Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Bad Saulgau

Miesta na pobyt/Bad Saulgau

Central Ferienwohnung

Apartmány5 Wilhelmstraße, Bad Saulgau, GermanyZobraziť na mape

1 / 4
Kontrolujem cenu na dnes večer

Zatiaľ vám nebude účtovaná žiadna platba

Alebo si ho rezervujte telefonicky —(888) 789-8585

7.6 · dobrý48 recenzií

  • Check-in od 16:00Check-out do 10:30.
  • Poloha veľmi dobrýHostia hodnotia polohu 8.3 z 10, na adrese 5 Wilhelmstraße.

Malebné výhľady na záhradu Užite si malebné výhľady na záhradu z Central Ferienwohnung, nachádzajúceho sa v pôvabnom mestečku Bad Saulgau.

Moderné vybavenie Odpočívajte v klimatizovanom apartmáne, ktorý ponúka plne vybavenú kuchyňu, pohodlný obývací priestor a kúpeľňu so sviežou sprchou.

Výhodná poloha Objavte blízke atrakcie, ako je hrad Ehrenfels a OberschwabenHallen Ravensburg, pričom máte ľahký prístup na výstavisko Friedrichshafen.

Aby ste si rezervovali svoj pobyt a zažili pokojný únik v Bad Saulgau, rezervujte si Central Ferienwohnung hneď teraz!

Čo toto miesto ponúka

  • WiFi dostupné
  • Bezplatné WiFi
  • Klimatizácia
  • Bez fajčenia v celom objekte

Izby

7.6

dobrý

Hodnotené 7.6 z 10 od 48 hostí, ktorí tu bývali.

  • Čistota7.8
  • Služba8.1
  • Miesto8.3
  • Izby6.8
  • Vybavenie7.5
  • Hodnota7.3
  • Jedlo a nápoje7.5

Hostia spomínajú

SauberGute Lage
  • JürgenGermany

    ·júl 2025·Sólo cestovateľ

    Ich war zufrieden

    Wie beschrieben. Gemütlich, sauber und gute Lage

    Für mein Geschmack hätte die Matratze härter sein dürfen.

  • BerndGermany

    ·máj 2025·Sólo cestovateľ

    Falscher Türcode, ich musste 3mal telefonieren um den richtigen zu erhalten, keine Entschuldigung

    Wohnung schlecht renoviert, Mikrowelle defekt, duschen nur in gebückter Haltung möglich

  • Le RoadSpain

    ·apríl 2025·Sólo cestovateľ

    They don't send the invoice

    I've requested an invoice, but they haven't responded. I'll change my rating when they send me the invoice we requested from Booking.com customer service, WhatsApp, email, and the app chat.

    I've requested an invoice, but…

  • JanikGermany

    ·apríl 2025·Pár

    Sehr zu empfehlen! Sehr gute Lage, alles was man braucht ist auch per Fuß erreichbar aber man findet auch viele Parkmöglichkeiten ganz in der Nähe. Die Küche und das Bad sind ausreichend und alles war schön sauber.…

  • HeleneGermany

    ·február 2025·Pár

    *** GUT und gemütlich ***

    Gute Austattung, gemütlich und warm

    Eine kleine Kleiderstange mit Kleiderbügel im Schalfzimmer wäre beim Ausziehen, Anziehen sehr hilfreich. Es gibt zwar eine Garderobe im Hausflur, aber im Winter zu kalt und für…

  • MarcGermany

    ·február 2025·Pár

    Das Personal ist unfreundlich und antwortet nicht auf deine Anfragen.

Recenzie sú napísané hosťami, ktorí si rezervovali cez nášho dodávateľa a bývali, zobrazené tak, ako boli napísané a v ich vlastnom jazyku. Hodnotenia kategórií sú čítaním dodávateľa z nedávnych recenzií, aktualizované január 2026.

Kde budete

5 Wilhelmstraße, Bad Saulgau, Germany

Hostia hodnotia polohu 8.3 z 10 — veľmi dobrý.

Čo treba vedieť

Storno

Každá izba zobrazuje vlastné podmienky pred platbou.

Väčšinu cien je možné bezplatne stornovať do dátumu uvedeného pri izbe.

Neodvolateľné sadzby sú označené ako také.

Domový poriadok

Check-in od 16:00 do 12:00 AM

Check-out do 10:30

Bez detí

Zobraziť viac

Bez domácich zvierat

Platba a ubytovanie

Platí sa pri rezervácii, nie na recepcii.

Sadzby zahŕňajú dane a poplatky, ktoré vieme prečítať.

Ubytovanie môže pri check-ine zobrať kartu na vedľajšie výdavky.

Zobraziť viac

This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. Managed by a private host A deposit may be required at the property.

Čo by sme za vás tu skontrolovali

  • Či sa cena mení pre vaše termíny a čo zahŕňa.
  • Čo si ubytovacie zariadenie účtuje na recepcii navyše k cene.

Otázky o Central Ferienwohnung

Aký je čas príchodu a odchodu v Central Ferienwohnung?

Check-in je od 16:00. Check-out je do 10:30. Ak prichádzate neskoro, dajte nám vedieť a požiadame ubytovanie, aby izbu podržalo.

Povoľuje Central Ferienwohnung domáce zvieratá?

Nie – ubytovanie uvádza, že domáce zvieratá nie sú povolené.

Má Central Ferienwohnung Wi-Fi?

Áno – prístup na internet je uvedený medzi vybavením ubytovacieho zariadenia.

Ako si rezerujem Central Ferienwohnung?

Zadajte svoje dátumy vyššie a rezervujte online, alebo zavolajte na (888) 789-8585 a my to urobíme za vás – vrátane vecí, ktoré rezervačný formulár nezvládne, ako je blok izieb, mesačná sadzba alebo faktúra pre vášho zamestnávateľa.

Kde je Central Ferienwohnung?

5 Wilhelmstraße, Bad Saulgau.

Iné miesta, ktoré rezervujeme v Bad Saulgau

Nesúvisí s rezerváciou vyššie. Rovnaký trh, rovnako cenený, pre prípad, že tento nie je ten pravý.

Všetky pobyty vBad Saulgau
Livingloft ApartmentsLivingloft Apartments9.9 · 26 recenziíRomantik Hotel Kleber PostRomantik Hotel Kleber Post8.7 · 551 recenziíHotel Restaurant Schwarzer AdlerHotel Restaurant Schwarzer Adler8.0 · 20 recenziíFerienwohnung Schnell Bad SaulgauFerienwohnung Schnell Bad Saulgau7.7 · 66 recenziíHotel OchsenHotel Ochsen8.3 · 1547 recenzií
Ferienwohnung in ThermalbadnäheLandhotel & Gaststuben Zum HasenAppartement am Stadtmuseum - ruhig und zentral gelegenStilvolles Ferienapartment am Thermalbad mit Blick in die NaturAppartement Maasai Mara mit Whirlpool und SaunaModernes Wohnen am DorfplatzRuhige Ferienwohnung mit Balkon und Blick in die NaturRuhiges City-Zuhause im Herzen von Bad SaulgauCUBE MonteurKomforthotel-Restaurant Württemberger HofKlassen Apartments! Schnuckeliges Apartment - mit Balkon -in Bad Saulgau -für vier Personen - 1 OGKlassen Apartments! Schnuckeliges Apartment * mit Balkon * in Bad Saulgau * für vier Personen im EGCASA DersimHaus Ruther - Wohnung 1Apartment central

Obľúbené destinácie

  • Hotely vRome
  • Hotely vLondon
  • Hotely vMilan
  • Hotely vAthens
  • Hotely vKissimmee, FL
  • Hotely vNaples
  • Hotely vDubai
  • Hotely vBuenos Aires
  • Hotely vSao Paulo
  • Hotely vIstanbul
  • Hotely vMarrakech
  • Hotely vRio de Janeiro
  • Hotely vCape Town
  • Hotely vLisbon
  • Hotely vFlorence
  • Hotely vBudapest
  • Hotely vManila
  • Hotely vMadrid
  • Hotely vJakarta
  • Hotely vMálaga
  • Hotely vTokyo
  • Hotely vKuala Lumpur
  • Hotely vPorto
  • Hotely vParis
  • Hotely vHo Chi Minh City
  • Hotely vFlorianópolis
  • Hotely vNairobi
  • Hotely vOsaka
  • Hotely vVienna
  • Hotely vPalermo
  • Hotely vNew Delhi
  • Hotely vHanoi
  • Hotely vDavenport, FL
  • Hotely vCairo
  • Hotely vBucharest
  • Hotely vSeville
  • Hotely vCanggu
  • Hotely vUbud
  • Hotely vTbilisi City
  • Hotely vVenice
  • Hotely vSplit
  • Hotely vBarcelona
  • Hotely vBangkok
  • Hotely vMexico City
  • Hotely vPlaya del Carmen
  • Hotely vMarbella
  • Hotely vPanama City Beach, FL
  • Hotely vTulum
  • Hotely vPrague
  • Hotely vAlbufeira
  • Hotely vSeoul
  • Hotely vCatania
  • Hotely vWarsaw
  • Hotely vKyoto
  • Hotely vBogotá
  • Hotely vMyrtle Beach, SC
  • Hotely vBelgrade
  • Hotely vBologna
  • Hotely vMelbourne
  • Hotely vMar del Plata
  • Vhodné pre domáce zvieratá hotely v Rome
  • S bazénom hotely v Rome
  • Bez schodov a bezbariérový hotely v Rome
  • Bezplatné parkovanie hotely v Rome
  • Vhodné pre domáce zvieratá hotely v London
  • S bazénom hotely v London
  • Bez schodov a bezbariérový hotely v London
  • Bezplatné parkovanie hotely v London
  • Vhodné pre domáce zvieratá hotely v Milan
  • S bazénom hotely v Milan
  • Bez schodov a bezbariérový hotely v Milan
  • Bezplatné parkovanie hotely v Milan
  • Vhodné pre domáce zvieratá hotely v Athens
  • S bazénom hotely v Athens
  • Bez schodov a bezbariérový hotely v Athens
  • Bezplatné parkovanie hotely v Athens
  • Vhodné pre domáce zvieratá hotely v Kissimmee, FL
  • S bazénom hotely v Kissimmee, FL
  • Bez schodov a bezbariérový hotely v Kissimmee, FL
  • Bezplatné parkovanie hotely v Kissimmee, FL
  • Vhodné pre domáce zvieratá hotely v Naples
  • S bazénom hotely v Naples
  • Bez schodov a bezbariérový hotely v Naples
  • Bezplatné parkovanie hotely v Naples
  • Vhodné pre domáce zvieratá hotely v Dubai
  • S bazénom hotely v Dubai
  • Bez schodov a bezbariérový hotely v Dubai
  • Bezplatné parkovanie hotely v Dubai
  • Vhodné pre domáce zvieratá hotely v Buenos Aires
  • S bazénom hotely v Buenos Aires
  • Bez schodov a bezbariérový hotely v Buenos Aires
  • Bezplatné parkovanie hotely v Buenos Aires
  • Vhodné pre domáce zvieratá hotely v Sao Paulo
  • S bazénom hotely v Sao Paulo
  • Bez schodov a bezbariérový hotely v Sao Paulo
  • Bezplatné parkovanie hotely v Sao Paulo
  • Vhodné pre domáce zvieratá hotely v Istanbul
  • S bazénom hotely v Istanbul
  • Bez schodov a bezbariérový hotely v Istanbul
  • Bezplatné parkovanie hotely v Istanbul
  • Hotely vAlbania
  • Hotely vArgentina
  • Hotely vArmenia
  • Hotely vAustralia
  • Hotely vAustria
  • Hotely vAzerbaijan
  • Hotely vBelgium
  • Hotely vBosnia and Herzegovina
  • Hotely vBrazil
  • Hotely vBulgaria
  • Hotely vCanada
  • Hotely vChile
  • Hotely vChina
  • Hotely vColombia
  • Hotely vCroatia
  • Hotely vthe Czech Republic
  • Hotely vthe Dominican Republic
  • Hotely vEgypt
  • Hotely vFinland
  • Hotely vFrance
  • Hotely vGeorgia
  • Hotely vGermany
  • Hotely vGhana
  • Hotely vGreece
  • Hotely vHungary
  • Hotely vIndia
  • Hotely vIndonesia
  • Hotely vIsrael
  • Hotely vItaly
  • Hotely vJapan

Všetky destinácieUbytovanieHotelové rezervácieMesačné a týždenné sadzbyBloky izieb a skupinyBezbariérové izbyZdroje obrázkov

Pomoc

  • Kontaktujte nás
  • Ako funguje rezervácia
  • Volajte (888) 789-8585

Objaviť

  • Ubytovanie
  • Hotelové rezervácie
  • Mesačné a týždenné sadzby
  • Bloky izieb a skupiny
  • Bezbariérové izby

Podmienky a nastavenia

  • Zmluvné podmienky
  • Zásady ochrany súkromia
  • Storno a vrátenie peňazí
  • Prístupnosť

O Callstay

  • O nás
  • Zdroje obrázkov
© 2026 Callstay. Spoločnosť Spotbo, Inc..Ceny sú rovnaké ako pri priamom rezervovaní.

Fotografie od ich autorov, pod licenciami uvedenými v našich zdroje obrázkov.