Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Oran

Steder å bo/Oran

La Charmante

LeiligheterEden ain turk, OranVis på kart

1 / 4
Sjekker pris for i kveld

Du blir ikke belastet ennå

Eller bestill det på telefon —(888) 789-8585
  • Innsjekking fra 14:00Utsjekking innen 13:00.

Luksuriøs Innkvartering Opplev et opphold på La Charmante, hvor luksus møter komfort. Nyt gratis WiFi og parkering i vår vakkert innredede leilighet med en nydelig hage.

Velutstyrt Rom Vår klimaanlagte leilighet har et separat soverom, et fullt utstyrt kjøkken og et moderne bad for din bekvemmelighet.

Praktisk Beliggenhet Beliggende bare 17 km fra Orans festning Santa Cruz og 30 km fra Ahmed Ben Bella lufthavn, tilbyr La Charmante den perfekte kombinasjonen av tilgjengelighet og ro.

Bestill ditt opphold på La Charmante nå for en luksuriøs og komfortabel opplevelse.

Hva dette stedet tilbyr

  • Gratis kablet internett
  • Egen parkering (ekstra kostnad)
  • Rabatterte priser på parkering utenfor hotellet tilgjengelig
  • Internett-tilgang
  • Japansk hage
  • Strandleker
  • Parkering
  • Luftkondisjonering
  • Husdyr tillatt

Rom

Hvor du vil være

Eden ain turk, Oran

Ting å vite

Avbestilling

Hvert rom viser sine egne vilkår før du betaler.

De fleste priser kan avbestilles gratis frem til en dato som vises på rommet.

Ikke-refunderbare priser er merket som sådan.

Husregler

Innsjekk fra 14:00 til 12:00 AM

Utsjekk innen 13:00

Ingen barn

Vis mer

Ingen kjæledyr

Betaling og eiendom

Betalt når du booker, ikke i resepsjonen.

Prisene inkluderer skatter og avgifter vi kan lese.

Eiendommen kan ta et kort ved innsjekking for ekstrautgifter.

Vis mer

This property will not accommodate hen, stag or similar parties. A deposit may be required at the property.

Hva vi ville sjekket for deg her

  • Kjæledyravgiften og eventuell størrelsesbegrensning, som er der disse bestillingene vanligvis går i stykker.
  • Om det er plass til en pickup, tilhenger eller varebil, ikke bare en personbil.
  • Om prisen endrer seg for dine datoer, og hva den inkluderer.
  • Hva eiendommen faktisk krever i resepsjonen i tillegg til prisen.

Spørsmål om La Charmante

Når er innsjekking og utsjekking på La Charmante? 

Innsjekking er fra 14:00. Utsjekking er innen 13:00. Hvis du ankommer sent, gi beskjed så ber vi hotellet om å holde rommet.

Tillater La Charmante kjæledyr? 

Nei — eiendommen oppgir at kjæledyr ikke er tillatt.

Er det parkering på La Charmante? 

Parkering er oppført blant overnattingsstedets fasiliteter. Om det er gratis og om plass kan reserveres varierer, så vi sjekker det opp mot datoene dine i stedet for å love noe her.

Har La Charmante Wi‑Fi? 

Ja — internettilgang er oppført blant eiendommens fasiliteter.

Hvordan bestiller jeg La Charmante? 

Legg inn datoene dine ovenfor og bestill på nettet, eller ring (888) 789-8585 så gjør vi det for deg – inkludert ting et bestillingsskjema ikke håndterer, som en blokk med rom, en månedspris eller en faktura til arbeidsgiveren din.

Hvor ligger La Charmante? 

Eden ain turk, Oran.

Gjestevurderingskategorier er ikke på denne siden ennå – leverandøren gir en totalscore, men ingen oppdeling for denne eiendommen, og vi viser heller ingenting enn å finne opp stolpene. Ring (888) 789-8585 og vi leser opp hva eiendommen sier.

Andre steder vi booker i Oran

Ingenting å gjøre med bookingen over. Samme marked, priset på samme måte, for hvis denne ikke er den.

Alle opphold iOran
LE PALME HOTELLE PALME HOTEL8.9 · 646 anmeldelserIBIRISIBIRIS8.6 · 181 anmeldelserAZ Hotels Grand OranAZ Hotels Grand Oran8.5 · 205 anmeldelserHotel Les AmbassadeursHotel Les Ambassadeurs8.6 · 74 anmeldelserAmbassadeurs OranAmbassadeurs Oran9.0 · 23 anmeldelser
ONYX by lunaLe Palme Hotel OranSofi HotelBladi Suite Oranibis Oran Les FalaisesLe Méridien Oran Hotel & Convention CentreLiberté Hôtel OranFantazia HotelHotel Ikram OranHôtel kssarHotel Santa Cruz OranLe Meridien Oran HotelLounis Hotel by AtlantisAssala HotelMaraval Hotel OranRODINAMaravalHouna El FerdaousHotel Medina2H HotelCharme el CheikhRodina Hotel Spa & ConferencesIBIRIS HotelCharm El Cheikh HotelHotel 2 Horloges

Populære destinasjoner

  • Hoteller i Rome
  • Hoteller i London
  • Hoteller i Milan
  • Hoteller i Athens
  • Hoteller i Kissimmee, FL
  • Hoteller i Naples
  • Hoteller i Dubai
  • Hoteller i Buenos Aires
  • Hoteller i Sao Paulo
  • Hoteller i Istanbul
  • Hoteller i Marrakech
  • Hoteller i Rio de Janeiro
  • Hoteller i Cape Town
  • Hoteller i Lisbon
  • Hoteller i Florence
  • Hoteller i Budapest
  • Hoteller i Manila
  • Hoteller i Madrid
  • Hoteller i Jakarta
  • Hoteller i Málaga
  • Hoteller i Tokyo
  • Hoteller i Kuala Lumpur
  • Hoteller i Porto
  • Hoteller i Paris
  • Hoteller i Ho Chi Minh City
  • Hoteller i Florianópolis
  • Hoteller i Nairobi
  • Hoteller i Osaka
  • Hoteller i Vienna
  • Hoteller i Palermo
  • Hoteller i New Delhi
  • Hoteller i Hanoi
  • Hoteller i Davenport, FL
  • Hoteller i Cairo
  • Hoteller i Bucharest
  • Hoteller i Seville
  • Hoteller i Canggu
  • Hoteller i Ubud
  • Hoteller i Tbilisi City
  • Hoteller i Venice
  • Hoteller i Split
  • Hoteller i Barcelona
  • Hoteller i Bangkok
  • Hoteller i Mexico City
  • Hoteller i Playa del Carmen
  • Hoteller i Marbella
  • Hoteller i Panama City Beach, FL
  • Hoteller i Tulum
  • Hoteller i Prague
  • Hoteller i Albufeira
  • Hoteller i Seoul
  • Hoteller i Catania
  • Hoteller i Warsaw
  • Hoteller i Kyoto
  • Hoteller i Bogotá
  • Hoteller i Myrtle Beach, SC
  • Hoteller i Belgrade
  • Hoteller i Bologna
  • Hoteller i Melbourne
  • Hoteller i Mar del Plata
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Rome
  • Med basseng hoteller i Rome
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Rome
  • Gratis parkering hoteller i Rome
  • Kjæledyr tillatt hoteller i London
  • Med basseng hoteller i London
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i London
  • Gratis parkering hoteller i London
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Milan
  • Med basseng hoteller i Milan
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Milan
  • Gratis parkering hoteller i Milan
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Athens
  • Med basseng hoteller i Athens
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Athens
  • Gratis parkering hoteller i Athens
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Kissimmee, FL
  • Med basseng hoteller i Kissimmee, FL
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Kissimmee, FL
  • Gratis parkering hoteller i Kissimmee, FL
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Naples
  • Med basseng hoteller i Naples
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Naples
  • Gratis parkering hoteller i Naples
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Dubai
  • Med basseng hoteller i Dubai
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Dubai
  • Gratis parkering hoteller i Dubai
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Buenos Aires
  • Med basseng hoteller i Buenos Aires
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Buenos Aires
  • Gratis parkering hoteller i Buenos Aires
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Sao Paulo
  • Med basseng hoteller i Sao Paulo
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Sao Paulo
  • Gratis parkering hoteller i Sao Paulo
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Istanbul
  • Med basseng hoteller i Istanbul
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Istanbul
  • Gratis parkering hoteller i Istanbul
  • Hoteller i Albania
  • Hoteller i Argentina
  • Hoteller i Armenia
  • Hoteller i Australia
  • Hoteller i Austria
  • Hoteller i Azerbaijan
  • Hoteller i Belgium
  • Hoteller i Bosnia and Herzegovina
  • Hoteller i Brazil
  • Hoteller i Bulgaria
  • Hoteller i Canada
  • Hoteller i Chile
  • Hoteller i China
  • Hoteller i Colombia
  • Hoteller i Croatia
  • Hoteller i the Czech Republic
  • Hoteller i the Dominican Republic
  • Hoteller i Egypt
  • Hoteller i Finland
  • Hoteller i France
  • Hoteller i Georgia
  • Hoteller i Germany
  • Hoteller i Ghana
  • Hoteller i Greece
  • Hoteller i Hungary
  • Hoteller i India
  • Hoteller i Indonesia
  • Hoteller i Israel
  • Hoteller i Italy
  • Hoteller i Japan

Alle destinasjonerSteder å boHotellreservasjonerMånedlige og ukentlige priserRomblokker og grupperTilgjengelige romBildekreditering

Hjelp

  • Kontakt oss
  • Slik fungerer booking
  • Ring (888) 789-8585

Oppdag

  • Steder å bo
  • Hotellreservasjoner
  • Månedlige og ukentlige priser
  • Romblokker og grupper
  • Tilgjengelige rom

Vilkår og innstillinger

  • Bruksvilkår
  • Personvernerklæring
  • Avbestillinger og refusjon
  • Tilgjengelighet

Om Callstay

  • Om oss
  • Bildekreditering
© 2026 Callstay. Et Spotbo, Inc.-selskap.Prisene er de samme som ved direkte bestilling.

Fotografier av deres opphavspersoner, under lisensene oppført i vår bildekreditering.