at the front desk. Free self parking is available onsite., Take advantage of the hotel's room service.

Що пропонує це місце

  • Ліфт
  • Сейф на рецепції
  • Непалювальна власність
  • Парковка (обмежена кількість місць)
  • Безкоштовна автостоянка
  • Прибирання за запитом
  • Безкоштовний WiFi
  • 24-годинна стійка реєстрації
  • Зберігання багажу
  • Доступний для інвалідних візків

Номери

6.4

Приємно

Оцінено на 6.4 з 10 за відгуками 15 гостей, які тут зупинялися.

  • Чистота5.8
  • Обслуговування6.8
  • Місцезнаходження7.8
  • Номери6.2
  • Зручності6.2
  • Значення6.1
  • Їжа та напої6.2

Гості згадують

Centrally locatedClose to bus station
  • James

    ·вересень 2025 р.

    Centrally located in the middle of town,near malls and restaurants and close to the bus sta, will definitely book this hotel again.🙂

  • IRWIN

    ·листопад 2024 р.

    Good staff & LOCATION

    my room was called junior executive and yet there is no small fridge and kettle. You have to call reception for a floor mat. The drainage was terribly bad, the bathroom was flooded when having a shower. The chair needs…

  • Delma

    ·січень 2024 р.

    Properly its ok but beddings is not clean

  • Randall

    ·березень 2023 р.

    Did not like being eaten by bed bugs. Will never stay their again.

  • WILFREDO

    ·грудень 2022 р.

    Very convenient location. Price is reasonable. Friendly staff. The hotel just needs to add other basic stuff in the room, like a bottle of water to drink and for the guest to be able to make instant coffee for himself…

  • David

    ·листопад 2019 р.

    Not a great impression

    Check in was quite simple and the clerk was fairly efficient. Later on coming in or leaving it was 50/50 if they would look up from their phones to greet you.

    The room appeared fairly clean at first but we did see a…

Відгуки залишають гості, які забронювали через нашого постачальника та зупинялися; вони публікуються в оригінальному вигляді та мовою автора. Оцінки категорій базуються на аналізі нещодавніх відгуків постачальником, оновлено січень 2026 р..

Де ви будете

22 Afable Street corner 18th Street, East Bajac Bajac, Olongapo, 2200, Olongapo, Philippines

Гості оцінюють розташування на 7.8 з 10 — добре.

Що варто знати

Скасування

Кожен номер показує власні умови перед оплатою.

Більшість тарифів можна скасувати безкоштовно до дати, зазначеної на номері.

Неповернені тарифи позначені відповідним чином.

Правила готелю

Реєстрація з 14:00 до 12:00 AM

Від'їзд до 12:00

Діти вітаються

Показати більше

Дозволено домашніх тварин за запитом; можлива додаткова плата

Заборонено палити на всій території

Front desk staff will greet guests on arrival at the property.

Політика щодо дітей та додаткових ліжок. It seems that the text you wish to translate is missing. Please provide the hotel policies you'd like me to translate into Ukrainian, and I'll be glad to assist you!

Оплата та правила об'єкта

Оплачується під час бронювання, а не на стійці реєстрації.

Тарифи включають податки та збори, які ми можемо врахувати.

Об'єкт може знімати кошти з картки під час реєстрації для додаткових витрат.

Показати більше

No pets and no service animals are allowed at this property. A deposit may be required at the property.

Що ми перевіримо для вас тут

  • Чи дійсно безсходинковий номер вільний на ваші дати, та чи має він душ без порогу чи ванну, чого в описі ніколи не вказано.
  • Що рецепція працює, коли ви прибуваєте, і що номер утримується після крайнього терміну.
  • Чи є місце для пікапа, причепа або мікроавтобуса, а не лише для авто.
  • Чи змінюється тариф на ваші дати та що він включає.
  • Те, що готель фактично стягує на стійці реєстрації понад тариф.

Питання про Cherry Midtown Hotel

О котрій заселення та виселення в Cherry Midtown Hotel?

Реєстрація з 14:00. Від'їзд до 12:00. Якщо ви прибуваєте пізно, повідомте нас, і ми попросимо готель затримати номер.

Чи дозволяє Cherry Midtown Hotel домашніх тварин?

Так — готель заявляє, що домашні тварини дозволені. Розмір, кількість і плата встановлюються готелем, а не нами, тому повідомте, що везете тварину, під час бронювання, і ми підтвердимо умови до списання коштів.

Чи є парковка в Cherry Midtown Hotel?

Парковка вказана серед зручностей готелю. Чи безкоштовна вона і чи можна зарезервувати місце, варіюється, тому ми перевіряємо це за вашими датами, а не обіцяємо тут.

Чи є в Cherry Midtown Hotel Wi-Fi?

Так — доступ до Інтернету вказаний серед зручностей готелю.

Чи є в Cherry Midtown Hotel номери, доступні для інвалідних візків?

Готель вказує наявність безступеневих або доступних зручностей. Ця позначка найменше здатна вирішити питання: готель може мати її, але все одно мати сходинку на вході або ванну замість душової без порога, і вона не каже, чи доступний номер вільний на ваші дати. Розкажіть, що вам потрібно, і ми запитаємо готель безпосередньо, а не просто читатимемо позначку.

Чи можна заселитися пізно в Cherry Midtown Hotel?

Готель вказує, що стійка реєстрації працює цілодобово, тому пізнє прибуття має бути можливим. Стандартний заїзд – з 14:00. Проте в деяких готелях номери все одно знімаються з броні після визначеного часу незалежно від годин роботи стійки, тому повідомте нам час вашого прибуття, і ми попросимо їх затримати номер.

Як забронювати Cherry Midtown Hotel?

Введіть дати вище та забронюйте онлайн або зателефонуйте за номером (888) 789-8585, і ми зробимо це за вас — включно з тим, що не може обробити форма бронювання, як-от блок номерів, місячний тариф або рахунок для вашого роботодавця.

Де знаходиться Cherry Midtown Hotel?

22 Afable Street corner 18th Street, East Bajac Bajac, Olongapo, 2200, Olongapo.

Інші місця, які ми бронюємо в Olongapo

Не стосується бронювання вище. Той самий ринок, подібна ціна, на випадок, якщо це не те.

Всі помешкання вOlongapo
Court Meridian Hotel & SuitesCourt Meridian Hotel & Suites8.7 · 145 відгуківThe Aurora Subic Hotel Managed By HIIThe Aurora Subic Hotel Managed By HII8.5 · 323 відгукиMoonbay Marina The VillasMoonbay Marina The Villas8.6 · 102 відгукиCRIB 253 Subic BayCRIB 253 Subic Bay8.8 · 41 відгукThe Lighthouse Marina ResortThe Lighthouse Marina Resort8.6 · 73 відгуки
Subic ResidenciasForest View Leisure ResidencesLe Charmé SuitesJulz Tropical ApartmentsLe Charmé Suites - SubicHotel Bahia SubicPalm Tree Resort and RestaurantSubic Bay Travelers Hotel & Event CenterCentral Park Reef ResortCRIB 227: Modern Fresh Vibe CondoYBC Grand HotelBest Western Plus Hotel SubicIbis Styles SubicSeorabeol Grand Leisure HotelBumble V Hotel SubicLovely Studio 1 Bedroom Apartment, Olongapo City CentreSubiza Beach ResortHorizon HotelHotel AvenijaRedDoorz @ St. Catherine Residences Olongapo CityVista Marina Hotel and ResortThe Pub HotelNew Kong's HotelTreasure Island ResortSubic Grand Seas Resort

Популярні напрямки

  • Готелі в Rome
  • Готелі в London
  • Готелі в Milan
  • Готелі в Athens
  • Готелі в Kissimmee, FL
  • Готелі в Naples
  • Готелі в Dubai
  • Готелі в Buenos Aires
  • Готелі в Sao Paulo
  • Готелі в Istanbul
  • Готелі в Marrakech
  • Готелі в Rio de Janeiro
  • Готелі в Cape Town
  • Готелі в Lisbon
  • Готелі в Florence
  • Готелі в Budapest
  • Готелі в Manila
  • Готелі в Madrid
  • Готелі в Jakarta
  • Готелі в Málaga
  • Готелі в Tokyo
  • Готелі в Kuala Lumpur
  • Готелі в Porto
  • Готелі в Paris
  • Готелі в Ho Chi Minh City
  • Готелі в Florianópolis
  • Готелі в Nairobi
  • Готелі в Osaka
  • Готелі в Vienna
  • Готелі в Palermo
  • Готелі в New Delhi
  • Готелі в Hanoi
  • Готелі в Davenport, FL
  • Готелі в Cairo
  • Готелі в Bucharest
  • Готелі в Seville
  • Готелі в Canggu
  • Готелі в Ubud
  • Готелі в Tbilisi City
  • Готелі в Venice
  • Готелі в Split
  • Готелі в Barcelona
  • Готелі в Bangkok
  • Готелі в Mexico City
  • Готелі в Playa del Carmen
  • Готелі в Marbella
  • Готелі в Panama City Beach, FL
  • Готелі в Tulum
  • Готелі в Prague
  • Готелі в Albufeira
  • Готелі в Seoul
  • Готелі в Catania
  • Готелі в Warsaw
  • Готелі в Kyoto
  • Готелі в Bogotá
  • Готелі в Myrtle Beach, SC
  • Готелі в Belgrade
  • Готелі в Bologna
  • Готелі в Melbourne
  • Готелі в Mar del Plata
  • Дозволено з тваринами готелі в Rome
  • З басейном готелі в Rome
  • Безбар'єрний доступ готелі в Rome
  • Безкоштовне паркування готелі в Rome
  • Дозволено з тваринами готелі в London
  • З басейном готелі в London
  • Безбар'єрний доступ готелі в London
  • Безкоштовне паркування готелі в London
  • Дозволено з тваринами готелі в Milan
  • З басейном готелі в Milan
  • Безбар'єрний доступ готелі в Milan
  • Безкоштовне паркування готелі в Milan
  • Дозволено з тваринами готелі в Athens
  • З басейном готелі в Athens
  • Безбар'єрний доступ готелі в Athens
  • Безкоштовне паркування готелі в Athens
  • Дозволено з тваринами готелі в Kissimmee, FL
  • З басейном готелі в Kissimmee, FL
  • Безбар'єрний доступ готелі в Kissimmee, FL
  • Безкоштовне паркування готелі в Kissimmee, FL
  • Дозволено з тваринами готелі в Naples
  • З басейном готелі в Naples
  • Безбар'єрний доступ готелі в Naples
  • Безкоштовне паркування готелі в Naples
  • Дозволено з тваринами готелі в Dubai
  • З басейном готелі в Dubai
  • Безбар'єрний доступ готелі в Dubai
  • Безкоштовне паркування готелі в Dubai
  • Дозволено з тваринами готелі в Buenos Aires
  • З басейном готелі в Buenos Aires
  • Безбар'єрний доступ готелі в Buenos Aires
  • Безкоштовне паркування готелі в Buenos Aires
  • Дозволено з тваринами готелі в Sao Paulo
  • З басейном готелі в Sao Paulo
  • Безбар'єрний доступ готелі в Sao Paulo
  • Безкоштовне паркування готелі в Sao Paulo
  • Дозволено з тваринами готелі в Istanbul
  • З басейном готелі в Istanbul
  • Безбар'єрний доступ готелі в Istanbul
  • Безкоштовне паркування готелі в Istanbul
  • Готелі в Albania
  • Готелі в Argentina
  • Готелі в Armenia
  • Готелі в Australia
  • Готелі в Austria
  • Готелі в Azerbaijan
  • Готелі в Belgium
  • Готелі в Bosnia and Herzegovina
  • Готелі в Brazil
  • Готелі в Bulgaria
  • Готелі в Canada
  • Готелі в Chile
  • Готелі в China
  • Готелі в Colombia
  • Готелі в Croatia
  • Готелі в the Czech Republic
  • Готелі в the Dominican Republic
  • Готелі в Egypt
  • Готелі в Finland
  • Готелі в France
  • Готелі в Georgia
  • Готелі в Germany
  • Готелі в Ghana
  • Готелі в Greece
  • Готелі в Hungary
  • Готелі в India
  • Готелі в Indonesia
  • Готелі в Israel
  • Готелі в Italy
  • Готелі в Japan

Усі напрямкиМісця для проживанняБронювання готелівМісячні та тижневі тарифиБлоки номерів та групиНомери для людей з інвалідністюАвтори зображень

Допомога

  • Зв'яжіться з нами
  • Як працює бронювання
  • Телефонуйте (888) 789-8585

Відкрийте

  • Місця для проживання
  • Бронювання готелів
  • Місячні та тижневі тарифи
  • Блоки номерів та групи
  • Номери для людей з інвалідністю

Умови та налаштування

  • Умови надання послуг
  • Політика конфіденційності
  • Скасування та повернення коштів
  • Доступність

Про Callstay

  • Про нас
  • Автори зображень
© 2026 Callstay. Компанія Spotbo, Inc..Ціни такі самі, як при бронюванні напряму.

Фотографії від їхніх авторів, згідно з ліцензіями, зазначеними в наших автори зображень.