Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Oradea

Verblijven/Oradea

Paleus Resort

PensionOxigenului nr 11, Oradea, RomaniaOp kaart tonen

1 / 4
Prijs vanavond controleren

U wordt nog niet belast

Of boek telefonisch —(888) 789-8585
Uitzonderlijk

Een van onze hoogst gewaardeerde verblijven, volgens de gasten.

9.8256Beoordelingen
  • Inchecken vanaf 15:00Uitchecken vóór 10:30.
  • Uitzonderlijk locatieGasten beoordelen de locatie 9.6 van de 10, op Oxigenului nr 11.

Luxe Accommodatie met Privézwembad Geniet van ultiem comfort bij Paleus Resort in Paleu, waar u kunt verblijven in kamers met airconditioning en een privézwembad. Deze accommodatie aan het strand beschikt over een terras, gratis parkeergelegenheid en WiFi voor alle gasten.

Diversiteit aan Eetgelegenheden en Entertainment Verwen uzelf met verschillende eetervaringen in ons gezinsvriendelijke restaurant, knusse koffiebar en levendige bar ter plaatse. Daarnaast kunnen gasten ontspannen in het buitendinergedeelte of de buitenruimte met speeltoestellen en tuin verkennen voor ontspanning en plezier.

Handige Services en Nabijgelegen Bezienswaardigheden Maak gebruik van onze shuttledienst en fietsverhuur voor eenvoudig vervoer. Verken nabijgelegen attracties zoals de Citadel of Oradea en Aquapark Nymphaea, op korte afstand. Boek nu voor een onvergetelijk verblijf bij Paleus Resort!

Wat deze plek biedt

  • WiFi beschikbaar
  • Gratis WiFi
  • Parkeren
  • Gratis parkeren
  • Rookvrije kamers
  • Airconditioning
  • Zwembad
  • Restaurant
  • Verwarming
  • Terras

Kamers

9.8

Uitzonderlijk

Gewaardeerd 9.8 van de 10 door 256 gasten die hier verbleven.

  • Netheid9.8
  • Service10.0
  • Locatie9.6
  • Kamers9.6
  • Faciliteiten9.6
  • Waarde10.0
  • Eten & drinken10.0

Gasten noemen

Great serviceClean and comfortable rooms
  • MarcelGermany

    ·september 2026·Stel

    Sehr gut

    Alles ok

  • KarinaPoland

    ·september 2026·Alleenreiziger

    Bardzo klimatyczne wnętrza, przytulne. Niesamowicie podobało nam się w każdym calu. Bardzo czysto. Tutuaj widać dbałość o każdy szczegół. Polecamy również restaurację, w której serwowane pyszne posiłki. Śniadanie…

  • CHIRCULESCURomania

    ·september 2026·Alleenreiziger

    totul perfect:)

  • TodorBulgaria

    ·september 2026·Alleenreiziger

    Everithing

  • RomanCzech Republic

    ·september 2026·Stel

    Vše proběhlo dle domluvy.

  • Liviu VictorRomania

    ·september 2026·Alleenreiziger

    Totul la superlativ ca de fiecare data

Beoordelingen zijn geschreven door gasten die via onze leverancier hebben geboekt en verbleven, weergegeven zoals geschreven en in hun eigen taal. Categorieën komen voort uit de interpretatie van recente beoordelingen door de leverancier, bijgewerkt januari 2026.

Waar u zult zijn

Oxigenului nr 11, Oradea, Romania

Gasten beoordelen de locatie met 9.6 van de 10 — uitzonderlijk.

Om te weten

Annulering

Elke kamer toont zijn eigen voorwaarden voordat u betaalt.

De meeste tarieven kunnen tot een op de kamer vermelde datum gratis worden geannuleerd.

Niet-restitueerbare tarieven zijn als zodanig gemarkeerd.

Huisregels

Inchecken vanaf 15:00 tot 10:00 PM

Uitchecken vóór 10:30

Kinderen welkom

Meer weergeven

Geen huisdieren

Niet-roken kamers beschikbaar

Betaling & accommodatie

Betaald bij boeking, niet bij de balie.

Tarieven omvatten de belastingen en kosten die wij kunnen zien.

De accommodatie kan bij het inchecken een pasjaar vragen voor bijkomende kosten.

Meer weergeven

Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation. Guests are required to show a photo ID and credit card upon check-in. Please note that all Special Requests are subject to availability and additional charges may apply. Guests under the age of 18 can only check in with a parent or official guardian. A deposit may be required at the property.

Wat wij hier voor u zouden controleren

  • Hoeveel kamers ze tegelijk vasthouden, hoe lang, en onder welke voorwaarden.
  • Dat de drempelvrije kamer daadwerkelijk vrij is op uw data, en of het een inloopdouche of een bad is, wat de vermelding nooit vermeldt.
  • Of er ruimte is voor een pick-up, een aanhanger of een busje, niet alleen een auto.
  • Of het tarief verandert voor uw data en wat het omvat.
  • Wat de accommodatie daadwerkelijk in rekening brengt aan de balie bovenop het tarief.

Vragen over Paleus Resort

Hoe laat is in- en uitchecken bij Paleus Resort?

Inchecken is vanaf 15:00. Uitchecken is vóór 10:30. Als u laat arriveert, laat het ons weten en we vragen de accommodatie de kamer voor u te reserveren.

Staat Paleus Resort huisdieren toe?

Nee — de accommodatie geeft aan dat huisdieren niet zijn toegestaan.

Is er parkeergelegenheid bij Paleus Resort?

Parkeren staat vermeld bij de faciliteiten van het hotel. Of het gratis is en of een plek gereserveerd kan worden verschilt, dus we controleren het aan de hand van uw data in plaats van het hier te beloven.

Heeft Paleus Resort een zwembad?

Ja — een zwembad staat vermeld bij de faciliteiten van het hotel. Seizoenssluitingen komen vaak voor, dus we bevestigen dat het open is voor uw data.

Heeft Paleus Resort wifi?

Ja — internettoegang staat vermeld bij de faciliteiten van de accommodatie.

Kan ik een blok kamers boeken bij Paleus Resort?

Het hotel vermeldt vergader- en banketruimte, wat meestal betekent dat het groepszaken behandelt — maar hoeveel kamers het tegelijk kan houden, voor hoe lang en tegen welk tarief worden per geval bepaald en staan niet in een feed. Vertel ons de data en het aantal kamers en we krijgen die voorwaarden schriftelijk van het hotel voordat er iets in rekening wordt gebracht.

Heeft Paleus Resort rolstoeltoegankelijke kamers?

Het hotel vermeldt drempelloze of toegankelijke faciliteiten. Die vlag is het minst in staat om de vraag te beantwoorden: een hotel kan deze hebben en toch een drempel bij de ingang hebben, of een bad in plaats van een inloopdouche, en het zegt niet of de toegankelijke kamer beschikbaar is op uw data. Vertel ons wat u nodig heeft en we vragen het direct aan het hotel in plaats van u de vlag voor te lezen.

Hoe boek ik Paleus Resort?

Voer uw data hierboven in en boek online, of bel (888) 789-8585 en wij regelen het voor u — inclusief zaken die een boekingsformulier niet aankan, zoals een blok kamers, een maandtarief of een factuur voor uw werkgever.

Waar is Paleus Resort?

Oxigenului nr 11, Oradea.

Andere plekken die we boeken in Oradea

Niets te maken met de bovenstaande boeking. Dezelfde markt, dezelfde prijsstelling, voor het geval deze niet de juiste is.

Alle verblijven inOradea
Hotel B4Hotel B49.8 · 1268 recensiesVictoria RoomsVictoria Rooms9.8 · 800 recensiesCentral 10Central 109.9 · 304 recensiesPanoramic Apartments OradeaPanoramic Apartments Oradea9.9 · 293 recensiesAPARTHOTEL Panoramis ResidenceAPARTHOTEL Panoramis Residence9.6 · 1349 recensies
Allegro apartments city centerIMPERIAL ROOMS - ULTRACENTRAL - jacuzzi cu hidromasajHillsideLaci lak modern apartmentManiu 31 Apartments & RoomsLiberte ApartmentsMustang Boutique RoomsLounge 8 StudiosVine RoomsIvana HotelCatharsis House - self check in and self checkoutELEGANT ROOMS - ULTRACENTRAL - jacuzzi cu hidromasajLa Strada ApartmentsChristopher ApartmentPanoramic Studio OradeaBlueSky Ultra-Central Premium ApartmentFilip Apartment OradeaLaci Lak Premium apartmentRamada by Wyndham OradeaElisabeth ApartmentSophie ApartmentPremium Central ApartmentDozsa ResidenceCADORO City Center Apartments- UltracentralLaci Lak

Populaire bestemmingen

  • Hotels inRome
  • Hotels inLondon
  • Hotels inMilan
  • Hotels inAthens
  • Hotels inKissimmee, FL
  • Hotels inNaples
  • Hotels inDubai
  • Hotels inBuenos Aires
  • Hotels inSao Paulo
  • Hotels inIstanbul
  • Hotels inMarrakech
  • Hotels inRio de Janeiro
  • Hotels inCape Town
  • Hotels inLisbon
  • Hotels inFlorence
  • Hotels inBudapest
  • Hotels inManila
  • Hotels inMadrid
  • Hotels inJakarta
  • Hotels inMálaga
  • Hotels inTokyo
  • Hotels inKuala Lumpur
  • Hotels inPorto
  • Hotels inParis
  • Hotels inHo Chi Minh City
  • Hotels inFlorianópolis
  • Hotels inNairobi
  • Hotels inOsaka
  • Hotels inVienna
  • Hotels inPalermo
  • Hotels inNew Delhi
  • Hotels inHanoi
  • Hotels inDavenport, FL
  • Hotels inCairo
  • Hotels inBucharest
  • Hotels inSeville
  • Hotels inCanggu
  • Hotels inUbud
  • Hotels inTbilisi City
  • Hotels inVenice
  • Hotels inSplit
  • Hotels inBarcelona
  • Hotels inBangkok
  • Hotels inMexico City
  • Hotels inPlaya del Carmen
  • Hotels inMarbella
  • Hotels inPanama City Beach, FL
  • Hotels inTulum
  • Hotels inPrague
  • Hotels inAlbufeira
  • Hotels inSeoul
  • Hotels inCatania
  • Hotels inWarsaw
  • Hotels inKyoto
  • Hotels inBogotá
  • Hotels inMyrtle Beach, SC
  • Hotels inBelgrade
  • Hotels inBologna
  • Hotels inMelbourne
  • Hotels inMar del Plata
  • Huisdiervriendelijk hotels in Rome
  • Met een zwembad hotels in Rome
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in Rome
  • Gratis parkeren hotels in Rome
  • Huisdiervriendelijk hotels in London
  • Met een zwembad hotels in London
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in London
  • Gratis parkeren hotels in London
  • Huisdiervriendelijk hotels in Milan
  • Met een zwembad hotels in Milan
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in Milan
  • Gratis parkeren hotels in Milan
  • Huisdiervriendelijk hotels in Athens
  • Met een zwembad hotels in Athens
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in Athens
  • Gratis parkeren hotels in Athens
  • Huisdiervriendelijk hotels in Kissimmee, FL
  • Met een zwembad hotels in Kissimmee, FL
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in Kissimmee, FL
  • Gratis parkeren hotels in Kissimmee, FL
  • Huisdiervriendelijk hotels in Naples
  • Met een zwembad hotels in Naples
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in Naples
  • Gratis parkeren hotels in Naples
  • Huisdiervriendelijk hotels in Dubai
  • Met een zwembad hotels in Dubai
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in Dubai
  • Gratis parkeren hotels in Dubai
  • Huisdiervriendelijk hotels in Buenos Aires
  • Met een zwembad hotels in Buenos Aires
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in Buenos Aires
  • Gratis parkeren hotels in Buenos Aires
  • Huisdiervriendelijk hotels in Sao Paulo
  • Met een zwembad hotels in Sao Paulo
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in Sao Paulo
  • Gratis parkeren hotels in Sao Paulo
  • Huisdiervriendelijk hotels in Istanbul
  • Met een zwembad hotels in Istanbul
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in Istanbul
  • Gratis parkeren hotels in Istanbul
  • Hotels inAlbania
  • Hotels inArgentina
  • Hotels inArmenia
  • Hotels inAustralia
  • Hotels inAustria
  • Hotels inAzerbaijan
  • Hotels inBelgium
  • Hotels inBosnia and Herzegovina
  • Hotels inBrazil
  • Hotels inBulgaria
  • Hotels inCanada
  • Hotels inChile
  • Hotels inChina
  • Hotels inColombia
  • Hotels inCroatia
  • Hotels inthe Czech Republic
  • Hotels inthe Dominican Republic
  • Hotels inEgypt
  • Hotels inFinland
  • Hotels inFrance
  • Hotels inGeorgia
  • Hotels inGermany
  • Hotels inGhana
  • Hotels inGreece
  • Hotels inHungary
  • Hotels inIndia
  • Hotels inIndonesia
  • Hotels inIsrael
  • Hotels inItaly
  • Hotels inJapan

Alle bestemmingenVerblijfplaatsenHotelreserveringenMaand- en weektarievenGroepsreserveringen & groepenToegankelijke kamersBeeldcredits

Hulp

  • Neem contact met ons op
  • Hoe boeken werkt
  • Bel (888) 789-8585

Ontdekken

  • Verblijfplaatsen
  • Hotelreserveringen
  • Maand- en weektarieven
  • Groepsreserveringen & groepen
  • Toegankelijke kamers

Voorwaarden en instellingen

  • Servicevoorwaarden
  • Privacybeleid
  • Annuleringen en terugbetalingen
  • Toegankelijkheid

Over Callstay

  • Over ons
  • Beeldcredits
© 2026 Callstay. Een Spotbo, Inc.-onderneming.De tarieven zijn hetzelfde als bij rechtstreeks boeken.

Foto's door hun auteurs, onder de licenties vermeld in onze Beeldcredits.