Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Flensburg

Miesta na pobyt/Flensburg

Hostel Flensburg

Hostel/ubytovanie pre turistovZur Exe 23, Flensburg, GermanyZobraziť na mape

1 / 4
Kontrolujem cenu na dnes večer

Zatiaľ vám nebude účtovaná žiadna platba

Alebo si ho rezervujte telefonicky —(888) 789-8585

6.5 · príjemný75 recenzií

  • Check-in od 16:00Check-out do 11:00.

Výhľady z Terasy a Záhrady Užite si nádherné výhľady z terasy a záhrady počas vášho pobytu v Hosteli Flensburg.

Pohodlné Vybavenie Využite bezdrôtový prístup na internet, asistenciu pri organizácii výletov, grily na barbecue a potraviny priamo v areáli.

Pohodlné Izby Ubytujte sa v jednej z 25 izieb, ktoré ponúkajú balkóny, ploché televízory a bezplatné Wi-Fi.

Z pobytu v Hosteli Flensburg vo Flensburgu sa ponorte do kúzla mesta a budete len pár minút od miestnych atrakcií. Rezervujte si teraz nezabudnuteľný pobyt!

Čo toto miesto ponúka

  • bankomat/banking
  • Požičovne bicyklov v blízkosti
  • Turistické/dopravné chodníky v blízkosti
  • Recepcia (obmedzené hodiny)
  • Nefajčiarsky objekt
  • Potraviny/obchod s potravinami
  • Asistencia pri rezervácii výletov/lístkov
  • Samoobslužné parkovanie (s poplatkom)
  • Dlhodobé parkovanie (príplatok)
  • Upratovanie na požiadanie

Izby

6.5

príjemný

Hodnotené 6.5 z 10 od 75 hostí, ktorí tu bývali.

  • Phetcharat

    ·marec 2023

    Netter unkomplizierter Empfang. Das Zimmer war groß genug für uns 5. Die Einrichtung war sauber und spannend für unsere Kinder.

  • Maja Louise

    ·október 2021

    Fint til prisen

    Det var ingen luksus. Slidte bygninger og mange langtidsbeboere som “fyldte” en del i fællesarealerne. Værelset og badeværelset var slidte og umoderne. Til gengæld var det rent, sengene var komfortable, sengetøjet var…

  • Thomas

    ·jún 2021

    Internetdækningen i værelse 14 var meget ringe - min computer kunne lige hænge på - min iPhone slet ikke. Gik jeg ud på verandaen eller ned til Grillen var det bedre end på værelset.

  • Verified traveler

    ·október 2020

    Cheap and OK stay

    We used it to stay over on our travel only for one night. The room was not so clean and there came a lot of noise from the corridor. You pay for what you get!

  • A.H.

    ·august 2020

    Für meine 4-tägige Flensburg-Sightseeingtour war die Unterkunft als Schlafmöglichkeit völlig in Ordnung. Die Zimmer sind sehr einfach, aber ausreichend eingerichtet. Hier und da wären ein paar (Schönheits-)Reparaturen…

  • Verified traveler

    ·júl 2020

    Bynær, men vær obs på ekstra gebyrer

    Vær opmærksom på at de priser for ekstra services, som er oplyst på hotels.com ikke er rigtige.

    Hund koster 10 eur og ikke 5

    Sengelinned koster 4.5 eur og ikke 3 (man må ikke selv medbringe, som der ellers står)

    Parkeing…

Recenzie sú napísané hosťami, ktorí si rezervovali cez nášho dodávateľa a bývali, zobrazené tak, ako boli napísané a v ich vlastnom jazyku. Hodnotenia kategórií sú čítaním dodávateľa z nedávnych recenzií.

Kde budete

Zur Exe 23, Flensburg, Germany

Čo treba vedieť

Storno

Každá izba zobrazuje vlastné podmienky pred platbou.

Väčšinu cien je možné bezplatne stornovať do dátumu uvedeného pri izbe.

Neodvolateľné sadzby sú označené ako také.

Domový poriadok

Check-in od 16:00 do 08:30 PM

Check-out do 11:00

Bez detí

Zobraziť viac

Domáce zvieratá povolené na požiadanie; môžu sa účtovať poplatky.

Fajčenie zakázané v celom ubytovaní

Certifikácie udržateľnosti. Majetok potvrdzuje, že zavádza opatrenia na zabezpečenie bezpečnosti hostí.

Domáce zvieratá. Služobné zvieratá sú oslobodené od poplatkov a obmedzení.

Deti a prístelky. Žiadne prístelky/extra postele nie sú k dispozícii.

Všeobecné. Hosťom je k dispozícii bezplatný dezinfekčný prostriedok na ruky.

Všeobecné. Rúška sú k dispozícii pre hostí.

Typ hostí. Len pre nevyhnutné pracovné sily - NIE

Prístupnosť. Žiadne výťahy

Všeobecné. Uteráky a posteľná bielizeň sa perú pri teplote minimálne 60°C/140°F.

Všeobecné. Zamestnanci nosia osobné ochranné prostriedky

Domáce zvieratá. Povolené domáce zvieratá

Všeobecné. Služby stravovania boli upravené s cieľom zvýšiť bezpečnosť.

Všeobecné. Majetok je dezinfikovaný.

Všeobecné. Sú prijaté opatrenia na dodržiavanie sociálneho odstupu.

Všeobecné. Profesionálny správca nehnuteľnosti

Všeobecné. Ochranný odev je hosťom k dispozícii.

Certifikácie udržateľnosti. Ubytovanie potvrdzuje, že zavádza zlepšené opatrenia na čistenie.

Všeobecné. Povrchy, ktoré sa často dotýkajú, sa čistia dezinfekčnými prostriedkami.

Domáce zvieratá. Maximálny počet domácich miláčikov na izbu: 1

Všeobecné. Ochranné bariéry medzi hosťami a personálom v hlavných kontaktných oblastiach

Domáce zvieratá. Povolené sú len psy.

Domáce zvieratá. Je povolený vstup so služobnými zvieratami.

Všeobecné. Na území hotela sú rúška povinné.

Platba a ubytovanie

Platí sa pri rezervácii, nie na recepcii.

Sadzby zahŕňajú dane a poplatky, ktoré vieme prečítať.

Ubytovanie môže pri check-ine zobrať kartu na vedľajšie výdavky.

Zobraziť viac

* Guests can arrange to bring pets by contacting the property directly, using the contact information on the booking confirmation (surcharges apply and can be found in the Fees section). A deposit may be required at the property.

Čo by sme za vás tu skontrolovali

  • Či je miesto pre pickup, príves alebo dodávku, nielen pre auto.
  • Či sa cena mení pre vaše termíny a čo zahŕňa.
  • Čo si ubytovacie zariadenie účtuje na recepcii navyše k cene.

Otázky o Hostel Flensburg

Aký je čas príchodu a odchodu v Hostel Flensburg?

Check-in je od 16:00. Check-out je do 11:00. Ak prichádzate neskoro, dajte nám vedieť a požiadame ubytovanie, aby izbu podržalo.

Povoľuje Hostel Flensburg domáce zvieratá?

Áno – ubytovacie zariadenie uvádza, že domáce miláčiky sú povolené. Veľkosť, počet a poplatok stanovuje zariadenie, nie my, takže povedzte, že so sebou beriete domáceho miláčika pri rezervácii a my potvrdíme podmienky pred akýmkoľvek účtovaním.

Je v Hostel Flensburg parkovanie?

Parkovanie je uvedené medzi zariadeniami nehnuteľnosti. Či je bezplatné a či je možné rezervovať miesto, sa líši, preto to kontrolujeme podľa vašich dátumov, namiesto aby sme to tu sľubili.

Ako si rezerujem Hostel Flensburg?

Zadajte svoje dátumy vyššie a rezervujte online, alebo zavolajte na (888) 789-8585 a my to urobíme za vás – vrátane vecí, ktoré rezervačný formulár nezvládne, ako je blok izieb, mesačná sadzba alebo faktúra pre vášho zamestnávateľa.

Kde je Hostel Flensburg?

Zur Exe 23, Flensburg.

Iné miesta, ktoré rezervujeme v Flensburg

Nesúvisí s rezerváciou vyššie. Rovnaký trh, rovnako cenený, pre prípad, že tento nie je ten pravý.

Všetky pobyty vFlensburg
Das JamesDas James9.5 · 1335 recenziíHotel Hafen FlensburgHotel Hafen Flensburg9.1 · 656 recenziíHafenblick vom KapitänshausHafenblick vom Kapitänshaus9.6 · 81 recenziíSeemannsheim Hostel FlensburgSeemannsheim Hostel Flensburg9.0 · 1440 recenziíAlte Käserei FerienwohnungenAlte Käserei Ferienwohnungen9.0 · 565 recenzií
Das Gelbe Haus - Drei besondere FerienwohnungenFerienwohnung "Am Nordertor"Boutiquehotel PETUHHotel Flensburg AkademieGästehaus Flensburg EngelsbyFerienwohnung Seestern in Flensburg, SonwikLimehome Flensburg HolmSchiffbrückeFerienwohnung Fördepanorama in Flensburg, SonwikFerienhaus Grosse 73, FlensburgKomfort-Ferienwohnung mit Ostseeblick ,EntspannungStadtvilla mit HafenpanoramaHaus SchlafgemachHotel Alte Post FlensburgMaxbedGästehaus LavendelMöwe WilliFerienwohnung Strandmuschel in Flensburg, SonwikSchwalbennestNordic Living - 90m² im nordisch modernen StilHotel Xenia FlensburgHotel WasserslebenFlensburg Zentrum 69 02Flensburg Ferienwohnungen Apartment 1Immenhof

Obľúbené destinácie

  • Hotely vRome
  • Hotely vLondon
  • Hotely vMilan
  • Hotely vAthens
  • Hotely vKissimmee, FL
  • Hotely vNaples
  • Hotely vDubai
  • Hotely vBuenos Aires
  • Hotely vSao Paulo
  • Hotely vIstanbul
  • Hotely vMarrakech
  • Hotely vRio de Janeiro
  • Hotely vCape Town
  • Hotely vLisbon
  • Hotely vFlorence
  • Hotely vBudapest
  • Hotely vManila
  • Hotely vMadrid
  • Hotely vJakarta
  • Hotely vMálaga
  • Hotely vTokyo
  • Hotely vKuala Lumpur
  • Hotely vPorto
  • Hotely vParis
  • Hotely vHo Chi Minh City
  • Hotely vFlorianópolis
  • Hotely vNairobi
  • Hotely vOsaka
  • Hotely vVienna
  • Hotely vPalermo
  • Hotely vNew Delhi
  • Hotely vHanoi
  • Hotely vDavenport, FL
  • Hotely vCairo
  • Hotely vBucharest
  • Hotely vSeville
  • Hotely vCanggu
  • Hotely vUbud
  • Hotely vTbilisi City
  • Hotely vVenice
  • Hotely vSplit
  • Hotely vBarcelona
  • Hotely vBangkok
  • Hotely vMexico City
  • Hotely vPlaya del Carmen
  • Hotely vMarbella
  • Hotely vPanama City Beach, FL
  • Hotely vTulum
  • Hotely vPrague
  • Hotely vAlbufeira
  • Hotely vSeoul
  • Hotely vCatania
  • Hotely vWarsaw
  • Hotely vKyoto
  • Hotely vBogotá
  • Hotely vMyrtle Beach, SC
  • Hotely vBelgrade
  • Hotely vBologna
  • Hotely vMelbourne
  • Hotely vMar del Plata
  • Vhodné pre domáce zvieratá hotely v Rome
  • S bazénom hotely v Rome
  • Bez schodov a bezbariérový hotely v Rome
  • Bezplatné parkovanie hotely v Rome
  • Vhodné pre domáce zvieratá hotely v London
  • S bazénom hotely v London
  • Bez schodov a bezbariérový hotely v London
  • Bezplatné parkovanie hotely v London
  • Vhodné pre domáce zvieratá hotely v Milan
  • S bazénom hotely v Milan
  • Bez schodov a bezbariérový hotely v Milan
  • Bezplatné parkovanie hotely v Milan
  • Vhodné pre domáce zvieratá hotely v Athens
  • S bazénom hotely v Athens
  • Bez schodov a bezbariérový hotely v Athens
  • Bezplatné parkovanie hotely v Athens
  • Vhodné pre domáce zvieratá hotely v Kissimmee, FL
  • S bazénom hotely v Kissimmee, FL
  • Bez schodov a bezbariérový hotely v Kissimmee, FL
  • Bezplatné parkovanie hotely v Kissimmee, FL
  • Vhodné pre domáce zvieratá hotely v Naples
  • S bazénom hotely v Naples
  • Bez schodov a bezbariérový hotely v Naples
  • Bezplatné parkovanie hotely v Naples
  • Vhodné pre domáce zvieratá hotely v Dubai
  • S bazénom hotely v Dubai
  • Bez schodov a bezbariérový hotely v Dubai
  • Bezplatné parkovanie hotely v Dubai
  • Vhodné pre domáce zvieratá hotely v Buenos Aires
  • S bazénom hotely v Buenos Aires
  • Bez schodov a bezbariérový hotely v Buenos Aires
  • Bezplatné parkovanie hotely v Buenos Aires
  • Vhodné pre domáce zvieratá hotely v Sao Paulo
  • S bazénom hotely v Sao Paulo
  • Bez schodov a bezbariérový hotely v Sao Paulo
  • Bezplatné parkovanie hotely v Sao Paulo
  • Vhodné pre domáce zvieratá hotely v Istanbul
  • S bazénom hotely v Istanbul
  • Bez schodov a bezbariérový hotely v Istanbul
  • Bezplatné parkovanie hotely v Istanbul
  • Hotely vAlbania
  • Hotely vArgentina
  • Hotely vArmenia
  • Hotely vAustralia
  • Hotely vAustria
  • Hotely vAzerbaijan
  • Hotely vBelgium
  • Hotely vBosnia and Herzegovina
  • Hotely vBrazil
  • Hotely vBulgaria
  • Hotely vCanada
  • Hotely vChile
  • Hotely vChina
  • Hotely vColombia
  • Hotely vCroatia
  • Hotely vthe Czech Republic
  • Hotely vthe Dominican Republic
  • Hotely vEgypt
  • Hotely vFinland
  • Hotely vFrance
  • Hotely vGeorgia
  • Hotely vGermany
  • Hotely vGhana
  • Hotely vGreece
  • Hotely vHungary
  • Hotely vIndia
  • Hotely vIndonesia
  • Hotely vIsrael
  • Hotely vItaly
  • Hotely vJapan

Všetky destinácieUbytovanieHotelové rezervácieMesačné a týždenné sadzbyBloky izieb a skupinyBezbariérové izbyZdroje obrázkov

Pomoc

  • Kontaktujte nás
  • Ako funguje rezervácia
  • Volajte (888) 789-8585

Objaviť

  • Ubytovanie
  • Hotelové rezervácie
  • Mesačné a týždenné sadzby
  • Bloky izieb a skupiny
  • Bezbariérové izby

Podmienky a nastavenia

  • Zmluvné podmienky
  • Zásady ochrany súkromia
  • Storno a vrátenie peňazí
  • Prístupnosť

O Callstay

  • O nás
  • Zdroje obrázkov
© 2026 Callstay. Spoločnosť Spotbo, Inc..Ceny sú rovnaké ako pri priamom rezervovaní.

Fotografie od ich autorov, pod licenciami uvedenými v našich zdroje obrázkov.