Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Laboe

Verblijven/Laboe

Amerigo Vespucci

Appartementen, 3-sterStrandstraße 13, Laboe, GermanyOp kaart tonen

1 / 4
Prijs vanavond controleren

U wordt nog niet belast

Of boek telefonisch —(888) 789-8585

9.0 · Uitstekend4 beoordelingen

  • Inchecken vanaf 16:00Uitchecken vóór 10:00.
  • Uitzonderlijk locatieGasten beoordelen de locatie 9.6 van de 10, op Strandstraße 13.

Adembenemend Uitzicht op Zee: Gelegen in Laboe, biedt Amerigo Vespucci prachtig uitzicht op zee, op steenworp afstand van Ostsee Beach en Hundestrand Beach.

Moderne Voorzieningen: Geniet van een comfortabel verblijf met een balkon, gratis privéparkeergelegenheid en gratis WiFi. De accommodatie beschikt over kabel-tv en is ontworpen om allergie-vrij en rookvrij te zijn.

Handige Locatie: Met Falckenstein Beach in de buurt en bezienswaardigheden zoals het Marine Ehrenmal & U-Boot Museum op korte afstand, biedt Amerigo Vespucci gemakkelijke toegang tot lokale bezienswaardigheden. En met 18 km vanaf het centraal station van Kiel is reisgemak gegarandeerd.

Ervaar de rust van de kust bij Amerigo Vespucci - boek nu uw verblijf voor een gedenkwaardige kustuitje.

Wat deze plek biedt

  • WiFi beschikbaar
  • Gratis WiFi
  • Parkeren
  • Gratis parkeren
  • Rookvrije kamers
  • Verwarming
  • Roken is niet toegestaan in het gehele pand
  • Privéparkeerplaats
  • Strandfront
  • Buitenmeubilair

Kamers

9.0

Uitstekend

Gewaardeerd 9.0 van de 10 door 4 gasten die hier verbleven.

  • Netheid8.1
  • Service9.1
  • Locatie9.6
  • Kamers9.0
  • Faciliteiten9.1
  • Waarde9.0
  • Eten & drinken9.1

Gasten noemen

Direct beach accessScenic viewsQuiet environmentWell-equipped kitchen
  • AlfredGermany

    ·juli 2026·Stel

    Super Lage, kurze Wege und tolles Flachwasserrevier für Windsurfer und Kiter.

    Die einmalige Lage direkt am Strand!

    Zigarettenrauch der Nachbarn!

  • WilhelmGermany

    ·maart 2026·Alleenreiziger

    Im großen und ganzen habe ich mich sehr wohl gefühlt und habe meinen Aufenthalt genossen.

    Direkte Strandnähe, Seeblick aus dem Appartment, Erdgeschoss, Elektrogeräte in der Küche, die Ruhe im Haus, Balkon, Sauberkeit.

    Beschreibung der Funktion vom Fernseher das man einen Schalter hinter dem Fernseher…

  • YachunGermany

    ·juni 2025

    Perfect location ! Alles top

Beoordelingen zijn geschreven door gasten die via onze leverancier hebben geboekt en verbleven, weergegeven zoals geschreven en in hun eigen taal. Categorieën komen voort uit de interpretatie van recente beoordelingen door de leverancier, bijgewerkt maart 2026.

Waar u zult zijn

Strandstraße 13, Laboe, Germany

Gasten beoordelen de locatie met 9.6 van de 10 — uitzonderlijk.

Om te weten

Annulering

Elke kamer toont zijn eigen voorwaarden voordat u betaalt.

De meeste tarieven kunnen tot een op de kamer vermelde datum gratis worden geannuleerd.

Niet-restitueerbare tarieven zijn als zodanig gemarkeerd.

Huisregels

Inchecken vanaf 16:00 tot 06:00 PM

Uitchecken vóór 10:00

Kinderen welkom

Meer weergeven

Geen huisdieren

Niet-roken kamers beschikbaar

Betaling & accommodatie

Betaald bij boeking, niet bij de balie.

Tarieven omvatten de belastingen en kosten die wij kunnen zien.

De accommodatie kan bij het inchecken een pasjaar vragen voor bijkomende kosten.

Meer weergeven

Bed linens and towels are not included in the room rate. Guests can rent them at the property for an additional charge of 18 Eur or bring their own.Payment before arrival by bank transfer is required. The property will contact you after you book to provide instructions. This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. A deposit may be required at the property.

Wat wij hier voor u zouden controleren

  • Of er ruimte is voor een pick-up, een aanhanger of een busje, niet alleen een auto.
  • Of het tarief verandert voor uw data en wat het omvat.
  • Wat de accommodatie daadwerkelijk in rekening brengt aan de balie bovenop het tarief.

Vragen over Amerigo Vespucci

Hoe laat is in- en uitchecken bij Amerigo Vespucci?

Inchecken is vanaf 16:00. Uitchecken is vóór 10:00. Als u laat arriveert, laat het ons weten en we vragen de accommodatie de kamer voor u te reserveren.

Staat Amerigo Vespucci huisdieren toe?

Nee — de accommodatie geeft aan dat huisdieren niet zijn toegestaan.

Is er parkeergelegenheid bij Amerigo Vespucci?

Parkeren staat vermeld bij de faciliteiten van het hotel. Of het gratis is en of een plek gereserveerd kan worden verschilt, dus we controleren het aan de hand van uw data in plaats van het hier te beloven.

Heeft Amerigo Vespucci wifi?

Ja — internettoegang staat vermeld bij de faciliteiten van de accommodatie.

Hoe boek ik Amerigo Vespucci?

Voer uw data hierboven in en boek online, of bel (888) 789-8585 en wij regelen het voor u — inclusief zaken die een boekingsformulier niet aankan, zoals een blok kamers, een maandtarief of een factuur voor uw werkgever.

Waar is Amerigo Vespucci?

Strandstraße 13, Laboe.

Andere plekken die we boeken in Laboe

Niets te maken met de bovenstaande boeking. Dezelfde markt, dezelfde prijsstelling, voor het geval deze niet de juiste is.

Alle verblijven inLaboe
Hotel Admiral ScheerHotel Admiral Scheer8.6 · 1025 recensiesFloating Home Nr 1Floating Home Nr 110.0 · 11 recensiesCosyinlaboeCosyinlaboe9.4 · 11 recensiesMeeresrauschenMeeresrauschen9.6 · 20 recensiesOstsee-FördeblickOstsee-Fördeblick9.6 · 18 recensies
Laboe & Probstei erlebenFeWo Lust auf LaboeFördekojeFerienwohnung Nordlicht LaboeDeck 3 Laboe OstseeDeck 2 Laboe OstseeSeaside Lounge LaboeFerienwohnung Ortlieb LaboeMeeresbriseWiesenweg Wo8SONNENSEITE 2Appartement MeerzeitStrand 2Floating Home Nr 1aLiegeplatz TWEEOstseekrabbeWiesenweg W07Windjammer EagleErlebnisurlaub LaboeFoerdelogeHaus AdeleWiesenweg W03BRN SeemoeweJunaSonnenseite

Populaire bestemmingen

  • Hotels inRome
  • Hotels inLondon
  • Hotels inMilan
  • Hotels inAthens
  • Hotels inKissimmee, FL
  • Hotels inNaples
  • Hotels inDubai
  • Hotels inBuenos Aires
  • Hotels inSao Paulo
  • Hotels inIstanbul
  • Hotels inMarrakech
  • Hotels inRio de Janeiro
  • Hotels inCape Town
  • Hotels inLisbon
  • Hotels inFlorence
  • Hotels inBudapest
  • Hotels inManila
  • Hotels inMadrid
  • Hotels inJakarta
  • Hotels inMálaga
  • Hotels inTokyo
  • Hotels inKuala Lumpur
  • Hotels inPorto
  • Hotels inParis
  • Hotels inHo Chi Minh City
  • Hotels inFlorianópolis
  • Hotels inNairobi
  • Hotels inOsaka
  • Hotels inVienna
  • Hotels inPalermo
  • Hotels inNew Delhi
  • Hotels inHanoi
  • Hotels inDavenport, FL
  • Hotels inCairo
  • Hotels inBucharest
  • Hotels inSeville
  • Hotels inCanggu
  • Hotels inUbud
  • Hotels inTbilisi City
  • Hotels inVenice
  • Hotels inSplit
  • Hotels inBarcelona
  • Hotels inBangkok
  • Hotels inMexico City
  • Hotels inPlaya del Carmen
  • Hotels inMarbella
  • Hotels inPanama City Beach, FL
  • Hotels inTulum
  • Hotels inPrague
  • Hotels inAlbufeira
  • Hotels inSeoul
  • Hotels inCatania
  • Hotels inWarsaw
  • Hotels inKyoto
  • Hotels inBogotá
  • Hotels inMyrtle Beach, SC
  • Hotels inBelgrade
  • Hotels inBologna
  • Hotels inMelbourne
  • Hotels inMar del Plata
  • Huisdiervriendelijk hotels in Rome
  • Met een zwembad hotels in Rome
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in Rome
  • Gratis parkeren hotels in Rome
  • Huisdiervriendelijk hotels in London
  • Met een zwembad hotels in London
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in London
  • Gratis parkeren hotels in London
  • Huisdiervriendelijk hotels in Milan
  • Met een zwembad hotels in Milan
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in Milan
  • Gratis parkeren hotels in Milan
  • Huisdiervriendelijk hotels in Athens
  • Met een zwembad hotels in Athens
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in Athens
  • Gratis parkeren hotels in Athens
  • Huisdiervriendelijk hotels in Kissimmee, FL
  • Met een zwembad hotels in Kissimmee, FL
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in Kissimmee, FL
  • Gratis parkeren hotels in Kissimmee, FL
  • Huisdiervriendelijk hotels in Naples
  • Met een zwembad hotels in Naples
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in Naples
  • Gratis parkeren hotels in Naples
  • Huisdiervriendelijk hotels in Dubai
  • Met een zwembad hotels in Dubai
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in Dubai
  • Gratis parkeren hotels in Dubai
  • Huisdiervriendelijk hotels in Buenos Aires
  • Met een zwembad hotels in Buenos Aires
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in Buenos Aires
  • Gratis parkeren hotels in Buenos Aires
  • Huisdiervriendelijk hotels in Sao Paulo
  • Met een zwembad hotels in Sao Paulo
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in Sao Paulo
  • Gratis parkeren hotels in Sao Paulo
  • Huisdiervriendelijk hotels in Istanbul
  • Met een zwembad hotels in Istanbul
  • Drempelloos & toegankelijk hotels in Istanbul
  • Gratis parkeren hotels in Istanbul
  • Hotels inAlbania
  • Hotels inArgentina
  • Hotels inArmenia
  • Hotels inAustralia
  • Hotels inAustria
  • Hotels inAzerbaijan
  • Hotels inBelgium
  • Hotels inBosnia and Herzegovina
  • Hotels inBrazil
  • Hotels inBulgaria
  • Hotels inCanada
  • Hotels inChile
  • Hotels inChina
  • Hotels inColombia
  • Hotels inCroatia
  • Hotels inthe Czech Republic
  • Hotels inthe Dominican Republic
  • Hotels inEgypt
  • Hotels inFinland
  • Hotels inFrance
  • Hotels inGeorgia
  • Hotels inGermany
  • Hotels inGhana
  • Hotels inGreece
  • Hotels inHungary
  • Hotels inIndia
  • Hotels inIndonesia
  • Hotels inIsrael
  • Hotels inItaly
  • Hotels inJapan

Alle bestemmingenVerblijfplaatsenHotelreserveringenMaand- en weektarievenGroepsreserveringen & groepenToegankelijke kamersBeeldcredits

Hulp

  • Neem contact met ons op
  • Hoe boeken werkt
  • Bel (888) 789-8585

Ontdekken

  • Verblijfplaatsen
  • Hotelreserveringen
  • Maand- en weektarieven
  • Groepsreserveringen & groepen
  • Toegankelijke kamers

Voorwaarden en instellingen

  • Servicevoorwaarden
  • Privacybeleid
  • Annuleringen en terugbetalingen
  • Toegankelijkheid

Over Callstay

  • Over ons
  • Beeldcredits
© 2026 Callstay. Een Spotbo, Inc.-onderneming.De tarieven zijn hetzelfde als bij rechtstreeks boeken.

Foto's door hun auteurs, onder de licenties vermeld in onze Beeldcredits.