Callstay.com
Callstay.com
(888) 789-8585
Boracay

Steder å bo/Boracay

Chill Out Hostel

Vandrerhjem, 3-stjernersZone 5-A, Bolabog Road, Barangay Balabag, Boracay Island, Malay, Boracay, PhilippinesVis på kart

1 / 4
Sjekker pris for i kveld

Du blir ikke belastet ennå

Eller bestill det på telefon —(888) 789-8585
Fantastisk

Gjester rangerer det høyest for location, service og food.

8.8310Anmeldelser
  • Innsjekking fra 14:00Utsjekking innen 11:00. Resepsjonen er bemannet døgnet rundt, så sen ankomst går bra.
  • Suveren beliggenhetGjester rangerer beliggenheten 9.2 av 10, på Zone 5-A, Bolabog Road, Barangay Balabag, Boracay Island, Malay.
  • Frokost tilgjengeligInkludert i noen priser — kosten vises på hvert rom.

Hageoase og Spennende Underholdning

Chill Out Hostel i Boracay tilbyr en rolig hage, felles lounge og en sjarmerende terrasse hvor gjestene kan slappe av. Restauranten på stedet serverer deilige retter, mens baren skaper en livlig atmosfære. Nyt kveldsunderholdning og bekvemmeligheten av en 24-timers resepsjon under oppholdet ditt.

Behagelige Rom med Balkonger

Her tilbys luftkondisjonerte rom med mulighet for balkong, fra hvor du kan nyte en fantastisk utsikt. Slapp av med myke sengetøy og håndklær som er inkludert i alle rom. Velg blant ulike romalternativer for å imøtekomme dine behov.

Hva dette stedet tilbyr

  • WiFi tilgjengelig
  • Gratis WiFi
  • Røykfrie rom
  • Luftkondisjonering
  • Døgnåpen resepsjon
  • Restaurant
  • Terrasse
  • Familierom
  • Bagasjeoppbevaring
  • Sykling

Rom

8.8

Fantastisk

Vurdert 8.8 av 10 av 310 gjester som bodde her.

  • Renslighet8.2
  • Service9.2
  • Beliggenhet9.2
  • Rom8.7
  • Fasiliteter8.7
  • Verdi8.6
  • Mat og drikke8.7

Gjester nevner

Strategic locationAccommodating staffGood foodFun activities
  • RobynUnited Kingdom

    ·juni 2026·Alenereisende

    Average. Not social at all and rooms get bad road noise

    The room was spacious.

    I stayed in Coconut one and the Road noise was absolutely horrendous. I had to move after the first night because I literally slept for about three hours due to the noise. Unfortunately due to the…

  • jessica marianaArgentina

    ·mai 2026·Alenereisende

    Todo fue excelente incluso tenías 30 min todos los días de tragos gratis !

  • CHERUBIMPhilippines

    ·mai 2026·Gruppe

    Bang for a buck room but a bit far from white beach

    Spacious, large beds, room and facilities looks new and clean

    Stairs are bit steep and somehow far from White Beach

  • CRISTOBALPhilippines

    ·mai 2026·Alenereisende

    Comfortable but will never return

    Room was air conditioned well.

    The staff doesn’t care about the environment and wildlife. I reported another guest who had a live starfish with them trying to dry them out in the sun inside the property but they didn’t…

  • MahmutGermany

    ·mai 2026·Alenereisende

    HER ŞEKILDE PERSONEL YARDIMCI OLUYOR. O YÜZDEN ÇOK GÜZEL BIR YERDE RAHAT ETTIM

    EN AZINDAN IÇERIYE BIR TANE SU GETIREBILIRIZ. GEÇ SAATLERDE INSAN SUSUYOR. NEDEN IÇERIYE BIR ŞEY GETIRMEK YASAK VEYAHUT DA GEÇ SAATTE BIR SU…

  • MonteclaroPhilippines

    ·april 2026·Alenereisende

    I like how clean the place is

    The room was hot even if the AC is on a high setting we even asked for an electric fan. I think the AC needs proper maintenance.

Anmeldelser er skrevet av gjester som booket gjennom vår leverandør og bodde, vist som skrevet og på deres eget språk. Kategoriskår er leverandørens tolkning av nylige anmeldelser, oppdatert desember 2025.

Hvor du vil være

Zone 5-A, Bolabog Road, Barangay Balabag, Boracay Island, Malay, Boracay, Philippines

Gjester vurderer beliggenheten 9.2 av 10 — suveren.

Ting å vite

Avbestilling

Hvert rom viser sine egne vilkår før du betaler.

De fleste priser kan avbestilles gratis frem til en dato som vises på rommet.

Ikke-refunderbare priser er merket som sådan.

Husregler

Innsjekk fra 14:00 til 12:00 AM

Utsjekk innen 11:00

Ingen barn

Vis mer

Ingen kjæledyr

Røykfrie rom tilgjengelig

Betaling og eiendom

Betalt når du booker, ikke i resepsjonen.

Prisene inkluderer skatter og avgifter vi kan lese.

Eiendommen kan ta et kort ved innsjekking for ekstrautgifter.

Vis mer

Online check-in is required prior to arrival to ensure a smooth and hassle-free check-in experience. Completing the required details in advance allows us to prepare for our guests’ stay, minimize waiting time, and provide a faster and more efficient welcome upon arrival.Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation. Guests are required to show a photo ID and credit card upon check-in. Please note that all Special Requests are subject to availability and additional charges may apply. Payment before arrival by bank transfer is required. The property will contact you after you book to provide instructions. Guests under the age of 18 can only check in with a parent or official guardian. A deposit may be required at the property.

Hva vi ville sjekket for deg her

  • At skranken er bemannet når du ankommer, og at rommet holdes av etter avbestillingsfristen.
  • Om frokost er inkludert i prisen eller legges til ved utsjekk, og når den serveres.
  • Om prisen endrer seg for dine datoer, og hva den inkluderer.
  • Hva eiendommen faktisk krever i resepsjonen i tillegg til prisen.

Spørsmål om Chill Out Hostel

Når er innsjekking og utsjekking på Chill Out Hostel? 

Innsjekking er fra 14:00. Utsjekking er innen 11:00. Hvis du ankommer sent, gi beskjed så ber vi hotellet om å holde rommet.

Tillater Chill Out Hostel kjæledyr? 

Nei — eiendommen oppgir at kjæledyr ikke er tillatt.

Er frokost inkludert på Chill Out Hostel? 

Frokost tilbys på overnattingsstedet. Om det er inkludert avhenger av prisen – kostypen vises på hvert rom når du legger inn datoene dine.

Har Chill Out Hostel Wi‑Fi? 

Ja — internettilgang er oppført blant eiendommens fasiliteter.

Kan jeg sjekke inn sent på Chill Out Hostel? 

Overnattingsstedet oppgir at resepsjonen er bemannet døgnet rundt, så sen ankomst bør være mulig. Standard innsjekk er fra 14:00. Rom blir likevel frigitt etter en sperrefrist på enkelte steder uavhengig av resepsjonens åpningstider, så fortell oss når du ankommer, så sørger vi for at de holder rommet for deg.

Hvordan bestiller jeg Chill Out Hostel? 

Legg inn datoene dine ovenfor og bestill på nettet, eller ring (888) 789-8585 så gjør vi det for deg – inkludert ting et bestillingsskjema ikke håndterer, som en blokk med rom, en månedspris eller en faktura til arbeidsgiveren din.

Hvor ligger Chill Out Hostel? 

Zone 5-A, Bolabog Road, Barangay Balabag, Boracay Island, Malay, Boracay.

Andre steder vi booker i Boracay

Ingenting å gjøre med bookingen over. Samme marked, priset på samme måte, for hvis denne ikke er den.

Alle opphold iBoracay
Astoria CurrentAstoria Current9.8 · 1615 anmeldelserHenann Palm Beach ResortHenann Palm Beach Resort9.6 · 2224 anmeldelserMandarin White Sand BoracayMandarin White Sand Boracay9.6 · 428 anmeldelserShangri-La BoracayShangri-La Boracay9.5 · 986 anmeldelserVilla Caemilla Beach Boutique HotelVilla Caemilla Beach Boutique Hotel9.5 · 978 anmeldelser
The Lind BoracayAgos Boracay Rooms + BedsFerra Hotel and Garden SuitesCoast BoracayCrimson Resort and Spa BoracayMovenpick Resort & Spa BoracayFerra Premier by JGThe Strand Boutique ResortCool Stay InnThe District BoracayPinnacle BoracayLevantin BoracayThe Paragon Boracay Suites7Stones BoracayHenann Garden ResortAqua BoracayAmbassador In ParadiseAquarius Terraces Boutique ResortMandala Spa & Resort VillasJony's Beach ResortOne Crescent Place HotelJony's Boutique HotelBale Mi BoracaySeaworthy BoracayFrendz Hostel Boracay

Populære destinasjoner

  • Hoteller i Rome
  • Hoteller i London
  • Hoteller i Milan
  • Hoteller i Athens
  • Hoteller i Kissimmee, FL
  • Hoteller i Naples
  • Hoteller i Dubai
  • Hoteller i Buenos Aires
  • Hoteller i Sao Paulo
  • Hoteller i Istanbul
  • Hoteller i Marrakech
  • Hoteller i Rio de Janeiro
  • Hoteller i Cape Town
  • Hoteller i Lisbon
  • Hoteller i Florence
  • Hoteller i Budapest
  • Hoteller i Manila
  • Hoteller i Madrid
  • Hoteller i Jakarta
  • Hoteller i Málaga
  • Hoteller i Tokyo
  • Hoteller i Kuala Lumpur
  • Hoteller i Porto
  • Hoteller i Paris
  • Hoteller i Ho Chi Minh City
  • Hoteller i Florianópolis
  • Hoteller i Nairobi
  • Hoteller i Osaka
  • Hoteller i Vienna
  • Hoteller i Palermo
  • Hoteller i New Delhi
  • Hoteller i Hanoi
  • Hoteller i Davenport, FL
  • Hoteller i Cairo
  • Hoteller i Bucharest
  • Hoteller i Seville
  • Hoteller i Canggu
  • Hoteller i Ubud
  • Hoteller i Tbilisi City
  • Hoteller i Venice
  • Hoteller i Split
  • Hoteller i Barcelona
  • Hoteller i Bangkok
  • Hoteller i Mexico City
  • Hoteller i Playa del Carmen
  • Hoteller i Marbella
  • Hoteller i Panama City Beach, FL
  • Hoteller i Tulum
  • Hoteller i Prague
  • Hoteller i Albufeira
  • Hoteller i Seoul
  • Hoteller i Catania
  • Hoteller i Warsaw
  • Hoteller i Kyoto
  • Hoteller i Bogotá
  • Hoteller i Myrtle Beach, SC
  • Hoteller i Belgrade
  • Hoteller i Bologna
  • Hoteller i Melbourne
  • Hoteller i Mar del Plata
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Rome
  • Med basseng hoteller i Rome
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Rome
  • Gratis parkering hoteller i Rome
  • Kjæledyr tillatt hoteller i London
  • Med basseng hoteller i London
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i London
  • Gratis parkering hoteller i London
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Milan
  • Med basseng hoteller i Milan
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Milan
  • Gratis parkering hoteller i Milan
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Athens
  • Med basseng hoteller i Athens
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Athens
  • Gratis parkering hoteller i Athens
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Kissimmee, FL
  • Med basseng hoteller i Kissimmee, FL
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Kissimmee, FL
  • Gratis parkering hoteller i Kissimmee, FL
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Naples
  • Med basseng hoteller i Naples
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Naples
  • Gratis parkering hoteller i Naples
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Dubai
  • Med basseng hoteller i Dubai
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Dubai
  • Gratis parkering hoteller i Dubai
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Buenos Aires
  • Med basseng hoteller i Buenos Aires
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Buenos Aires
  • Gratis parkering hoteller i Buenos Aires
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Sao Paulo
  • Med basseng hoteller i Sao Paulo
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Sao Paulo
  • Gratis parkering hoteller i Sao Paulo
  • Kjæledyr tillatt hoteller i Istanbul
  • Med basseng hoteller i Istanbul
  • Trinnfritt og tilgjengelig hoteller i Istanbul
  • Gratis parkering hoteller i Istanbul
  • Hoteller i Albania
  • Hoteller i Argentina
  • Hoteller i Armenia
  • Hoteller i Australia
  • Hoteller i Austria
  • Hoteller i Azerbaijan
  • Hoteller i Belgium
  • Hoteller i Bosnia and Herzegovina
  • Hoteller i Brazil
  • Hoteller i Bulgaria
  • Hoteller i Canada
  • Hoteller i Chile
  • Hoteller i China
  • Hoteller i Colombia
  • Hoteller i Croatia
  • Hoteller i the Czech Republic
  • Hoteller i the Dominican Republic
  • Hoteller i Egypt
  • Hoteller i Finland
  • Hoteller i France
  • Hoteller i Georgia
  • Hoteller i Germany
  • Hoteller i Ghana
  • Hoteller i Greece
  • Hoteller i Hungary
  • Hoteller i India
  • Hoteller i Indonesia
  • Hoteller i Israel
  • Hoteller i Italy
  • Hoteller i Japan

Alle destinasjonerSteder å boHotellreservasjonerMånedlige og ukentlige priserRomblokker og grupperTilgjengelige romBildekreditering

Hjelp

  • Kontakt oss
  • Slik fungerer booking
  • Ring (888) 789-8585

Oppdag

  • Steder å bo
  • Hotellreservasjoner
  • Månedlige og ukentlige priser
  • Romblokker og grupper
  • Tilgjengelige rom

Vilkår og innstillinger

  • Bruksvilkår
  • Personvernerklæring
  • Avbestillinger og refusjon
  • Tilgjengelighet

Om Callstay

  • Om oss
  • Bildekreditering
© 2026 Callstay. Et Spotbo, Inc.-selskap.Prisene er de samme som ved direkte bestilling.

Fotografier av deres opphavspersoner, under lisensene oppført i vår bildekreditering.