Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Ammouliani

Verblijven/Ammouliani

Demi Studios

Aparthotel, 1-sterAmoliani, Ammouliani, GreeceOp kaart tonen

1 / 4
Prijs vanavond controleren

U wordt nog niet belast

Of boek telefonisch —(888) 789-8585
Top beoordeeld

Gasten beoordelen het het hoogst op service, location en amenities.

9.1194Beoordelingen
  • Inchecken vanaf 15:00Uitchecken vóór 11:00.
  • Uitzonderlijk locatieGasten beoordelen de locatie 9.8 van de 10, op Amoliani.

Strandparadijs

Locatie: Genesteld op slechts 150 meter van het prachtige Alykes Beach, biedt Demi Studios een rustig toevluchtsoord met gemakkelijke toegang tot restaurants, bars en winkels op loopafstand.

Comfortabele Studios: Elke studio is voorzien van een kitchenette met een fornuis en oven, wat zorgt voor een handig verblijf. De knusse accommodaties hebben ook privébadkamers met douches en sommige studio's bieden adembenemend uitzicht op de Egeïsche Zee vanaf hun terras.

Handige Voorzieningen: Gasten kunnen genieten van de weelderige tuin, de zon opnemen op het terras en verbonden blijven met gratis WiFi. Met de haven van het eiland dichtbij voor uitstapjes naar Ouranoupoli Town, combineert Demi Studios ontspanning met toegankelijkheid.

Wat deze plek biedt

  • WiFi beschikbaar
  • Gratis WiFi
  • Parkeren
  • Gratis parkeren
  • Rookvrije kamers
  • Airconditioning
  • Verwarming
  • Terras
  • Familiekamers
  • Tuin

Kamers

9.1

Top beoordeeld

Gewaardeerd 9.1 van de 10 door 194 gasten die hier verbleven.

  • Netheid8.6
  • Service10.0
  • Locatie9.8
  • Kamers8.8
  • Faciliteiten9.0
  • Waarde8.5
  • Eten & drinken8.6

Gasten noemen

Great locationFriendly serviceBeautiful views
  • StergiosGreece

    ·augustus 2026·Gezin

    Εξαιρετική τοποθεσία , καθαρό, παρκινγκ αριθμημένα ανα σωμάτιο , ντούζ και βρύση στην αυλή, εξαιρετική θέα και εύκολη πρόσβαση στις αλυκές ( 2 λεπτα με τα πόδια ) και καλοπήγαδο.

    το wifi χανόταν κατα διαστήματα με…

  • Vasile IoanRomania

    ·juli 2026·Alleenreiziger

    Totul

  • ElenaBulgaria

    ·juli 2026·Alleenreiziger

    Lovely place!

  • VladimirSerbia

    ·juli 2026·Alleenreiziger

    Lokacija , parking, osoblje

    Nemam zamerki

  • AlexiaGreece

    ·juli 2026·Alleenreiziger

    A bit disappointed

    Very close to the beach there was a parking available and the room was spacious. The view of the room was really good

    The staff were generally welcoming and kind, but one interaction made us feel uncomfortable while our…

  • VALERIAItaly

    ·juli 2026·Groep

    Tutto

    Nulla

Beoordelingen zijn geschreven door gasten die via onze leverancier hebben geboekt en verbleven, weergegeven zoals geschreven en in hun eigen taal. Categorieën komen voort uit de interpretatie van recente beoordelingen door de leverancier, bijgewerkt december 2025.

Waar u zult zijn

Amoliani, Ammouliani, Greece

Gasten beoordelen de locatie met 9.8 van de 10 — uitzonderlijk.

Om te weten

Annulering

Elke kamer toont zijn eigen voorwaarden voordat u betaalt.

De meeste tarieven kunnen tot een op de kamer vermelde datum gratis worden geannuleerd.

Niet-restitueerbare tarieven zijn als zodanig gemarkeerd.

Huisregels

Inchecken vanaf 15:00 tot 09:30 PM

Uitchecken vóór 11:00

Kinderen welkom

Meer weergeven

Geen huisdieren

Niet-roken kamers beschikbaar

Betaling & accommodatie

Betaald bij boeking, niet bij de balie.

Tarieven omvatten de belastingen en kosten die wij kunnen zien.

De accommodatie kan bij het inchecken een pasjaar vragen voor bijkomende kosten.

Meer weergeven

Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation. Guests are required to show a photo ID and credit card upon check-in. Please note that all Special Requests are subject to availability and additional charges may apply. This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. A deposit may be required at the property.

Wat wij hier voor u zouden controleren

  • Of er ruimte is voor een pick-up, een aanhanger of een busje, niet alleen een auto.
  • Of het tarief verandert voor uw data en wat het omvat.
  • Wat de accommodatie daadwerkelijk in rekening brengt aan de balie bovenop het tarief.

Vragen over Demi Studios

Hoe laat is in- en uitchecken bij Demi Studios?

Inchecken is vanaf 15:00. Uitchecken is vóór 11:00. Als u laat arriveert, laat het ons weten en we vragen de accommodatie de kamer voor u te reserveren.

Staat Demi Studios huisdieren toe?

Nee — de accommodatie geeft aan dat huisdieren niet zijn toegestaan.

Is er parkeergelegenheid bij Demi Studios?

Parkeren staat vermeld bij de faciliteiten van het hotel. Of het gratis is en of een plek gereserveerd kan worden verschilt, dus we controleren het aan de hand van uw data in plaats van het hier te beloven.

Heeft Demi Studios wifi?

Ja — internettoegang staat vermeld bij de faciliteiten van de accommodatie.

Hoe boek ik Demi Studios?

Voer uw data hierboven in en boek online, of bel (888) 789-8585 en wij regelen het voor u — inclusief zaken die een boekingsformulier niet aankan, zoals een blok kamers, een maandtarief of een factuur voor uw werkgever.

Waar is Demi Studios?

Amoliani, Ammouliani.

Andere plekken die we boeken in Ammouliani

Niets te maken met de bovenstaande boeking. Dezelfde markt, dezelfde prijsstelling, voor het geval deze niet de juiste is.

Alle verblijven inAmmouliani
Sun Rise HotelSun Rise Hotel9.5 · 206 recensiesNafsikaNafsika9.8 · 70 recensiesOlive Bay Hilltop Apartments AmmoulianiOlive Bay Hilltop Apartments Ammouliani9.3 · 35 recensiesVilla CharaVilla Chara9.6 · 17 recensiesAgionissi ResortAgionissi Resort7.4 · 592 recensies
Ammou AreaDominiciArchontikoLiani AmmosSun rise Villas ammoulianiKastaliaMelograno ApartmentPallas Luxury ApartmentsGEORGE AND MARIOS STUDIOS InnVilla EviPension LimaniVilla ElliMarvelous Sea View Eco AptAlosDrenia StudiosOlea HouseStudio PARADISENoelia House AmmoulianiGianni's Apartment By The SeaMarvelous Sea View Eco StudioAmmouliani ApartmentsPansion LimanakiAnastasia Grigoriadis RoomsStudios GarifaliaVilla elli 2

Populaire bestemmingen

  • Hotels inRome
  • Hotels inLondon
  • Hotels inMilan
  • Hotels inAthens
  • Hotels inKissimmee, FL
  • Hotels inNaples
  • Hotels inDubai
  • Hotels inBuenos Aires
  • Hotels inSao Paulo
  • Hotels inIstanbul
  • Hotels inMarrakech
  • Hotels inRio de Janeiro
  • Hotels inCape Town
  • Hotels inLisbon
  • Hotels inFlorence
  • Hotels inBudapest
  • Hotels inManila
  • Hotels inMadrid
  • Hotels inJakarta
  • Hotels inMálaga
  • Hotels inTokyo
  • Hotels inKuala Lumpur
  • Hotels inPorto
  • Hotels inParis
  • Hotels inHo Chi Minh City
  • Hotels inFlorianópolis
  • Hotels inNairobi
  • Hotels inOsaka
  • Hotels inVienna
  • Hotels inPalermo
  • Hotels inNew Delhi
  • Hotels inHanoi
  • Hotels inDavenport, FL
  • Hotels inCairo
  • Hotels inBucharest
  • Hotels inSeville
  • Hotels inCanggu
  • Hotels inUbud
  • Hotels inTbilisi City
  • Hotels inVenice
  • Hotels inSplit
  • Hotels inBarcelona
  • Hotels inBangkok
  • Hotels inMexico City
  • Hotels inPlaya del Carmen
  • Hotels inMarbella
  • Hotels inPanama City Beach, FL
  • Hotels inTulum
  • Hotels inPrague
  • Hotels inAlbufeira
  • Hotels inSeoul
  • Hotels inCatania
  • Hotels inWarsaw
  • Hotels inKyoto
  • Hotels inBogotá
  • Hotels inMyrtle Beach, SC
  • Hotels inBelgrade
  • Hotels inBologna
  • Hotels inMelbourne
  • Hotels inMar del Plata
  • Huisdiervriendelijk hotels in Rome
  • Met een zwembad hotels in Rome
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in Rome
  • Gratis parkeren hotels in Rome
  • Huisdiervriendelijk hotels in London
  • Met een zwembad hotels in London
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in London
  • Gratis parkeren hotels in London
  • Huisdiervriendelijk hotels in Milan
  • Met een zwembad hotels in Milan
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in Milan
  • Gratis parkeren hotels in Milan
  • Huisdiervriendelijk hotels in Athens
  • Met een zwembad hotels in Athens
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in Athens
  • Gratis parkeren hotels in Athens
  • Huisdiervriendelijk hotels in Kissimmee, FL
  • Met een zwembad hotels in Kissimmee, FL
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in Kissimmee, FL
  • Gratis parkeren hotels in Kissimmee, FL
  • Huisdiervriendelijk hotels in Naples
  • Met een zwembad hotels in Naples
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in Naples
  • Gratis parkeren hotels in Naples
  • Huisdiervriendelijk hotels in Dubai
  • Met een zwembad hotels in Dubai
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in Dubai
  • Gratis parkeren hotels in Dubai
  • Huisdiervriendelijk hotels in Buenos Aires
  • Met een zwembad hotels in Buenos Aires
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in Buenos Aires
  • Gratis parkeren hotels in Buenos Aires
  • Huisdiervriendelijk hotels in Sao Paulo
  • Met een zwembad hotels in Sao Paulo
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in Sao Paulo
  • Gratis parkeren hotels in Sao Paulo
  • Huisdiervriendelijk hotels in Istanbul
  • Met een zwembad hotels in Istanbul
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in Istanbul
  • Gratis parkeren hotels in Istanbul
  • Hotels inAlbania
  • Hotels inArgentina
  • Hotels inArmenia
  • Hotels inAustralia
  • Hotels inAustria
  • Hotels inAzerbaijan
  • Hotels inBelgium
  • Hotels inBosnia and Herzegovina
  • Hotels inBrazil
  • Hotels inBulgaria
  • Hotels inCanada
  • Hotels inChile
  • Hotels inChina
  • Hotels inColombia
  • Hotels inCroatia
  • Hotels inthe Czech Republic
  • Hotels inthe Dominican Republic
  • Hotels inEgypt
  • Hotels inFinland
  • Hotels inFrance
  • Hotels inGeorgia
  • Hotels inGermany
  • Hotels inGhana
  • Hotels inGreece
  • Hotels inHungary
  • Hotels inIndia
  • Hotels inIndonesia
  • Hotels inIsrael
  • Hotels inItaly
  • Hotels inJapan

Alle bestemmingenVerblijfplaatsenHotelreserveringenMaand- en weektarievenGroepsreserveringen & groepenToegankelijke kamersBeeldcredits

Hulp

  • Neem contact met ons op
  • Hoe boeken werkt
  • Bel (888) 789-8585

Ontdekken

  • Verblijfplaatsen
  • Hotelreserveringen
  • Maand- en weektarieven
  • Groepsreserveringen & groepen
  • Toegankelijke kamers

Voorwaarden en instellingen

  • Servicevoorwaarden
  • Privacybeleid
  • Annuleringen en terugbetalingen
  • Toegankelijkheid

Over Callstay

  • Over ons
  • Beeldcredits
© 2026 Callstay. Een Spotbo, Inc.-onderneming.De tarieven zijn hetzelfde als bij rechtstreeks boeken.

Foto's door hun auteurs, onder de licenties vermeld in onze Beeldcredits.