Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Assagao

Boenden/Assagao

Botanique Goa

Gästhu, 4-stjärnigtHouse No 45/1, Swantavaddo, Anjuna Mapusa Road, Assagao, IndiaVisa på karta

1 / 4
Kontrollerar kvällens pris

Du debiteras inte än

Eller boka via telefon —(888) 789-8585
Mycket bra

Gäster ger högst betyg för location, service och rooms.

8.5164Recensioner
  • Incheckning från 13:00Utcheckning senast 11:00.
  • Mycket bra lägeGäster ger läget 8.5 av 10, på House No 45/1, Swantavaddo, Anjuna Mapusa Road.

Lyxigt Boende med Moderna Bekvämligheter

Avskilt Oas med Fridfulla Omgivningar

Avkoppling och Fritid inom Räckhåll

Beläget i Assagao, erbjuder Botanique Goa en lugn tillflyktsort med bekväm tillgång till Chapora Fort och Thivim tågstation. Gästgiveriet har rymliga rum med luftkonditionering, pentry och gratis WiFi. Unna dig avkoppling vid den utomhuspoolen eller koppla av i den frodiga trädgården. För den som söker rekreation erbjuder den egna baren och loungen den perfekta miljön. Varje rum har egen ingång för ökad integritet, och vissa erbjuder även fantastisk utsikt över poolen. Med uppmärksam service och ett bekvämt läge är Botanique Goa din idealiska destination för en minnesvärd vistelse. Boka nu för en härlig tillflykt.

Vad boendet erbjuder

  • WiFi tillgängligt
  • Gratis WiFi
  • Parkering
  • Gratis parkering
  • Icke-rökfria rum
  • Luftkonditionering
  • Swimming pool (Badhus)
  • Terrass
  • Familjerum
  • Trädgård

Rum

8.5

Mycket bra

Betygsatt 8.5 av 10 av 164 gäster som bott här.

  • Renlighet7.6
  • Service8.4
  • Plats8.5
  • Rum8.0
  • Bekvämligheter7.3
  • Värde6.9
  • Mat & dryck7.6

Gäster nämner

Great locationFriendly staffComfortable rooms
  • AnilUnited Arab Emirates

    ·maj 2025

    Superb

    the staff and faclilities

  • AslamIndia

    ·maj 2025

    It was very disappinting

    No care taker. Network issue with phone. No breakfast was available even though it was included in the rates...I had to order it from Zomato and spent 600 extra for breakfast. Disappointed.

    Nothing tell more...Swimming…

  • PiruthviIndia

    ·april 2025

    Exceptional

  • SiddharthIndia

    ·mars 2025

    Superb

    Location is very good. Pool is exceptional. Avinash is the best host.

  • MajumdarIndia

    ·mars 2025

    comfortable stay

    The room was very comfortable and clean - the little sitting room and dining area were great. The location in a quiet part of the village with the trees is nice.

    The location while wonderful with its greenery is a bit…

  • MaxNL

    ·januari 2025

    Amazing relaxing place with a super friendly and helpful host

    De lieve host

Recensioner skrivs av gäster som bokat via vår leverantör och bott här, de visas som skrivna och på deras eget språk. Kategoriomdömen är leverantörens tolkning av senaste recensioner, uppdaterad juni 2025.

Var du kommer att vara

House No 45/1, Swantavaddo, Anjuna Mapusa Road, Assagao, India

Gäster betygsätter läget 8.5 av 10 – mycket bra.

Att veta

Avbokning

Varje rum visar sina egna villkor innan du betalar.

De flesta priser kan avbokas kostnadsfritt fram till ett datum som visas på rummet.

Ej återbetalningsbara priser är markerade som sådana.

Husregler

Incheckning från 13:00 till 08:00 PM

Utcheckning senast 11:00

Barn välkomna

Visa mer

Inga husdjur

Rökfria rum finns

Betalning & boende

Betald vid bokning, inte i receptionen.

Priserna inkluderar de skatter och avgifter vi kan läsa av.

Boendet kan ta ett kort vid incheckning för extrasaker.

Visa mer

A deposit may be required at the property.

Vad vi skulle kolla åt dig här

  • Husdjursavgiften och eventuell storleksbegränsning, vilket är där dessa bokningar vanligtvis går isär.
  • Om det finns plats för en pickup, en släpvagn eller en skåpbil, inte bara en bil.
  • Om priset ändras för dina datum, och vad det inkluderar.
  • Vad boendet faktiskt tar ut i receptionen utöver priset.

Frågor om Botanique Goa

Vilken tid är incheckning och utcheckning på Botanique Goa?

Incheckning är från 13:00. Utcheckning är senast 11:00. Om du anländer sent, berätta för oss så ber vi boendet att hålla rummet.

Tillåter Botanique Goa husdjur?

Nej — boendet uppger att husdjur inte är tillåtna.

Finns det parkering på Botanique Goa?

Parkering finns bland boendets faciliteter. Huruvida det är gratis och om en plats kan reserveras varierar, så vi kontrollerar det mot dina datum istället för att lova det här.

Har Botanique Goa en pool?

Ja — en pool finns bland boendets faciliteter. Säsongsstängningar är vanliga, så vi bekräftar att den är öppen för dina datum.

Har Botanique Goa Wi-Fi?

Ja – internetuppkoppling finns listad bland boendets faciliteter.

Hur bokar jag Botanique Goa?

Ange dina datum ovan och boka online, eller ring (888) 789-8585 så gör vi det åt dig — inklusive saker som ett bokningsformulär inte klarar, som ett rumskvarter, månadspris eller faktura till din arbetsgivare.

Var ligger Botanique Goa?

House No 45/1, Swantavaddo, Anjuna Mapusa Road, Assagao.

Andra ställen vi bokar i Assagao

Har inget med bokningen ovan att göra. Samma marknad, prissatt på samma sätt, för om denna inte är rätt.

Alla vistelser iAssagao
ELIVAAS 3 BHK with Pvt Pool in Assagao -Montforte AyadaELIVAAS 3 BHK with Pvt Pool in Assagao -Montforte Ayada9.5 · 8 recensionerBhoomika ResortBhoomika ResortHigh FiveHigh FiveUnseen Boutique HotelUnseen Boutique HotelMojigao - Eco ResortMojigao - Eco Resort9.5 · 366 recensioner
La Zamora by The Blue Kite - 3BHK Villas near Vagator & Anjuna Beach with Private Pool, Garden, Terrace & SecurityThor Villa, 5BHK-Private Pool-Cook-CaretakerBlue Jay Guest houseThe Hosteller Bam Goa, AssagaoNistula - Luxury Villas and ApartmentsEl Rocio by The Blue Kite - 2BHK Apartments in Assagao with Common pool, Free Parking, 8 min away from Vagator BeachNamaste Jungle - A Boutique HomestayHotel Assagao GrandStayVista at A Portuguese Tale - Pool, Bar & BBQLa Soria by The Blue Kite - Premium 2 BHK Villas in Assagao with Private Pool, Kitchen, Garden & SecurityAssagao Bay by the Rose NomadNistula Luxury Villa with Private Pool in AssagaoRajkamal Suites at VagatorMojigao Eco Resort3 Bedroom villa with Private Pool in North GoaThe Project Cafe GoaMaravilha a boutique stayLa Pasado by The Blue Kite - 4BHK Standalone Villa in Assagao with Big Pvt Pool, Bathtub, Caretaker & SecurityLa Verona by The Blue Kite - 2 & 3 BHK Villas in Assagao with Private Pool, Garden, Caretaker, Kitchen & Security3bhk Portuguese-style Villa w Pool Casa Aloma3BR Villa with Pool in Assagao, North GoaAmã Stays & Trails 70 Vale, GoaA Perfect Home Stay In GoaAquaVista Assagao ResidencyAskava Homestays

Populära destinationer

  • Hotell i Rome
  • Hotell i London
  • Hotell i Milan
  • Hotell i Athens
  • Hotell i Kissimmee, FL
  • Hotell i Naples
  • Hotell i Dubai
  • Hotell i Buenos Aires
  • Hotell i Sao Paulo
  • Hotell i Istanbul
  • Hotell i Marrakech
  • Hotell i Rio de Janeiro
  • Hotell i Cape Town
  • Hotell i Lisbon
  • Hotell i Florence
  • Hotell i Budapest
  • Hotell i Manila
  • Hotell i Madrid
  • Hotell i Jakarta
  • Hotell i Málaga
  • Hotell i Tokyo
  • Hotell i Kuala Lumpur
  • Hotell i Porto
  • Hotell i Paris
  • Hotell i Ho Chi Minh City
  • Hotell i Florianópolis
  • Hotell i Nairobi
  • Hotell i Osaka
  • Hotell i Vienna
  • Hotell i Palermo
  • Hotell i New Delhi
  • Hotell i Hanoi
  • Hotell i Davenport, FL
  • Hotell i Cairo
  • Hotell i Bucharest
  • Hotell i Seville
  • Hotell i Canggu
  • Hotell i Ubud
  • Hotell i Tbilisi City
  • Hotell i Venice
  • Hotell i Split
  • Hotell i Barcelona
  • Hotell i Bangkok
  • Hotell i Mexico City
  • Hotell i Playa del Carmen
  • Hotell i Marbella
  • Hotell i Panama City Beach, FL
  • Hotell i Tulum
  • Hotell i Prague
  • Hotell i Albufeira
  • Hotell i Seoul
  • Hotell i Catania
  • Hotell i Warsaw
  • Hotell i Kyoto
  • Hotell i Bogotá
  • Hotell i Myrtle Beach, SC
  • Hotell i Belgrade
  • Hotell i Bologna
  • Hotell i Melbourne
  • Hotell i Mar del Plata
  • Djur tillåtna hotell i Rome
  • Med pool hotell i Rome
  • Stegfritt & tillgängligt hotell i Rome
  • Gratis parkering hotell i Rome
  • Djur tillåtna hotell i London
  • Med pool hotell i London
  • Stegfritt & tillgängligt hotell i London
  • Gratis parkering hotell i London
  • Djur tillåtna hotell i Milan
  • Med pool hotell i Milan
  • Stegfritt & tillgängligt hotell i Milan
  • Gratis parkering hotell i Milan
  • Djur tillåtna hotell i Athens
  • Med pool hotell i Athens
  • Stegfritt & tillgängligt hotell i Athens
  • Gratis parkering hotell i Athens
  • Djur tillåtna hotell i Kissimmee, FL
  • Med pool hotell i Kissimmee, FL
  • Stegfritt & tillgängligt hotell i Kissimmee, FL
  • Gratis parkering hotell i Kissimmee, FL
  • Djur tillåtna hotell i Naples
  • Med pool hotell i Naples
  • Stegfritt & tillgängligt hotell i Naples
  • Gratis parkering hotell i Naples
  • Djur tillåtna hotell i Dubai
  • Med pool hotell i Dubai
  • Stegfritt & tillgängligt hotell i Dubai
  • Gratis parkering hotell i Dubai
  • Djur tillåtna hotell i Buenos Aires
  • Med pool hotell i Buenos Aires
  • Stegfritt & tillgängligt hotell i Buenos Aires
  • Gratis parkering hotell i Buenos Aires
  • Djur tillåtna hotell i Sao Paulo
  • Med pool hotell i Sao Paulo
  • Stegfritt & tillgängligt hotell i Sao Paulo
  • Gratis parkering hotell i Sao Paulo
  • Djur tillåtna hotell i Istanbul
  • Med pool hotell i Istanbul
  • Stegfritt & tillgängligt hotell i Istanbul
  • Gratis parkering hotell i Istanbul
  • Hotell i Albania
  • Hotell i Argentina
  • Hotell i Armenia
  • Hotell i Australia
  • Hotell i Austria
  • Hotell i Azerbaijan
  • Hotell i Belgium
  • Hotell i Bosnia and Herzegovina
  • Hotell i Brazil
  • Hotell i Bulgaria
  • Hotell i Canada
  • Hotell i Chile
  • Hotell i China
  • Hotell i Colombia
  • Hotell i Croatia
  • Hotell i the Czech Republic
  • Hotell i the Dominican Republic
  • Hotell i Egypt
  • Hotell i Finland
  • Hotell i France
  • Hotell i Georgia
  • Hotell i Germany
  • Hotell i Ghana
  • Hotell i Greece
  • Hotell i Hungary
  • Hotell i India
  • Hotell i Indonesia
  • Hotell i Israel
  • Hotell i Italy
  • Hotell i Japan

Alla destinationerBoendenHotellbokningarMånads- & veckopriserRumsblock & grupperTillgängliga rumBildkrediter

Hjälp

  • Kontakta oss
  • Hur bokning fungerar
  • Ring (888) 789-8585

Upptäck

  • Boenden
  • Hotellbokningar
  • Månads- & veckopriser
  • Rumsblock & grupper
  • Tillgängliga rum

Villkor och inställningar

  • Användarvillkor
  • Integritetspolicy
  • Avbokningar och återbetalningar
  • Tillgänglighet

Om Callstay

  • Om oss
  • Bildkrediter
© 2026 Callstay. Ett Spotbo, Inc. företag.Priserna är desamma som vid direktbokning.

Fotografier av deras upphovsmän, under licenserna som anges i våra bildkrediter.