Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Matinhos

Steder å bo/Matinhos

Pousada Ozean

Bed and breakfast, 3-stjernersRua Jose Maduna, 55 Centro, Matinhos, BrazilVis på kart

1 / 4
Sjekker pris for i kveld

Du blir ikke belastet ennå

Eller bestill det på telefon —(888) 789-8585
Topprangerte

Gjester rangerer det høyest for location, service og cleanliness.

9.3185Anmeldelser
  • Innsjekking fra 14:00Utsjekking innen 12:00. Resepsjonen er bemannet døgnet rundt, så sen ankomst går bra.
  • Enestående beliggenhetGjester rangerer beliggenheten 10.0 av 10, på Rua Jose Maduna, 55 Centro.

Velkommen til Pousada Ozean, hvor komfort møter natur!

Luksuriøs Innkvartering: Opplev våre koselige enheter med terrasse, flatskjerm-TV og moderne bad for ditt velvære.

Herlig Frokost: Start dagen med en utsøkt kontinental frokost servert hver morgen for å gi deg energi til eventyrene.

Roende Hage: Nyt stillheten i vår hage, perfekt for en avslappende spasertur eller etter en dag med utforskning.

Hva dette stedet tilbyr

  • WiFi tilgjengelig
  • Gratis WiFi
  • Parkering
  • Gratis parkering
  • Luftkondisjonering
  • Døgnåpen resepsjon
  • Oppvarming
  • Familierom
  • Hage
  • Røykfritt overalt

Rom

9.3

Topprangerte

Vurdert 9.3 av 10 av 185 gjester som bodde her.

  • Renslighet9.5
  • Service10.0
  • Beliggenhet10.0
  • Rom9.0
  • Fasiliteter8.5
  • Verdi8.5
  • Mat og drikke9.5

Gjester nevner

LocalizaçãoCafé da manhãLimpezaAtendimento
  • MartinsBrazil

    ·august 2026·Alenereisende

    Gostei de tudo, ótimo pertinho da praia 🏖️

  • ThaiseBrazil

    ·april 2026·Par

    Local aconchegante e familiar

    Coisa rara hoje em pousada e Hotel, sabonete e frasco pequeno de shampoo. Detalhe que os da pousada era fragrâncias diferentes, nada padrão. Café muito bom mesmo tendo poucos hóspedes no dia.

    De não ter ficado as duas…

  • CátiaBrazil

    ·mars 2026·Par

    Gostei de tudo!!

  • ROLANDOBrazil

    ·september 2025·Par

    Localização ótima, café da manhã ótimo, recepção ótima.

  • Rodrigo EggeaBrazil

    ·august 2025·Par

    Pousada bem limpa e tranquila, recomendo.

    Ótima pousada, próximo ao centro de matinhos e da praia.

    Excelente atendimento na recepção.

    Quartos bem limpos, possui ventilador, ar condicionado e smart-tv e internet, frigobar.

    Café da manhã muito…

  • Maria InezBrazil

    ·august 2025·Familie

    Excelente

    Acolhimento

Anmeldelser er skrevet av gjester som booket gjennom vår leverandør og bodde, vist som skrevet og på deres eget språk. Kategoriskår er leverandørens tolkning av nylige anmeldelser, oppdatert desember 2025.

Hvor du vil være

Rua Jose Maduna, 55 Centro, Matinhos, Brazil

Gjester vurderer beliggenheten 10.0 av 10 — enestående.

Ting å vite

Avbestilling

Hvert rom viser sine egne vilkår før du betaler.

De fleste priser kan avbestilles gratis frem til en dato som vises på rommet.

Ikke-refunderbare priser er merket som sådan.

Husregler

Innsjekk fra 14:00 til 10:30 PM

Utsjekk innen 12:00

Barn velkommen

Vis mer

Ingen kjæledyr

Betaling og eiendom

Betalt når du booker, ikke i resepsjonen.

Prisene inkluderer skatter og avgifter vi kan lese.

Eiendommen kan ta et kort ved innsjekking for ekstrautgifter.

Vis mer

This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation. Payment before arrival by bank transfer is required. The property will contact you after you book to provide instructions. A deposit may be required at the property.

Hva vi ville sjekket for deg her

  • At det trinnfrie rommet faktisk er ledig på dine datoer, og om det har dusj med lav terskel eller badekar, noe oppføringen aldri sier.
  • At skranken er bemannet når du ankommer, og at rommet holdes av etter avbestillingsfristen.
  • Om det er plass til en pickup, tilhenger eller varebil, ikke bare en personbil.
  • Om prisen endrer seg for dine datoer, og hva den inkluderer.
  • Hva eiendommen faktisk krever i resepsjonen i tillegg til prisen.

Spørsmål om Pousada Ozean

Når er innsjekking og utsjekking på Pousada Ozean? 

Innsjekking er fra 14:00. Utsjekking er innen 12:00. Hvis du ankommer sent, gi beskjed så ber vi hotellet om å holde rommet.

Tillater Pousada Ozean kjæledyr? 

Nei — eiendommen oppgir at kjæledyr ikke er tillatt.

Er det parkering på Pousada Ozean? 

Parkering er oppført blant overnattingsstedets fasiliteter. Om det er gratis og om plass kan reserveres varierer, så vi sjekker det opp mot datoene dine i stedet for å love noe her.

Har Pousada Ozean Wi‑Fi? 

Ja — internettilgang er oppført blant eiendommens fasiliteter.

Har Pousada Ozean rullestoltilgjengelige rom? 

Overnattingsstedet oppgir trinnfrie eller tilgjengelige fasiliteter. Dette flagget er det minst egnet til å avklare spørsmålet: et hotell kan ha det og likevel ha et trinn ved inngangen, eller badekar i stedet for rulleinn-dusj, og det sier ikke om det tilgjengelige rommet er ledig på datoene dine. Fortell oss hva du trenger, så spør vi overnattingsstedet direkte i stedet for å lese opp flagget.

Kan jeg sjekke inn sent på Pousada Ozean? 

Overnattingsstedet oppgir at resepsjonen er bemannet døgnet rundt, så sen ankomst bør være mulig. Standard innsjekk er fra 14:00. Rom blir likevel frigitt etter en sperrefrist på enkelte steder uavhengig av resepsjonens åpningstider, så fortell oss når du ankommer, så sørger vi for at de holder rommet for deg.

Hvordan bestiller jeg Pousada Ozean? 

Legg inn datoene dine ovenfor og bestill på nettet, eller ring (888) 789-8585 så gjør vi det for deg – inkludert ting et bestillingsskjema ikke håndterer, som en blokk med rom, en månedspris eller en faktura til arbeidsgiveren din.

Hvor ligger Pousada Ozean? 

Rua Jose Maduna, 55 Centro, Matinhos.

Andre steder vi booker i Matinhos

Ingenting å gjøre med bookingen over. Samme marked, priset på samme måte, for hvis denne ikke er den.

Alle opphold iMatinhos
Mata Atlântica Park HotelMata Atlântica Park Hotel8.9 · 78 anmeldelserExcelente casa na praia em Matinhos PR. 600 metros da praia.Excelente casa na praia em Matinhos PR. 600 metros da praia.9.7 · 16 anmeldelserPousada Praia BravaPousada Praia Brava8.4 · 180 anmeldelserPousada Gaucha CaiobáPousada Gaucha Caiobá8.2 · 48 anmeldelserGaivotas · Para você, toda a comodidade da beira da praia.Gaivotas · Para você, toda a comodidade da beira da praia.10.0 · 1 anmeldelse
Apartamento Cond. Privê em Caiobá 2 quadras da beira mar próximo ao Restaurante Casa do CamarãoCondomínio KaimãPousada Villa CaiobáResidencial Chalés RivieraResidencial Caiobá IKitnet em Matinhos PR Balneário RivieraStudio 01Pé na areia de frente ao marCobertura duplex de frente para o marSobrado confortável a uma quadra do mar.Pousada BelaisaRefúgio Natural com Praia Paradisíaca a 300mSobrado com piscina em CaiobaApartamento em Caiobá Matinhos próximo à Praia Brava!Condomínio Resort Ilhas do CaribeVILLA PRAIA GRANDEStudio 106 Pé na Areia Smart Costa Azul! MatinhosApto todo equipado em Caiobá há 50m do marM&M House - Casa com Piscina e Ar Condicionado em MatinhosResidencial Alexandre - Com piscina aquecidaTriplex White em Caiobá-Matinhos-Pr a 200 mt do marHospedagem Praia MatinhosStudio Pet Friendly 02Apartamento pé na areiaTriplex Slim em Caiobá-Matinhos-Pr a 200 mt do mar

Populære destinasjoner

  • Hoteller i Rome
  • Hoteller i London
  • Hoteller i Milan
  • Hoteller i Athens
  • Hoteller i Kissimmee, FL
  • Hoteller i Naples
  • Hoteller i Dubai
  • Hoteller i Buenos Aires
  • Hoteller i Sao Paulo
  • Hoteller i Istanbul
  • Hoteller i Marrakech
  • Hoteller i Rio de Janeiro
  • Hoteller i Cape Town
  • Hoteller i Lisbon
  • Hoteller i Florence
  • Hoteller i Budapest
  • Hoteller i Manila
  • Hoteller i Madrid
  • Hoteller i Jakarta
  • Hoteller i Málaga
  • Hoteller i Tokyo
  • Hoteller i Kuala Lumpur
  • Hoteller i Porto
  • Hoteller i Paris
  • Hoteller i Ho Chi Minh City
  • Hoteller i Florianópolis
  • Hoteller i Nairobi
  • Hoteller i Osaka
  • Hoteller i Vienna
  • Hoteller i Palermo
  • Hoteller i New Delhi
  • Hoteller i Hanoi
  • Hoteller i Davenport, FL
  • Hoteller i Cairo
  • Hoteller i Bucharest
  • Hoteller i Seville
  • Hoteller i Canggu
  • Hoteller i Ubud
  • Hoteller i Tbilisi City
  • Hoteller i Venice
  • Hoteller i Split
  • Hoteller i Barcelona
  • Hoteller i Bangkok
  • Hoteller i Mexico City
  • Hoteller i Playa del Carmen
  • Hoteller i Marbella
  • Hoteller i Panama City Beach, FL
  • Hoteller i Tulum
  • Hoteller i Prague
  • Hoteller i Albufeira
  • Hoteller i Seoul
  • Hoteller i Catania
  • Hoteller i Warsaw
  • Hoteller i Kyoto
  • Hoteller i Bogotá
  • Hoteller i Myrtle Beach, SC
  • Hoteller i Belgrade
  • Hoteller i Bologna
  • Hoteller i Melbourne
  • Hoteller i Mar del Plata
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Rome
  • Med basseng hoteller i Rome
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Rome
  • Gratis parkering hoteller i Rome
  • Kjæledyr tillatt hoteller i London
  • Med basseng hoteller i London
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i London
  • Gratis parkering hoteller i London
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Milan
  • Med basseng hoteller i Milan
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Milan
  • Gratis parkering hoteller i Milan
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Athens
  • Med basseng hoteller i Athens
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Athens
  • Gratis parkering hoteller i Athens
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Kissimmee, FL
  • Med basseng hoteller i Kissimmee, FL
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Kissimmee, FL
  • Gratis parkering hoteller i Kissimmee, FL
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Naples
  • Med basseng hoteller i Naples
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Naples
  • Gratis parkering hoteller i Naples
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Dubai
  • Med basseng hoteller i Dubai
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Dubai
  • Gratis parkering hoteller i Dubai
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Buenos Aires
  • Med basseng hoteller i Buenos Aires
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Buenos Aires
  • Gratis parkering hoteller i Buenos Aires
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Sao Paulo
  • Med basseng hoteller i Sao Paulo
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Sao Paulo
  • Gratis parkering hoteller i Sao Paulo
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Istanbul
  • Med basseng hoteller i Istanbul
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Istanbul
  • Gratis parkering hoteller i Istanbul
  • Hoteller i Albania
  • Hoteller i Argentina
  • Hoteller i Armenia
  • Hoteller i Australia
  • Hoteller i Austria
  • Hoteller i Azerbaijan
  • Hoteller i Belgium
  • Hoteller i Bosnia and Herzegovina
  • Hoteller i Brazil
  • Hoteller i Bulgaria
  • Hoteller i Canada
  • Hoteller i Chile
  • Hoteller i China
  • Hoteller i Colombia
  • Hoteller i Croatia
  • Hoteller i the Czech Republic
  • Hoteller i the Dominican Republic
  • Hoteller i Egypt
  • Hoteller i Finland
  • Hoteller i France
  • Hoteller i Georgia
  • Hoteller i Germany
  • Hoteller i Ghana
  • Hoteller i Greece
  • Hoteller i Hungary
  • Hoteller i India
  • Hoteller i Indonesia
  • Hoteller i Israel
  • Hoteller i Italy
  • Hoteller i Japan

Alle destinasjonerSteder å boHotellreservasjonerMånedlige og ukentlige priserRomblokker og grupperTilgjengelige romBildekreditering

Hjelp

  • Kontakt oss
  • Slik fungerer booking
  • Ring (888) 789-8585

Oppdag

  • Steder å bo
  • Hotellreservasjoner
  • Månedlige og ukentlige priser
  • Romblokker og grupper
  • Tilgjengelige rom

Vilkår og innstillinger

  • Bruksvilkår
  • Personvernerklæring
  • Avbestillinger og refusjon
  • Tilgjengelighet

Om Callstay

  • Om oss
  • Bildekreditering
© 2026 Callstay. Et Spotbo, Inc.-selskap.Prisene er de samme som ved direkte bestilling.

Fotografier av deres opphavspersoner, under lisensene oppført i vår bildekreditering.