Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Witzenhausen

Steder å bo/Witzenhausen

FeWo Paramaribo

Leiligheter, 3-stjerners8 Rainstraße, Witzenhausen, GermanyVis på kart

1 / 4
Sjekker pris for i kveld

Du blir ikke belastet ennå

Eller bestill det på telefon —(888) 789-8585

8.8 · Fantastisk21 anmeldelser

  • Innsjekking fra 15:00Utsjekking innen 12:00.
  • Suveren beliggenhetGjester rangerer beliggenheten 9.2 av 10, på 8 Rainstraße.

Luksuriøse Innkvartering med Gratis WiFi

FeWo Paramaribo tilbyr et luksuriøst opphold i Witzenhausen med gratis WiFi, lekeplass for barn og en vakker hage. Leiligheten har et fullt utstyrt kjøkken, flatskjerm-TV og en terrasse med utsikt over hagen.

Praktisk Beliggenhet og Nærliggende Attraksjoner

Vår eiendom ligger nær Museum Brüder Grimm, Kassel Sentralstasjon og Universitetet i Göttingen, og gir enkel tilgang til populære severdigheter. Det er også mulighet for utendørsmåltider i leiligheten for en herlig opplevelse.

Hva dette stedet tilbyr

  • WiFi tilgjengelig
  • Gratis WiFi
  • Parkering
  • Gratis parkering
  • Oppvarming
  • Terrasse
  • Hage
  • Fotturer
  • Grillfasiliteter
  • Sykling

Rom

8.8

Fantastisk

Vurdert 8.8 av 10 av 21 gjester som bodde her.

  • Renslighet7.7
  • Service9.7
  • Beliggenhet9.2
  • Rom8.7
  • Fasiliteter8.7
  • Verdi8.6
  • Mat og drikke8.7

Gjester nevner

Friendly ownerBeautiful locationCharming accommodations
  • ErikNL

    ·september 2026·Alenereisende

    Complete woning.

    Alles redelijk netjes.

    Gedateerd.

    Even bijhouden is wel iets om over na te denken.

  • BastianGermany

    ·august 2026·Par

    Gut für Erkundung der schönen Umgebung

    Sehr individuelle Einrichtung, toller Garten

    Vereinbarte Uhrzeit zum Einzug wurde nicht eingehalten

  • KlausGermany

    ·mai 2026·Par

    Eine wunderbare romantische Unterkunft mit einer ebenso schönen kleinen Terrasse.

    Eine wunderbare romantische Unterkunft mit einer ebenso schönen kleinen Terrasse.

  • WinfriedGermany

    ·mai 2026·Alenereisende

    Liebevolle Einrichtung

    Nichts

  • GesaGermany

    ·oktober 2025·Par

    Wir hatten eine wunderbare Zeit!

  • SchumacherGermany

    ·september 2025·Par

    Entspanntes Wochenende

    Sehr liebevoll eingerichtet.

    Eine Puppenstube...

    Das Wetter, aber da kann keiner was für!

Anmeldelser er skrevet av gjester som booket gjennom vår leverandør og bodde, vist som skrevet og på deres eget språk. Kategoriskår er leverandørens tolkning av nylige anmeldelser, oppdatert desember 2025.

Hvor du vil være

8 Rainstraße, Witzenhausen, Germany

Gjester vurderer beliggenheten 9.2 av 10 — suveren.

Ting å vite

Avbestilling

Hvert rom viser sine egne vilkår før du betaler.

De fleste priser kan avbestilles gratis frem til en dato som vises på rommet.

Ikke-refunderbare priser er merket som sådan.

Husregler

Innsjekk fra 15:00 til 04:00 PM

Utsjekk innen 12:00

Barn velkommen

Vis mer

Ingen kjæledyr

Betaling og eiendom

Betalt når du booker, ikke i resepsjonen.

Prisene inkluderer skatter og avgifter vi kan lese.

Eiendommen kan ta et kort ved innsjekking for ekstrautgifter.

Vis mer

This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties. Managed by a private host A deposit may be required at the property.

Hva vi ville sjekket for deg her

  • Om det er plass til en pickup, tilhenger eller varebil, ikke bare en personbil.
  • Om prisen endrer seg for dine datoer, og hva den inkluderer.
  • Hva eiendommen faktisk krever i resepsjonen i tillegg til prisen.

Spørsmål om FeWo Paramaribo

Når er innsjekking og utsjekking på FeWo Paramaribo? 

Innsjekking er fra 15:00. Utsjekking er innen 12:00. Hvis du ankommer sent, gi beskjed så ber vi hotellet om å holde rommet.

Tillater FeWo Paramaribo kjæledyr? 

Nei — eiendommen oppgir at kjæledyr ikke er tillatt.

Er det parkering på FeWo Paramaribo? 

Parkering er oppført blant overnattingsstedets fasiliteter. Om det er gratis og om plass kan reserveres varierer, så vi sjekker det opp mot datoene dine i stedet for å love noe her.

Har FeWo Paramaribo Wi‑Fi? 

Ja — internettilgang er oppført blant eiendommens fasiliteter.

Hvordan bestiller jeg FeWo Paramaribo? 

Legg inn datoene dine ovenfor og bestill på nettet, eller ring (888) 789-8585 så gjør vi det for deg – inkludert ting et bestillingsskjema ikke håndterer, som en blokk med rom, en månedspris eller en faktura til arbeidsgiveren din.

Hvor ligger FeWo Paramaribo? 

8 Rainstraße, Witzenhausen.

Andre steder vi booker i Witzenhausen

Ingenting å gjøre med bookingen over. Samme marked, priset på samme måte, for hvis denne ikke er den.

Alle opphold iWitzenhausen
Hotel Stadt WitzenhausenHotel Stadt Witzenhausen8.5 · 451 anmeldelserBaumhaushotel Robins NestBaumhaushotel Robins Nest9.7 · 9 anmeldelserFerienwohnung-Pension WerrablickFerienwohnung-Pension Werrablick9.2 · 6 anmeldelserBuntspechtBuntspecht9.0 · 6 anmeldelserAltes Feuerwehrhaus RoßbachAltes Feuerwehrhaus Roßbach8.2 · 4 anmeldelser
Balance Apartments by M&A - Superior Apartment Ferienwohnung DohrenbachFerienwohnung "Am Johannisberg""Haus Elli"Premium Ferienwohnung SüdsonneFerienwohnung KespergartenFewo Janks I 11A-Remise I Alte Schmiede -TinyhouseFewo Janks I 11A-N5 I DachgeschosswohnungHimmelreich - Über den Dächern der AltstadtFerienwohnung Alte DorfschulePrivat Sauna Whirlpool Blockhaus- Balance Apartments by M&APremium Ferienwohnung SonnenaufgangGroße Ferienwohnung zwischen Kassel und Göttingen auf dem LandBalance Apartments by M&A - Train stationFewo Janks I K7 I Altstadt-WohnungNEU FeWo Oels Witzenhausen mit BalkonAntonia Comfortable Holiday ResidenceBalance Apartments by M&A - City Apartment WitzenhausenDorf gut Hotel zur WarteFerienwohnung DennisFerienwohnung KopfKleine Wohnung am RadwegDEULA Witzenhausen GmbHFewo Janks I 11A-N4 I Apartment in Holz und LehmFrau Holle-Land-Hotel Witzenhausen

Populære destinasjoner

  • Hoteller i Rome
  • Hoteller i London
  • Hoteller i Milan
  • Hoteller i Athens
  • Hoteller i Kissimmee, FL
  • Hoteller i Naples
  • Hoteller i Dubai
  • Hoteller i Buenos Aires
  • Hoteller i Sao Paulo
  • Hoteller i Istanbul
  • Hoteller i Marrakech
  • Hoteller i Rio de Janeiro
  • Hoteller i Cape Town
  • Hoteller i Lisbon
  • Hoteller i Florence
  • Hoteller i Budapest
  • Hoteller i Manila
  • Hoteller i Madrid
  • Hoteller i Jakarta
  • Hoteller i Málaga
  • Hoteller i Tokyo
  • Hoteller i Kuala Lumpur
  • Hoteller i Porto
  • Hoteller i Paris
  • Hoteller i Ho Chi Minh City
  • Hoteller i Florianópolis
  • Hoteller i Nairobi
  • Hoteller i Osaka
  • Hoteller i Vienna
  • Hoteller i Palermo
  • Hoteller i New Delhi
  • Hoteller i Hanoi
  • Hoteller i Davenport, FL
  • Hoteller i Cairo
  • Hoteller i Bucharest
  • Hoteller i Seville
  • Hoteller i Canggu
  • Hoteller i Ubud
  • Hoteller i Tbilisi City
  • Hoteller i Venice
  • Hoteller i Split
  • Hoteller i Barcelona
  • Hoteller i Bangkok
  • Hoteller i Mexico City
  • Hoteller i Playa del Carmen
  • Hoteller i Marbella
  • Hoteller i Panama City Beach, FL
  • Hoteller i Tulum
  • Hoteller i Prague
  • Hoteller i Albufeira
  • Hoteller i Seoul
  • Hoteller i Catania
  • Hoteller i Warsaw
  • Hoteller i Kyoto
  • Hoteller i Bogotá
  • Hoteller i Myrtle Beach, SC
  • Hoteller i Belgrade
  • Hoteller i Bologna
  • Hoteller i Melbourne
  • Hoteller i Mar del Plata
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Rome
  • Med basseng hoteller i Rome
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Rome
  • Gratis parkering hoteller i Rome
  • Kjæledyr tillatt hoteller i London
  • Med basseng hoteller i London
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i London
  • Gratis parkering hoteller i London
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Milan
  • Med basseng hoteller i Milan
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Milan
  • Gratis parkering hoteller i Milan
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Athens
  • Med basseng hoteller i Athens
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Athens
  • Gratis parkering hoteller i Athens
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Kissimmee, FL
  • Med basseng hoteller i Kissimmee, FL
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Kissimmee, FL
  • Gratis parkering hoteller i Kissimmee, FL
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Naples
  • Med basseng hoteller i Naples
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Naples
  • Gratis parkering hoteller i Naples
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Dubai
  • Med basseng hoteller i Dubai
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Dubai
  • Gratis parkering hoteller i Dubai
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Buenos Aires
  • Med basseng hoteller i Buenos Aires
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Buenos Aires
  • Gratis parkering hoteller i Buenos Aires
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Sao Paulo
  • Med basseng hoteller i Sao Paulo
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Sao Paulo
  • Gratis parkering hoteller i Sao Paulo
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Istanbul
  • Med basseng hoteller i Istanbul
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Istanbul
  • Gratis parkering hoteller i Istanbul
  • Hoteller i Albania
  • Hoteller i Argentina
  • Hoteller i Armenia
  • Hoteller i Australia
  • Hoteller i Austria
  • Hoteller i Azerbaijan
  • Hoteller i Belgium
  • Hoteller i Bosnia and Herzegovina
  • Hoteller i Brazil
  • Hoteller i Bulgaria
  • Hoteller i Canada
  • Hoteller i Chile
  • Hoteller i China
  • Hoteller i Colombia
  • Hoteller i Croatia
  • Hoteller i the Czech Republic
  • Hoteller i the Dominican Republic
  • Hoteller i Egypt
  • Hoteller i Finland
  • Hoteller i France
  • Hoteller i Georgia
  • Hoteller i Germany
  • Hoteller i Ghana
  • Hoteller i Greece
  • Hoteller i Hungary
  • Hoteller i India
  • Hoteller i Indonesia
  • Hoteller i Israel
  • Hoteller i Italy
  • Hoteller i Japan

Alle destinasjonerSteder å boHotellreservasjonerMånedlige og ukentlige priserRomblokker og grupperTilgjengelige romBildekreditering

Hjelp

  • Kontakt oss
  • Slik fungerer booking
  • Ring (888) 789-8585

Oppdag

  • Steder å bo
  • Hotellreservasjoner
  • Månedlige og ukentlige priser
  • Romblokker og grupper
  • Tilgjengelige rom

Vilkår og innstillinger

  • Bruksvilkår
  • Personvernerklæring
  • Avbestillinger og refusjon
  • Tilgjengelighet

Om Callstay

  • Om oss
  • Bildekreditering
© 2026 Callstay. Et Spotbo, Inc.-selskap.Prisene er de samme som ved direkte bestilling.

Fotografier av deres opphavspersoner, under lisensene oppført i vår bildekreditering.