Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Barra do Garças

Boenden/Barra do Garças

Espaço Monjolo

Not AvailableRua Alexandra Morgantt Qd A Lt 09, Dermat, Barra do Garças, BrazilVisa på karta

1 / 4
Kontrollerar kvällens pris

Du debiteras inte än

Eller boka via telefon —(888) 789-8585
Högst betyg

Gäster ger högst betyg för location, service och value.

9.444Recensioner
  • Incheckning från 15:00Utcheckning senast 11:00.
  • Exceptionellt lägeGäster ger läget 9.9 av 10, på Rua Alexandra Morgantt Qd A Lt 09, Dermat.

Nyligen renoverat semesterboende i centrala Barra do Garças

Rymligt boende: Med 4 sovrum, 3 badrum och ett fullt utrustat kök erbjuder Espaço Monjolo gott om utrymme för familjer eller grupper.

Utomhusfaciliteter: Njut av lugnet i trädgården och nyttja grillmöjligheterna för en härlig utomhusmåltid.

Bekväm belägenhet: Centralt beläget, med gratis WiFi och privat parkering, ger detta boende enkel tillgång till stadens sevärdheter och Barra do Garças flygplats.

Vad boendet erbjuder

  • WiFi tillgängligt
  • Gratis WiFi
  • Parkering
  • Gratis parkering
  • Icke-rökfria rum
  • Luftkonditionering
  • Terrass
  • Familjerum
  • Trädgård
  • BBQ-anläggningar

Rum

9.4

Högst betyg

Betygsatt 9.4 av 10 av 44 gäster som bott här.

  • Renlighet9.2
  • Service9.6
  • Plats9.9
  • Rum8.6
  • Bekvämligheter9.2
  • Värde9.6
  • Mat & dryck9.2

Gäster nämner

Tranquil environmentHelpful staff
  • CleitonBrazil

    ·augusti 2026·Ensamresenär

    luga limpo e organizado

    muito contato com a natureza , tem rio q passa do lado, atendimento nota 10..

    nada a reclamar

  • MárciaBrazil

    ·augusti 2026·Ensamresenär

    Nota 10 para o atendimento e o espaço, porém pode melhorar o conforto do quarto!

    Coordialidade e disponibilidade da anfitriã foi excelente! O espaço é lindo, em meio a natureza e com o som das águas ao fundo! Higiene e limpeza nota 10!!!

    Entendo que pode melhorar. Assim, algumas sugestões que venham…

  • VanderBrazil

    ·augusti 2026·Ensamresenär

    Ótimo local para descansar.

    Atendimento, muito prestativo.

  • SasaharaBrazil

    ·maj 2026·Ensamresenär

    Lugar excelente 👍🏻

    Ótimo lugar para descansar e apreciar a natureza.🍃

    A anfitriã é uma pessoa maravilhosa, muito simpática.☺️

    Não tenho nada do que reclamar.

  • EduardaBrazil

    ·maj 2026·Ensamresenär

    Tudo, não tenho do que reclamar

  • WaschingtonBrazil

    ·april 2026·Ensamresenär

    Excelente Custo Benefício

    Recepção da dona.

    Quarto pouco arejado, estava parecendo cheiro de tinta.

Recensioner skrivs av gäster som bokat via vår leverantör och bott här, de visas som skrivna och på deras eget språk. Kategoriomdömen är leverantörens tolkning av senaste recensioner, uppdaterad december 2025.

Var du kommer att vara

Rua Alexandra Morgantt Qd A Lt 09, Dermat, Barra do Garças, Brazil

Gäster betygsätter läget 9.9 av 10 – exceptionellt.

Att veta

Avbokning

Varje rum visar sina egna villkor innan du betalar.

De flesta priser kan avbokas kostnadsfritt fram till ett datum som visas på rummet.

Ej återbetalningsbara priser är markerade som sådana.

Husregler

Incheckning från 15:00 till 10:00 PM

Utcheckning senast 11:00

Barn välkomna

Visa mer

Inga husdjur

Rökfria rum finns

Betalning & boende

Betald vid bokning, inte i receptionen.

Priserna inkluderar de skatter och avgifter vi kan läsa av.

Boendet kan ta ett kort vid incheckning för extrasaker.

Visa mer

When traveling with pets, please note that an extra charge of R$ 100,00 per pet, per stay applies. Please note that maximum of pets needed to be requested beforehand.Payment before arrival by bank transfer is required. The property will contact you after you book to provide instructions. This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. Managed by a private host A deposit may be required at the property.

Vad vi skulle kolla åt dig här

  • Om det finns plats för en pickup, en släpvagn eller en skåpbil, inte bara en bil.
  • Om priset ändras för dina datum, och vad det inkluderar.
  • Vad boendet faktiskt tar ut i receptionen utöver priset.

Frågor om Espaço Monjolo

Vilken tid är incheckning och utcheckning på Espaço Monjolo?

Incheckning är från 15:00. Utcheckning är senast 11:00. Om du anländer sent, berätta för oss så ber vi boendet att hålla rummet.

Tillåter Espaço Monjolo husdjur?

Nej — boendet uppger att husdjur inte är tillåtna.

Finns det parkering på Espaço Monjolo?

Parkering finns bland boendets faciliteter. Huruvida det är gratis och om en plats kan reserveras varierar, så vi kontrollerar det mot dina datum istället för att lova det här.

Har Espaço Monjolo Wi-Fi?

Ja – internetuppkoppling finns listad bland boendets faciliteter.

Hur bokar jag Espaço Monjolo?

Ange dina datum ovan och boka online, eller ring (888) 789-8585 så gör vi det åt dig — inklusive saker som ett bokningsformulär inte klarar, som ett rumskvarter, månadspris eller faktura till din arbetsgivare.

Var ligger Espaço Monjolo?

Rua Alexandra Morgantt Qd A Lt 09, Dermat, Barra do Garças.

Andra ställen vi bokar i Barra do Garças

Har inget med bokningen ovan att göra. Samma marknad, prissatt på samma sätt, för om denna inte är rätt.

Alla vistelser iBarra do Garças
ibis Barra do Garçasibis Barra do Garças9.0 · 807 recensionerNosso Lar casa inteira, completa e independenteNosso Lar casa inteira, completa e independente10.0 · 22 recensionerHostel DouradoHostel Dourado8.8 · 63 recensionerAraguaia HotelAraguaia Hotel9.0 · 17 recensionerPousada Sol de verãoPousada Sol de verão8.7 · 6 recensioner
Hotel Pousada TropicalLOCANDA DA SERRA - Aptos Mobiliados e Suítes por TemporadaCasa de Hospedagem São JoãoApartamento Aconchego da Serra AzulPousada Aguas QuentesHotel ColomboCASA DE FÉRIAS IIPousada Sol do AraguaiaCasa de campoHotel Boa ViagemCASA DE FÉRIASHotel ColomboARAGUAIA HOTELCasa Mobiliada ate 10 pessoas 3 QUARTOS Aragarças GoTawfiq's Palace HotelCasa NaturalezaTemporada em família e amigos.Esplanada Palace HotelHilton HotelCasa completa e espaçosaCasa de 2 quartos com piscinaFlat villa garçasHostel Sossego do GarçasHotel Boa ViagemHotel Dois Rios

Populära destinationer

  • Hotell i Rome
  • Hotell i London
  • Hotell i Milan
  • Hotell i Athens
  • Hotell i Kissimmee, FL
  • Hotell i Naples
  • Hotell i Dubai
  • Hotell i Buenos Aires
  • Hotell i Sao Paulo
  • Hotell i Istanbul
  • Hotell i Marrakech
  • Hotell i Rio de Janeiro
  • Hotell i Cape Town
  • Hotell i Lisbon
  • Hotell i Florence
  • Hotell i Budapest
  • Hotell i Manila
  • Hotell i Madrid
  • Hotell i Jakarta
  • Hotell i Málaga
  • Hotell i Tokyo
  • Hotell i Kuala Lumpur
  • Hotell i Porto
  • Hotell i Paris
  • Hotell i Ho Chi Minh City
  • Hotell i Florianópolis
  • Hotell i Nairobi
  • Hotell i Osaka
  • Hotell i Vienna
  • Hotell i Palermo
  • Hotell i New Delhi
  • Hotell i Hanoi
  • Hotell i Davenport, FL
  • Hotell i Cairo
  • Hotell i Bucharest
  • Hotell i Seville
  • Hotell i Canggu
  • Hotell i Ubud
  • Hotell i Tbilisi City
  • Hotell i Venice
  • Hotell i Split
  • Hotell i Barcelona
  • Hotell i Bangkok
  • Hotell i Mexico City
  • Hotell i Playa del Carmen
  • Hotell i Marbella
  • Hotell i Panama City Beach, FL
  • Hotell i Tulum
  • Hotell i Prague
  • Hotell i Albufeira
  • Hotell i Seoul
  • Hotell i Catania
  • Hotell i Warsaw
  • Hotell i Kyoto
  • Hotell i Bogotá
  • Hotell i Myrtle Beach, SC
  • Hotell i Belgrade
  • Hotell i Bologna
  • Hotell i Melbourne
  • Hotell i Mar del Plata
  • Djur tillåtna hotell i Rome
  • Med pool hotell i Rome
  • Stegfritt & tillgängligt hotell i Rome
  • Gratis parkering hotell i Rome
  • Djur tillåtna hotell i London
  • Med pool hotell i London
  • Stegfritt & tillgängligt hotell i London
  • Gratis parkering hotell i London
  • Djur tillåtna hotell i Milan
  • Med pool hotell i Milan
  • Stegfritt & tillgängligt hotell i Milan
  • Gratis parkering hotell i Milan
  • Djur tillåtna hotell i Athens
  • Med pool hotell i Athens
  • Stegfritt & tillgängligt hotell i Athens
  • Gratis parkering hotell i Athens
  • Djur tillåtna hotell i Kissimmee, FL
  • Med pool hotell i Kissimmee, FL
  • Stegfritt & tillgängligt hotell i Kissimmee, FL
  • Gratis parkering hotell i Kissimmee, FL
  • Djur tillåtna hotell i Naples
  • Med pool hotell i Naples
  • Stegfritt & tillgängligt hotell i Naples
  • Gratis parkering hotell i Naples
  • Djur tillåtna hotell i Dubai
  • Med pool hotell i Dubai
  • Stegfritt & tillgängligt hotell i Dubai
  • Gratis parkering hotell i Dubai
  • Djur tillåtna hotell i Buenos Aires
  • Med pool hotell i Buenos Aires
  • Stegfritt & tillgängligt hotell i Buenos Aires
  • Gratis parkering hotell i Buenos Aires
  • Djur tillåtna hotell i Sao Paulo
  • Med pool hotell i Sao Paulo
  • Stegfritt & tillgängligt hotell i Sao Paulo
  • Gratis parkering hotell i Sao Paulo
  • Djur tillåtna hotell i Istanbul
  • Med pool hotell i Istanbul
  • Stegfritt & tillgängligt hotell i Istanbul
  • Gratis parkering hotell i Istanbul
  • Hotell i Albania
  • Hotell i Argentina
  • Hotell i Armenia
  • Hotell i Australia
  • Hotell i Austria
  • Hotell i Azerbaijan
  • Hotell i Belgium
  • Hotell i Bosnia and Herzegovina
  • Hotell i Brazil
  • Hotell i Bulgaria
  • Hotell i Canada
  • Hotell i Chile
  • Hotell i China
  • Hotell i Colombia
  • Hotell i Croatia
  • Hotell i the Czech Republic
  • Hotell i the Dominican Republic
  • Hotell i Egypt
  • Hotell i Finland
  • Hotell i France
  • Hotell i Georgia
  • Hotell i Germany
  • Hotell i Ghana
  • Hotell i Greece
  • Hotell i Hungary
  • Hotell i India
  • Hotell i Indonesia
  • Hotell i Israel
  • Hotell i Italy
  • Hotell i Japan

Alla destinationerBoendenHotellbokningarMånads- & veckopriserRumsblock & grupperTillgängliga rumBildkrediter

Hjälp

  • Kontakta oss
  • Hur bokning fungerar
  • Ring (888) 789-8585

Upptäck

  • Boenden
  • Hotellbokningar
  • Månads- & veckopriser
  • Rumsblock & grupper
  • Tillgängliga rum

Villkor och inställningar

  • Användarvillkor
  • Integritetspolicy
  • Avbokningar och återbetalningar
  • Tillgänglighet

Om Callstay

  • Om oss
  • Bildkrediter
© 2026 Callstay. Ett Spotbo, Inc. företag.Priserna är desamma som vid direktbokning.

Fotografier av deras upphovsmän, under licenserna som anges i våra bildkrediter.