Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Montefrío

Місця для проживання/Montefrío

Casa del Arrabal

Сільський будинок, 4-зірковийCalle Arrabal, 2, Montefrío, SpainПоказати на карті

1 / 4
Перевіряємо сьогоднішній тариф

З вас ще не стягується плата

Або забронюйте телефоном —(888) 789-8585
Винятково

Один із найвищих оцінок серед помешкань за відгуками гостей.

9.755Відгуки
  • Реєстрація з 14:00Від'їзд до 11:00.
  • Винятково розташуванняГості оцінюють розташування на 10.0 з 10, у Calle Arrabal, 2.

Басейн на даху та краєвиди саду Насолоджуйтеся освіжаючим купанням у басейні на даху, милуючись прекрасними краєвидами саду.

Повністю обладнана кухня та затишний патіо Кожна одиниця має повністю обладнану кухню та затишний патіо для комфортних вечорів.

Затишні зручності для родин та активності на свіжому повітрі Зі спеціальною ігровою зоною для дітей та можливостями для велопрогулянок і піших походів поблизу, Casa del Arrabal пропонує щось для кожного члена родини.

Щоб забронювати свій відпочинок у Casa del Arrabal та насолодитися ідеальним поєднанням комфорту і релаксації, зарезервуйте свій номер вже зараз!

Що пропонує це місце

  • Доступний WiFi
  • Безкоштовний WiFi
  • Паркування
  • Безкоштовна парковка
  • Номери для некурців
  • Басейн
  • Опалення
  • Тераса
  • Сімейні номери
  • Сад

Номери

9.7

Винятково

Оцінено на 9.7 з 10 за відгуками 55 гостей, які тут зупинялися.

  • Чистота9.5
  • Обслуговування10.0
  • Місцезнаходження10.0
  • Номери9.5
  • Зручності9.5
  • Значення9.5
  • Їжа та напої9.5

Гості згадують

Great viewsHelpful managementComfortable stayBeautiful location
  • OliverSpain

    ·серпень 2026 р.·Група

    Las vistas

  • AliciaSpain

    ·серпень 2026 р.·Група

    Una casa única

    Una casa preciosa en la montaña. Sus vistas y cuidada originalidad, han hecho de nuestras estancia unas vacaciones maravillosas

    Todo me gustó

  • Mari pazSpain

    ·липень 2026 р.·Самотній мандрівник

    Todo perfecto y las vistas del pueblo preciosas

  • AdoraciónSpain

    ·червень 2026 р.·Група

    Preciosa casa con vistas excepcionales

    La casa era muy bonita y espaciosa, con unas vistas al pueblo excepcionales. La atención del propietario fue impecable. Recomendamos 100%.

  • ManuelSpain

    ·червень 2026 р.·Самотній мандрівник

    Nos gustó mucho la limpieza y la decoración.Las vistas son magníficas y el anfitrión de 10.

    Totalmente recomendable.

    Eso sí, hay que estar en forma para alojarse ya que es de los puntos más altos del pueblo.Preciosas…

  • FrancescaSpain

    ·червень 2026 р.·Пара

    Chulísimo

    Vistas, instalaciones, la comodidad y el personal amable.

    Para aparcar la calle muy inclinada y estrecha encima con la lluvia patinaban bastante las ruedas. Lo logramos al final.

Відгуки залишають гості, які забронювали через нашого постачальника та зупинялися; вони публікуються в оригінальному вигляді та мовою автора. Оцінки категорій базуються на аналізі нещодавніх відгуків постачальником, оновлено січень 2026 р..

Де ви будете

Calle Arrabal, 2, Montefrío, Spain

Гості оцінюють розташування на 10.0 з 10 — винятково.

Що варто знати

Скасування

Кожен номер показує власні умови перед оплатою.

Більшість тарифів можна скасувати безкоштовно до дати, зазначеної на номері.

Неповернені тарифи позначені відповідним чином.

Правила готелю

Реєстрація з 14:00 до 05:00 PM

Від'їзд до 11:00

Діти вітаються

Показати більше

Без тварин

Доступні номери для некурців

Оплата та правила об'єкта

Оплачується під час бронювання, а не на стійці реєстрації.

Тарифи включають податки та збори, які ми можемо врахувати.

Об'єкт може знімати кошти з картки під час реєстрації для додаткових витрат.

Показати більше

Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation. This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. Managed by a private host A deposit may be required at the property.

Що ми перевіримо для вас тут

  • Чи дійсно безсходинковий номер вільний на ваші дати, та чи має він душ без порогу чи ванну, чого в описі ніколи не вказано.
  • Оплата за тварину та будь-які обмеження за розміром — це те, де такі бронювання часто зриваються.
  • Чи є місце для пікапа, причепа або мікроавтобуса, а не лише для авто.
  • Чи змінюється тариф на ваші дати та що він включає.
  • Те, що готель фактично стягує на стійці реєстрації понад тариф.

Питання про Casa del Arrabal

О котрій заселення та виселення в Casa del Arrabal?

Реєстрація з 14:00. Від'їзд до 11:00. Якщо ви прибуваєте пізно, повідомте нас, і ми попросимо готель затримати номер.

Чи дозволяє Casa del Arrabal домашніх тварин?

Ні — готель зазначає, що тварини не допускаються.

Чи є парковка в Casa del Arrabal?

Парковка вказана серед зручностей готелю. Чи безкоштовна вона і чи можна зарезервувати місце, варіюється, тому ми перевіряємо це за вашими датами, а не обіцяємо тут.

Чи є в Casa del Arrabal басейн?

Так — басейн вказаний серед зручностей готелю. Сезонні закриття є звичайною практикою, тому ми підтвердимо, що він працює на ваші дати.

Чи є в Casa del Arrabal Wi-Fi?

Так — доступ до Інтернету вказаний серед зручностей готелю.

Чи є в Casa del Arrabal номери, доступні для інвалідних візків?

Готель вказує наявність безступеневих або доступних зручностей. Ця позначка найменше здатна вирішити питання: готель може мати її, але все одно мати сходинку на вході або ванну замість душової без порога, і вона не каже, чи доступний номер вільний на ваші дати. Розкажіть, що вам потрібно, і ми запитаємо готель безпосередньо, а не просто читатимемо позначку.

Як забронювати Casa del Arrabal?

Введіть дати вище та забронюйте онлайн або зателефонуйте за номером (888) 789-8585, і ми зробимо це за вас — включно з тим, що не може обробити форма бронювання, як-от блок номерів, місячний тариф або рахунок для вашого роботодавця.

Де знаходиться Casa del Arrabal?

Calle Arrabal, 2, Montefrío.

Інші місця, які ми бронюємо в Montefrío

Не стосується бронювання вище. Той самий ринок, подібна ціна, на випадок, якщо це не те.

Всі помешкання вMontefrío
Nuevo MontefturNuevo Monteftur9.1 · 116 відгуківMontefturMonteftur9.1 · 74 відгукиB&B LasnavillasmmB&B Lasnavillasmm9.7 · 23 відгукиCasa LolaCasa Lola9.2 · 9 відгуківCasa El Mirador Montefrio by RuralidaysCasa El Mirador Montefrio by Ruralidays8.8 · 12 відгуків
Villa el Establo Montefrio by RuralidaysLa Casita Montefrio by RuralidaysLas casillas de la villa BULERÍASApartamentos Casa NinoHappy HouseCortijo La Solana MontefríoLas casillas de la Villa: SOLEÁLas casillas de la Villa ALEGRÍASLas casillas de la Villa: TANGOEl Bujeo MontefrioLa Villa de Alba - Casa Rural en MontefríoMolino MairenaFantástica Casa de 3 BR y 3 Baños - Casa de Relax-casa rural HachueloCORTIJO PENNYMARIA Poolside Apartment near Montefrio with stunning viewsTres deseosCasa rural VillaGloriaCombinación Serval y Pedrizas Montefrío by RuralidaysLa Casa del AguaCasa de Los Albas 4pCharming House in Montefrío with Private PoolLa Choza De MamuyoCasa La Choza de Mamuyo Montefrio by RuralidaysCasa MontefrioCharming Villa in Montefrío with Private Pool

Популярні напрямки

  • Готелі в Rome
  • Готелі в London
  • Готелі в Milan
  • Готелі в Athens
  • Готелі в Kissimmee, FL
  • Готелі в Naples
  • Готелі в Dubai
  • Готелі в Buenos Aires
  • Готелі в Sao Paulo
  • Готелі в Istanbul
  • Готелі в Marrakech
  • Готелі в Rio de Janeiro
  • Готелі в Cape Town
  • Готелі в Lisbon
  • Готелі в Florence
  • Готелі в Budapest
  • Готелі в Manila
  • Готелі в Madrid
  • Готелі в Jakarta
  • Готелі в Málaga
  • Готелі в Tokyo
  • Готелі в Kuala Lumpur
  • Готелі в Porto
  • Готелі в Paris
  • Готелі в Ho Chi Minh City
  • Готелі в Florianópolis
  • Готелі в Nairobi
  • Готелі в Osaka
  • Готелі в Vienna
  • Готелі в Palermo
  • Готелі в New Delhi
  • Готелі в Hanoi
  • Готелі в Davenport, FL
  • Готелі в Cairo
  • Готелі в Bucharest
  • Готелі в Seville
  • Готелі в Canggu
  • Готелі в Ubud
  • Готелі в Tbilisi City
  • Готелі в Venice
  • Готелі в Split
  • Готелі в Barcelona
  • Готелі в Bangkok
  • Готелі в Mexico City
  • Готелі в Playa del Carmen
  • Готелі в Marbella
  • Готелі в Panama City Beach, FL
  • Готелі в Tulum
  • Готелі в Prague
  • Готелі в Albufeira
  • Готелі в Seoul
  • Готелі в Catania
  • Готелі в Warsaw
  • Готелі в Kyoto
  • Готелі в Bogotá
  • Готелі в Myrtle Beach, SC
  • Готелі в Belgrade
  • Готелі в Bologna
  • Готелі в Melbourne
  • Готелі в Mar del Plata
  • Дозволено з тваринами готелі в Rome
  • З басейном готелі в Rome
  • Безбар'єрний доступ готелі в Rome
  • Безкоштовне паркування готелі в Rome
  • Дозволено з тваринами готелі в London
  • З басейном готелі в London
  • Безбар'єрний доступ готелі в London
  • Безкоштовне паркування готелі в London
  • Дозволено з тваринами готелі в Milan
  • З басейном готелі в Milan
  • Безбар'єрний доступ готелі в Milan
  • Безкоштовне паркування готелі в Milan
  • Дозволено з тваринами готелі в Athens
  • З басейном готелі в Athens
  • Безбар'єрний доступ готелі в Athens
  • Безкоштовне паркування готелі в Athens
  • Дозволено з тваринами готелі в Kissimmee, FL
  • З басейном готелі в Kissimmee, FL
  • Безбар'єрний доступ готелі в Kissimmee, FL
  • Безкоштовне паркування готелі в Kissimmee, FL
  • Дозволено з тваринами готелі в Naples
  • З басейном готелі в Naples
  • Безбар'єрний доступ готелі в Naples
  • Безкоштовне паркування готелі в Naples
  • Дозволено з тваринами готелі в Dubai
  • З басейном готелі в Dubai
  • Безбар'єрний доступ готелі в Dubai
  • Безкоштовне паркування готелі в Dubai
  • Дозволено з тваринами готелі в Buenos Aires
  • З басейном готелі в Buenos Aires
  • Безбар'єрний доступ готелі в Buenos Aires
  • Безкоштовне паркування готелі в Buenos Aires
  • Дозволено з тваринами готелі в Sao Paulo
  • З басейном готелі в Sao Paulo
  • Безбар'єрний доступ готелі в Sao Paulo
  • Безкоштовне паркування готелі в Sao Paulo
  • Дозволено з тваринами готелі в Istanbul
  • З басейном готелі в Istanbul
  • Безбар'єрний доступ готелі в Istanbul
  • Безкоштовне паркування готелі в Istanbul
  • Готелі в Albania
  • Готелі в Argentina
  • Готелі в Armenia
  • Готелі в Australia
  • Готелі в Austria
  • Готелі в Azerbaijan
  • Готелі в Belgium
  • Готелі в Bosnia and Herzegovina
  • Готелі в Brazil
  • Готелі в Bulgaria
  • Готелі в Canada
  • Готелі в Chile
  • Готелі в China
  • Готелі в Colombia
  • Готелі в Croatia
  • Готелі в the Czech Republic
  • Готелі в the Dominican Republic
  • Готелі в Egypt
  • Готелі в Finland
  • Готелі в France
  • Готелі в Georgia
  • Готелі в Germany
  • Готелі в Ghana
  • Готелі в Greece
  • Готелі в Hungary
  • Готелі в India
  • Готелі в Indonesia
  • Готелі в Israel
  • Готелі в Italy
  • Готелі в Japan

Усі напрямкиМісця для проживанняБронювання готелівМісячні та тижневі тарифиБлоки номерів та групиНомери для людей з інвалідністюАвтори зображень

Допомога

  • Зв'яжіться з нами
  • Як працює бронювання
  • Телефонуйте (888) 789-8585

Відкрийте

  • Місця для проживання
  • Бронювання готелів
  • Місячні та тижневі тарифи
  • Блоки номерів та групи
  • Номери для людей з інвалідністю

Умови та налаштування

  • Умови надання послуг
  • Політика конфіденційності
  • Скасування та повернення коштів
  • Доступність

Про Callstay

  • Про нас
  • Автори зображень
© 2026 Callstay. Компанія Spotbo, Inc..Ціни такі самі, як при бронюванні напряму.

Фотографії від їхніх авторів, згідно з ліцензіями, зазначеними в наших автори зображень.