Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Latur

Місця для проживання/Latur

Brickyard Resort

Готелі, 2-зірковийRailway Station Baswantpur, Latur, MH, 413512, Latur, IndiaПоказати на карті

1 / 4
Перевіряємо сьогоднішній тариф

З вас ще не стягується плата

Або забронюйте телефоном —(888) 789-8585

4.0

Ласкаво просимо до Brickyard Resort – вашого спокійного притулку в Латурі, де зручність поєднується з елегантністю.

Зручне паркування Скористайтеся розкішшю безкоштовного самообслуговування автопаркування на території готелю, що робить вашу подорож безтурботною та комфортною.

Комфортні номери Розслабтеся в одному з наших 61 добре облаштованих номерів, створених для того, щоб стати вашим затишним притулком після активного дня досліджень.

Досліджуйте місцеві атракції Відкрийте для себе багатий культурний спадок у найближчих околицях: Храм Ніланги всього в 9 хвилинах їзди, а вражаючі печери Харо́са знаходяться на відстані лише 46,7 км.

Що пропонує це місце

  • Безкоштовна автостоянка
  • Прибирання за запитом
  • Доступний трансфер
  • Немає доступного трансферу
  • Безкоштовний WiFi
  • Доступний для інвалідних візків

Номери

Де ви будете

Railway Station Baswantpur, Latur, MH, 413512, Latur, India

Що варто знати

Скасування

Кожен номер показує власні умови перед оплатою.

Більшість тарифів можна скасувати безкоштовно до дати, зазначеної на номері.

Неповернені тарифи позначені відповідним чином.

Правила готелю

Без дітей

Показати більше

Без тварин

Домашні тварини. Домашні тварини не допускаються

Доступність. Без ліфтів

Загальні. Професійний господар/менеджер нерухомості

Оплата та правила об'єкта

Оплачується під час бронювання, а не на стійці реєстрації.

Тарифи включають податки та збори, які ми можемо врахувати.

Об'єкт може знімати кошти з картки під час реєстрації для додаткових витрат.

Що ми перевіримо для вас тут

  • Чи дійсно безсходинковий номер вільний на ваші дати, та чи має він душ без порогу чи ванну, чого в описі ніколи не вказано.
  • Чи є місце для пікапа, причепа або мікроавтобуса, а не лише для авто.
  • Чи змінюється тариф на ваші дати та що він включає.
  • Те, що готель фактично стягує на стійці реєстрації понад тариф.

Питання про Brickyard Resort

Чи дозволяє Brickyard Resort домашніх тварин?

Ні — готель зазначає, що тварини не допускаються.

Чи є парковка в Brickyard Resort?

Парковка вказана серед зручностей готелю. Чи безкоштовна вона і чи можна зарезервувати місце, варіюється, тому ми перевіряємо це за вашими датами, а не обіцяємо тут.

Чи є в Brickyard Resort Wi-Fi?

Так — доступ до Інтернету вказаний серед зручностей готелю.

Чи є в Brickyard Resort номери, доступні для інвалідних візків?

Готель вказує наявність безступеневих або доступних зручностей. Ця позначка найменше здатна вирішити питання: готель може мати її, але все одно мати сходинку на вході або ванну замість душової без порога, і вона не каже, чи доступний номер вільний на ваші дати. Розкажіть, що вам потрібно, і ми запитаємо готель безпосередньо, а не просто читатимемо позначку.

Як забронювати Brickyard Resort?

Введіть дати вище та забронюйте онлайн або зателефонуйте за номером (888) 789-8585, і ми зробимо це за вас — включно з тим, що не може обробити форма бронювання, як-от блок номерів, місячний тариф або рахунок для вашого роботодавця.

Де знаходиться Brickyard Resort?

Railway Station Baswantpur, Latur, MH, 413512, Latur.

Категорії відгуків гостей ще не на цій сторінці — постачальник надає загальну оцінку, але без деталізації для цього помешкання, і ми радше нічого не покажемо, ніж вигадаємо шкали. Зателефонуйте (888) 789-8585 і ми зачитаємо вам те, що каже готель.

Інші місця, які ми бронюємо в Latur

Не стосується бронювання вище. Той самий ринок, подібна ціна, на випадок, якщо це не те.

Всі помешкання вLatur
Enrise by Sayaji LaturEnrise by Sayaji LaturHotel AnjaniHotel AnjaniHotel Brij ResidencyHotel Brij ResidencyGrand Sarovar Portico, LaturGrand Sarovar Portico, Latur7.5 · 48 відгуківHotel Garuda Executive LaturHotel Garuda Executive Latur8.9 · 62 відгуки
Hotel City Centre LaturCarnival ResortAromaHotel AnjaniHotel City Centre LaturHotel Embassy International,LaturHotel imperialHotel O New Diwanji LodgeHOTEL PARTH EXECUTIVEHotel RajdhaniHotel Riddhi ExecutiveHotel Udayshree Palace LaturHotel Utsav SquareKapish International Latur 2 km away from Bus stand & 500 mtr railway stationMayura Lodge ResidencyRiddhi executive LaturVaishnav HotelHotel Garuda ExecutiveHotel Utsav SquareHotel Grand InternationalSPOT ON 73780 Hotel PravinHotel Sudarshan Palace

Популярні напрямки

  • Готелі в Rome
  • Готелі в London
  • Готелі в Milan
  • Готелі в Athens
  • Готелі в Kissimmee, FL
  • Готелі в Naples
  • Готелі в Dubai
  • Готелі в Buenos Aires
  • Готелі в Sao Paulo
  • Готелі в Istanbul
  • Готелі в Marrakech
  • Готелі в Rio de Janeiro
  • Готелі в Cape Town
  • Готелі в Lisbon
  • Готелі в Florence
  • Готелі в Budapest
  • Готелі в Manila
  • Готелі в Madrid
  • Готелі в Jakarta
  • Готелі в Málaga
  • Готелі в Tokyo
  • Готелі в Kuala Lumpur
  • Готелі в Porto
  • Готелі в Paris
  • Готелі в Ho Chi Minh City
  • Готелі в Florianópolis
  • Готелі в Nairobi
  • Готелі в Osaka
  • Готелі в Vienna
  • Готелі в Palermo
  • Готелі в New Delhi
  • Готелі в Hanoi
  • Готелі в Davenport, FL
  • Готелі в Cairo
  • Готелі в Bucharest
  • Готелі в Seville
  • Готелі в Canggu
  • Готелі в Ubud
  • Готелі в Tbilisi City
  • Готелі в Venice
  • Готелі в Split
  • Готелі в Barcelona
  • Готелі в Bangkok
  • Готелі в Mexico City
  • Готелі в Playa del Carmen
  • Готелі в Marbella
  • Готелі в Panama City Beach, FL
  • Готелі в Tulum
  • Готелі в Prague
  • Готелі в Albufeira
  • Готелі в Seoul
  • Готелі в Catania
  • Готелі в Warsaw
  • Готелі в Kyoto
  • Готелі в Bogotá
  • Готелі в Myrtle Beach, SC
  • Готелі в Belgrade
  • Готелі в Bologna
  • Готелі в Melbourne
  • Готелі в Mar del Plata
  • Дозволено з тваринами готелі в Rome
  • З басейном готелі в Rome
  • Безбар'єрний доступ готелі в Rome
  • Безкоштовне паркування готелі в Rome
  • Дозволено з тваринами готелі в London
  • З басейном готелі в London
  • Безбар'єрний доступ готелі в London
  • Безкоштовне паркування готелі в London
  • Дозволено з тваринами готелі в Milan
  • З басейном готелі в Milan
  • Безбар'єрний доступ готелі в Milan
  • Безкоштовне паркування готелі в Milan
  • Дозволено з тваринами готелі в Athens
  • З басейном готелі в Athens
  • Безбар'єрний доступ готелі в Athens
  • Безкоштовне паркування готелі в Athens
  • Дозволено з тваринами готелі в Kissimmee, FL
  • З басейном готелі в Kissimmee, FL
  • Безбар'єрний доступ готелі в Kissimmee, FL
  • Безкоштовне паркування готелі в Kissimmee, FL
  • Дозволено з тваринами готелі в Naples
  • З басейном готелі в Naples
  • Безбар'єрний доступ готелі в Naples
  • Безкоштовне паркування готелі в Naples
  • Дозволено з тваринами готелі в Dubai
  • З басейном готелі в Dubai
  • Безбар'єрний доступ готелі в Dubai
  • Безкоштовне паркування готелі в Dubai
  • Дозволено з тваринами готелі в Buenos Aires
  • З басейном готелі в Buenos Aires
  • Безбар'єрний доступ готелі в Buenos Aires
  • Безкоштовне паркування готелі в Buenos Aires
  • Дозволено з тваринами готелі в Sao Paulo
  • З басейном готелі в Sao Paulo
  • Безбар'єрний доступ готелі в Sao Paulo
  • Безкоштовне паркування готелі в Sao Paulo
  • Дозволено з тваринами готелі в Istanbul
  • З басейном готелі в Istanbul
  • Безбар'єрний доступ готелі в Istanbul
  • Безкоштовне паркування готелі в Istanbul
  • Готелі в Albania
  • Готелі в Argentina
  • Готелі в Armenia
  • Готелі в Australia
  • Готелі в Austria
  • Готелі в Azerbaijan
  • Готелі в Belgium
  • Готелі в Bosnia and Herzegovina
  • Готелі в Brazil
  • Готелі в Bulgaria
  • Готелі в Canada
  • Готелі в Chile
  • Готелі в China
  • Готелі в Colombia
  • Готелі в Croatia
  • Готелі в the Czech Republic
  • Готелі в the Dominican Republic
  • Готелі в Egypt
  • Готелі в Finland
  • Готелі в France
  • Готелі в Georgia
  • Готелі в Germany
  • Готелі в Ghana
  • Готелі в Greece
  • Готелі в Hungary
  • Готелі в India
  • Готелі в Indonesia
  • Готелі в Israel
  • Готелі в Italy
  • Готелі в Japan

Усі напрямкиМісця для проживанняБронювання готелівМісячні та тижневі тарифиБлоки номерів та групиНомери для людей з інвалідністюАвтори зображень

Допомога

  • Зв'яжіться з нами
  • Як працює бронювання
  • Телефонуйте (888) 789-8585

Відкрийте

  • Місця для проживання
  • Бронювання готелів
  • Місячні та тижневі тарифи
  • Блоки номерів та групи
  • Номери для людей з інвалідністю

Умови та налаштування

  • Умови надання послуг
  • Політика конфіденційності
  • Скасування та повернення коштів
  • Доступність

Про Callstay

  • Про нас
  • Автори зображень
© 2026 Callstay. Компанія Spotbo, Inc..Ціни такі самі, як при бронюванні напряму.

Фотографії від їхніх авторів, згідно з ліцензіями, зазначеними в наших автори зображень.