Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Font-Romeu

Miesta na pobyt/Font-Romeu

Carlit

Hotely, 3-hviezdičkový8 Avenue d'Espagne, Font-Romeu, FranceZobraziť na mape

1 / 4
Kontrolujem cenu na dnes večer

Zatiaľ vám nebude účtovaná žiadna platba

Alebo si ho rezervujte telefonicky —(888) 789-8585

7.5 · dobrý514 recenzií

  • Check-in od 16:00Check-out do 11:00.
  • Poloha veľmi dobrýHostia hodnotia polohu 8.3 z 10, na adrese 8 Avenue d'Espagne.

Luxusné wellness a spa zariadenia

Hotel Carlit, situovaný vo Font-Romeu-Odeillo-Via, ponúka oázu pokoja s wellness, hammamom a saunou určenou výhradne pre našich hostí. Doprajte si relaxačné masáže a kozmetické procedúry, oddýchnite si v vírivke, parnom kúpeli a fitness centre, čo zabezpečí váš dokonalý pobyt.

Gastronomické lahôdky a útulná atmosféra

Vychutnajte si chute regiónu v reštaurácii Carlit, ktorá servíruje chutnú tradičnú kuchyňu pripravovanú z miestneho surovín. Začnite svoj deň lahodným bufetovým raňajkami, ktoré ponúkajú bohatý výber čerstvých a chutných možností. Usadte sa pri krbe v salóniku alebo vyzvite priateľov na hru biliardu pre nezabudnuteľný večer.

Čo toto miesto ponúka

  • Fitness zariadenia
  • WiFi dostupné
  • Bezplatné WiFi
  • Parkovanie
  • Izby pre nefajčiarov
  • Fitness centrum
  • Kúrenie
  • Rodinné izby
  • Domáce zvieratá povolené
  • Turistika

Izby

7.5

dobrý

Hodnotené 7.5 z 10 od 514 hostí, ktorí tu bývali.

  • Čistota6.8
  • Služba9.3
  • Miesto8.3
  • Izby5.8
  • Vybavenie7.3
  • Hodnota6.8
  • Jedlo a nápoje7.8

Hostia spomínajú

Friendly staffGood locationNice amenities
  • Powell44Spain

    ·august 2026·Sólo cestovateľ

    Esta todo muy bien

  • HeleneFrance

    ·august 2026·Pár

    Très bon séjour

    L’accueil

    Le lieu

    Petit déjeuner

    Propre

  • PascalFrance

    ·august 2026·Pár

    Nul

    Le jacuzzi, le petit déjeuner

    La chambre vétuste non contractuelles avec les photos présente sur le site .

    Beaucoup de bruit provenant des bars juste en bas

    Les chiens sont acceptés mais ne doivent pas être seul dans…

  • MarcusFrance

    ·august 2026·Pár

    Ausreichend für eine Nacht

    Schöne zentrale Lage

    Sehr kleine Zimmer. Könnten mal wieder eine Auffrischung gebrauchen

  • antoineFrance

    ·august 2026·Pár

    Très bien.

    Établissement sous côté ! Très propre ! Avec un côté vintage très raccord avec l’ambiance de la ville.

    Le personnel est très agréable et très réactif.

    Bref top !

    Rien

  • JeromeFrance

    ·august 2026·Pár

    L accueil

    Les nuisances autour de l établissement la nuit faute à un bar qui ferme tard .

    Pas de climatisation dans la chambre!

Recenzie sú napísané hosťami, ktorí si rezervovali cez nášho dodávateľa a bývali, zobrazené tak, ako boli napísané a v ich vlastnom jazyku. Hodnotenia kategórií sú čítaním dodávateľa z nedávnych recenzií, aktualizované december 2025.

Kde budete

8 Avenue d'Espagne, Font-Romeu, France

Hostia hodnotia polohu 8.3 z 10 — veľmi dobrý.

Čo treba vedieť

Storno

Každá izba zobrazuje vlastné podmienky pred platbou.

Väčšinu cien je možné bezplatne stornovať do dátumu uvedeného pri izbe.

Neodvolateľné sadzby sú označené ako také.

Domový poriadok

Check-in od 16:00 do 10:00 PM

Check-out do 11:00

Deti vítané

Zobraziť viac

Bez domácich zvierat

Nefajčiarske izby k dispozícii

Platba a ubytovanie

Platí sa pri rezervácii, nie na recepcii.

Sadzby zahŕňajú dane a poplatky, ktoré vieme prečítať.

Ubytovanie môže pri check-ine zobrať kartu na vedľajšie výdavky.

Zobraziť viac

Guests are required to show a photo ID and credit card upon check-in. Please note that all Special Requests are subject to availability and additional charges may apply. A deposit may be required at the property.

Čo by sme za vás tu skontrolovali

  • Koľko izieb naraz podržia, ako dlho a za akých podmienok.
  • Poplatok za domáceho maznáčika a akýkoľvek limit veľkosti, čo je miesto, kde tieto rezervácie zvyčajne zlyhávajú.
  • Či je miesto pre pickup, príves alebo dodávku, nielen pre auto.
  • Či sa cena mení pre vaše termíny a čo zahŕňa.
  • Čo si ubytovacie zariadenie účtuje na recepcii navyše k cene.

Otázky o Carlit

Aký je čas príchodu a odchodu v Carlit?

Check-in je od 16:00. Check-out je do 11:00. Ak prichádzate neskoro, dajte nám vedieť a požiadame ubytovanie, aby izbu podržalo.

Povoľuje Carlit domáce zvieratá?

Nie – ubytovanie uvádza, že domáce zvieratá nie sú povolené.

Je v Carlit parkovanie?

Parkovanie je uvedené medzi zariadeniami nehnuteľnosti. Či je bezplatné a či je možné rezervovať miesto, sa líši, preto to kontrolujeme podľa vašich dátumov, namiesto aby sme to tu sľubili.

Má Carlit Wi-Fi?

Áno – prístup na internet je uvedený medzi vybavením ubytovacieho zariadenia.

Môžem si rezervovať blok izieb v Carlit?

Ubytovacie zariadenie uvádza priestory na stretnutia a bankety, čo zvyčajne znamená, že sa venuje skupinovému biznisu – ale počet izieb, ktoré naraz pojme, na ako dlho a za akú cenu sa stanovuje individuálne a nie je v žiadnom feede. Uveďte nám termíny a počet izieb a my tieto podmienky získame od zariadenia písomne pred akýmkoľvek účtovaním.

Ako si rezerujem Carlit?

Zadajte svoje dátumy vyššie a rezervujte online, alebo zavolajte na (888) 789-8585 a my to urobíme za vás – vrátane vecí, ktoré rezervačný formulár nezvládne, ako je blok izieb, mesačná sadzba alebo faktúra pre vášho zamestnávateľa.

Kde je Carlit?

8 Avenue d'Espagne, Font-Romeu.

Iné miesta, ktoré rezervujeme v Font-Romeu

Nesúvisí s rezerváciou vyššie. Rovnaký trh, rovnako cenený, pre prípad, že tento nie je ten pravý.

Všetky pobyty vFont-Romeu
Le Renne Blanc Pyrénées de FranceLe Renne Blanc Pyrénées de France9.5 · 118 recenziíHuttopia Font RomeuHuttopia Font Romeu9.4 · 43 recenziíLe Grizzly Luxe LocationLe Grizzly Luxe Location8.7 · 184 recenziíHotel des PyrénéesHotel des Pyrénées7.7 · 985 recenziíLa Petite ChapelleLa Petite Chapelle8.9 · 145 recenzií
Hôtel Le Grand TétrasChalet Rouge SorbierAppartement La MarmotteRésidence Campredon - 6 à 8 pers - Terrasse 25m2 plein sud - Jardin - Internet - Parking - Navette pied du logement - Linge Inclus - Ménage en optionAppartements dans ChaletResidence The CatalogneRésidence Goélia Le Domaine de CastellaResidence Les CimesChalet les lupins-T3Résidence Odalys Mille SoleilsAppartement Val CristalRésidence Lagrange Vacances Le Pic de l'OursRésidence Goélia Les Chalets Du BelvédèreLes Balcons Du Soleil

Obľúbené destinácie

  • Hotely vRome
  • Hotely vLondon
  • Hotely vMilan
  • Hotely vAthens
  • Hotely vKissimmee, FL
  • Hotely vNaples
  • Hotely vDubai
  • Hotely vBuenos Aires
  • Hotely vSao Paulo
  • Hotely vIstanbul
  • Hotely vMarrakech
  • Hotely vRio de Janeiro
  • Hotely vCape Town
  • Hotely vLisbon
  • Hotely vFlorence
  • Hotely vBudapest
  • Hotely vManila
  • Hotely vMadrid
  • Hotely vJakarta
  • Hotely vMálaga
  • Hotely vTokyo
  • Hotely vKuala Lumpur
  • Hotely vPorto
  • Hotely vParis
  • Hotely vHo Chi Minh City
  • Hotely vFlorianópolis
  • Hotely vNairobi
  • Hotely vOsaka
  • Hotely vVienna
  • Hotely vPalermo
  • Hotely vNew Delhi
  • Hotely vHanoi
  • Hotely vDavenport, FL
  • Hotely vCairo
  • Hotely vBucharest
  • Hotely vSeville
  • Hotely vCanggu
  • Hotely vUbud
  • Hotely vTbilisi City
  • Hotely vVenice
  • Hotely vSplit
  • Hotely vBarcelona
  • Hotely vBangkok
  • Hotely vMexico City
  • Hotely vPlaya del Carmen
  • Hotely vMarbella
  • Hotely vPanama City Beach, FL
  • Hotely vTulum
  • Hotely vPrague
  • Hotely vAlbufeira
  • Hotely vSeoul
  • Hotely vCatania
  • Hotely vWarsaw
  • Hotely vKyoto
  • Hotely vBogotá
  • Hotely vMyrtle Beach, SC
  • Hotely vBelgrade
  • Hotely vBologna
  • Hotely vMelbourne
  • Hotely vMar del Plata
  • Vhodné pre domáce zvieratá hotely v Rome
  • S bazénom hotely v Rome
  • Bez schodov a bezbariérový hotely v Rome
  • Bezplatné parkovanie hotely v Rome
  • Vhodné pre domáce zvieratá hotely v London
  • S bazénom hotely v London
  • Bez schodov a bezbariérový hotely v London
  • Bezplatné parkovanie hotely v London
  • Vhodné pre domáce zvieratá hotely v Milan
  • S bazénom hotely v Milan
  • Bez schodov a bezbariérový hotely v Milan
  • Bezplatné parkovanie hotely v Milan
  • Vhodné pre domáce zvieratá hotely v Athens
  • S bazénom hotely v Athens
  • Bez schodov a bezbariérový hotely v Athens
  • Bezplatné parkovanie hotely v Athens
  • Vhodné pre domáce zvieratá hotely v Kissimmee, FL
  • S bazénom hotely v Kissimmee, FL
  • Bez schodov a bezbariérový hotely v Kissimmee, FL
  • Bezplatné parkovanie hotely v Kissimmee, FL
  • Vhodné pre domáce zvieratá hotely v Naples
  • S bazénom hotely v Naples
  • Bez schodov a bezbariérový hotely v Naples
  • Bezplatné parkovanie hotely v Naples
  • Vhodné pre domáce zvieratá hotely v Dubai
  • S bazénom hotely v Dubai
  • Bez schodov a bezbariérový hotely v Dubai
  • Bezplatné parkovanie hotely v Dubai
  • Vhodné pre domáce zvieratá hotely v Buenos Aires
  • S bazénom hotely v Buenos Aires
  • Bez schodov a bezbariérový hotely v Buenos Aires
  • Bezplatné parkovanie hotely v Buenos Aires
  • Vhodné pre domáce zvieratá hotely v Sao Paulo
  • S bazénom hotely v Sao Paulo
  • Bez schodov a bezbariérový hotely v Sao Paulo
  • Bezplatné parkovanie hotely v Sao Paulo
  • Vhodné pre domáce zvieratá hotely v Istanbul
  • S bazénom hotely v Istanbul
  • Bez schodov a bezbariérový hotely v Istanbul
  • Bezplatné parkovanie hotely v Istanbul
  • Hotely vAlbania
  • Hotely vArgentina
  • Hotely vArmenia
  • Hotely vAustralia
  • Hotely vAustria
  • Hotely vAzerbaijan
  • Hotely vBelgium
  • Hotely vBosnia and Herzegovina
  • Hotely vBrazil
  • Hotely vBulgaria
  • Hotely vCanada
  • Hotely vChile
  • Hotely vChina
  • Hotely vColombia
  • Hotely vCroatia
  • Hotely vthe Czech Republic
  • Hotely vthe Dominican Republic
  • Hotely vEgypt
  • Hotely vFinland
  • Hotely vFrance
  • Hotely vGeorgia
  • Hotely vGermany
  • Hotely vGhana
  • Hotely vGreece
  • Hotely vHungary
  • Hotely vIndia
  • Hotely vIndonesia
  • Hotely vIsrael
  • Hotely vItaly
  • Hotely vJapan

Všetky destinácieUbytovanieHotelové rezervácieMesačné a týždenné sadzbyBloky izieb a skupinyBezbariérové izbyZdroje obrázkov

Pomoc

  • Kontaktujte nás
  • Ako funguje rezervácia
  • Volajte (888) 789-8585

Objaviť

  • Ubytovanie
  • Hotelové rezervácie
  • Mesačné a týždenné sadzby
  • Bloky izieb a skupiny
  • Bezbariérové izby

Podmienky a nastavenia

  • Zmluvné podmienky
  • Zásady ochrany súkromia
  • Storno a vrátenie peňazí
  • Prístupnosť

O Callstay

  • O nás
  • Zdroje obrázkov
© 2026 Callstay. Spoločnosť Spotbo, Inc..Ceny sú rovnaké ako pri priamom rezervovaní.

Fotografie od ich autorov, pod licenciami uvedenými v našich zdroje obrázkov.