Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Fabriano

Boenden/Fabriano

Ca' Mancio

Lägenheter21 Vicolo Castrica, Fabriano, ItalyVisa på karta

1 / 4
Kontrollerar kvällens pris

Du debiteras inte än

Eller boka via telefon —(888) 789-8585
  • Incheckning från 15:00Utcheckning senast 11:00.

Ca' Mancio, beläget i Fabriano, erbjuder fantastiska vyer över staden, endast 14 km från Grotte di Frasassi. Gästerna kan njuta av gratis WiFi och parkering på plats. Boendet erbjuder bagageförvaring och privat in- och utcheckning.

Lyxiga Bekvämligheter: Vissa enheter har egen ingång, matplats, öppen spis och diskmaskin. Vissa enheter har också ett välutrustat kök med ugn, mikrovågsugn och brödrost.

Underbara Tillval: Utvalda enheter inkluderar en kaffemaskin samt gratis choklad eller kakor för en extra söt känsla.

Koppla av och njut av charmen på Ca' Mancio – boka din vistelse idag!

Vad boendet erbjuder

  • Gratis trådbundet internet
  • Flygplatstransport - hämtning (avgift tillkommer)
  • Flygtransfer - avlämning (tilläggsavgift)
  • Rabatterade priser för parkering utanför hotellet finns tillgängliga.
  • Internetåtkomst
  • Tillgänglig tågstation transfer
  • Ingen tillgänglig tågstation-shuttle
  • Parkering
  • Icke-rökfria rum
  • Bagagerum

Rum

Var du kommer att vara

21 Vicolo Castrica, Fabriano, Italy

Att veta

Avbokning

Varje rum visar sina egna villkor innan du betalar.

De flesta priser kan avbokas kostnadsfritt fram till ett datum som visas på rummet.

Ej återbetalningsbara priser är markerade som sådana.

Husregler

Incheckning från 15:00 till 10:00 PM

Utcheckning senast 11:00

Inga barn

Visa mer

Inga husdjur

Rökfria rum finns

Betalning & boende

Betald vid bokning, inte i receptionen.

Priserna inkluderar de skatter och avgifter vi kan läsa av.

Boendet kan ta ett kort vid incheckning för extrasaker.

Visa mer

This property will not accommodate hen, stag or similar parties. Managed by a private host A deposit may be required at the property.

Vad vi skulle kolla åt dig här

  • Om det finns plats för en pickup, en släpvagn eller en skåpbil, inte bara en bil.
  • Om priset ändras för dina datum, och vad det inkluderar.
  • Vad boendet faktiskt tar ut i receptionen utöver priset.

Frågor om Ca' Mancio

Vilken tid är incheckning och utcheckning på Ca' Mancio?

Incheckning är från 15:00. Utcheckning är senast 11:00. Om du anländer sent, berätta för oss så ber vi boendet att hålla rummet.

Tillåter Ca' Mancio husdjur?

Nej — boendet uppger att husdjur inte är tillåtna.

Finns det parkering på Ca' Mancio?

Parkering finns bland boendets faciliteter. Huruvida det är gratis och om en plats kan reserveras varierar, så vi kontrollerar det mot dina datum istället för att lova det här.

Har Ca' Mancio Wi-Fi?

Ja – internetuppkoppling finns listad bland boendets faciliteter.

Hur bokar jag Ca' Mancio?

Ange dina datum ovan och boka online, eller ring (888) 789-8585 så gör vi det åt dig — inklusive saker som ett bokningsformulär inte klarar, som ett rumskvarter, månadspris eller faktura till din arbetsgivare.

Var ligger Ca' Mancio?

21 Vicolo Castrica, Fabriano.

Gästrecensionskategorier finns inte på denna sida ännu – leverantören ger ett övergripande betyg men inget uppdelat för detta boende, och vi visar hellre inget än hittar på staplarna. Ring (888) 789-8585 och vi läser upp vad boendet säger.

Andra ställen vi bokar i Fabriano

Har inget med bokningen ovan att göra. Samma marknad, prissatt på samma sätt, för om denna inte är rätt.

Alla vistelser iFabriano
Boutique Hotel Residenza la CeramicaBoutique Hotel Residenza la Ceramica9.6 · 390 recensionerB&B La Dimora del CapitanoB&B La Dimora del Capitano9.4 · 555 recensionerLa Castellaia ResortLa Castellaia Resort9.3 · 766 recensionerB&B da BibiB&B da Bibi9.5 · 66 recensionerRooms & Breakfast La FiligranaRooms & Breakfast La Filigrana9.6 · 56 recensioner
B&B VetrallaHotel 2000B&B OllyfarmB&B HOTEL Fabriano JanusHotel Borgo AnticoRooms & Breakfast CentraleVilla Gioia CivitaIl PodestàJanus HotelB&B HOTEL Fabriano JanusVilla MilianiB&B Casa CaporaliAppartamento A casa di TamyB&B L'ArmoniaLa Corte ResidenceLa PortellaAgriturismo Gioie di CampagnaAgriturismo La Vita è BellaLa Mammola Bed&BreakfastB&B Fonte FrescaSERENDIPITY B&bIl Borghetto MedievaleAnalogic tour - San Donatovilla la chiesetta - private pool and Jacuzzi - Borgo CanapegnaIl Borghetto Medievale suite

Populära destinationer

  • Hotell i Rome
  • Hotell i London
  • Hotell i Milan
  • Hotell i Athens
  • Hotell i Kissimmee, FL
  • Hotell i Naples
  • Hotell i Dubai
  • Hotell i Buenos Aires
  • Hotell i Sao Paulo
  • Hotell i Istanbul
  • Hotell i Marrakech
  • Hotell i Rio de Janeiro
  • Hotell i Cape Town
  • Hotell i Lisbon
  • Hotell i Florence
  • Hotell i Budapest
  • Hotell i Manila
  • Hotell i Madrid
  • Hotell i Jakarta
  • Hotell i Málaga
  • Hotell i Tokyo
  • Hotell i Kuala Lumpur
  • Hotell i Porto
  • Hotell i Paris
  • Hotell i Ho Chi Minh City
  • Hotell i Florianópolis
  • Hotell i Nairobi
  • Hotell i Osaka
  • Hotell i Vienna
  • Hotell i Palermo
  • Hotell i New Delhi
  • Hotell i Hanoi
  • Hotell i Davenport, FL
  • Hotell i Cairo
  • Hotell i Bucharest
  • Hotell i Seville
  • Hotell i Canggu
  • Hotell i Ubud
  • Hotell i Tbilisi City
  • Hotell i Venice
  • Hotell i Split
  • Hotell i Barcelona
  • Hotell i Bangkok
  • Hotell i Mexico City
  • Hotell i Playa del Carmen
  • Hotell i Marbella
  • Hotell i Panama City Beach, FL
  • Hotell i Tulum
  • Hotell i Prague
  • Hotell i Albufeira
  • Hotell i Seoul
  • Hotell i Catania
  • Hotell i Warsaw
  • Hotell i Kyoto
  • Hotell i Bogotá
  • Hotell i Myrtle Beach, SC
  • Hotell i Belgrade
  • Hotell i Bologna
  • Hotell i Melbourne
  • Hotell i Mar del Plata
  • Djur tillåtna hotell i Rome
  • Med pool hotell i Rome
  • Stegfritt & tillgängligt hotell i Rome
  • Gratis parkering hotell i Rome
  • Djur tillåtna hotell i London
  • Med pool hotell i London
  • Stegfritt & tillgängligt hotell i London
  • Gratis parkering hotell i London
  • Djur tillåtna hotell i Milan
  • Med pool hotell i Milan
  • Stegfritt & tillgängligt hotell i Milan
  • Gratis parkering hotell i Milan
  • Djur tillåtna hotell i Athens
  • Med pool hotell i Athens
  • Stegfritt & tillgängligt hotell i Athens
  • Gratis parkering hotell i Athens
  • Djur tillåtna hotell i Kissimmee, FL
  • Med pool hotell i Kissimmee, FL
  • Stegfritt & tillgängligt hotell i Kissimmee, FL
  • Gratis parkering hotell i Kissimmee, FL
  • Djur tillåtna hotell i Naples
  • Med pool hotell i Naples
  • Stegfritt & tillgängligt hotell i Naples
  • Gratis parkering hotell i Naples
  • Djur tillåtna hotell i Dubai
  • Med pool hotell i Dubai
  • Stegfritt & tillgängligt hotell i Dubai
  • Gratis parkering hotell i Dubai
  • Djur tillåtna hotell i Buenos Aires
  • Med pool hotell i Buenos Aires
  • Stegfritt & tillgängligt hotell i Buenos Aires
  • Gratis parkering hotell i Buenos Aires
  • Djur tillåtna hotell i Sao Paulo
  • Med pool hotell i Sao Paulo
  • Stegfritt & tillgängligt hotell i Sao Paulo
  • Gratis parkering hotell i Sao Paulo
  • Djur tillåtna hotell i Istanbul
  • Med pool hotell i Istanbul
  • Stegfritt & tillgängligt hotell i Istanbul
  • Gratis parkering hotell i Istanbul
  • Hotell i Albania
  • Hotell i Argentina
  • Hotell i Armenia
  • Hotell i Australia
  • Hotell i Austria
  • Hotell i Azerbaijan
  • Hotell i Belgium
  • Hotell i Bosnia and Herzegovina
  • Hotell i Brazil
  • Hotell i Bulgaria
  • Hotell i Canada
  • Hotell i Chile
  • Hotell i China
  • Hotell i Colombia
  • Hotell i Croatia
  • Hotell i the Czech Republic
  • Hotell i the Dominican Republic
  • Hotell i Egypt
  • Hotell i Finland
  • Hotell i France
  • Hotell i Georgia
  • Hotell i Germany
  • Hotell i Ghana
  • Hotell i Greece
  • Hotell i Hungary
  • Hotell i India
  • Hotell i Indonesia
  • Hotell i Israel
  • Hotell i Italy
  • Hotell i Japan

Alla destinationerBoendenHotellbokningarMånads- & veckopriserRumsblock & grupperTillgängliga rumBildkrediter

Hjälp

  • Kontakta oss
  • Hur bokning fungerar
  • Ring (888) 789-8585

Upptäck

  • Boenden
  • Hotellbokningar
  • Månads- & veckopriser
  • Rumsblock & grupper
  • Tillgängliga rum

Villkor och inställningar

  • Användarvillkor
  • Integritetspolicy
  • Avbokningar och återbetalningar
  • Tillgänglighet

Om Callstay

  • Om oss
  • Bildkrediter
© 2026 Callstay. Ett Spotbo, Inc. företag.Priserna är desamma som vid direktbokning.

Fotografier av deras upphovsmän, under licenserna som anges i våra bildkrediter.