Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Yuchi

Verblijven/Yuchi

Einhan Resort

Hotel, 3-sterNo. 88, Wenhua Street, YuchiOp kaart tonen

1 / 4
Prijs vanavond controleren

U wordt nog niet belast

Of boek telefonisch —(888) 789-8585

8.0 · Zeer goed137 beoordelingen

  • Inchecken vanaf 15:00Uitchecken vóór 11:00. De receptie is 24 uur per dag bemand, dus een late aankomst is geen probleem.
  • Uitstekend locatieGasten beoordelen de locatie 9.3 van de 10, op No. 88, Wenhua Street.

Luxe accommodatie bij het Sun Moon Lake Einhan Resort biedt luxe accommodaties met fijne bedden en meubilair, op slechts 10 minuten lopen van de Sun Moon Lake Ropeway. De elegant ingerichte kamers zijn voorzien van een flatscreen-tv, comfortabele zithoeken en airconditioning. Sommige suites beschikken zelfs over een badkuip en aparte woonruimte.

Gunstige Locatie en Nabijgelegen Bezienswaardigheden Gelegen in Nantou, ligt het resort gunstig in de buurt van de Ta Thao Pier en op korte rit naar attracties zoals het Formosa Aboriginal Culture Village. Met gemakkelijke toegang tot het Nantou Jiji Train Station en High Speed Rail Taichung Station is het verkennen van de omgeving een fluitje van een cent.

Voorzieningen voor Iedereen Einhan Resort voorziet in alle behoeften van de gasten met een speelkamer, ontbijtbuffet, gratis wifi, zakencentrum, kinderspeelkamer, leeshoek en karaokefaciliteiten. Gasten kunnen ook fietsen huren om de prachtige omgeving te verkennen.

Boek nu voor een luxueus verblijf in Einhan Resort bij het Sun Moon Lake!

Wat deze plek biedt

  • WiFi beschikbaar
  • Gratis WiFi
  • Parkeren
  • Gratis parkeren
  • Rookvrije kamers
  • Airconditioning
  • 24-uursreceptie
  • Restaurant
  • Roomservice
  • Zakelijk centrum

Kamers

8.0

Zeer goed

Gewaardeerd 8.0 van de 10 door 137 gasten die hier verbleven.

  • Netheid7.8
  • Service9.3
  • Locatie9.3
  • Kamers7.3
  • Faciliteiten8.3
  • Waarde6.8
  • Eten & drinken7.3

Gasten noemen

Good locationHelpful staffConvenient amenities
  • YU chanTW

    ·augustus 2026·Groep

    用餐的9樓風景超棒!可以看到整個日月潭很舒服

    網路似乎比較不穩

  • 英TW

    ·augustus 2026·Alleenreiziger

    房間乾淨

    服務很棒

    希望下次能有坐椅

    腿腳比較不方便坐合式坐椅

  • 郁旗TW

    ·augustus 2026·Groep

    整體來說很不錯,絕佳的位置,早餐部份也算中等,住宿環境也很乾淨,服務人員態度也很棒,下次如果還前往此處,我應該會選擇繼續此飯店住宿!

    服務人員態度很好,位置真的是絕佳地點。

    如果真要說一種,我感覺是門禁的部分需要改善,開門需要使用鑰匙才可以開啟,而且只有分發一支鑰匙,對於外出的人員要回來實在有些不便,如果回來剛好遇到沒外出的人在洗澡,那就無法進入房間,只能等待,這部分真的需要進行改善!

  • 緁希TW

    ·mei 2026·Gezin

    位置

  • J LNL

    ·april 2026·Stel

    Goede lokatie maar hotel gedateerd

    Super vriendelijke mensen, grote kamers en prima badkam… Lokatie midden in het dorp super

    Centrale airco koelde niet maar is een fan. Oud en gedateerd gebouw.

    Ontbijt heel druk, we waren er dan ook met Lunar New Year en…

  • 雅靜TW

    ·april 2026·Gezin

    很適合親子住宿,服務很好👍

Beoordelingen zijn geschreven door gasten die via onze leverancier hebben geboekt en verbleven, weergegeven zoals geschreven en in hun eigen taal. Categorieën komen voort uit de interpretatie van recente beoordelingen door de leverancier, bijgewerkt januari 2026.

Waar u zult zijn

No. 88, Wenhua Street, Yuchi

Gasten beoordelen de locatie met 9.3 van de 10 — uitstekend.

Om te weten

Annulering

Elke kamer toont zijn eigen voorwaarden voordat u betaalt.

De meeste tarieven kunnen tot een op de kamer vermelde datum gratis worden geannuleerd.

Niet-restitueerbare tarieven zijn als zodanig gemarkeerd.

Huisregels

Inchecken vanaf 15:00

Uitchecken vóór 11:00

Kinderen welkom

Meer weergeven

Geen huisdieren

Niet-roken kamers beschikbaar

Betaling & accommodatie

Betaald bij boeking, niet bij de balie.

Tarieven omvatten de belastingen en kosten die wij kunnen zien.

De accommodatie kan bij het inchecken een pasjaar vragen voor bijkomende kosten.

Meer weergeven

A deposit may be required at the property.

Wat wij hier voor u zouden controleren

  • Hoeveel kamers ze tegelijk vasthouden, hoe lang, en onder welke voorwaarden.
  • Dat de receptie bemand is wanneer u aankomt, en dat de kamer na de cut-off wordt vastgehouden.
  • Of er ruimte is voor een pick-up, een aanhanger of een busje, niet alleen een auto.
  • Of het tarief verandert voor uw data en wat het omvat.
  • Wat de accommodatie daadwerkelijk in rekening brengt aan de balie bovenop het tarief.

Vragen over Einhan Resort

Hoe laat is in- en uitchecken bij Einhan Resort?

Inchecken is vanaf 15:00. Uitchecken is vóór 11:00. Als u laat arriveert, laat het ons weten en we vragen de accommodatie de kamer voor u te reserveren.

Staat Einhan Resort huisdieren toe?

Nee — de accommodatie geeft aan dat huisdieren niet zijn toegestaan.

Is er parkeergelegenheid bij Einhan Resort?

Parkeren staat vermeld bij de faciliteiten van het hotel. Of het gratis is en of een plek gereserveerd kan worden verschilt, dus we controleren het aan de hand van uw data in plaats van het hier te beloven.

Heeft Einhan Resort wifi?

Ja — internettoegang staat vermeld bij de faciliteiten van de accommodatie.

Kan ik een blok kamers boeken bij Einhan Resort?

Het hotel vermeldt vergader- en banketruimte, wat meestal betekent dat het groepszaken behandelt — maar hoeveel kamers het tegelijk kan houden, voor hoe lang en tegen welk tarief worden per geval bepaald en staan niet in een feed. Vertel ons de data en het aantal kamers en we krijgen die voorwaarden schriftelijk van het hotel voordat er iets in rekening wordt gebracht.

Kan ik laat inchecken bij Einhan Resort?

Het hotel vermeldt een 24-uurs receptie, dus een late aankomst zou mogelijk moeten zijn. Standaard inchecken is vanaf 15:00. Kamers worden nog steeds vrijgegeven na een deadline bij sommige hotels, ongeacht de receptie-uren, dus vertel ons uw aankomsttijd en we laten ze het vasthouden.

Hoe boek ik Einhan Resort?

Voer uw data hierboven in en boek online, of bel (888) 789-8585 en wij regelen het voor u — inclusief zaken die een boekingsformulier niet aankan, zoals een blok kamers, een maandtarief of een factuur voor uw werkgever.

Waar is Einhan Resort?

No. 88, Wenhua Street, Yuchi.

Andere plekken die we boeken in Yuchi

Niets te maken met de bovenstaande boeking. Dezelfde markt, dezelfde prijsstelling, voor het geval deze niet de juiste is.

Alle verblijven inYuchi
Doris HomeDoris Home9.8 · 177 recensiesWyndham Sun Moon LakeWyndham Sun Moon Lake9.4 · 1978 recensiesLaurel Villa B&BLaurel Villa B&B9.5 · 441 recensiesSun Moon Tea B&BSun Moon Tea B&B9.5 · 275 recensies日月潭沅居民宿 YUAN JU BOUTIQUE Hotel日月潭沅居民宿 YUAN JU BOUTIQUE Hotel9.6 · 139 recensies
Kapamumu b&bYuan Su B&BLake B&BShao Guang 188The Lalu, Sun Moon LakeCherng YuanSun Moon Lake Youngquan HotelsCabin of Sun Moon LakeYo Shen Jing ResortsZhaohong homestayHan Yan Design HotelSun Moon Lake 5Boat B&BSun Moon Lake I Love YouSun Moon Lake Residence 8Miller HomeSun Moon BeautySun Moon Lake Bamboo Rock GardenTaihu Hotel Sun Moon LakeShui Yang Lakeview House with ElevatorSkylight B&BHu Yue Lakeview HotelBlock HouseHappy InnOwl HostelYue Lake Backpackers

Populaire bestemmingen

  • Hotels inRome
  • Hotels inLondon
  • Hotels inMilan
  • Hotels inAthens
  • Hotels inKissimmee, FL
  • Hotels inNaples
  • Hotels inDubai
  • Hotels inBuenos Aires
  • Hotels inSao Paulo
  • Hotels inIstanbul
  • Hotels inMarrakech
  • Hotels inRio de Janeiro
  • Hotels inCape Town
  • Hotels inLisbon
  • Hotels inFlorence
  • Hotels inBudapest
  • Hotels inManila
  • Hotels inMadrid
  • Hotels inJakarta
  • Hotels inMálaga
  • Hotels inTokyo
  • Hotels inKuala Lumpur
  • Hotels inPorto
  • Hotels inParis
  • Hotels inHo Chi Minh City
  • Hotels inFlorianópolis
  • Hotels inNairobi
  • Hotels inOsaka
  • Hotels inVienna
  • Hotels inPalermo
  • Hotels inNew Delhi
  • Hotels inHanoi
  • Hotels inDavenport, FL
  • Hotels inCairo
  • Hotels inBucharest
  • Hotels inSeville
  • Hotels inCanggu
  • Hotels inUbud
  • Hotels inTbilisi City
  • Hotels inVenice
  • Hotels inSplit
  • Hotels inBarcelona
  • Hotels inBangkok
  • Hotels inMexico City
  • Hotels inPlaya del Carmen
  • Hotels inMarbella
  • Hotels inPanama City Beach, FL
  • Hotels inTulum
  • Hotels inPrague
  • Hotels inAlbufeira
  • Hotels inSeoul
  • Hotels inCatania
  • Hotels inWarsaw
  • Hotels inKyoto
  • Hotels inBogotá
  • Hotels inMyrtle Beach, SC
  • Hotels inBelgrade
  • Hotels inBologna
  • Hotels inMelbourne
  • Hotels inMar del Plata
  • Huisdiervriendelijk hotels in Rome
  • Met een zwembad hotels in Rome
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in Rome
  • Gratis parkeren hotels in Rome
  • Huisdiervriendelijk hotels in London
  • Met een zwembad hotels in London
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in London
  • Gratis parkeren hotels in London
  • Huisdiervriendelijk hotels in Milan
  • Met een zwembad hotels in Milan
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in Milan
  • Gratis parkeren hotels in Milan
  • Huisdiervriendelijk hotels in Athens
  • Met een zwembad hotels in Athens
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in Athens
  • Gratis parkeren hotels in Athens
  • Huisdiervriendelijk hotels in Kissimmee, FL
  • Met een zwembad hotels in Kissimmee, FL
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in Kissimmee, FL
  • Gratis parkeren hotels in Kissimmee, FL
  • Huisdiervriendelijk hotels in Naples
  • Met een zwembad hotels in Naples
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in Naples
  • Gratis parkeren hotels in Naples
  • Huisdiervriendelijk hotels in Dubai
  • Met een zwembad hotels in Dubai
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in Dubai
  • Gratis parkeren hotels in Dubai
  • Huisdiervriendelijk hotels in Buenos Aires
  • Met een zwembad hotels in Buenos Aires
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in Buenos Aires
  • Gratis parkeren hotels in Buenos Aires
  • Huisdiervriendelijk hotels in Sao Paulo
  • Met een zwembad hotels in Sao Paulo
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in Sao Paulo
  • Gratis parkeren hotels in Sao Paulo
  • Huisdiervriendelijk hotels in Istanbul
  • Met een zwembad hotels in Istanbul
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in Istanbul
  • Gratis parkeren hotels in Istanbul
  • Hotels inAlbania
  • Hotels inArgentina
  • Hotels inArmenia
  • Hotels inAustralia
  • Hotels inAustria
  • Hotels inAzerbaijan
  • Hotels inBelgium
  • Hotels inBosnia and Herzegovina
  • Hotels inBrazil
  • Hotels inBulgaria
  • Hotels inCanada
  • Hotels inChile
  • Hotels inChina
  • Hotels inColombia
  • Hotels inCroatia
  • Hotels inthe Czech Republic
  • Hotels inthe Dominican Republic
  • Hotels inEgypt
  • Hotels inFinland
  • Hotels inFrance
  • Hotels inGeorgia
  • Hotels inGermany
  • Hotels inGhana
  • Hotels inGreece
  • Hotels inHungary
  • Hotels inIndia
  • Hotels inIndonesia
  • Hotels inIsrael
  • Hotels inItaly
  • Hotels inJapan

Alle bestemmingenVerblijfplaatsenHotelreserveringenMaand- en weektarievenGroepsreserveringen & groepenToegankelijke kamersBeeldcredits

Hulp

  • Neem contact met ons op
  • Hoe boeken werkt
  • Bel (888) 789-8585

Ontdekken

  • Verblijfplaatsen
  • Hotelreserveringen
  • Maand- en weektarieven
  • Groepsreserveringen & groepen
  • Toegankelijke kamers

Voorwaarden en instellingen

  • Servicevoorwaarden
  • Privacybeleid
  • Annuleringen en terugbetalingen
  • Toegankelijkheid

Over Callstay

  • Over ons
  • Beeldcredits
© 2026 Callstay. Een Spotbo, Inc.-onderneming.De tarieven zijn hetzelfde als bij rechtstreeks boeken.

Foto's door hun auteurs, onder de licenties vermeld in onze Beeldcredits.