Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Sunriver, OR

Miesta na pobyt/Sunriver, OR

Tamarack - Unit 8

Not Available, 4-hviezdičkový57535 Tamarack Lane, Sunriver, OR, United StatesZobraziť na mape

1 / 2
Kontrolujem cenu na dnes večer

Zatiaľ vám nebude účtovaná žiadna platba

Alebo si ho rezervujte telefonicky —(888) 789-8585
  • Check-in od 16:30Check-out do 10:30.

Luxusný rekreačný dom v Sunriveri

Moderné vybavenie: Tamarack - Jednotka 8 ponúka plne vybavenú kuchyňu, plochú obrazovku a útulný krb, čo zaručuje dokonalú kombináciu pohodlia a praktickosti počas vášho pobytu.

Vonkajšie priestory: Užite si čerstvý vzduch na terase alebo balkóne, vyberte sa na prechádzku do blízkych parkov ako Drake Park a Hollinshead Park, alebo sa relaxujte v pokojnom prostredí bez fajčenia.

Pohodlná lokalita: Iba 51 km od Letiska Redmond, tento priestranný rekreačný dom so 3 spálňami ponúka jednoduchý prístup k miestnym atrakciám, pričom poskytuje pokojnú útočisko.

Čo toto miesto ponúka

  • Recepcia (obmedzené hodiny)
  • Bezplatný káblový internet
  • Samoobslužné parkovanie (s poplatkom)
  • K dispozícii sú zľavnené sadzby na parkovanie mimo areálu.
  • Internetové pripojenie
  • Cvičná/plavecká bazén
  • Plávanie v blízkosti
  • Parkovanie
  • Bazén
  • Terasa

Izby

Kde budete

57535 Tamarack Lane, Sunriver, OR, United States

Čo treba vedieť

Storno

Každá izba zobrazuje vlastné podmienky pred platbou.

Väčšinu cien je možné bezplatne stornovať do dátumu uvedeného pri izbe.

Neodvolateľné sadzby sú označené ako také.

Domový poriadok

Check-in od 16:30 do 11:00 PM

Check-out do 10:30

Deti vítané

Zobraziť viac

Domáce zvieratá povolené na požiadanie; môžu sa účtovať poplatky.

Parkovanie. Bezplatné súkromné parkovanie je k dispozícii priamo na mieste (nie je potrebná rezervácia).

Internet. WiFi je dostupné vo všetkých priestoroch a je bezplatné.

Politika detí a prísteliek. Deti všetkých vekových kategórií sú vítané. Deti vo veku až 17 rokov vrátane majú nárok na bezplatný pobyt, ak využívajú existujúcu posteľ. Neboli pridané žiadne detské postieľky. Neboli pridané žiadne prídavné postele.

Domáce zvieratá. Domáce zvieratá sú povolené. Môžu sa uplatniť poplatky.

Platba a ubytovanie

Platí sa pri rezervácii, nie na recepcii.

Sadzby zahŕňajú dane a poplatky, ktoré vieme prečítať.

Ubytovanie môže pri check-ine zobrať kartu na vedľajšie výdavky.

Zobraziť viac

Guests are required to show a photo identification and credit card upon check-in. Please note that all Special Requests are subject to availability and additional charges may apply. This property will not accommodate hen, stag or similar parties. Guests under the age of 25 can only check in with a parent or official guardian. Guests will receive a rental agreement which must be signed and returned to the property prior to arrival. If the agreement is not received, the guest should contact the property management company at the number on the booking confirmation.

Čo by sme za vás tu skontrolovali

  • Poplatok za domáceho maznáčika a akýkoľvek limit veľkosti, čo je miesto, kde tieto rezervácie zvyčajne zlyhávajú.
  • Či je miesto pre pickup, príves alebo dodávku, nielen pre auto.
  • Či sa cena mení pre vaše termíny a čo zahŕňa.
  • Čo si ubytovacie zariadenie účtuje na recepcii navyše k cene.

Otázky o Tamarack - Unit 8

Aký je čas príchodu a odchodu v Tamarack - Unit 8?

Check-in je od 16:30. Check-out je do 10:30. Ak prichádzate neskoro, dajte nám vedieť a požiadame ubytovanie, aby izbu podržalo.

Povoľuje Tamarack - Unit 8 domáce zvieratá?

Áno – ubytovacie zariadenie uvádza, že domáce miláčiky sú povolené. Veľkosť, počet a poplatok stanovuje zariadenie, nie my, takže povedzte, že so sebou beriete domáceho miláčika pri rezervácii a my potvrdíme podmienky pred akýmkoľvek účtovaním.

Je v Tamarack - Unit 8 parkovanie?

Parkovanie je uvedené medzi zariadeniami nehnuteľnosti. Či je bezplatné a či je možné rezervovať miesto, sa líši, preto to kontrolujeme podľa vašich dátumov, namiesto aby sme to tu sľubili.

Má Tamarack - Unit 8 bazén?

Áno – bazén je uvedený medzi zariadeniami nehnuteľnosti. Sezónné uzávery sú bežné, takže potvrdíme, že je otvorený na vaše dátumy.

Má Tamarack - Unit 8 Wi-Fi?

Áno – prístup na internet je uvedený medzi vybavením ubytovacieho zariadenia.

Ako si rezerujem Tamarack - Unit 8?

Zadajte svoje dátumy vyššie a rezervujte online, alebo zavolajte na (888) 789-8585 a my to urobíme za vás – vrátane vecí, ktoré rezervačný formulár nezvládne, ako je blok izieb, mesačná sadzba alebo faktúra pre vášho zamestnávateľa.

Kde je Tamarack - Unit 8?

57535 Tamarack Lane, Sunriver, OR.

Kategórie recenzií hostí na tejto stránke zatiaľ nie sú – dodávateľ uvádza celkové hodnotenie, ale bez rozpisovania pre toto ubytovanie, a radšej nič neukazujeme, ako by sme mali vymýšľať stĺpce. Zavolať (888) 789-8585 a prečítame vám, čo hovorí ubytovanie.

Iné miesta, ktoré rezervujeme v Sunriver

Nesúvisí s rezerváciou vyššie. Rovnaký trh, rovnako cenený, pre prípad, že tento nie je ten pravý.

Všetky pobyty vSunriver, OR
Sunriver ResortSunriver Resort9.0 · 410 recenziíThe Pines at SunriverThe Pines at Sunriver8.9 · 248 recenziíPine Mountain - Unit 13Pine Mountain - Unit 138.9 · 13 recenziíRager Mountain - Unit 10Rager Mountain - Unit 109.5 · 6 recenziíPole House - Unit 1Pole House - Unit 19.3 · 6 recenzií
Wallowa 210 Tan Oak6 Otter2 KilldeerEast Butte - Unit 191 Colonial3 SpyglassSablerock 1Red Cedar - Unit 301 Shagbark22 Rogue2 Quail2 Sarazen3 Tumalo7 Cedar9 HoodooEaglewood - Unit 8Quelah Condo - Unit 19Sunriver Red Fir RetreatAbbot House - Unit 8Klamath - Unit 19Quelah Lane - Unit 10Great Kitchen, AC, SHARC Access, Hot Tub, Bring Pet!Quartz Mountain - Unit 16 Lynx Sunriver

Obľúbené destinácie

  • Hotely vRome
  • Hotely vLondon
  • Hotely vMilan
  • Hotely vAthens
  • Hotely vKissimmee, FL
  • Hotely vNaples
  • Hotely vDubai
  • Hotely vBuenos Aires
  • Hotely vSao Paulo
  • Hotely vIstanbul
  • Hotely vMarrakech
  • Hotely vRio de Janeiro
  • Hotely vCape Town
  • Hotely vLisbon
  • Hotely vFlorence
  • Hotely vBudapest
  • Hotely vManila
  • Hotely vMadrid
  • Hotely vJakarta
  • Hotely vMálaga
  • Hotely vTokyo
  • Hotely vKuala Lumpur
  • Hotely vPorto
  • Hotely vParis
  • Hotely vHo Chi Minh City
  • Hotely vFlorianópolis
  • Hotely vNairobi
  • Hotely vOsaka
  • Hotely vVienna
  • Hotely vPalermo
  • Hotely vNew Delhi
  • Hotely vHanoi
  • Hotely vDavenport, FL
  • Hotely vCairo
  • Hotely vBucharest
  • Hotely vSeville
  • Hotely vCanggu
  • Hotely vUbud
  • Hotely vTbilisi City
  • Hotely vVenice
  • Hotely vSplit
  • Hotely vBarcelona
  • Hotely vBangkok
  • Hotely vMexico City
  • Hotely vPlaya del Carmen
  • Hotely vMarbella
  • Hotely vPanama City Beach, FL
  • Hotely vTulum
  • Hotely vPrague
  • Hotely vAlbufeira
  • Hotely vSeoul
  • Hotely vCatania
  • Hotely vWarsaw
  • Hotely vKyoto
  • Hotely vBogotá
  • Hotely vMyrtle Beach, SC
  • Hotely vBelgrade
  • Hotely vBologna
  • Hotely vMelbourne
  • Hotely vMar del Plata
  • Vhodné pre domáce zvieratá hotely v Rome
  • S bazénom hotely v Rome
  • Bez schodov a bezbariérový hotely v Rome
  • Bezplatné parkovanie hotely v Rome
  • Vhodné pre domáce zvieratá hotely v London
  • S bazénom hotely v London
  • Bez schodov a bezbariérový hotely v London
  • Bezplatné parkovanie hotely v London
  • Vhodné pre domáce zvieratá hotely v Milan
  • S bazénom hotely v Milan
  • Bez schodov a bezbariérový hotely v Milan
  • Bezplatné parkovanie hotely v Milan
  • Vhodné pre domáce zvieratá hotely v Athens
  • S bazénom hotely v Athens
  • Bez schodov a bezbariérový hotely v Athens
  • Bezplatné parkovanie hotely v Athens
  • Vhodné pre domáce zvieratá hotely v Kissimmee, FL
  • S bazénom hotely v Kissimmee, FL
  • Bez schodov a bezbariérový hotely v Kissimmee, FL
  • Bezplatné parkovanie hotely v Kissimmee, FL
  • Vhodné pre domáce zvieratá hotely v Naples
  • S bazénom hotely v Naples
  • Bez schodov a bezbariérový hotely v Naples
  • Bezplatné parkovanie hotely v Naples
  • Vhodné pre domáce zvieratá hotely v Dubai
  • S bazénom hotely v Dubai
  • Bez schodov a bezbariérový hotely v Dubai
  • Bezplatné parkovanie hotely v Dubai
  • Vhodné pre domáce zvieratá hotely v Buenos Aires
  • S bazénom hotely v Buenos Aires
  • Bez schodov a bezbariérový hotely v Buenos Aires
  • Bezplatné parkovanie hotely v Buenos Aires
  • Vhodné pre domáce zvieratá hotely v Sao Paulo
  • S bazénom hotely v Sao Paulo
  • Bez schodov a bezbariérový hotely v Sao Paulo
  • Bezplatné parkovanie hotely v Sao Paulo
  • Vhodné pre domáce zvieratá hotely v Istanbul
  • S bazénom hotely v Istanbul
  • Bez schodov a bezbariérový hotely v Istanbul
  • Bezplatné parkovanie hotely v Istanbul
  • Hotely vAlbania
  • Hotely vArgentina
  • Hotely vArmenia
  • Hotely vAustralia
  • Hotely vAustria
  • Hotely vAzerbaijan
  • Hotely vBelgium
  • Hotely vBosnia and Herzegovina
  • Hotely vBrazil
  • Hotely vBulgaria
  • Hotely vCanada
  • Hotely vChile
  • Hotely vChina
  • Hotely vColombia
  • Hotely vCroatia
  • Hotely vthe Czech Republic
  • Hotely vthe Dominican Republic
  • Hotely vEgypt
  • Hotely vFinland
  • Hotely vFrance
  • Hotely vGeorgia
  • Hotely vGermany
  • Hotely vGhana
  • Hotely vGreece
  • Hotely vHungary
  • Hotely vIndia
  • Hotely vIndonesia
  • Hotely vIsrael
  • Hotely vItaly
  • Hotely vJapan

Všetky destinácieUbytovanieHotelové rezervácieMesačné a týždenné sadzbyBloky izieb a skupinyBezbariérové izbyZdroje obrázkov

Pomoc

  • Kontaktujte nás
  • Ako funguje rezervácia
  • Volajte (888) 789-8585

Objaviť

  • Ubytovanie
  • Hotelové rezervácie
  • Mesačné a týždenné sadzby
  • Bloky izieb a skupiny
  • Bezbariérové izby

Podmienky a nastavenia

  • Zmluvné podmienky
  • Zásady ochrany súkromia
  • Storno a vrátenie peňazí
  • Prístupnosť

O Callstay

  • O nás
  • Zdroje obrázkov
© 2026 Callstay. Spoločnosť Spotbo, Inc..Ceny sú rovnaké ako pri priamom rezervovaní.

Fotografie od ich autorov, pod licenciami uvedenými v našich zdroje obrázkov.