Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Druskininkai

Steder å bo/Druskininkai

Ruta Marija

Leiligheter, 3-stjernersT. Kosciuškos g. 12, III floor, DruskininkaiVis på kart

1 / 4
Sjekker pris for i kveld

Du blir ikke belastet ennå

Eller bestill det på telefon —(888) 789-8585

9.5 · Enestående16 anmeldelser

  • Innsjekking fra 14:00Utsjekking innen 12:00.
  • Enestående beliggenhetGjester rangerer beliggenheten 9.9 av 10, på T. Kosciuškos g. 12, III floor.

Praktisk beliggenhet

Bare 300 meter fra Druskininkai Aquapark, tilbyr Ruta Marija en ideell beliggenhet for underholdning og avslapning. Med Snow Arena kun 4 km unna, har gjestene enkel tilgang til de beste attraksjonene i området.

Moderne fasiliteter

Denne 1-roms leiligheten har et fullt utstyrt kjøkken med oppvaskmaskin og mikrobølgeovn, perfekt for å lage måltider under oppholdet. Nyt komforten av en stue med flatskjerm-TV og hold deg tilkoblet med gratis WiFi tilgjengelig over hele eiendommen.

Hva dette stedet tilbyr

  • WiFi tilgjengelig
  • Gratis WiFi
  • Røykfrie rom
  • Luftkondisjonering
  • Familierom
  • Heis
  • Røykfritt overalt

Rom

9.5

Enestående

Vurdert 9.5 av 10 av 16 gjester som bodde her.

  • Renslighet8.4
  • Service9.9
  • Beliggenhet9.9
  • Rom9.3
  • Fasiliteter9.4
  • Verdi9.3
  • Mat og drikke9.9

Gjester nevner

Great locationFriendly hostsComfortable roomsWell-equipped kitchen
  • AlinaUkraine

    ·januar 2026·Familie

    Господарі дуже гарні люди. Була ситуація з інтернетом, то вони вирішили її дуже швидко.

    Все було пречудово за єдиним маленьким виключенням, яке думаю господарі швидко вирішать. Дайте більше деталей щодо заселення. Я приїхала уночі і не знаючи район пів години ходила біля будинку у пошуку входу.

  • JusteLT

    ·januar 2026·Par

    Viešnagė, vieta, šeimininkai puikūs !

    Puiki vieta ! Nuostabūs šeimininkai pasitiko, pastoviai teiravosi/domėjosi ar nieko netrūksta, ar reikia kažko papildomo ! Puiki vieta pasiekti sveikatingumpo centrsu, pasivaikščioti pėsčiųjų takais !

  • EgleLT

    ·oktober 2025·Familie

    Rami, švari ir šviesi poilsio vieta. Manau dar grįšime.

    Labai šviesūs ir jaukus butukas. Patogios lovos (čiužiniai ne per minkšti, sofa turi čiužinuką. Yra visi reikiami indai, indaplovė, skalbimo mašina. Maloniai pasitiko.

    Dušo kabina labai kalkėta. Taip pat viršuje kaimynai…

  • IrinaLT

    ·august 2025·Familie

    Labai geranoriška ir rūpestinga šeimininkė - dėkojame 💖

    Butas švarus, jaukus, komfortiškas, turi šiltą atmosferą, viršijo visus mano lūkesčius, vertinant atsiliepimus ir sumokėtą kainą,

    Labai patogus vonios kambarys,…

  • AlinaUnited Kingdom

    ·august 2025·Familie

    Labai gera vieta, arti visos pramogos, centras, butas labai tvarkingas svarus, seimininke labai maloni, tikrai rekomenduoju ir rekomenduosiu draugams.

  • MchaelIsrael

    ·juni 2025

    Superb

Anmeldelser er skrevet av gjester som booket gjennom vår leverandør og bodde, vist som skrevet og på deres eget språk. Kategoriskår er leverandørens tolkning av nylige anmeldelser, oppdatert januar 2026.

Hvor du vil være

T. Kosciuškos g. 12, III floor, Druskininkai

Gjester vurderer beliggenheten 9.9 av 10 — enestående.

Ting å vite

Avbestilling

Hvert rom viser sine egne vilkår før du betaler.

De fleste priser kan avbestilles gratis frem til en dato som vises på rommet.

Ikke-refunderbare priser er merket som sådan.

Husregler

Innsjekk fra 14:00 til 04:00 PM

Utsjekk innen 12:00

Barn velkommen

Vis mer

Ingen kjæledyr

Røykfrie rom tilgjengelig

Betaling og eiendom

Betalt når du booker, ikke i resepsjonen.

Prisene inkluderer skatter og avgifter vi kan lese.

Eiendommen kan ta et kort ved innsjekking for ekstrautgifter.

Vis mer

This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. Managed by a private host A deposit may be required at the property.

Hva vi ville sjekket for deg her

  • Om prisen endrer seg for dine datoer, og hva den inkluderer.
  • Hva eiendommen faktisk krever i resepsjonen i tillegg til prisen.

Spørsmål om Ruta Marija

Når er innsjekking og utsjekking på Ruta Marija? 

Innsjekking er fra 14:00. Utsjekking er innen 12:00. Hvis du ankommer sent, gi beskjed så ber vi hotellet om å holde rommet.

Tillater Ruta Marija kjæledyr? 

Nei — eiendommen oppgir at kjæledyr ikke er tillatt.

Har Ruta Marija Wi‑Fi? 

Ja — internettilgang er oppført blant eiendommens fasiliteter.

Hvordan bestiller jeg Ruta Marija? 

Legg inn datoene dine ovenfor og bestill på nettet, eller ring (888) 789-8585 så gjør vi det for deg – inkludert ting et bestillingsskjema ikke håndterer, som en blokk med rom, en månedspris eller en faktura til arbeidsgiveren din.

Hvor ligger Ruta Marija? 

T. Kosciuškos g. 12, III floor, Druskininkai.

Andre steder vi booker i Druskininkai

Ingenting å gjøre med bookingen over. Samme marked, priset på samme måte, for hvis denne ikke er den.

Alle opphold iDruskininkai
Agneta ApartamentaiAgneta Apartamentai9.8 · 1045 anmeldelserKorio Apartments, DruskininkaiKorio Apartments, Druskininkai9.8 · 713 anmeldelserApartment Hotel LaisveApartment Hotel Laisve9.7 · 1712 anmeldelserMana Sleep & SpaMana Sleep & Spa9.6 · 3686 anmeldelserAsian Magnolia Boutique ApartmentsAsian Magnolia Boutique Apartments9.7 · 554 anmeldelser
SPA VILNIUS DruskininkaiNikolas Apartamentai - Birstono 7SoulHouse apartmentsVila NikolasSalt Garden Superior double roomsArt HotelInga Vacation House#draugunamaiAlėjos Apartmentai ComfortHotel VioletaRoyal ResidentGoda Hotel & SpaVioletos Lux Apartamentai2Mineral SPA DraugystėDraugų namaiVila ArnikaAlėjos Apartmentai CityV33 cozy apartmentNamelis prie MagnolijosRegina HotelGuest House Senasis PastasDru-SkyDrusva ApartamentaiMint StudioHoliday Apartments 10

Populære destinasjoner

  • Hoteller i Rome
  • Hoteller i London
  • Hoteller i Milan
  • Hoteller i Athens
  • Hoteller i Kissimmee, FL
  • Hoteller i Naples
  • Hoteller i Dubai
  • Hoteller i Buenos Aires
  • Hoteller i Sao Paulo
  • Hoteller i Istanbul
  • Hoteller i Marrakech
  • Hoteller i Rio de Janeiro
  • Hoteller i Cape Town
  • Hoteller i Lisbon
  • Hoteller i Florence
  • Hoteller i Budapest
  • Hoteller i Manila
  • Hoteller i Madrid
  • Hoteller i Jakarta
  • Hoteller i Málaga
  • Hoteller i Tokyo
  • Hoteller i Kuala Lumpur
  • Hoteller i Porto
  • Hoteller i Paris
  • Hoteller i Ho Chi Minh City
  • Hoteller i Florianópolis
  • Hoteller i Nairobi
  • Hoteller i Osaka
  • Hoteller i Vienna
  • Hoteller i Palermo
  • Hoteller i New Delhi
  • Hoteller i Hanoi
  • Hoteller i Davenport, FL
  • Hoteller i Cairo
  • Hoteller i Bucharest
  • Hoteller i Seville
  • Hoteller i Canggu
  • Hoteller i Ubud
  • Hoteller i Tbilisi City
  • Hoteller i Venice
  • Hoteller i Split
  • Hoteller i Barcelona
  • Hoteller i Bangkok
  • Hoteller i Mexico City
  • Hoteller i Playa del Carmen
  • Hoteller i Marbella
  • Hoteller i Panama City Beach, FL
  • Hoteller i Tulum
  • Hoteller i Prague
  • Hoteller i Albufeira
  • Hoteller i Seoul
  • Hoteller i Catania
  • Hoteller i Warsaw
  • Hoteller i Kyoto
  • Hoteller i Bogotá
  • Hoteller i Myrtle Beach, SC
  • Hoteller i Belgrade
  • Hoteller i Bologna
  • Hoteller i Melbourne
  • Hoteller i Mar del Plata
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Rome
  • Med basseng hoteller i Rome
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Rome
  • Gratis parkering hoteller i Rome
  • Kjæledyr tillatt hoteller i London
  • Med basseng hoteller i London
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i London
  • Gratis parkering hoteller i London
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Milan
  • Med basseng hoteller i Milan
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Milan
  • Gratis parkering hoteller i Milan
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Athens
  • Med basseng hoteller i Athens
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Athens
  • Gratis parkering hoteller i Athens
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Kissimmee, FL
  • Med basseng hoteller i Kissimmee, FL
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Kissimmee, FL
  • Gratis parkering hoteller i Kissimmee, FL
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Naples
  • Med basseng hoteller i Naples
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Naples
  • Gratis parkering hoteller i Naples
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Dubai
  • Med basseng hoteller i Dubai
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Dubai
  • Gratis parkering hoteller i Dubai
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Buenos Aires
  • Med basseng hoteller i Buenos Aires
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Buenos Aires
  • Gratis parkering hoteller i Buenos Aires
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Sao Paulo
  • Med basseng hoteller i Sao Paulo
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Sao Paulo
  • Gratis parkering hoteller i Sao Paulo
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Istanbul
  • Med basseng hoteller i Istanbul
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Istanbul
  • Gratis parkering hoteller i Istanbul
  • Hoteller i Albania
  • Hoteller i Argentina
  • Hoteller i Armenia
  • Hoteller i Australia
  • Hoteller i Austria
  • Hoteller i Azerbaijan
  • Hoteller i Belgium
  • Hoteller i Bosnia and Herzegovina
  • Hoteller i Brazil
  • Hoteller i Bulgaria
  • Hoteller i Canada
  • Hoteller i Chile
  • Hoteller i China
  • Hoteller i Colombia
  • Hoteller i Croatia
  • Hoteller i the Czech Republic
  • Hoteller i the Dominican Republic
  • Hoteller i Egypt
  • Hoteller i Finland
  • Hoteller i France
  • Hoteller i Georgia
  • Hoteller i Germany
  • Hoteller i Ghana
  • Hoteller i Greece
  • Hoteller i Hungary
  • Hoteller i India
  • Hoteller i Indonesia
  • Hoteller i Israel
  • Hoteller i Italy
  • Hoteller i Japan

Alle destinasjonerSteder å boHotellreservasjonerMånedlige og ukentlige priserRomblokker og grupperTilgjengelige romBildekreditering

Hjelp

  • Kontakt oss
  • Slik fungerer booking
  • Ring (888) 789-8585

Oppdag

  • Steder å bo
  • Hotellreservasjoner
  • Månedlige og ukentlige priser
  • Romblokker og grupper
  • Tilgjengelige rom

Vilkår og innstillinger

  • Bruksvilkår
  • Personvernerklæring
  • Avbestillinger og refusjon
  • Tilgjengelighet

Om Callstay

  • Om oss
  • Bildekreditering
© 2026 Callstay. Et Spotbo, Inc.-selskap.Prisene er de samme som ved direkte bestilling.

Fotografier av deres opphavspersoner, under lisensene oppført i vår bildekreditering.