Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Kořenov

Місця для проживання/Kořenov

APARTMENT OWL

Квартири, 4-зірковийKořenov 659, Kořenov, Czech RepublicПоказати на карті

1 / 4
Перевіряємо сьогоднішній тариф

З вас ще не стягується плата

Або забронюйте телефоном —(888) 789-8585
Найкращі оцінки

Гості найвище оцінюють за amenities, service та rooms.

9.331Відгуки
  • Реєстрація з 15:00Від'їзд до 10:00. Стійка реєстрації працює цілодобово, тому пізнє прибуття не є проблемою.
  • Супер розташуванняГості оцінюють розташування на 9.1 з 10, у Kořenov 659.

Розкішне та екологічне проживання: APARTMENT OWL, розташований у Коржені, пропонує недавно відремонтовану квартиру, що має екологічні переваги, безкоштовний Wi-Fi та затишний сад. Насолоджуйтесь спокійною атмосферою всього в 16 км від вражаючих водоспадів та автобусної зупинки.

Сімейні зручності: Ця квартира з однією спальнею облаштована дитячим ігровим майданчиком, що є ідеальним варіантом для сімейного відпочинку. Відпочиньте у затишній вітальні з плоским телевізором або приготуйте щось смачне на повністю обладнаній міні-кухні. Працюючий камін додасть тепла під час вашого перебування.

Пригоди на свіжому повітрі чекають на вас: Занурьтесь у природу завдяки пішохідним та велосипедним стежкам поблизу. Користуйтеся зимовими розвагами, включаючи прокат спорядження та продаж лижних абонементів. Завдяки зручному доступу до лижних трас, зимовий відпочинок стане ще комфортнішим.

Забронюйте своє перебування в APARTMENT OWL для незабутнього та екологічно свідомого відпочинку.

Що пропонує це місце

  • Доступний WiFi
  • Безкоштовний WiFi
  • Паркування
  • Безкоштовна парковка
  • Номери для некурців
  • Фітнес-центр
  • 24-годинна стійка реєстрації
  • Опалення
  • Сімейні номери
  • Сад

Номери

9.3

Найкращі оцінки

Оцінено на 9.3 з 10 за відгуками 31 гостей, які тут зупинялися.

  • Чистота9.1
  • Обслуговування9.5
  • Місцезнаходження9.1
  • Номери9.5
  • Зручності9.6
  • Значення9.0
  • Їжа та напої9.4

Гості згадують

Family-FriendlyWell-Equipped
  • MartynaPoland

    ·серпень 2026 р.·Самотній мандрівник

    Byłam już kolejny raz w tym miejscu. Za każdym razem jest jakiś upgrade. Tym razem całkowicie nowa kuchnia (świetnie wyposażona) ze zmywarką i świetny ekspres do kawy. Nowe meble.

  • kvapaCzech Republic

    ·травень 2026 р.·Сім’я

    Příjemné ubytování v bytovce v Dolním Kořenově. Byt dobře vybavený, prostorný, čistý. Teplá voda z boileru, sporák, mikrovlnka, toustovač, kávovar. Ve skříňce sposta her, kabelová televize.

    Řešili jsme docela zimu. Přes…

  • JanCzech Republic

    ·квітень 2026 р.·Група

    Příjemný a hezký interiér v Apartmánu, byli jsme v celém komplexu naprosto sami, takže super, ráno cvrkot ptačí populace za okny a uklidňující zvuk tekoucího potůčku Vám z pobytu udělá superpobyt :) oceňuji i roztomilé…

  • KupsováCzech Republic

    ·лютий 2026 р.·Група

    Pěkné, čisté ubytování v tichém prostředí. Moc se nám líbilo.

  • CelinaPoland

    ·лютий 2026 р.·Група

    To była największa pozytywna niespodzianka. Za taką cenę dostaliśmy pierwsze mieszkanie w pełni wyposażone

    Wielkość obiektu i bliskość do stoku

    Brak

  • PepuleCzech Republic

    ·лютий 2026 р.·Сім’я

    Moc pěkné ubytování a dobře vybavené. Hlavně děti zde mají spoustu hraček a her. V okolí je hodně sjezdovek a vlastně je to všude kousek.

Відгуки залишають гості, які забронювали через нашого постачальника та зупинялися; вони публікуються в оригінальному вигляді та мовою автора. Оцінки категорій базуються на аналізі нещодавніх відгуків постачальником, оновлено грудень 2025 р..

Де ви будете

Kořenov 659, Kořenov, Czech Republic

Гості оцінюють розташування на 9.1 з 10 — супер.

Що варто знати

Скасування

Кожен номер показує власні умови перед оплатою.

Більшість тарифів можна скасувати безкоштовно до дати, зазначеної на номері.

Неповернені тарифи позначені відповідним чином.

Правила готелю

Реєстрація з 15:00

Від'їзд до 10:00

Діти вітаються

Показати більше

Без тварин

Доступні номери для некурців

Оплата та правила об'єкта

Оплачується під час бронювання, а не на стійці реєстрації.

Тарифи включають податки та збори, які ми можемо врахувати.

Об'єкт може знімати кошти з картки під час реєстрації для додаткових витрат.

Показати більше

This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. A deposit may be required at the property.

Що ми перевіримо для вас тут

  • Чи дійсно безсходинковий номер вільний на ваші дати, та чи має він душ без порогу чи ванну, чого в описі ніколи не вказано.
  • Що рецепція працює, коли ви прибуваєте, і що номер утримується після крайнього терміну.
  • Оплата за тварину та будь-які обмеження за розміром — це те, де такі бронювання часто зриваються.
  • Чи є місце для пікапа, причепа або мікроавтобуса, а не лише для авто.
  • Чи змінюється тариф на ваші дати та що він включає.
  • Те, що готель фактично стягує на стійці реєстрації понад тариф.

Питання про APARTMENT OWL

О котрій заселення та виселення в APARTMENT OWL?

Реєстрація з 15:00. Від'їзд до 10:00. Якщо ви прибуваєте пізно, повідомте нас, і ми попросимо готель затримати номер.

Чи дозволяє APARTMENT OWL домашніх тварин?

Ні — готель зазначає, що тварини не допускаються.

Чи є парковка в APARTMENT OWL?

Парковка вказана серед зручностей готелю. Чи безкоштовна вона і чи можна зарезервувати місце, варіюється, тому ми перевіряємо це за вашими датами, а не обіцяємо тут.

Чи є в APARTMENT OWL Wi-Fi?

Так — доступ до Інтернету вказаний серед зручностей готелю.

Чи є в APARTMENT OWL номери, доступні для інвалідних візків?

Готель вказує наявність безступеневих або доступних зручностей. Ця позначка найменше здатна вирішити питання: готель може мати її, але все одно мати сходинку на вході або ванну замість душової без порога, і вона не каже, чи доступний номер вільний на ваші дати. Розкажіть, що вам потрібно, і ми запитаємо готель безпосередньо, а не просто читатимемо позначку.

Чи можна заселитися пізно в APARTMENT OWL?

Готель вказує, що стійка реєстрації працює цілодобово, тому пізнє прибуття має бути можливим. Стандартний заїзд – з 15:00. Проте в деяких готелях номери все одно знімаються з броні після визначеного часу незалежно від годин роботи стійки, тому повідомте нам час вашого прибуття, і ми попросимо їх затримати номер.

Як забронювати APARTMENT OWL?

Введіть дати вище та забронюйте онлайн або зателефонуйте за номером (888) 789-8585, і ми зробимо це за вас — включно з тим, що не може обробити форма бронювання, як-от блок номерів, місячний тариф або рахунок для вашого роботодавця.

Де знаходиться APARTMENT OWL?

Kořenov 659, Kořenov.

Інші місця, які ми бронюємо в Kořenov

Не стосується бронювання вище. Той самий ринок, подібна ціна, на випадок, якщо це не те.

Всі помешкання вKořenov
Penzion ZrzkaPenzion Zrzka9.5 · 171 відгукHotel Na VyhlídceHotel Na Vyhlídce9.3 · 46 відгуківPenzion ZelinkaPenzion Zelinka10.0 · 15 відгуківApartmán KunstApartmán Kunst9.8 · 10 відгуківTurnovská chataTurnovská chata8.5 · 28 відгуків
penzion PodlesíPenzion PolubnýChata u kostelaHotel Lesní ChataHorský hotel SportChalet JavorkaPension Polubný 922Hacienda ČERT KořenovHotel PrichoviceChata RozárkaApartmán JizerkaRoubenka na VyhlídceChata JasanApartment FOXPenzion KapitankaHorska chata KristynkaÚtulný byt v Jizerských horách -Apartmán MiliPenzion a restaurace U ZvonkuChalupa pod ModřínemChaloupka Dvě SestryKořenov byt AldaMountain chaletGuest House LeonaApartmán KořenovApartmány Lestarka

Популярні напрямки

  • Готелі в Rome
  • Готелі в London
  • Готелі в Milan
  • Готелі в Athens
  • Готелі в Kissimmee, FL
  • Готелі в Naples
  • Готелі в Dubai
  • Готелі в Buenos Aires
  • Готелі в Sao Paulo
  • Готелі в Istanbul
  • Готелі в Marrakech
  • Готелі в Rio de Janeiro
  • Готелі в Cape Town
  • Готелі в Lisbon
  • Готелі в Florence
  • Готелі в Budapest
  • Готелі в Manila
  • Готелі в Madrid
  • Готелі в Jakarta
  • Готелі в Málaga
  • Готелі в Tokyo
  • Готелі в Kuala Lumpur
  • Готелі в Porto
  • Готелі в Paris
  • Готелі в Ho Chi Minh City
  • Готелі в Florianópolis
  • Готелі в Nairobi
  • Готелі в Osaka
  • Готелі в Vienna
  • Готелі в Palermo
  • Готелі в New Delhi
  • Готелі в Hanoi
  • Готелі в Davenport, FL
  • Готелі в Cairo
  • Готелі в Bucharest
  • Готелі в Seville
  • Готелі в Canggu
  • Готелі в Ubud
  • Готелі в Tbilisi City
  • Готелі в Venice
  • Готелі в Split
  • Готелі в Barcelona
  • Готелі в Bangkok
  • Готелі в Mexico City
  • Готелі в Playa del Carmen
  • Готелі в Marbella
  • Готелі в Panama City Beach, FL
  • Готелі в Tulum
  • Готелі в Prague
  • Готелі в Albufeira
  • Готелі в Seoul
  • Готелі в Catania
  • Готелі в Warsaw
  • Готелі в Kyoto
  • Готелі в Bogotá
  • Готелі в Myrtle Beach, SC
  • Готелі в Belgrade
  • Готелі в Bologna
  • Готелі в Melbourne
  • Готелі в Mar del Plata
  • Дозволено з тваринами готелі в Rome
  • З басейном готелі в Rome
  • Безбар'єрний доступ готелі в Rome
  • Безкоштовне паркування готелі в Rome
  • Дозволено з тваринами готелі в London
  • З басейном готелі в London
  • Безбар'єрний доступ готелі в London
  • Безкоштовне паркування готелі в London
  • Дозволено з тваринами готелі в Milan
  • З басейном готелі в Milan
  • Безбар'єрний доступ готелі в Milan
  • Безкоштовне паркування готелі в Milan
  • Дозволено з тваринами готелі в Athens
  • З басейном готелі в Athens
  • Безбар'єрний доступ готелі в Athens
  • Безкоштовне паркування готелі в Athens
  • Дозволено з тваринами готелі в Kissimmee, FL
  • З басейном готелі в Kissimmee, FL
  • Безбар'єрний доступ готелі в Kissimmee, FL
  • Безкоштовне паркування готелі в Kissimmee, FL
  • Дозволено з тваринами готелі в Naples
  • З басейном готелі в Naples
  • Безбар'єрний доступ готелі в Naples
  • Безкоштовне паркування готелі в Naples
  • Дозволено з тваринами готелі в Dubai
  • З басейном готелі в Dubai
  • Безбар'єрний доступ готелі в Dubai
  • Безкоштовне паркування готелі в Dubai
  • Дозволено з тваринами готелі в Buenos Aires
  • З басейном готелі в Buenos Aires
  • Безбар'єрний доступ готелі в Buenos Aires
  • Безкоштовне паркування готелі в Buenos Aires
  • Дозволено з тваринами готелі в Sao Paulo
  • З басейном готелі в Sao Paulo
  • Безбар'єрний доступ готелі в Sao Paulo
  • Безкоштовне паркування готелі в Sao Paulo
  • Дозволено з тваринами готелі в Istanbul
  • З басейном готелі в Istanbul
  • Безбар'єрний доступ готелі в Istanbul
  • Безкоштовне паркування готелі в Istanbul
  • Готелі в Albania
  • Готелі в Argentina
  • Готелі в Armenia
  • Готелі в Australia
  • Готелі в Austria
  • Готелі в Azerbaijan
  • Готелі в Belgium
  • Готелі в Bosnia and Herzegovina
  • Готелі в Brazil
  • Готелі в Bulgaria
  • Готелі в Canada
  • Готелі в Chile
  • Готелі в China
  • Готелі в Colombia
  • Готелі в Croatia
  • Готелі в the Czech Republic
  • Готелі в the Dominican Republic
  • Готелі в Egypt
  • Готелі в Finland
  • Готелі в France
  • Готелі в Georgia
  • Готелі в Germany
  • Готелі в Ghana
  • Готелі в Greece
  • Готелі в Hungary
  • Готелі в India
  • Готелі в Indonesia
  • Готелі в Israel
  • Готелі в Italy
  • Готелі в Japan

Усі напрямкиМісця для проживанняБронювання готелівМісячні та тижневі тарифиБлоки номерів та групиНомери для людей з інвалідністюАвтори зображень

Допомога

  • Зв'яжіться з нами
  • Як працює бронювання
  • Телефонуйте (888) 789-8585

Відкрийте

  • Місця для проживання
  • Бронювання готелів
  • Місячні та тижневі тарифи
  • Блоки номерів та групи
  • Номери для людей з інвалідністю

Умови та налаштування

  • Умови надання послуг
  • Політика конфіденційності
  • Скасування та повернення коштів
  • Доступність

Про Callstay

  • Про нас
  • Автори зображень
© 2026 Callstay. Компанія Spotbo, Inc..Ціни такі самі, як при бронюванні напряму.

Фотографії від їхніх авторів, згідно з ліцензіями, зазначеними в наших автори зображень.