Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Bicheno

Місця для проживання/Bicheno

Charm on Douglas

Приватний відпочинковий будинок, 3-зірковий1 Douglas St, Bicheno, Tasmania, 7215, Bicheno, AustraliaПоказати на карті

1 / 4
Перевіряємо сьогоднішній тариф

З вас ще не стягується плата

Або забронюйте телефоном —(888) 789-8585

9.0 · Супер5 відгуків

  • Реєстрація з 14:00Від'їзд до 10:00.

Вражаючі види та чудові зручності Пориньте у природу, насолоджуючись терасою та садом, а також користуючись зоною для пікніків і безкоштовною автостоянкою.

Затишний та добре обладнаний інтер'єр Розслабтеся в кондиціонованому домі для відпустки з каміном, телевізором із пласким екраном і повністю обладнаною кухнею.

Ідеальне місце для дослідження Розташування поблизу різних атракцій, таких як державний заповідник Lookout Rock і Музей мотоциклів та реставрації в Бічено, робить цей будинок для відпустки ідеальною базою для ваших пригод у Бічено.

Забезпечте своє перебування зараз і насолоджуйтеся незабутнім відпочинком у цьому чарівному домі для відпустки.

Що пропонує це місце

  • Паркування з доступом для людей з обмеженими фізичними можливостями
  • Безкоштовна автостоянка
  • Паркування для фургонів з доступом для інвалідних візків
  • Тераса
  • Сад
  • Місце для пікніків

Номери

9.0

Супер

Оцінено на 9.0 з 10 за відгуками 5 гостей, які тут зупинялися.

  • Verified traveler

    ·березень 2019 р.

    The layout of the property and the note in the second toilet a to why it had been left in the original state.

  • Verified traveler

    ·лютий 2019 р.

    near to the blowhole where you saw penguins at night

  • Verified traveler

    ·січень 2019 р.

    Plenty of Room for the family with huge bathroom the girls loved.

    Close to the Blow hole.

  • Verified traveler

    ·грудень 2018 р.

    Convenient

    Fully equipped kitchen and laundry. Close to supermarket, oil station and restaurant.

  • Wai Kuen

    ·грудень 2018 р.

    Spacious and good for family and friends

    We stayed for 2 nights in a group of 6. A spacious bungalow with well equipped kitchenette and laundry. With an additional toilet certainly a merit for large group. Just a 6 minutes walk to blow hole and free penguin…

Відгуки залишають гості, які забронювали через нашого постачальника та зупинялися; вони публікуються в оригінальному вигляді та мовою автора. Оцінки категорій базуються на аналізі нещодавніх відгуків постачальником.

Де ви будете

1 Douglas St, Bicheno, Tasmania, 7215, Bicheno, Australia

Що варто знати

Скасування

Кожен номер показує власні умови перед оплатою.

Більшість тарифів можна скасувати безкоштовно до дати, зазначеної на номері.

Неповернені тарифи позначені відповідним чином.

Правила готелю

Реєстрація з 14:00 до 12:00 AM

Від'їзд до 10:00

Діти вітаються

Показати більше

Дозволено домашніх тварин за запитом; можлива додаткова плата

There is no front desk at this property.

Домашні тварини. Службові тварини звільнені від зборів/обмежень.

Діти та додаткові ліжка. Додаткові ліжка або розкладні ліжка не надаються.

Домашні тварини. Тварини вітаються

Домашні тварини. Допускаються тварини

Політика щодо дітей та додаткових ліжок. Діти вітаються

Загальні. Професійний господар/менеджер нерухомості

Домашні тварини. Дозволяється утримання службових тварин.

Оплата та правила об'єкта

Оплачується під час бронювання, а не на стійці реєстрації.

Тарифи включають податки та збори, які ми можемо врахувати.

Об'єкт може знімати кошти з картки під час реєстрації для додаткових витрат.

Показати більше

Take in the views from a terrace and a garden and make use of amenities such as a picnic area. A deposit may be required at the property.

Що ми перевіримо для вас тут

  • Чи дійсно безсходинковий номер вільний на ваші дати, та чи має він душ без порогу чи ванну, чого в описі ніколи не вказано.
  • Чи є місце для пікапа, причепа або мікроавтобуса, а не лише для авто.
  • Чи змінюється тариф на ваші дати та що він включає.
  • Те, що готель фактично стягує на стійці реєстрації понад тариф.

Питання про Charm on Douglas

О котрій заселення та виселення в Charm on Douglas?

Реєстрація з 14:00. Від'їзд до 10:00. Якщо ви прибуваєте пізно, повідомте нас, і ми попросимо готель затримати номер.

Чи дозволяє Charm on Douglas домашніх тварин?

Так — готель заявляє, що домашні тварини дозволені. Розмір, кількість і плата встановлюються готелем, а не нами, тому повідомте, що везете тварину, під час бронювання, і ми підтвердимо умови до списання коштів.

Чи є парковка в Charm on Douglas?

Парковка вказана серед зручностей готелю. Чи безкоштовна вона і чи можна зарезервувати місце, варіюється, тому ми перевіряємо це за вашими датами, а не обіцяємо тут.

Чи є в Charm on Douglas номери, доступні для інвалідних візків?

Готель вказує наявність безступеневих або доступних зручностей. Ця позначка найменше здатна вирішити питання: готель може мати її, але все одно мати сходинку на вході або ванну замість душової без порога, і вона не каже, чи доступний номер вільний на ваші дати. Розкажіть, що вам потрібно, і ми запитаємо готель безпосередньо, а не просто читатимемо позначку.

Як забронювати Charm on Douglas?

Введіть дати вище та забронюйте онлайн або зателефонуйте за номером (888) 789-8585, і ми зробимо це за вас — включно з тим, що не може обробити форма бронювання, як-от блок номерів, місячний тариф або рахунок для вашого роботодавця.

Де знаходиться Charm on Douglas?

1 Douglas St, Bicheno, Tasmania, 7215, Bicheno.

Інші місця, які ми бронюємо в Bicheno

Не стосується бронювання вище. Той самий ринок, подібна ціна, на випадок, якщо це не те.

Всі помешкання вBicheno
Sandpiper Ocean CottagesSandpiper Ocean Cottages9.4 · 187 відгуківBicheno getaway for twoBicheno getaway for two9.4 · 136 відгуківDenison Rivulet RetreatsDenison Rivulet Retreats9.5 · 95 відгуківBicheno Views on DouglasBicheno Views on Douglas9.3 · 153 відгукиGaol House CottagesGaol House Cottages9.0 · 618 відгуків
The Watch House - Panoramic Views of Bicheno OceanJetty's End BichenoBicheno by the BayWintersun MotelSuntrap Cove - you and the oceanBicheno East Coast Holiday ParkBeachfront BichenoCod Rock PointApartments on Fraser BichenoUp the BackBicheno Garden CottagesBicheno GardensThe Hub BichenoWheel House StudioBay View BichenoKiama Tea HouseAnchored@Bicheno - Ohmyview!Bicheno's A Plus ApartmentsBicheno BellDreamcatcher@BichenoBask - Family Friendly HomeOceanFront - Absolute WaterfrontBeach Break - Diamond IslandAplite HouseBicheno Wildflower Sands coastal retreat

Популярні напрямки

  • Готелі в Rome
  • Готелі в London
  • Готелі в Milan
  • Готелі в Athens
  • Готелі в Kissimmee, FL
  • Готелі в Naples
  • Готелі в Dubai
  • Готелі в Buenos Aires
  • Готелі в Sao Paulo
  • Готелі в Istanbul
  • Готелі в Marrakech
  • Готелі в Rio de Janeiro
  • Готелі в Cape Town
  • Готелі в Lisbon
  • Готелі в Florence
  • Готелі в Budapest
  • Готелі в Manila
  • Готелі в Madrid
  • Готелі в Jakarta
  • Готелі в Málaga
  • Готелі в Tokyo
  • Готелі в Kuala Lumpur
  • Готелі в Porto
  • Готелі в Paris
  • Готелі в Ho Chi Minh City
  • Готелі в Florianópolis
  • Готелі в Nairobi
  • Готелі в Osaka
  • Готелі в Vienna
  • Готелі в Palermo
  • Готелі в New Delhi
  • Готелі в Hanoi
  • Готелі в Davenport, FL
  • Готелі в Cairo
  • Готелі в Bucharest
  • Готелі в Seville
  • Готелі в Canggu
  • Готелі в Ubud
  • Готелі в Tbilisi City
  • Готелі в Venice
  • Готелі в Split
  • Готелі в Barcelona
  • Готелі в Bangkok
  • Готелі в Mexico City
  • Готелі в Playa del Carmen
  • Готелі в Marbella
  • Готелі в Panama City Beach, FL
  • Готелі в Tulum
  • Готелі в Prague
  • Готелі в Albufeira
  • Готелі в Seoul
  • Готелі в Catania
  • Готелі в Warsaw
  • Готелі в Kyoto
  • Готелі в Bogotá
  • Готелі в Myrtle Beach, SC
  • Готелі в Belgrade
  • Готелі в Bologna
  • Готелі в Melbourne
  • Готелі в Mar del Plata
  • Дозволено з тваринами готелі в Rome
  • З басейном готелі в Rome
  • Безбар'єрний доступ готелі в Rome
  • Безкоштовне паркування готелі в Rome
  • Дозволено з тваринами готелі в London
  • З басейном готелі в London
  • Безбар'єрний доступ готелі в London
  • Безкоштовне паркування готелі в London
  • Дозволено з тваринами готелі в Milan
  • З басейном готелі в Milan
  • Безбар'єрний доступ готелі в Milan
  • Безкоштовне паркування готелі в Milan
  • Дозволено з тваринами готелі в Athens
  • З басейном готелі в Athens
  • Безбар'єрний доступ готелі в Athens
  • Безкоштовне паркування готелі в Athens
  • Дозволено з тваринами готелі в Kissimmee, FL
  • З басейном готелі в Kissimmee, FL
  • Безбар'єрний доступ готелі в Kissimmee, FL
  • Безкоштовне паркування готелі в Kissimmee, FL
  • Дозволено з тваринами готелі в Naples
  • З басейном готелі в Naples
  • Безбар'єрний доступ готелі в Naples
  • Безкоштовне паркування готелі в Naples
  • Дозволено з тваринами готелі в Dubai
  • З басейном готелі в Dubai
  • Безбар'єрний доступ готелі в Dubai
  • Безкоштовне паркування готелі в Dubai
  • Дозволено з тваринами готелі в Buenos Aires
  • З басейном готелі в Buenos Aires
  • Безбар'єрний доступ готелі в Buenos Aires
  • Безкоштовне паркування готелі в Buenos Aires
  • Дозволено з тваринами готелі в Sao Paulo
  • З басейном готелі в Sao Paulo
  • Безбар'єрний доступ готелі в Sao Paulo
  • Безкоштовне паркування готелі в Sao Paulo
  • Дозволено з тваринами готелі в Istanbul
  • З басейном готелі в Istanbul
  • Безбар'єрний доступ готелі в Istanbul
  • Безкоштовне паркування готелі в Istanbul
  • Готелі в Albania
  • Готелі в Argentina
  • Готелі в Armenia
  • Готелі в Australia
  • Готелі в Austria
  • Готелі в Azerbaijan
  • Готелі в Belgium
  • Готелі в Bosnia and Herzegovina
  • Готелі в Brazil
  • Готелі в Bulgaria
  • Готелі в Canada
  • Готелі в Chile
  • Готелі в China
  • Готелі в Colombia
  • Готелі в Croatia
  • Готелі в the Czech Republic
  • Готелі в the Dominican Republic
  • Готелі в Egypt
  • Готелі в Finland
  • Готелі в France
  • Готелі в Georgia
  • Готелі в Germany
  • Готелі в Ghana
  • Готелі в Greece
  • Готелі в Hungary
  • Готелі в India
  • Готелі в Indonesia
  • Готелі в Israel
  • Готелі в Italy
  • Готелі в Japan

Усі напрямкиМісця для проживанняБронювання готелівМісячні та тижневі тарифиБлоки номерів та групиНомери для людей з інвалідністюАвтори зображень

Допомога

  • Зв'яжіться з нами
  • Як працює бронювання
  • Телефонуйте (888) 789-8585

Відкрийте

  • Місця для проживання
  • Бронювання готелів
  • Місячні та тижневі тарифи
  • Блоки номерів та групи
  • Номери для людей з інвалідністю

Умови та налаштування

  • Умови надання послуг
  • Політика конфіденційності
  • Скасування та повернення коштів
  • Доступність

Про Callstay

  • Про нас
  • Автори зображень
© 2026 Callstay. Компанія Spotbo, Inc..Ціни такі самі, як при бронюванні напряму.

Фотографії від їхніх авторів, згідно з ліцензіями, зазначеними в наших автори зображень.