Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Seosan

Boenden/Seosan

Hello Hotel

Motell, 2-stjärnigt14, Eumnae 2-ro, Seosan, Korea, Republic ofVisa på karta

1 / 4
Kontrollerar kvällens pris

Du debiteras inte än

Eller boka via telefon —(888) 789-8585
Fantastiskt

Gäster ger högst betyg för service, amenities och rooms.

8.831Recensioner
  • Incheckning från 17:00Utcheckning senast 12:00. Receptionen är bemannad dygnet runt, så en sen ankomst går bra.
  • Fantastiskt lägeGäster ger läget 8.8 av 10, på 14, Eumnae 2-ro.

Beläget i Seosan, endast 1 km från Seosan Kulturcentrum, välkomnar Hello Hotel dig varmt. Följ med på en resa av komfort och bekvämlighet med vårt kostnadsfria WiFi och parkeringsmöjligheter. Låt oss förhöja din vistelse med våra unika funktioner och bekvämligheter.

Moderna Bekvämligheter: Våra välinredda gästrum är designade för avkoppling och erbjuder en mysig sittgrupp samt en platt-tv för underhållning.

Bekvämlighet inom Räckhåll: Njut av bekvämligheten med en dygnet-runt bemannad reception som säkerställer att dina behov alltid tillgodoses snabbt och effektivt.

Läcker Start: Börja din dag på ett härligt sätt med vår läckra asiatiska frukost, som serveras färsk varje morgon.

Vad boendet erbjuder

  • WiFi tillgängligt
  • Gratis WiFi
  • Parkering
  • Gratis parkering
  • Icke-rökfria rum
  • Luftkonditionering
  • 24-timmars reception
  • Restaurang
  • Uppvärmning
  • Familjerum

Rum

8.8

Fantastiskt

Betygsatt 8.8 av 10 av 31 gäster som bott här.

  • Renlighet8.2
  • Service9.2
  • Plats8.8
  • Rum9.0
  • Bekvämligheter9.0
  • Värde8.7
  • Mat & dryck8.4

Gäster nämner

Spacious roomsFriendly serviceGood value for money
  • JongkugKorea, Republic of

    ·juli 2026·Grupp

    깨끗하고 주차도 만족합니다,조식도 깔끔하고 좋습니다

  • AdrianCH

    ·maj 2026·Familj

    Gut für eine Nacht - spezielle Ambiente, da im Night-Life-Quartier

    Lage im Night-Life-Quartier

  • SeonyeongKorea, Republic of

    ·april 2026·Par

    청결이 다소 아쉬웠던 가성비 호텔

    조식에서 쌀이 참 마음에 들었고 나물 반찬이 다양해 좋았음. 방이 넓음

    청결이 매우 아쉬웠음. 곳곳에 먼지가 밟혔고 침대보에서도 자갈자갈한 느낌이 났음. 욕실에도 곰팡이와 욕도의 기름떼가 아쉬웠음

  • yeongsinKorea, Republic of

    ·mars 2026·Grupp

    간단하지만 조식이 포함된 점. 여행중 필요한 모든게 구비되어 있어 편리하고 좋았음.

  • JonathanLT

    ·februari 2026·Ensamresenär

    All perfect, stayed a second night and was happy with the room

  • 김Korea, Republic of

    ·februari 2026·Ensamresenär

    시설이 기대 이상이었고, 조식이 깔끔했음

Recensioner skrivs av gäster som bokat via vår leverantör och bott här, de visas som skrivna och på deras eget språk. Kategoriomdömen är leverantörens tolkning av senaste recensioner, uppdaterad januari 2026.

Var du kommer att vara

14, Eumnae 2-ro, Seosan, Korea, Republic of

Gäster betygsätter läget 8.8 av 10 – fantastiskt.

Att veta

Avbokning

Varje rum visar sina egna villkor innan du betalar.

De flesta priser kan avbokas kostnadsfritt fram till ett datum som visas på rummet.

Ej återbetalningsbara priser är markerade som sådana.

Husregler

Incheckning från 17:00 till 11:30 PM

Utcheckning senast 12:00

Barn välkomna

Visa mer

Inga husdjur

Rökfria rum finns

Betalning & boende

Betald vid bokning, inte i receptionen.

Priserna inkluderar de skatter och avgifter vi kan läsa av.

Boendet kan ta ett kort vid incheckning för extrasaker.

Visa mer

This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. A deposit may be required at the property.

Vad vi skulle kolla åt dig här

  • Att det stegfria rummet faktiskt är ledigt på dina datum och om det är ett instegsbadkar eller ett badkar, vilket listan aldrig säger.
  • Att disken är bemannad när du anländer och att rummet hålls efter avbokningstiden.
  • Om det finns plats för en pickup, en släpvagn eller en skåpbil, inte bara en bil.
  • Om priset ändras för dina datum, och vad det inkluderar.
  • Vad boendet faktiskt tar ut i receptionen utöver priset.

Frågor om Hello Hotel

Vilken tid är incheckning och utcheckning på Hello Hotel?

Incheckning är från 17:00. Utcheckning är senast 12:00. Om du anländer sent, berätta för oss så ber vi boendet att hålla rummet.

Tillåter Hello Hotel husdjur?

Nej — boendet uppger att husdjur inte är tillåtna.

Finns det parkering på Hello Hotel?

Parkering finns bland boendets faciliteter. Huruvida det är gratis och om en plats kan reserveras varierar, så vi kontrollerar det mot dina datum istället för att lova det här.

Har Hello Hotel Wi-Fi?

Ja – internetuppkoppling finns listad bland boendets faciliteter.

Har Hello Hotel rullstolsanpassade rum?

Boendet anger att det har stegfria eller tillgänglighetsanpassade faciliteter. Den flaggan är den minst pålitliga för att besvara frågan: ett hotell kan ha den och ändå ha ett steg vid entrén, eller ett badkar istället för en rullstolsanpassad dusch, och det säger inte om det tillgängliga rummet är ledigt på dina datum. Berätta vad du behöver så frågar vi boendet direkt istället för att läsa upp flaggan.

Kan jag checka in sent på Hello Hotel?

Boendet anger att receptionen är bemannad dygnet runt, så en sen ankomst bör vara möjlig. Standard incheckning är från 17:00. Rum släpps ändå efter en deadline på vissa boenden oavsett receptionens öppettider, så berätta din ankomsttid så ser vi till att de håller rummet.

Hur bokar jag Hello Hotel?

Ange dina datum ovan och boka online, eller ring (888) 789-8585 så gör vi det åt dig — inklusive saker som ett bokningsformulär inte klarar, som ett rumskvarter, månadspris eller faktura till din arbetsgivare.

Var ligger Hello Hotel?

14, Eumnae 2-ro, Seosan.

Andra ställen vi bokar i Seosan

Har inget med bokningen ovan att göra. Samma marknad, prissatt på samma sätt, för om denna inte är rätt.

Alla vistelser iSeosan
Seosan Aria HotelSeosan Aria Hotel10.0 · 105 recensionerBenikea hotel seosanBenikea hotel seosan8.7 · 117 recensionerHotel ZIPHotel ZIP8.6 · 23 recensionerSeosan Hotel PostoSeosan Hotel Posto9.5 · 6 recensionerSeosan No25 HotelSeosan No25 Hotel8.5 · 21 recensioner
Vovo HotelCielo HotelmarihotelSeosan Mari HotelDaesan Zaza HotelWhitehouse MotelRambo Drive inSeosan Hotel IrisSeosan Lake Park Just Sleep HotelSeosan Woongdo Story PensionSeosan November HotelBrown Dot Hotel SeosanSeosan Hound HotelHotel 24st PrestigeGyeamgotaekPrima MotelHeo & Jang Hanok HotelModern HotelSeosan Ace Driving Self Check-in MotelSeosan Badasarang Pension TownSeosan BoxSeosan ByeolbamSeosan Cherboug MotelSeosan Chowon ParkSeosan Coolcool Self Check-in Motel

Populära destinationer

  • Hotell i Rome
  • Hotell i London
  • Hotell i Milan
  • Hotell i Athens
  • Hotell i Kissimmee, FL
  • Hotell i Naples
  • Hotell i Dubai
  • Hotell i Buenos Aires
  • Hotell i Sao Paulo
  • Hotell i Istanbul
  • Hotell i Marrakech
  • Hotell i Rio de Janeiro
  • Hotell i Cape Town
  • Hotell i Lisbon
  • Hotell i Florence
  • Hotell i Budapest
  • Hotell i Manila
  • Hotell i Madrid
  • Hotell i Jakarta
  • Hotell i Málaga
  • Hotell i Tokyo
  • Hotell i Kuala Lumpur
  • Hotell i Porto
  • Hotell i Paris
  • Hotell i Ho Chi Minh City
  • Hotell i Florianópolis
  • Hotell i Nairobi
  • Hotell i Osaka
  • Hotell i Vienna
  • Hotell i Palermo
  • Hotell i New Delhi
  • Hotell i Hanoi
  • Hotell i Davenport, FL
  • Hotell i Cairo
  • Hotell i Bucharest
  • Hotell i Seville
  • Hotell i Canggu
  • Hotell i Ubud
  • Hotell i Tbilisi City
  • Hotell i Venice
  • Hotell i Split
  • Hotell i Barcelona
  • Hotell i Bangkok
  • Hotell i Mexico City
  • Hotell i Playa del Carmen
  • Hotell i Marbella
  • Hotell i Panama City Beach, FL
  • Hotell i Tulum
  • Hotell i Prague
  • Hotell i Albufeira
  • Hotell i Seoul
  • Hotell i Catania
  • Hotell i Warsaw
  • Hotell i Kyoto
  • Hotell i Bogotá
  • Hotell i Myrtle Beach, SC
  • Hotell i Belgrade
  • Hotell i Bologna
  • Hotell i Melbourne
  • Hotell i Mar del Plata
  • Djur tillåtna hotell i Rome
  • Med pool hotell i Rome
  • Stegfritt & tillgängligt hotell i Rome
  • Gratis parkering hotell i Rome
  • Djur tillåtna hotell i London
  • Med pool hotell i London
  • Stegfritt & tillgängligt hotell i London
  • Gratis parkering hotell i London
  • Djur tillåtna hotell i Milan
  • Med pool hotell i Milan
  • Stegfritt & tillgängligt hotell i Milan
  • Gratis parkering hotell i Milan
  • Djur tillåtna hotell i Athens
  • Med pool hotell i Athens
  • Stegfritt & tillgängligt hotell i Athens
  • Gratis parkering hotell i Athens
  • Djur tillåtna hotell i Kissimmee, FL
  • Med pool hotell i Kissimmee, FL
  • Stegfritt & tillgängligt hotell i Kissimmee, FL
  • Gratis parkering hotell i Kissimmee, FL
  • Djur tillåtna hotell i Naples
  • Med pool hotell i Naples
  • Stegfritt & tillgängligt hotell i Naples
  • Gratis parkering hotell i Naples
  • Djur tillåtna hotell i Dubai
  • Med pool hotell i Dubai
  • Stegfritt & tillgängligt hotell i Dubai
  • Gratis parkering hotell i Dubai
  • Djur tillåtna hotell i Buenos Aires
  • Med pool hotell i Buenos Aires
  • Stegfritt & tillgängligt hotell i Buenos Aires
  • Gratis parkering hotell i Buenos Aires
  • Djur tillåtna hotell i Sao Paulo
  • Med pool hotell i Sao Paulo
  • Stegfritt & tillgängligt hotell i Sao Paulo
  • Gratis parkering hotell i Sao Paulo
  • Djur tillåtna hotell i Istanbul
  • Med pool hotell i Istanbul
  • Stegfritt & tillgängligt hotell i Istanbul
  • Gratis parkering hotell i Istanbul
  • Hotell i Albania
  • Hotell i Argentina
  • Hotell i Armenia
  • Hotell i Australia
  • Hotell i Austria
  • Hotell i Azerbaijan
  • Hotell i Belgium
  • Hotell i Bosnia and Herzegovina
  • Hotell i Brazil
  • Hotell i Bulgaria
  • Hotell i Canada
  • Hotell i Chile
  • Hotell i China
  • Hotell i Colombia
  • Hotell i Croatia
  • Hotell i the Czech Republic
  • Hotell i the Dominican Republic
  • Hotell i Egypt
  • Hotell i Finland
  • Hotell i France
  • Hotell i Georgia
  • Hotell i Germany
  • Hotell i Ghana
  • Hotell i Greece
  • Hotell i Hungary
  • Hotell i India
  • Hotell i Indonesia
  • Hotell i Israel
  • Hotell i Italy
  • Hotell i Japan

Alla destinationerBoendenHotellbokningarMånads- & veckopriserRumsblock & grupperTillgängliga rumBildkrediter

Hjälp

  • Kontakta oss
  • Hur bokning fungerar
  • Ring (888) 789-8585

Upptäck

  • Boenden
  • Hotellbokningar
  • Månads- & veckopriser
  • Rumsblock & grupper
  • Tillgängliga rum

Villkor och inställningar

  • Användarvillkor
  • Integritetspolicy
  • Avbokningar och återbetalningar
  • Tillgänglighet

Om Callstay

  • Om oss
  • Bildkrediter
© 2026 Callstay. Ett Spotbo, Inc. företag.Priserna är desamma som vid direktbokning.

Fotografier av deras upphovsmän, under licenserna som anges i våra bildkrediter.