Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Hopfgarten im Brixental

Verblijven/Hopfgarten im Brixental

Penning.Tirol

Appartementen, 3-sterPenningbergstr. 54, Hopfgarten im Brixental, AustriaOp kaart tonen

1 / 4
Prijs vanavond controleren

U wordt nog niet belast

Of boek telefonisch —(888) 789-8585
Uitzonderlijk

Een van onze hoogst gewaardeerde verblijven, volgens de gasten.

9.631Beoordelingen
  • Inchecken vanaf 15:00Uitchecken vóór 10:00.
  • Uitstekend locatieGasten beoordelen de locatie 9.4 van de 10, op Penningbergstr. 54.

Betoverende accommodatie in Hopfgarten im Brixental

Gezinsvriendelijke sfeer: Penning.Tirol biedt ruime familiekamers en een kinderspeelplaats, waardoor het een ideale keuze is voor gezinnen die op zoek zijn naar een gezellig toevluchtsoord in Hopfgarten im Brixental.

Handige voorzieningen: Gasten kunnen genieten van het gemak van een volledig uitgeruste keuken in elke unit, compleet met moderne apparatuur zoals een vaatwasser en koffiezetapparaat, ideaal voor degenen die de voorkeur geven aan zelfbereide maaltijden tijdens hun verblijf.

Buitensport: Met skistalling ter plaatse en ski-mogelijkheden in de buurt kunnen gasten gemakkelijk deelnemen aan wintersportactiviteiten tijdens hun verblijf in Penning.Tirol, wat zorgt voor een onvergetelijke en avontuurlijke vakantie-ervaring.

Wat deze plek biedt

  • WiFi beschikbaar
  • Gratis WiFi
  • Parkeren
  • Gratis parkeren
  • Rookvrije kamers
  • Familiekamers
  • Tuin
  • Hiking
  • Speeltuin voor kinderen
  • Skiën

Kamers

9.6

Uitzonderlijk

Gewaardeerd 9.6 van de 10 door 31 gasten die hier verbleven.

  • Netheid9.4
  • Service9.9
  • Locatie9.4
  • Kamers9.4
  • Faciliteiten9.4
  • Waarde9.4
  • Eten & drinken10.0

Gasten noemen

Clean and well-equipped apartmentFriendly hostsBeautiful mountain viewsGreat amenities for kids
  • EstherFrance

    ·augustus 2026·Stel

    La nature est magnifique, verdoyante. Notre séjour a été ressourçant 🥰

    Dès notre arrivée, un super accueil par Stefanie qui parle parfaitement le français. L’emplacement est idyllique, le logement est neuf, très propre et confortable.

  • CynthiaNL

    ·juli 2026·Gezin

    Fantastisch!

    We hebben een heel fijn verblijf gehad. Het appartement was ruim, zag er als nieuw uit en was ontzettend schoon. Alles was netjes verzorgd en van alle gemakken voorzien. Daarnaast ligt het appartement in een prachtige…

  • MelanieGermany

    ·juli 2026·Alleenreiziger

    ♥️Tirol♥️

    Sehr schöne, gemütlich eingerichtete Fewo. Die Vermieter sind sehr freundlich. Zur Begrüßung gab es einen leckeren Holundersirup.

    Wir kommen gern wieder.

  • Toni HarboeDK

    ·juni 2026·Stel

    Dejlig ophold og søde værter

    Flot natur, tre gode terrasser, moderne hus

    For megen biltrafik

  • WillemNL

    ·juni 2026·Alleenreiziger

    Tirol op z'n best!

    De locatie, de rust en de gastvrijheid

  • SabineGermany

    ·juni 2026·Alleenreiziger

    Außergewöhnlich schöne Unterkunft

    Außergewöhnlich schöne, sehr helle, mit viel Herzblut eingerichtete und sehr gepflegte Wohnung. Wir haben uns sehr wohlgefühlt.

    Stephanie ist eine sehr sympathische Gastgeberin.

Beoordelingen zijn geschreven door gasten die via onze leverancier hebben geboekt en verbleven, weergegeven zoals geschreven en in hun eigen taal. Categorieën komen voort uit de interpretatie van recente beoordelingen door de leverancier, bijgewerkt januari 2026.

Waar u zult zijn

Penningbergstr. 54, Hopfgarten im Brixental, Austria

Gasten beoordelen de locatie met 9.4 van de 10 — uitstekend.

Om te weten

Annulering

Elke kamer toont zijn eigen voorwaarden voordat u betaalt.

De meeste tarieven kunnen tot een op de kamer vermelde datum gratis worden geannuleerd.

Niet-restitueerbare tarieven zijn als zodanig gemarkeerd.

Huisregels

Inchecken vanaf 15:00 tot 09:00 PM

Uitchecken vóór 10:00

Kinderen welkom

Meer weergeven

Geen huisdieren

Niet-roken kamers beschikbaar

Betaling & accommodatie

Betaald bij boeking, niet bij de balie.

Tarieven omvatten de belastingen en kosten die wij kunnen zien.

De accommodatie kan bij het inchecken een pasjaar vragen voor bijkomende kosten.

Meer weergeven

A deposit may be required at the property.

Wat wij hier voor u zouden controleren

  • Of er ruimte is voor een pick-up, een aanhanger of een busje, niet alleen een auto.
  • Of het tarief verandert voor uw data en wat het omvat.
  • Wat de accommodatie daadwerkelijk in rekening brengt aan de balie bovenop het tarief.

Vragen over Penning.Tirol

Hoe laat is in- en uitchecken bij Penning.Tirol?

Inchecken is vanaf 15:00. Uitchecken is vóór 10:00. Als u laat arriveert, laat het ons weten en we vragen de accommodatie de kamer voor u te reserveren.

Staat Penning.Tirol huisdieren toe?

Nee — de accommodatie geeft aan dat huisdieren niet zijn toegestaan.

Is er parkeergelegenheid bij Penning.Tirol?

Parkeren staat vermeld bij de faciliteiten van het hotel. Of het gratis is en of een plek gereserveerd kan worden verschilt, dus we controleren het aan de hand van uw data in plaats van het hier te beloven.

Heeft Penning.Tirol wifi?

Ja — internettoegang staat vermeld bij de faciliteiten van de accommodatie.

Hoe boek ik Penning.Tirol?

Voer uw data hierboven in en boek online, of bel (888) 789-8585 en wij regelen het voor u — inclusief zaken die een boekingsformulier niet aankan, zoals een blok kamers, een maandtarief of een factuur voor uw werkgever.

Waar is Penning.Tirol?

Penningbergstr. 54, Hopfgarten im Brixental.

Andere plekken die we boeken in Hopfgarten im Brixental

Niets te maken met de bovenstaande boeking. Dezelfde markt, dezelfde prijsstelling, voor het geval deze niet de juiste is.

Alle verblijven inHopfgarten im Brixental
Alpine Homes - Hopfgarten ZentrumAlpine Homes - Hopfgarten Zentrum9.6 · 95 recensiesDas Hohe Salve Sportresort, 4 Sterne SuperiorDas Hohe Salve Sportresort, 4 Sterne Superior8.9 · 872 recensiesLeamwirtLeamwirt9.3 · 48 recensiesAlpine Homes - Haus HaggenmüllerAlpine Homes - Haus Haggenmüller9.4 · 39 recensiesApartment Julia & MariaApartment Julia & Maria9.1 · 41 recensies
Appartements SILVABauernhof HacklAppartement OberschernthannSalvenalmFerienwohnungen EggerDas Hopfgarten AparthotelFerienwohnung PacherMami Fee Familien Ferienhaus HopfgartenBrixental Suites Hopfgarten by ALPS RESORTSChalet in NiederauSpacious Apartment With TerraceLandhaus MargarethePension LeamhofAppartements StroblBrixental Suites Hopfgarten by ALPS RESORTSHotel Garni TirolerhofContiki Haus SchöneckHaus SaRoChalet Apartment Obermanzl - by Alpine HomesAppartements Altes GerichtVintage LoftFerienwohnung LehenhofSalven-LodgeFerienhof FormeggBodenschmiede

Populaire bestemmingen

  • Hotels inRome
  • Hotels inLondon
  • Hotels inMilan
  • Hotels inAthens
  • Hotels inKissimmee, FL
  • Hotels inNaples
  • Hotels inDubai
  • Hotels inBuenos Aires
  • Hotels inSao Paulo
  • Hotels inIstanbul
  • Hotels inMarrakech
  • Hotels inRio de Janeiro
  • Hotels inCape Town
  • Hotels inLisbon
  • Hotels inFlorence
  • Hotels inBudapest
  • Hotels inManila
  • Hotels inMadrid
  • Hotels inJakarta
  • Hotels inMálaga
  • Hotels inTokyo
  • Hotels inKuala Lumpur
  • Hotels inPorto
  • Hotels inParis
  • Hotels inHo Chi Minh City
  • Hotels inFlorianópolis
  • Hotels inNairobi
  • Hotels inOsaka
  • Hotels inVienna
  • Hotels inPalermo
  • Hotels inNew Delhi
  • Hotels inHanoi
  • Hotels inDavenport, FL
  • Hotels inCairo
  • Hotels inBucharest
  • Hotels inSeville
  • Hotels inCanggu
  • Hotels inUbud
  • Hotels inTbilisi City
  • Hotels inVenice
  • Hotels inSplit
  • Hotels inBarcelona
  • Hotels inBangkok
  • Hotels inMexico City
  • Hotels inPlaya del Carmen
  • Hotels inMarbella
  • Hotels inPanama City Beach, FL
  • Hotels inTulum
  • Hotels inPrague
  • Hotels inAlbufeira
  • Hotels inSeoul
  • Hotels inCatania
  • Hotels inWarsaw
  • Hotels inKyoto
  • Hotels inBogotá
  • Hotels inMyrtle Beach, SC
  • Hotels inBelgrade
  • Hotels inBologna
  • Hotels inMelbourne
  • Hotels inMar del Plata
  • Huisdiervriendelijk hotels in Rome
  • Met een zwembad hotels in Rome
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in Rome
  • Gratis parkeren hotels in Rome
  • Huisdiervriendelijk hotels in London
  • Met een zwembad hotels in London
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in London
  • Gratis parkeren hotels in London
  • Huisdiervriendelijk hotels in Milan
  • Met een zwembad hotels in Milan
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in Milan
  • Gratis parkeren hotels in Milan
  • Huisdiervriendelijk hotels in Athens
  • Met een zwembad hotels in Athens
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in Athens
  • Gratis parkeren hotels in Athens
  • Huisdiervriendelijk hotels in Kissimmee, FL
  • Met een zwembad hotels in Kissimmee, FL
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in Kissimmee, FL
  • Gratis parkeren hotels in Kissimmee, FL
  • Huisdiervriendelijk hotels in Naples
  • Met een zwembad hotels in Naples
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in Naples
  • Gratis parkeren hotels in Naples
  • Huisdiervriendelijk hotels in Dubai
  • Met een zwembad hotels in Dubai
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in Dubai
  • Gratis parkeren hotels in Dubai
  • Huisdiervriendelijk hotels in Buenos Aires
  • Met een zwembad hotels in Buenos Aires
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in Buenos Aires
  • Gratis parkeren hotels in Buenos Aires
  • Huisdiervriendelijk hotels in Sao Paulo
  • Met een zwembad hotels in Sao Paulo
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in Sao Paulo
  • Gratis parkeren hotels in Sao Paulo
  • Huisdiervriendelijk hotels in Istanbul
  • Met een zwembad hotels in Istanbul
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in Istanbul
  • Gratis parkeren hotels in Istanbul
  • Hotels inAlbania
  • Hotels inArgentina
  • Hotels inArmenia
  • Hotels inAustralia
  • Hotels inAustria
  • Hotels inAzerbaijan
  • Hotels inBelgium
  • Hotels inBosnia and Herzegovina
  • Hotels inBrazil
  • Hotels inBulgaria
  • Hotels inCanada
  • Hotels inChile
  • Hotels inChina
  • Hotels inColombia
  • Hotels inCroatia
  • Hotels inthe Czech Republic
  • Hotels inthe Dominican Republic
  • Hotels inEgypt
  • Hotels inFinland
  • Hotels inFrance
  • Hotels inGeorgia
  • Hotels inGermany
  • Hotels inGhana
  • Hotels inGreece
  • Hotels inHungary
  • Hotels inIndia
  • Hotels inIndonesia
  • Hotels inIsrael
  • Hotels inItaly
  • Hotels inJapan

Alle bestemmingenVerblijfplaatsenHotelreserveringenMaand- en weektarievenGroepsreserveringen & groepenToegankelijke kamersBeeldcredits

Hulp

  • Neem contact met ons op
  • Hoe boeken werkt
  • Bel (888) 789-8585

Ontdekken

  • Verblijfplaatsen
  • Hotelreserveringen
  • Maand- en weektarieven
  • Groepsreserveringen & groepen
  • Toegankelijke kamers

Voorwaarden en instellingen

  • Servicevoorwaarden
  • Privacybeleid
  • Annuleringen en terugbetalingen
  • Toegankelijkheid

Over Callstay

  • Over ons
  • Beeldcredits
© 2026 Callstay. Een Spotbo, Inc.-onderneming.De tarieven zijn hetzelfde als bij rechtstreeks boeken.

Foto's door hun auteurs, onder de licenties vermeld in onze Beeldcredits.